vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Danka_angel napsal:

WAU gratulujem! 3 osobaky v jednom tréningu?
tlieskam

A akýže to máš mňamkový nočný proták?


dík více v PM.

visual napsal:
jo, to je dobry.... ted jsme uplne nastejno!
S cim ja jedu technicky jednicky ty jedes pekny petky, o tom objemu nemluve, na to ja nemam, v zadnym cviku.


to přijde... letos jedničky, do roka pětky (sorry, pokud už plánuješ do prázdnin), do dvou budu jenom koukat, jaký balíky tam dáváš ;) navíc u mě na těch pětkách nic hezkýho není, všechno bez stopek a nadoraz. a když jsem viděl, jak zvedneš těch dvěstě na mrtvole... jak papír ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2017 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10. ledna 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W4D3 - závěrečný trénink mini-cyklu

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah SUMO: (normálně = s pokládáním)
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, nadhmat
5x 160 kg, zámek
5x 180 kg, trhačky, jupí-já-jou... RPE 8-9, trefil jsem dráhu, šloto
2x 200 kg , opasek + trhačky, třetí opáčko beton, prostě jak to položím... a tímhle šlo vše do kopru
3x 190 kg, 1. AMRAP, totéž, nebylo čím zabrat
5x 180 kg, 2. AMRAP, utrpení pokračuje, s opaskem to jde ještě hůř než bez :/
4x 170 kg, 3. bez opasku, jenom trhačky... nešloto, už ani nemá smysl psát amrap
2x 160 kg, hotovo, pravé stehno sabotovalo loknutí, tak jsem toho nechal
tak to vypadalo slibně... a nic, opasek nepomohl, suplementy nepomohly, v těle se povolil šroubek a rozsypalo se jak merkur... vědět to, tak končím tou zahřívací 180 a dám ji amrap, Carabas dá sice zítra dvanáctku, ale dostal bych se alespoň na 50% :D no nic, zkusím příští týden. Magumi dělal, že se musí hodně přemlouvat, ale nakonec tam zatáhl trhově brutální váhy.

INCLINE bench-press: (MG - middle grip)
5x 20 kg
5x 50 kg
8x 80 kg, 1. pracovní
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
6x 80 kg, 5. pracovní, došla šťáva
6x 80 kg, 6. pracovní

Hacken-dřepy: (HS stroj)
5x 60 kg
8x 120 kg, 1. pracovní, kulatil se a odlepoval zadek, Magumi poradil, ať dám nohy více pod sebe
8x 120 kg
8x 120 kg
8x 120 kg
7x 140 kg, 5. pracovní, přihodili jsme, osmé jsem dal stopku, ale pak se povolil a už nezved :)
8x 160 kg, 6. pracovní, ještě jsme přihodili
4x 200 kg, nebylo v plánu to zvednout, ale tak jsem se naspeedoval... že to šlo :D
pěkná třešnička na závěr, to budou nožky jako plaňky ;)

Trénink: 1:40

Váhovka: 93.7 kg, včera jsem se vykrmil, abychom na to tahání měli s Carabasem stejnou váhovku :D

uff, 4-týdenní mini-cyklus je za náma, trochu jsme to přetáhli, ale to se prý má, tento týden už mě bolelo úplně všechno a nedařilo se odjet všechny plánované série, příští týden deload, pošetřím pravé stehno, ať už se dá dokupy a zkusím nějaká max reps na vybraných váhách ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 13, 2017 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13. února 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, DELOAD

MOBILITA 20 minut + protahování s osou 10 minut

Dřepy: (high-bar)
5x 50 kg
5x 80 kg
5x 110 kg, jedeme po žlutých...
5x 130 kg, opasek
5x 140 kg, pátemu už se nechtělo nahoru
5x 150 kg, lepší
3x 160 kg , potěšilo, musím zalistovat, kolik jsem kdy dával na high-bar
příjemné protažení, byl už jsem psychicky připravený na všechno, že zkusím jedničku se 170, až na to Magumi půjde, že tam vytrápím jednu amrap 140... nic takového, Magumi to moudře zaříznul, takže budeme regenerovat jedna báseň :)

CG bench-press:
5x 20 kg
5x 50 kg
5x 80 kg
8x 100 kg, 1. pracovní
8x 100 kg, 2. pracovní, od pátého po jedničkách
obě pracovní na doraz, ale příjemně málo objemu na to množství energie.

Pendlay rows:
8x 80 kg
8x 80 kg
chtěl jsem si naložit míň, ale pak jsem byl rád, že mě Magumi ukecal, šlo to příjemně technicky, ani předloktí netahalo.

Trénink: 0:50

Váhovka: 92.9 kg

konečně jsem doladil a namíchal svůj před-tréninkáč... a přišel na to, že v deloadu asi budu muset plnou suplementaci vysadit, protože tu energii nespotřebuju :) dokonce ani po-tréninkáč jsem nedával, jak jsem ještě naspeedovaný :D bude to fajn týden. a potřebujeme ho, jsem rád, že to Magumi ukočíroval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15. února 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, DELOAD

MOBILITA 20 minut

Bench-press:
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 120 kg, RPE 9
3x 130 kg , vyrovnaný osobáček při BW94, starší byl při BW100
příjemné, mini-cyklus měl něco do sebe, v deloadu se postupně zotavujeme :) asi začneme benčovat abychom do prázdnin trochu posunuli osobáčky ;)

Seated leg-press: (HS uni-lateral)
8x 80 kg
8x 120 kg
8x 160 kg
8x 200 kg
8x 250 kg
0x 300 kg + 2x 260 kg, už to nešlo a na 260 se ozvalo pravé stehno
pedály zvlášť mají něco do sebe, synchronizace dá zabrat a jednu slabší nohu to neodpouští :) Magumi zabral parádně.

Rumunské tahy:
8x 100 kg, zámek
8x 100 kg
8x 130 kg
trochu bojuju s technikou, ale když to trefím, bere to ukázkově :) Magumiho musí někdy natočit do učebnice :D

Trénink: 0:50

Váhovka: 94.0 kg, včerejší valentýnská večeře... asi :D

po pondělním tréninku jsem pochopil krásu deloadu, tělo si musí odpočinout, nesmí se to tam rvát, i když je nebo se vrací síla :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
nesmí se to tam rvát, i když je nebo se vrací síla :)[/i]


To je lož!!!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2017 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

17. ledna 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, DELOAD

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah SUMO: (s pokládáním)
5x 50 kg, na naší nové Eleiko platformě a s naší novou Eleiko osou krasavicí "Maruškou" :D
5x 60 kg, nahouby... příprc bolí, je to jak říká Magumi, málo protaženej, málo mobilní... nejsem prostě sumař : (
5x 100 kg
5x 140 kg, nadhmat
5x 160 kg, zámek
8x 180 kg, PR max reps SUMO s pokládáním , AMRAP, opasek + trhačky
cíl splněn, že na Carabase nedosáhnu jsem tušil, ale stejně mě to zklamalo... bude potřeba ještě hodně tun nazvedat a hlavně vylepšit techniku. pak možná. od pátého opáčka už to nešlo, vytrápené jedničky, povolovaly stehna, svěrače... :/

INCLINE bench-press:
5x 50 kg
8x 80 kg, 1. pracovní, klasická šířka a ozývalo se levé předloktí
8x 80 kg, 2. pracovní, middle-grip a lepší
symbolicky, prý si zase příští týden užijeme, říká Magumi :)

Hacken dřep HS stroj:
8x 80 kg
8x 120 kg
8x 160 kg
příjemné protažení a opět hledání polohy, aby nebolela kolena.

Trénink: 0:45

Váhovka: 92.6 kg

deload končí... naštěstí máme ještě celý víkend... zjistil jsem, že týden stačil tak akorát na to, aby mě všechno rozbolelo :D no nic, uvidíme, jak to bude v pondělí. už bych se asi nechal i opíchat AS, abych doléčil různé bolístky, které se táhnou měsíce... dá se s nima trénovat, ale mám pocit, že dost blokují progres. (pro záznam: pravý vnější kvadriceps, levý bok pod žebry, levé předloktí, pravý loket)

celý týden Magumimu říkám, co jsem kde viděl... tak tady jsou odkazy :)

CAILER WOOLAM - RAW DEADLIFT 400 kg, BW 88,6 kg (4,5x BW), HOOK-GRIP, 22 let - lze přehrát i bez účtu na FB
https://www.facebook.com/zeleznakrev/videos/1916731195226346/

Idalberto Arranda - the best squats I have ever seen... - staré, ale pořád vynikající :)


FIS SNOWBOARD WORLD CUP 2017 - Samková - řadím do své top-kolekce závodů, fenomenálních, absolutních, nepřekonatelných :D
původní zvuk, lze přehrát i bez účtu na FB
https://www.facebook.com/fissnowboard/videos/10154552367608323/
medailonek z tohoto závodu


Labutí jezero v netradičním provedení, delší (5:46), ale zábavné, není uvedený zdroj a nepodařilo se mi dohledat
https://www.facebook.com/firemnicarodejka/videos/867499326726605/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2017 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobré to je!
Ono tie dve opakovania nie sú žiadna neprekonateľná méta a keby si sa na to zameral, je to tam.
Keď si videl to moje video, musel si si všimnúť, že cca od siedmeho opakovania som už bol tiež totálne mimo a len som sa sústredil na to, že som niekde inde v lepšom svete, kde chrbty nebolia a 180kg činka váži ako malá čivava Možno len to ti chýbalo, aby si to dotiahol.

Tak či tak pekný výkon a musím zabrať, Balbi ma doťahuje, ty tiež, aj Moocha, potrebujem si udržať nejaký náskok, nech si udržím aspoň vyblednutý tieň dôstojnosti, ktorú strácam, keď čítam logy tunajších mašín, na ktoré sa nechytám.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2017 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dobré to je!
Ono tie dve opakovania nie sú žiadna neprekonateľná méta a keby si sa na to zameral, je to tam.
Keď si videl to moje video, musel si si všimnúť, že cca od siedmeho opakovania som už bol tiež totálne mimo a len som sa sústredil na to, že som niekde inde v lepšom svete, kde chrbty nebolia a 180kg činka váži ako malá čivava Možno len to ti chýbalo, aby si to dotiahol.

Tak či tak pekný výkon a musím zabrať, Balbi ma doťahuje, ty tiež, potrebujem si udržať nejaký náskok, nech si udržím aspoň vyblednutý tieň dôstojnosti, ktorú strácam, keď čítam logy tunajších mašín, na ktoré sa nechytám.


díky :) no právě, tie "dve opakovania"... Tvoje video jsem viděl a je to, jako bych Ti napsal, že "keby si sa na to zameral", tak tam těch dvanáct padne :) i když u Tebe možná jo, ale já byl rád, že se přemluvil na těch osm :)

taky chci zabrat, loni jsem s tahama moc nepopojel a předtím pár let vůbec, Balbiho sleduji a výborně se zlepšuje - navíc bez pásku (pro což mám pochopení) a pří výrazně nižší váhovce ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. února 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, II. mezocyklus, W1D1

MOBILITA 25 minut

Dřepy: (high-bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg, no belt, tweaknul jsem postoj a šloto
5x 150 kg, opasek, RPE 8-9
5x 160 kg, PR hi-bar max reps , RPE 9.8
2x 170 kg , PR hi-bar max reps , první ok, druhé už přes záda
7x 150 kg, PR hi-bar max reps , 1. AMRAP
10x 140 kg, PR hi-bar max reps , 2. AMRAP, prvních pět jak z praku... pak už čím dál hůř
lepší, než jsem čekal, ještě cestou ráno do fitka jsem zvažoval, že dřepy vůbec nepojedu a co teda místo nich, ale nakonec jsem nechal na zahřívacích sériích, jak se to vyvrbí... nejprve mě překvapilo, že se mi daří úzký úchop... skoro jako holky na soutěžích nebo Magumi... holky to teda chytají blíž... asi, pak jsem experimentoval s postojem a při 140 jsem si potvrdil, že "užší než široký" a špičky jenom mírně vytočené je ideál pro high-bar, při kterém vnější stehno příliš neomezuje a dobře se mi dřepuje... možná na videu bych zjistil, že hloubka trpí a je to tak na paralel, ale v zrcadle to vypadalo uznatelně, další série pak potvrdily, že jsem pro sebe našel ten správný setup a osobáčky jsou to jenom proto, že předtím jsem moc hi-bar nedřepoval :) Magumi tradičně šlapal ještě líp a na první shazované si dal osmičku.

lifterský humor:
A: Tobě to dnes nějak lítá...
B: zjistil jsem, že mi vyhovuje cvičit s komfortními váhami...
B: proto zvedám furt stejně...
B: 360 :)


CG bench-press: (40 cm)
8x 20 kg
5x 50 kg
5x 80 kg
8x 100 kg, 1. pracovní
8x 100 kg
8x 100 kg, 3. pracovní
od minulého cyklu +10 kg a zkusím držet osmičky až budou série přibývat.

začala se tam rozcvičovat jedna blondýna... specificky hezká... říkám Magumimu, ta mi připadá povědomá ze soutěží... na což Magumi suverénně: to poznáme, až něco zvedne. :D

Pendlay rows:
8x 80 kg, 1. pracovní
8x 80 kg
8x 80 kg, 3. pracovní
minulý cyklus jsem začínal tuším 60-70, teď zkusím držet striktní 80 a uvidí se.

Trénink: 1:40

Váhovka: 92.0 kg, letos to vypadá nadějně na dřep 2xBW :) pokud tedy stihnu rychleji sílit než přibírat :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulujem k osobakom. Len tak pim pam si nabuchat 4 PR-ka 💪. Silovo ides hore a vahovka dolee..idealna kombinacia. Drzim palce aj nadalej😊
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22. února 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M2, W1D2

MOBILITA 25 minut

Bench-press:
5x 20 kg
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 120 kg, svižně, RPE 9
2x 130 kg , špatná dráha a pak už to nešlo :/
6x 120 kg, 1. AMRAP, opáčko pod osobákem, opáčko pod Carabasem :/
9x 110 kg, 2. AMRAP, opáčko pod osobákem, tři opáčka pod Carabasem :/
po deloadu v minulém týdnu jsem do dnešního tréninku vkládal velké naděje, ráno molotovův koktejl, ještě těch 120 se pěkně hýbalo... ale pak to šlo do kopru. budu muset ještě hodně proteinu vypít, abych mohl benčovat s velkýma klukama :) Magumi dnes trefil váhy perfektně a jak je u něj zvykem amrap je amrap, tudíž snížení váhy neznamená více opáček, protože v tom nechává všechno ;)

Rumunské tahy:
8x 100 kg
8x 120 kg
8x 120 kg
připadám si slabý, když se u toho snažím udržet rovná záda a hamstringy kvílí a Magumi si tam pak naloží stopade...

Seated leg-press: (HS stroj, uni-lateral)
8x 160 kg, light-weight
8x 200 kg, akorát
8x 240 kg, těžké :/
8x 240 kg
8x 240 kg, musel jsem přidat, protože Magumi se zatím jenom zahříval :)

Trénink: 1:20

Váhovka: 92.0 kg

ripperr napsal:
gratulujem k osobakom. Len tak pim pam si nabuchat 4 PR-ka 💪. Silovo ides hore a vahovka dolee..idealna kombinacia. Drzim palce aj nadalej😊


díky, ale to byly jenom takové "PR-ka" ;) silově sice jdeme, ale zatím jsme nedošli :) a váhovka klidně může i hore... jenom, když špeky půjdou dolee :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Si skromný chlapec a asi ti preto ušlo, že ja "amrapujem" na začiatku pracovných sérií a teda tam tých 7 opakovaní nastrelím, lebo som sa ešte nevyflusal. Ak by si to urobil tiež tak, 7 opakovaní, alebo aj 8 tam nasekáš v pohode a bez problémov
Ja zas naopak po pracovných sériách nedám tie AMRAPy tak ako ty ani náhodou.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Ak by si to urobil tiež tak, 7 opakovaní, alebo aj 8 tam nasekáš v pohode a bez problémov


a Ty jsi taky skromný, protože těch sérií se 120 jsi tam nasekal ještě hromadu a to byly šestky... já bych ani v první nedal víc než šest, však jsem to tam psal, RPE 9, sice to šlo hezky, ale mám teď takové "digitální" tlaky... buď 1 nebo 0 :D pět jich šlo v pohodě, šesté s jistotou, ale veeelmi pomalu - a to si troufám, že za mnou stojí Magumi :D, sedmé by na mě zůstalo ležet :/ připisuji to kreoši, protože takhle se u mě obvykle projevuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
lifterský humor:
A: Tobě to dnes nějak lítá...
B: zjistil jsem, že mi vyhovuje cvičit s komfortními váhami...
B: proto zvedám furt stejně...
B: 360 :)




Beztak ale nejlepší je, když se o pauze mezi sérií bavíš s nějakým klukem a zeptáš se jej, kolik dřepuje. Po chvilce dumání ti odvětí, že necvičí nohy, protože jezdí na kole a nebo hraje fotbal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2017 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24. února 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M2, W1D3

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah: (klasika)
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, nadhmat, raketa, jak říká Pajas ;)
5x 160 kg, zámek, snaha o dynamiku, ale už to oťaželo
5x 180 kg, střídavý, no belt, RPE 8-9
2x 200 kg , opasek, nešloto : (
4x 190 kg, 1. AMRAP
6x 180 kg, 2. AMRAP
mám super předtréninkovou směs... hromada energie na první tři zahřívací série :D no nic, 200 bylo fiasko, mám pocit, že mi pásek nic nepřidává, možná jen ta ochrana zad se hodí, že pak nejsem tak polámaný. pozitivní je, že v přímém srovnání s minulým týdnem jsem se sumo stylem dostal na stejnou úroveň jako klasikou. Magumi je hever, jak tam dává pětku širokým úchopem, to mi hlava nebere. a Pajasovi dodatečně kredit za ty poslední desítky... to si teď ani nedokážu představit :)

INCLINE bench-press:
5x 50 kg
8x 80 kg, 1. pracovní
8x 80 kg
8x 80 kg, 3. pracovní
váha akorát, tahalo levé předloktí, tak jsem nejdříve zúžil úchop a pak hodně zalomil zápěstí - jak se to nemá - ale výrazně to ulevilo předlotkí a lítalo to pěkně.

Hacken dřepy: (HS stroj)
8x 120 kg
8x 160 kg, 1. pracovní
8x 160 kg
8x 160 kg, 3. pracovní
těžké, ale výživné :) kvadricepsy jako beton. tohle klidně Pajáskovi doporučím ;)

Trénink: 1:10

Váhovka: 92.3 kg, včera jsem jedl celý den za dva a po dvou hodinách mám stejně prázdno a hlad :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: