Problémy s hubnutím


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Problémy s hubnutím  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Problémy s hubnutím
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Jestli někdo chce mít nečekaně děcko, tka mu tyhle přirozený metody doporučuju všema deseti

Tak kamarádka je zrovna v 7 měsíci a HA užívala správně (naštěstí ne se mnou haha)
Ale co vím tak dnes je dost ženských co HA nesnesou kvůli vedlejším účinkům (a ne pouze změně váhy).

Jinak k dotazu - logicky v tomhle věku se ukončuje růst, takže spousta lidí si nemůže dovolit jíst stejně a nehýbat se stejně jako třeba v 15, kdy ještě dospívali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Maerlyn0 napsal:
Jestli někdo chce mít nečekaně děcko, tka mu tyhle přirozený metody doporučuju všema deseti

Tak kamarádka je zrovna v 7 měsíci a HA užívala správně (naštěstí ne se mnou haha)
Ale co vím tak dnes je dost ženských co HA nesnesou kvůli vedlejším účinkům (a ne pouze změně váhy).

Jinak k dotazu - logicky v tomhle věku se ukončuje růst, takže spousta lidí si nemůže dovolit jíst stejně a nehýbat se stejně jako třeba v 15, kdy ještě dospívali.


Kdyby to užívala správně, tak se to nestane Ta spolehlivost tam je narušená jedině lidským faktorem. Ale to už je hodně OT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty Vaše rady ohledně antikoncepce jsou naprosto zcestný, zhubnout může překvapivě i člověk kterej ji užívá a její vliv na zdraví ať si každý zváží sám, pokud čtu správně tak se neptala jestli ji má nebo nemá užívat, ale jak zhubnout.

Jak píšeš jíš 3-5x denně, hubnutí je trochu složitější než si nejspíš myslíš, nestačí vysadit dvě kostky cukru v kávě, je třeba většinou dost změnit celý jídelníček, fórum je toho plné, stačí si pár topiků pročíst.

Pokud se hýbeš jedině dobře, určitě u toho vydrž, sama musíš vědět jestli ti to dá trochu zabrat nebo je to jenom berlička aby si mohla říct, že sportuješ a stejně to nejde.

Jedná se o případ kterých tady je týdně tak 50, všechny jak přes kopírák, hormonální antikoncepce s tím, ale nemá vůbec nic společného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:

Jedná se o případ kterých tady je týdně tak 50, všechny jak přes kopírák, hormonální antikoncepce s tím, ale nemá vůbec nic společného.


No nevim, já když brala HA, tak krom klasickýho zadržování vody, zhoršení pleti apod. mi přibylo ceteris paribus cca 5kg...Zhubnout se s tím dá, to každopádně, ale bez to jde mnohem lépe... V mém případě po vysazení jsem během jednoho roku sundala asi 10 kg a bez diety jsem byla schopná držet celkem nízké % tuku na ženskou (kolem 18%), o čemž se mi s HA mohlo jenom zdát, i když jsem cvičila přibližně stejně...

Nicméně to vypadá, že s tím máš hodně zkušeností a víš o čem mluvíš ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady se řeší antikoncepce ve vztahu k hubnutí a váze, ale zatím tu nezazněla velmi spolehlivá cesta ke snížení váhy: víc sexu.
Dělej to s partnerem 2x denně a uvidíš, jak budete oba hubený. A ta HA se tím pádem šikne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze se hubne sexem je asi takova pravda, jako ze kdyz budes jist spenat, stane se z tebe Pepek namornik...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Ze se hubne sexem je asi takova pravda, jako ze kdyz budes jist spenat, stane se z tebe Pepek namornik...

No tak to kecáš. Nemusíš bejt v opozici za každou cenu...
To je ještě přirozenější způsob hubnutí než ta chůze, jak píšeš v jiném vlákně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skutecne? Zapoj na malou chvili selsky rozum a porovnej dobu chuze a dobu sexu, tedy pokud si nemyslis, ze erekci se z tebe stane atomova ponorka a tvoje telo zacne produkovat telesne teplo, ktere spali ve vterine veskery tuk (tzv. princip termogeneze). Tak to bohuzel vazne neni a to uz bych se radeji drzel toho Pepka namornika. Neni potreba byt v opozici, staci neplacat kraviny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem


Mam vas vsechny moc rad...
Kez jsou vsechny bytosti stastny...
Budme vegany, vytvarejme mir...



Abych nebyl OT, muzu potvrdit co pise Scheila o HA (z vice zdroju)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Olafekk napsal:

Jedná se o případ kterých tady je týdně tak 50, všechny jak přes kopírák, hormonální antikoncepce s tím, ale nemá vůbec nic společného.


No nevim, já když brala HA, tak krom klasickýho zadržování vody, zhoršení pleti apod. mi přibylo ceteris paribus cca 5kg...Zhubnout se s tím dá, to každopádně, ale bez to jde mnohem lépe... V mém případě po vysazení jsem během jednoho roku sundala asi 10 kg a bez diety jsem byla schopná držet celkem nízké % tuku na ženskou (kolem 18%), o čemž se mi s HA mohlo jenom zdát, i když jsem cvičila přibližně stejně...

Nicméně to vypadá, že s tím máš hodně zkušeností a víš o čem mluvíš ...


Já netvrdím, že HA nemůže mít souvislost s nabíráním váhy, dokonce jsem přesvědčen, že tomu tak je, sice s tím nemám praktické zkušenosti, to si trefila, ale několikrát sem to viděl na živo

Co tvrdím je, že pokud chce slečna zhubnout tak ten postup bude stejný ať užívá HA nebo ať je..naturálka

Možná by zhubla kdyby HA přestala užívat mnohem jednodušeji a dříve, ale na to se tady neptá, nechce vědět jestli má nebo nemá užívat HA, jestli to škodí jejímu zdraví nebo ne, chce prostě jenom vědět jak zhubnout a aby se zdejším poradcům lépe radilo tak uvedla, že užívá HA neboť se asi domnívá, že by to mohlo mít vliv na tu radu - mylně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:

Kdyby to užívala správně, tak se to nestane Ta spolehlivost tam je narušená jedině lidským faktorem. Ale to už je hodně OT.

To se pleteš, žádná antikoncepce není 100%, i na balíčku HA píšou že má účinnost 97% nebo tak nějak..
Zrovna tahle kamarádka je magistra farmacie, moc dobře ví jak to užívat a jaké faktory narušují účinnost HA a i vzhledem k její povaze a osobnosti fakt nevěřím, že by cokoli opomenula, což mi i říkala.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Problémy s hubnutím Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: