4x týdně trenink.. AB+AB / Fullbody?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 4x týdně trenink.. AB+AB / Fullbody?  Úvodní stránka -> Trénink -> 4x týdně trenink.. AB+AB / Fullbody?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LiqweR


PříspěvekZaslal: st březen 22, 2017 7:48 pm    Předmět: 4x týdně trenink.. AB+AB / Fullbody? Odpovědět s citátem

Zdar!

Psal sem už dřív, že cvičím od začátku ledna, jel sem od tý doby fullbody, pak sem psal tady na forum, poradili jste mi dost věcí, zkoušel sem různý věci, ale nebylo to ono.. Zkoušel sem i splity 4x týdně, taky to pro mě nebylo ono, nejvíc mi zatím vyhovovalo fullbody (asi proto, že to mám poskládaný z těchdle stránek a nevynechalo se tam nic)..

Můj dotaz zní, jestli je / není hloupost jet 4x týdně fullbody trenink, nebo mám jet 2x vršek a 2x spodek těla? A najde se tady někdo, kdo jede AB+AB trénink ? Že by se podělil O:) Já totiž nemám ani páru jak si poskládat trénink bez toho aniž bych vynechal nějaké partie, kdyby se tu někdo našel byl bych moc rád!

S pozdravem LiqweR
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MUSCULAR72


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink celého těla v jedné tréninkové jednotce je nejefektivnějším systémem pro začátečníky a jedince, kteří mají problém nabrat hmotu. Jestliže v jednom tréninku zatížíš hlavní svalové skupiny, tak dojde k maximální produkci hormonů, která je opravdu žádaná. Cvičíš teprve od ledna, tak se rozhodně drž fullbody tréninku a to pouze 3 x týdně! Více to opravdu nemá smysl. Zhruba po 6 měsících přejdi na systém ABA / BAB opět 3x týdně. Po roce můžeš opět systém vyměnit za AB /AB 4x týdně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvicis 3 mesice a uz si toho vyzkousel hodne, tak v tom pripade je neco spatne. Netrenoval bych vice nez 2* tydne a zameril bych se na posileni svalu kolem patere,bricha, svalu hyzdovych, mezilopatkovych. Dum taky nestavis od strechy.takovym stylem jak to delas te to prestane za chvili bavit, nebo te zacne neco bolet , ne hned, ale treba za rok,, 5..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LiqweR


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, přesně to sem četl, že při cvičení celého těla se vyplavuje nejvíce hormonů a doporučuje se to pro všechny začátečníky, taky proto sem to jel doteď, prvně sem to cvičil 2x týdne ale to mi nestačilo nesly vidět změny ani nějaký vnitřní pocit spokojenosti a známky po cvičení. Po 3 týdnech sem to přehodil na 3x týdně a nemohl sem být víc než spokojený, já bych to nějak neřešil, jel bych to doteď jak sem jel, ale slyšel sem že by se trénink měl měnit co čtvrt rok kvůli tomu že si sval zvykne a přizpůsobí se tudíž neroste tolik. (to sem četl já). Ale uregenoval bych i 4x týdne celé tělo, proto o tom začínám uvažovat. S tím že sem toho odjel hodně sem krapet přehnal, jel sem jeden týden splity , nedalo mi to nic, druhý týden sem jel nějaký trénink na silovku, ale řekl sem si že je kravina když má bench zvedám 70 tak si tam hned hodit maximalku a snažit se razantně zvýšit váhu když na to ještě pořádně nevypadam, takže sem to vrátil na celé tělo s tím že pojedu skvělou techniku kvůli zranění + si po tréninku dávám core trénink který mi b taktéž doporučen na zpevnění středu těla. Jen sem na to chtěl od vás slyšet názor jestli by jste něco měnili nebo tak. 2x týdne cvičit určitě už nebudu ani kdyby mi to poradil nějaký kulturista, podle mých pocitů to 2x týdne pro mě není prostě ono ale samozřejmě, každému sedí něco jinýho, vůbec nepohoršuji tvůj názor na to, každý má jiné zkušenosti já třeba žádné, ale řídím se pocitem v těle co cítím a co mi více sedí, proto dotaz s tím, jestli je blbost jet 4x týdne full body nebo to už rozdělit na ab ab trénink, nakonec asi zůstávám u 3x týdne, díky moc za názory hoši, kdyby někdo něco ještě měl určitě mi napište, přečtu si cokoliv a cokoliv se mi hodí jako rada těch není nikdy dost :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MUSCULAR72


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Změnu to určitě chce, ale systém fullbody bych nechal a změnu provedl u cviků, počtu opakování, pauz mezi sériemi. To je dostatečný impulz pro nové přírůstky. Trénink 3 týdně je naprosto v pořádku. Můžeš také každý trénink vymyslet jiné cviky. To znamená, že budeš mít 3 fullbody tréninky týdně, ale každý trénink přesto jiný. Rozhodně, jak jsem psal výše, po čase přejdi na systém ABA/ BAB.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FB je asi to nejlepsi, co pro sebe ted muzes udelat
zacatecnik budes jeste aspon zbytek roku
jak ses ptal puvodne, jedu AB 0 AB 00
pokud mi to vychazi jinak, jedu treba FB 0 AB 0 FB
A: drep, bench (dopplnky na nohy, triceps)
B: Zada (doplnky na ramena, na zada, biceps)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víc vytěžíš z tréninkových rozpisu Borise Sheika (3x tejdně)...

Jinak třeba WSB (Westside) má poměrně pěkně rozepsaný tréninky na tvůj požadavek, nicméně je podstatný, že hodně věcí od nich nelze uplatnit pro raw výkon/sílu.



Ještě existuje i The Cube Method od Lillyho, ale to je vlastně předělávka WSB s tím rozdílem, že čtvrtej den máš bodybuilding.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nema pripraven stred tela a uz ma cvicit silovku, o tom, zda zvlada techniku, umi dychat, o tom radeji ani nemluvim. Jak to asi muze dopadnout. Misto koupe proteinu si nech sestavit treninkovy plan na zaklade diagnostiky, budes mit trenink na tvoje telo. A spechej pomalu, pokud chces cvicit dalsi roky, tak delej pomale krucky, nechtej hned skakat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 12:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
FB je asi to nejlepsi, co pro sebe ted muzes udelat
zacatecnik budes jeste aspon zbytek roku
jak ses ptal puvodne, jedu AB 0 AB 00
pokud mi to vychazi jinak, jedu treba FB 0 AB 0 FB
A: drep, bench (dopplnky na nohy, triceps)
B: Zada (doplnky na ramena, na zada, biceps)


Tohle je dobrý schéma, jestli zas začnu cvičit, tak si to rozvrhnu taky takhle Kolik jezdíš opakování a sérií na hlavní cviky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LiqweR


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
FB je asi to nejlepsi, co pro sebe ted muzes udelat
zacatecnik budes jeste aspon zbytek roku
jak ses ptal puvodne, jedu AB 0 AB 00
pokud mi to vychazi jinak, jedu treba FB 0 AB 0 FB
A: drep, bench (dopplnky na nohy, triceps)
B: Zada (doplnky na ramena, na zada, biceps)


Todle se mi zdá jako hodně rozumný trénink na AB, zapíšu si to a časem to pojedu jako ty, díky moc za typ a díky všem za komentáře!

Silovku v mém případě ale ještě určitě nepojedu minimálně do konce roku.. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LiqweR


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

Mám ještě jeden dotaz k tomu AB tréninku

když člověk jede Pondělí - A . Úterý - B . Čtvrtek - A . Pátek - B .
tak je v pondělí a čtvrtek a v úterý a pátek stejnej trénink?
Jakože u A i u B neměním žádné cviky a zůstavají úplně stejné nebo se mění cviky ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trening neni dogma
tisic lidi, tisich chuti
zalezi, co je tvym primarnim cilem
pokud sila, tak ta prece jenom jista pravidla ma
ale vseobecna, clovek od cloveka se to muze vyrazne lisit

ale k tvoji otazce
ano, u treningoveho schematu AB0 jeden pondeli a ctvrtek a utery a patek stejne partie
ten zbytek se prave lisi od tveho zameru
muzes to jet jako tezko lehky split podle freimena
muzes to jet jajo nejakou silovku bud na trojboj nebo vzpirani
proste musis rict vic, ale nikdy ti nikdo neda 100% odpoved
musis zkouset co na tebe a tvym cilum vyhovuje nejvic
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sander


PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LiqweR napsal:
Ano, přesně to sem četl, že při cvičení celého těla se vyplavuje nejvíce hormonů a doporučuje se to pro všechny začátečníky, taky proto sem to jel doteď, prvně sem to cvičil 2x týdne ale to mi nestačilo nesly vidět změny ani nějaký vnitřní pocit spokojenosti a známky po cvičení. Po 3 týdnech sem to přehodil na 3x týdně a nemohl sem být víc než spokojený, já bych to nějak neřešil, jel bych to doteď jak sem jel, ale slyšel sem že by se trénink měl měnit co čtvrt rok kvůli tomu že si sval zvykne a přizpůsobí se tudíž neroste tolik. (to sem četl já). Ale uregenoval bych i 4x týdne celé tělo, proto o tom začínám uvažovat. S tím že sem toho odjel hodně sem krapet přehnal, jel sem jeden týden splity , nedalo mi to nic, druhý týden sem jel nějaký trénink na silovku, ale řekl sem si že je kravina když má bench zvedám 70 tak si tam hned hodit maximalku a snažit se razantně zvýšit váhu když na to ještě pořádně nevypadam, takže sem to vrátil na celé tělo s tím že pojedu skvělou techniku kvůli zranění + si po tréninku dávám core trénink který mi b taktéž doporučen na zpevnění středu těla. Jen sem na to chtěl od vás slyšet názor jestli by jste něco měnili nebo tak. 2x týdne cvičit určitě už nebudu ani kdyby mi to poradil nějaký kulturista, podle mých pocitů to 2x týdne pro mě není prostě ono ale samozřejmě, každému sedí něco jinýho, vůbec nepohoršuji tvůj názor na to, každý má jiné zkušenosti já třeba žádné, ale řídím se pocitem v těle co cítím a co mi více sedí, proto dotaz s tím, jestli je blbost jet 4x týdne full body nebo to už rozdělit na ab ab trénink, nakonec asi zůstávám u 3x týdne, díky moc za názory hoši, kdyby někdo něco ještě měl určitě mi napište, přečtu si cokoliv a cokoliv se mi hodí jako rada těch není nikdy dost :-)



já bych to nějak neřešil - odpovedal si si sám, keď to funguje, neni čo riešiť
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 4x týdně trenink.. AB+AB / Fullbody?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: