Výška v 18 letech.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Výška v 18 letech.  Úvodní stránka -> Ostatní -> Výška v 18 letech.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 1:28 pm    Předmět: Re: Výška v 18 letech. Odpovědět s citátem

Frybis napsal:

To jen tak naklusá k obvoďákovi, a že chce na endokrinologii, pro růsťák, aby měl o dva centimetry víc? Jako nevím, třeba jo, ale přijde mi to

Podle mě, jestli máš 181 nebo 183 cm je celkem jedno. Ale když máš 166, tak ti každý cenťák udělá radost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 2:10 pm    Předmět: Re: Výška v 18 letech. Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Frybis napsal:

To jen tak naklusá k obvoďákovi, a že chce na endokrinologii, pro růsťák, aby měl o dva centimetry víc? Jako nevím, třeba jo, ale přijde mi to

Podle mě, jestli máš 181 nebo 183 cm je celkem jedno. Ale když máš 166, tak ti každý cenťák udělá radost.


Jasně, ale já teď nemyslím výšku. Myslím to, že by ti někdo dal růsťák, protože jim řekneš "su malej a cítím se blbě"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 2:19 pm    Předmět: Re: Výška v 18 letech. Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Mablung napsal:
Frybis napsal:

To jen tak naklusá k obvoďákovi, a že chce na endokrinologii, pro růsťák, aby měl o dva centimetry víc? Jako nevím, třeba jo, ale přijde mi to

Podle mě, jestli máš 181 nebo 183 cm je celkem jedno. Ale když máš 166, tak ti každý cenťák udělá radost.


Jasně, ale já teď nemyslím výšku. Myslím to, že by ti někdo dal růsťák, protože jim řekneš "su malej a cítím se blbě"

Nejsem doktor a neznám praxy, ale myslím, že když mu tak nakluše 18 kluk se 166 cm, tak by mu kůru dát mohli, protože je ještě reálná možnost, že nějaký cenťák získá. Ale, samozřejmě, měl tam naklusat už v patnácti, šestnácti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Výška v 18 letech. Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: