Prosím o kontrolu tréninku - Vršek/Spodek



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prosím o kontrolu tréninku - Vršek/Spodek  Úvodní stránka -> Trénink -> Prosím o kontrolu tréninku - Vršek/Spodek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
operinec


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 8:40 pm    Předmět: Prosím o kontrolu tréninku - Vršek/Spodek Odpovědět s citátem

Zdravím všechny kolegy v činkárně a prosím o kontrolu tréninkového plánu. Díky!

Cvičím s přestávkami (i velkými) cca 10 let, od ledna jsem se do toho pustil znovu a jel jsem doma s jednoručkama FullBody, před týdnem jsem vyrazil do fitka konečně. Cíl je zase se dostat do formy, váha už jde pozvolna dolů a svaly nahoru, ostatně to asi všem na začátku. :-) Výška 192cm, váha 113kg - cíl je lehce pod 100kg.

VRŠEK PO

Benč - 8x3
Přítahy Nadhmat - 8x3
Military Press - 4x10
Triceps Kliky 4x10
Biceps Jednoručky 4x10

SPODEK ÚT

Mrtvola - 8x3
Dřepy Jednoručky - 5x5
Good Morning - 5x5

VRŠEK ČT

Přítahy Jednoručky - 4x10
Benč Jednoručky - 4x10
Kladka Horní Nadhmat 4x10
Rozpažky - 4x10
Ramena Upažování - 4x10
Biceps EZ 4x10
Triceps Úzkej Benč - 4x10

SPODEK PÁ

Dřepy 6x10
Rumunská Mrtvola 5x10
Lejtka Výpony 5x10

Jeden týden chci přidávat opakování a následující váhu, případně ubrat sérii a přidat váhu, uvidím podle pocitu. Do úplnýho selhání necvičím, snažím se mít rezervu 1op.

V plánu je postupně zařazovat kardio - cvičím většinou dopoledne, takže bych večer chodil běhat na začátek cca 20min.

Před každým tréninkem běhám cca 10min na pásu a pak jedu core cviky, vzpřimovače + břicho v několika sériích.

Trochu mě bolí koleno momentálně, takže nejedu žádný výpady.

Strava klasika - maso, vejce, kefír, sýry, rýže, brambory, vločky, ovoce, zelenina, ořechy, semínka atd - jím 3x denně (nepočítám PTN), zatím mi to vyhovuje - větší porce, dostatečný čas na trávení, které se tím rapidně zlepšilo a úplně mi zmizel občasný vlčí hlad a mlsná. :-)


Naposledy upravil operinec dne pá březen 24, 2017 3:54 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MUSCULAR72


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V rychlosti jsem to prohlédl a moc nestudoval, ale... opravdu benchpress pouze 3 opakování? A Mrtvolu určitě dej až po dřepech. Unavená spodní záda při dřepech jsou celkem riziko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8x3 je dobrý schéma. To bych u prvního cviku zachoval. Ale určitě prohodit ten dřep s mrtvolou.

Druhá věc, hlavně se snaž co nejdřív přejít na shyby. Chápu, že s tou tělesnou váhou to může být problém, ale už pokud uděláš aspoň 3 opakování, tak se s tím dá pracovat. I předtím je dobrý zařadit aspoň shyby po jednom. Přítahy kladky prostě shyby plnohodnotně nenahradí.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prosím o kontrolu tréninku - Vršek/Spodek
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: