Jaké doplňky při neomezeném rozpoctu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké doplňky při neomezeném rozpoctu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jaké doplňky při neomezeném rozpoctu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chippie


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě vedou sardinky. Z následujících důvodů:
- chutnají mi
- nejsou chovány na rybích farmách
- jsou nízko v potravním řetězci, tedy množství těžkých kovů, které se v nich uloží, je relativně malé

Pokud bych si měl vybrat nějakou potravinu na každý den, tak by to byla právě sardinka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě jsou levné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ze sardinky steak neuděláš:o)
Ale chápu - každému co jeho jest. Já v rámci řekněme zdravějšího životního stylu si steak z tuňáka dopřávám často. Nepiju, tak to vyrovná ty prachy co jsem měsíčně nacpal do vína.

Obecně mi kvalitní steak z tuňáka chutná minimálně stejně jako hovězí steak. Takový candát nebo pstruh taky není k zahození:o)

Tady řešíte těžké kovy a 99 % lidí pije vodu z petek (kde kvalita výroby těchto lahví není zcela jistě vždy totožná), které stojí leckdy při vyšších teplotách a UV záření kdovíkde - to by mě tížilo asi víc - pokud bych musel teda něco řešit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Než nějakou rtuť v rybách (kort v těch, které si dáte jednou za uherský rok) bych raději řešil arsen v rýži, kterou baštíte na kila. :-)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
z Já v rámci řekněme zdravějšího životního stylu si steak z tuňáka dopřávám často. .


kde kupujes maso ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Než nějakou rtuť v rybách (kort v těch, které si dáte jednou za uherský rok) bych raději řešil arsen v rýži, kterou baštíte na kila. :-)


presne, nikdy by ma nenapadlo riesit taketo p1coviny :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chippie napsal:
U mě vedou sardinky. Z následujících důvodů:
- chutnají mi
- nejsou chovány na rybích farmách
- jsou nízko v potravním řetězci, tedy množství těžkých kovů, které se v nich uloží, je relativně malé

Pokud bych si měl vybrat nějakou potravinu na každý den, tak by to byla právě sardinka.

A kontrolovat palce u nohou, pakostnice se plíživě blíží.
Sardinky jsou významným zdrojem purinů, takže k suplementům přidej Milurit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspoň se to dostalo do nějaké inteligentní roviny.
Kromě toho co psal deadlift a esko, tak bych přispěl - zbytky těkavých látek v suplementech - krystaliských aminokyselinách, toxické plastové kuchyňské nádobí - obzvlášť to používané na teplé jídlo/ohřívání, kohoutková voda - těžké kovy/rez, zbytky agrochemikálií prakticky na všech zemědělských plodinách... fakt bych tudíž neřešil takové blbiny jako je tuňák, ono se to řeší jenom proto, že to je jako lepek nebo prostě zpopularizované téma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
Deadlift napsal:
z Já v rámci řekněme zdravějšího životního stylu si steak z tuňáka dopřávám často. .


kde kupujes maso ?


Tuňáka chlazeného v Globusu, hovězí máme "free range" někde z farmy od Frýdlantu nad Ostravicí. Sýry apod., zase z farmy u Rožnova. Je to trochu o mojí lenosti - když Ti to strčí pod nos a cena není zase tak šíleně hrozně jiná než v obchodě - raději podpořím menší farmu než větší řetězec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké doplňky při neomezeném rozpoctu Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: