Fitbit a jiné gadjety



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fitbit a jiné gadjety  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Fitbit a jiné gadjety
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rejngard


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 4:56 pm    Předmět: Fitbit a jiné gadjety Odpovědět s citátem

Zdravím lidi, docela mě zaujali takový ty kravinky na ruku jako je Fitbit. No když jsem se o to zajímal před pár lety, tak to bylo v plenkách, baterka nic nevydržela a kalorie si to tahalo bůh ví odkud.
Technologický pokrok je nepopíratelný, takže pohlo se to někam ? Nebo to skrz vstupní udaje (vaha, vyška, pohlaví) vypočítává kcal/min..

Já bych rad něco, co mě bude nonstop měřit tepovku a dle toho a dalších udaju nastaví výdej kcal. Můžete něco takového doporučit ? Nebo zatím technologický pokrok tohle neumožňuje.

Doufám, že za 20 let bude nějakej chytrej náramek, co mi udělá detailní analýzu složení těla, hormonálního profilu a dle toho přesně vše vypočítá.

Jinak cenu jsem ochotnej dát do 7000 kč.


Naposledy upravil Rejngard dne so březen 25, 2017 11:14 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz ti to bude merit nonstop tepovku musis pocitat s tim, ze baterka bude odchazet rychleji.

Ja bych osobne sel do https://www.withings.com/eu/en/products/steel-hr

Mam klasicke Steel a vypadaji jednak velmi hezky na ruce a jednak velmi dobre meri kroky a spanek. Mam je odzkousene jak s Androidem, tak akualne s iOS.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vico


PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam uz pres rok Fitbit Blaze a porad spokojenost. Meri to nostop tep a nabijim tak jednou za 4-5 dni. Umi to i notifikace a ma to docela i slusnou aplikaci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejngard


PříspěvekZaslal: so březen 25, 2017 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu to tu rozepíšu, kdyby někdo měl zájem a řešil podobné téma.

Tak asi půjdu do Fitbit charge 2, dokáží měřit nonstop tep s výdrží 5-7 dní a nabíjení pak trvá prej 90 minut, takže to si myslím že je paráda. Koukal jsem na nějaký recenze, jak je ten senzor přesný a porovnávali to s nějakým hrudním pásem od Polaru, který prej má vysokou přenost a ten fitbit mu stíhal, až na některé useky, kdy nezvládá tak rychle zaznamenat propady, ale poté rychle vyrovnává takže použitelné to je.

Aplikace, aktualizace, forum a komunita u fitbitu je taky velká, takže se dá přímo i v té aplikaci házet jídlo s tím že vám to sčítá kalorie a dle výdeje upravuje příjem aby nebyl deficit moc velký. Do databáze je možno házet i vlastní jídla nebo manuálně vložit makra / kalorie.

Problém je kompatibilita, můžete mít nejnovější andoid a nadupaný telefon, ale pokud nemáte podporovaný telefon který najdete na jejich stránkách, tak vám půlka funkcí fungovat nebude.
Např co se týče Xiomi telefonů, podporujou Fitbit jen asi 5 modelů a to je vše.

Další nevýhodou je cena, protože takovouhle blbůstku o které píšu koupite nejméně od 4300kč s tím, že ty lepší modely stojí i kolem 7000kč... Konkurence nabízí taky funkční náramky, ale tam selhává většinou ta jejich Aplikace pro telefon / pc a výdrž na baterce.

Pokud má někdo nějakou další zkušenost, sem s tím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pitrs182


PříspěvekZaslal: so březen 25, 2017 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co Garmin vívoactive Optic HR ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fitbit a jiné gadjety
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: