Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka, ale pripadám si príšerne slabý, keď tak lustrujem fórum a pozerám, čo tu niektorí ľudia dokážu Mal by som so sebou niečo robiť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hesus Carabasi, každý druhý je tu roky na sypke, nemas co riešiť, snazis sa, makas, bavi ta to, silu mas, o tom to je.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Vďaka, ale pripadám si príšerne slabý, keď tak lustrujem fórum a pozerám, čo tu niektorí ľudia dokážu Mal by som so sebou niečo robiť.


To je jenom pocit. Jde ti to skvěle, pořád se zlepšuješ, jsi zdravý, co víc si můžeš přát?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6x200 na tah je brutál :) A mého BDSM výrazu si nevšímej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a hrudník a lýtka

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt ON
1x1x150kg
1x1x160kg
1x1x170kg
1x7x170kg
https://www.instagram.com/p/BQvn_LkjaPu/?taken-by=pete_mad_lennack
1x3x180kg
1x1x190kg
1x4x170kg
1x6x140kg

Výskoky z drepu s VČ:
4x6x100kg

Superset
Legpress s nohami čo najvyššie:

4x20x120kg
+
GHR:

4x10

Tlaky s JČ na rovnej:
1x10x12,5kg
1x10x22,5kg
4x10x35kg

Superset
Lýtka v stroji:

4x12x70kg
+
Drepy kontrolované pomalé:

4x3x100kg no belt, samozrejme

Hodnotenie tréningu: Tak akooo nebolo to zlé, ale ani zázrak. Taká malá pyramídka po 190 kilo. Ako dopadla prvá séria so 170 vidieť na videu. Akurát som si tým totálne vystrieľal prach, takže už mi potom všetko bolo posrane ťažké Ale nevadí, dorovnané PR a hodne ma limitoval chrbát po tých mŕtvolách, nohy by ešte šli, takže nie som nespokojný. Aj 190ka vyletela hore prekvapivo ľahko.
Posledná séria so 140 mala byť o desiatich opakovaniach, ale veľmi rýchlo mi došlo, že mám priveľké oči a primalé svaly Nakoniec 6 vydretých drepov a mal som dosť. Ale nie až tak veľmi, tak som si dal pár sérií výskokov.
Legpress zas trochu inak, skôr cielené na hamstringy, preto aj ten superset s Glute ham raises a prdel som mal rozbitú ako mladučký námorník na veľrybárskej lodi, keď sa večer zhasnú petrlojeky a Jednonohý John sa opije lacným rumom a zacnie sa mu za láskou.

Tlaky v jednoručkami totál napohodu, aj keď sa mi už vôbec nechcelo a po tých nohách som chcel ísť hlavne jesť a spať a predstavovať si svet, kde neexistujú drepy.

No a na záver lýtka. A drepy Mal tam Štúr naloženú tyčku, tak čo som mal...robiť...

Vo fitku miliarda ľudí, našťastie pondelky sú skôr benchovacie ako drepovacie, tak mi nikto nezavadzal. Pri rozcvičke za mnou prišiel Ginger kid, či niekto cvičí v stojane, tak som mu povedal "O chvíľočku ja!", na čo povedal, že chápe a odkráčal inam. Je fajn byť niekde, kde ma už poznajú...
Ten istý Ginger sa snažil niekoľkokrát nadviazať rozhovor počas drepov, aby povyzvedal, aký že to mám vlastne tréning, ale počas drepov som milý ako rakovina žalúdka, takže z toho rozhovoru moc nebolo a keď som Štúrovi povedal, že nemám ani proteín, lebo je to zbytočná chujovina, keď Boh vymyslel mäso, Ginger bol v šoku, ale nepresvedčil som ho, po tréningu si okamžite nechal namiešať na bare maďarský jebákotvorný proťáčik deluxe, zložený z práškového cukru a hrachových šupiek.

Sparťanský uchrčaný funkčne poobliekaný astmatik Darth Vader zas na páse predvádzal kreácie s jednoručkami, ktorými bol ovešaný, prskal do dusiacej masky a vydával zvuky ako ja, keď hrám šermbal, alebo idem po schodoch (smerom dolu), alebo si priveľmi rýchlo viažem šnúrky, lebo som tučné prasa s kondíciou trinásťročného francúzskeho buldočka.

Čo sa týka nejakej estetickej stránky tréningu, tak dnes žiadne legíny, bol som najkrajší široko-ďaleko, čo možno vysvetľuje aj Gingerov záujem o mňa... Našťastie v sprche som bol sám a nohy som zaľadoval tak dobre, že rozmrznú niekedy v auguste, keď sa dostanem k moru.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2017 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Čo sa týka nejakej estetickej stránky tréningu, tak dnes žiadne legíny, bol som najkrajší široko-ďaleko, čo možno vysvetľuje aj Gingerov záujem o mňa

A já se chtěl zeptat, jestli ta co maká na hýžďových svalech na videu není náhodou žula
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2017 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
decarabas napsal:
Čo sa týka nejakej estetickej stránky tréningu, tak dnes žiadne legíny, bol som najkrajší široko-ďaleko, čo možno vysvetľuje aj Gingerov záujem o mňa

A já se chtěl zeptat, jestli ta co maká na hýžďových svalech na videu není náhodou žula


Nie nie, to bola nejaká cudzia ženská Navyše Žuly viac niet, je pre nás všetkých mŕtva

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2017 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkných 170... vydřených, podobně jako předtím ta mrtvola, máš teď dobré baterky, dlouho vydrží
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2017 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pěkných 170... vydřených, podobně jako předtím ta mrtvola, máš teď dobré baterky, dlouho vydrží


Veď práve. Vydreté až hanba.

Ešte kurevsky ťažká mŕtvola zo soboty. Dvojka s 210 po osobáku s 200.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cicky, chrbty a ruky

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x3x70kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x110kg
1x8x120kg Vlk snáď odpustí, PR na počet reps
1x2x130kg už sila čau
2x5x120kg
1x10x100kg

Incline tlaky s JČ:
4x10x30kg

Superset
Chest press:

4x12x90kg
+
Zhyby:

4x10xCarabas

Superset
Protismerky - lano:

4x10x20kg
+
Predpažovanie krížom s JČ:

4x10x10kg

Biceps s VČ:
1x10x40kg
3x4x50kg

Tlaky podhmatom v MP:
4x10x80kg

Superset
Biceps-kladka

+
Triceps-kladka


Hodnotenie tréningu: Uííí, tak som si trošku zas spravil osobáčik Cvičil som so Štúrom, takže som mal spottera a mohol som to risknúť. Bez mučenia - to ôsme opakovanie bolo hnusné, krútil som sa pri tom ako cigánsky diabol po mŕtvici, ale padla tam. To rekordné posledné opakovanie trvalo príšerne dlllho, začínal som ho tlačiť cca na obed. Bol som zhruba v polovici tlaku, keď mi prišli z recepcie povedať, že budú zatvárať.
Tak som tlačil.
Potom Štúr odišiel do sprchy, že hneď príde. Vrátil sa o 15 minút.
A ja som stále tlačil.
Tak si vraj ide po proteín, zmizol a došiel o pol hodiny.
A ja som stále tlačil.
Podľa jednej legendy tlačím doteraz. Ale v skutočnosti tam proste padlo osem opakovaní a bodka Striedal sa tam s nami ešte nejaký borec zahraničný, tak mi po tej sérii povedal "Dobré ty!". Chcel som mu odpovedať, ale radšej som začal dýchať, lebo v zápale tlakovania som na to trochu zabudol a na spánku mi tepala žila tak mocno, že si pár ľudí začalo do rytmu hmkať a vlniť sa v bokoch.
Potom som z frajeriny naložil 130, ale akurát mi to skoro vykĺbilo ramená, ako mi odišla sila
Tak som pokorne zložil na 120 a dorobil pár biednych pätiek.
Tlaky s jednoručkami som nerobil už celé dekády, tak som si to skúsil. Nesedí mi ten cvik, ruky mi lietajú nekontrolovane hore dole, tak to musím nejak korigovať - proste mi sedí viac, keď mám ruky spojené tyčou Ale nakoniec som brutálne spomalil pohyb hore aj dole, dostal činky pod kontrolu a dokonca sem tam zacítil, že zaberá jedna či druhá cicka, veľmi vzácne obe naraz.
Zhyby hnus.
Chest press hnus.
No a potom biceps. Povedal som si, OK, ruky za mojím biednym zvyškom zaostávajú a to už je extra smutné. Ako keď malý Dežko prepadne ešte aj v pomocnej triede. Takže skúšal som už kadečo - pumpy, preciťovačky, supersérie... Okrem váh. Takže som dal zbohom technike a po vzore Sebedeštruktora som si dal fullbody bicáky. A bralo to dobre Takže to na nejaký čas skúsim, kým zosilniem alebo si urvem nejaký úpon. Na iné partie to fungovalo, nevidím dôvod, prečo by to zrovna na bicáky nemalo chytať.
Podhmatové tlaky v multipresse parádna vec, triceps na cucky, takže som v sprche bezradne šmátral necitlivými ochrnutými rukami okolo svojho tela, ako som sa snažil našampónovať sa. Nakoniec som to vzdal, vytlačil šampón pod nohy a v bublinkovej mláke som sa vyváľal.

Žula, na ktorej mi už nezáleží a pohŕdavo na ňu pľujem si zas doviedla svojho postiha. Des bes, lepili sa po sebe tak, že som mal problém rozoznať, koho zadok ma to vlastne rajcuje, oblizovali si hlavy tak mocno, že od odletujúcich slín hrdzaveli kladky. Keď som už končil a šiel do šatne, akurát jej, citujem Štúra: "Strkal nos do genitálií" (Štúr je vzdelaný chlapec, darmo). Pominieme na okamih, že mu to celé fitko závidelo, fakt to trochu preháňali. Mladosť - pochabosť

Jo a zistili sme, že Maskáčová legína na nejakej akcii robila hostesku a Extrifit girl, takže jej oficiálne mením meno na Extrifit girl, zároveň tým nenápadne dávam najavo aj jej kvalitu, keď si ju vybrali a navliekli ju do elasťáčkov mocných (na instagrame má z toho fotky)

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Bench press:
...
1x8x120kg Vlk snáď odpustí, PR na počet reps


ale tak dobrý no... už jsi dvě opáčka napřed... naučím se mostovat jako Scheila, ramena zatáhnu pod sebe jako Magumi, blbě spočítám kotouče a budu si myslet, že je to lehká stovka... a tak u devátého to složím, že dnes už to prostě nejde :D no nic... tak aspoň na těch sedm to do prázdnin dostat.

a zbytek komentáře jako obvykle parádní počteníčko ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som dal svojho času 10 , ej, bejvavalo...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk: Ak chceš, napíšem Magumimu, aby ťa prinútil tých osem urobiť Ty vieš, aj ja viem, že on to zariadi.

Turakam: Veď si ťa odjakživa pamätám ako tlakovú mašinu. Tvoju benchovaciu divočinu 10x10x100 by som nedal ani teraz, ty si to tam dával už pár rokov dozadu a ešte si sa pri tom nudil
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blahopřeju k osobáčku. :) A neboj, dohlédnu na Vlka, aby tě dohnal.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný benche, sereš mě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: