Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
visual


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybych z toho nemel pruser, tuhle fotku bych si vytisknul a vyvesil v praci.
A pod ni napsal: "Muj zensky vzor"...jeste nevim jestli kvuli estetice nebo kvuli tomu jakou ma tahle zenska silu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky kluci, oceňuji že si někdo všiml aji mých výkonů ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28.3.2017

Mrtvý tah - sumo
10x50kg
7x70kg
5x80kg
5x90kg


Byla jsem pokárána že dělám moc hluku... vzhledem k tomu, že normálně vždycky odkládám činku kontrolovaně a co nejtišeji jak to jde (za ty 3 roky co tam cvičím nikdy problém nebyl), tak mě to trochu rozhodilo, a začla jsem se snažit to odkládat ještě potišeji...

4x100kg
3x110kg
2x115kg


Vůbec jsem nemyslela na techniku, setup, nebo třeba na činku, ale na to, abych to pokládala opatrně...takže negativní fáze trvala 2x tolik než pozitivní...a tak jsem si u té 115tky pěkně natáhla při spouštění nějakej sval vedle pravé lopatky ... Tak jsem sundala kotouče z činky, přešla na druhou stranu posilovny, kde to "odkládání" tak nevadí a vecpala se mezi 2 benčové lavičky a zase kotouče naskládala a snažila se dál....

2x115kg
2x2x110kg
3x100kg


Zbytečně....už jsem byla totálně v háji, rozhozená, do té mezilopatky mi trochu nepříjemně střílelo, nedokázala jsem se srovnat pomalu ani k té stovce...

Pak jsem se snažila ještě o nějaké doplňky na záda, ale nešlo to, chtělo se mi brečet... tak jsem si ustlala na benčové lavce a přemýšlela nad tím, kam budu chodit tahat mrtvoly, protože takhle to nepůjde ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avanti


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
28.3.2017

Mrtvý tah - sumo
10x50kg
7x70kg
5x80kg
5x90kg


Byla jsem pokárána že dělám moc hluku... vzhledem k tomu, že normálně vždycky odkládám činku kontrolovaně a co nejtišeji jak to jde (za ty 3 roky co tam cvičím nikdy problém nebyl), tak mě to trochu rozhodilo, a začla jsem se snažit to odkládat ještě potišeji...

4x100kg
3x110kg
2x115kg


Vůbec jsem nemyslela na techniku, setup, nebo třeba na činku, ale na to, abych to pokládala opatrně...takže negativní fáze trvala 2x tolik než pozitivní...a tak jsem si u té 115tky pěkně natáhla při spouštění nějakej sval vedle pravé lopatky ... Tak jsem sundala kotouče z činky, přešla na druhou stranu posilovny, kde to "odkládání" tak nevadí a vecpala se mezi 2 benčové lavičky a zase kotouče naskládala a snažila se dál....

2x115kg
2x2x110kg
3x100kg


Zbytečně....už jsem byla totálně v háji, rozhozená, do té mezilopatky mi trochu nepříjemně střílelo, nedokázala jsem se srovnat pomalu ani k té stovce...

Pak jsem se snažila ještě o nějaké doplňky na záda, ale nešlo to, chtělo se mi brečet... tak jsem si ustlala na benčové lavce a přemýšlela nad tím, kam budu chodit tahat mrtvoly, protože takhle to nepůjde ...



Ale neé, to je mi líto. Nechoď jinam.
Byla to prosba, ne pokárání. Kolegyňka měla strach, že na ni zas přiběhne zlý trpaslík.
_________________
"Hubené holky vypadají dobře v šatech, fitness holky vypadají dobře svlečené."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

avanti napsal:


Ale neé, to je mi líto. Nechoď jinam.
Byla to prosba, ne pokárání. Kolegyňka měla strach, že na ni zas přiběhne zlý trpaslík.


Holky, to není kvůli Vám, vy děláte jenom svou práci... Vadí mi dlouhodobější přístup k řešení (spíše neřešení) problémů co zde panuje...
Respektive zrovna tento konkrétní problém tam je už XY let a nic se s tím nedělá...To poznáte, až tam budete delší dobu ...ona by stačila tam dát jenom nějaká platforma, anebo to přesunout někam jinam to stanoviště na mrtvoly...
Jako je super, že tam jsou na to molitany, nicméně pokud to někdo pouští jako prase, tak to stejně ty rány dělá...a pro nás je třeba nepřípustné mrtvoly tahat z 10 cm molitanů a na druhou stranu je krajně vysilující se snažit to odkládat pomalu...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
avanti napsal:


Ale neé, to je mi líto. Nechoď jinam.
Byla to prosba, ne pokárání. Kolegyňka měla strach, že na ni zas přiběhne zlý trpaslík.


Holky, to není kvůli Vám, vy děláte jenom svou práci... Vadí mi dlouhodobější přístup k řešení (spíše neřešení) problémů co zde panuje...
Respektive zrovna tento konkrétní problém tam je už XY let a nic se s tím nedělá...To poznáte, až tam budete delší dobu ...ona by stačila tam dát jenom nějaká platforma, anebo to přesunout někam jinam to stanoviště na mrtvoly...
Jako je super, že tam jsou na to molitany, nicméně pokud to někdo pouští jako prase, tak to stejně ty rány dělá...a pro nás je třeba nepřípustné mrtvoly tahat z 10 cm molitanů a na druhou stranu je krajně vysilující se snažit to odkládat pomalu...


Podobný problém je aj u nás, jak trochu drcneš činkou, hneď pribehne pan Myiagi z kvetinarstva dole, ze mu pada omietka. Tiez som uz hucal do majitelov, ze nejaka platforma by to zmiernila, alebo presunúť stanovište mŕtvoly, ale zatiaľ sa to nerieši... A aby som tam po každom vydretom opakovaní skúšal tú činku položiť ako novorodenca, to holt nejde... Zatiaľ to riešim tak, že mŕtvolu cvičím večer, keď Myiagi už doma cvičí Daniel san-a a strihá bonsaje...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu by pomohol 1 par bumper plates.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.3.2017

Benč pres (bez magnézka, bez bandáží, bez sparinga...celkem nezvyk ...)
2x10x20kg
10x40kg
10x50kg
5x10x60kg

Shyby s dopomocí
5x5

Francouzské tlaky VČ
5x8x25kg

Předpažky s kotoučem 10kg
5x8

Horní kladka triceps.
5x8


Celkem rychlé tempo, moc příjemný, pěkně napumpovaný pacenky ....to máme rádi ...

A poslední sérka benčů...doporučuju hodně zeslabit anebo úplně vypnout zvuk, nejste-li fandové do mašinek

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten most je neuvěřitelnej, pod tebou by mohli podlézat "limbo tanečníci"

Nebolí tě bederní páteř? Já když se snažím hodně mostovat a tlačím to do noh, tlak tam jde dost cítit.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Ten most je neuvěřitelnej, pod tebou by mohli podlézat "limbo tanečníci"

Nebolí tě bederní páteř? Já když se snažím hodně mostovat a tlačím to do noh, tlak tam jde dost cítit.


a při tom tohle je tak 3/4 most, než co dělám normálně s těžkou váhou...
No, snažím se ty mosty střídat, právě proto abych si ty záda nepřetěžovala, takže pak to většinou vypadá že 1x v týdnu benčuju těžce s velkým mostem, 1x středně se středním mostem (což mělo být toto) a 1x lehce s nohama nahoře, negativní apod...
Pokud si to nepohlídám a jedu v jednom týdnu těžký benče více jak 2x, tak potom ano, lehce cítím jakoby namožení v oblasti vzpřimovačů, nicméně to není nic, co by mě jakkoliv omezovalo...
A další věc, vždycky po benčích zařazuju buď kliky na bradlech, shyby anebo se jenom vyvěsím na chvílu na hrazdě, aby se ty obratle zase přeskládaly, tak jak mají ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem fanda do mašinek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.3.2017

Dřep
10x20kg
8x40kg
5x60kg
4x75kg
3x85kg
5x3x95kg

Triceps.kliky nanbradlech
5x10

Rumunský MT
10x40kg
8x50kg
3x8x60kg
5x60kg

Předkopávání
5x8x?

Přítahy VČ v předklonu
8x30kg
4x8x40kg

Streč


Dřepy mi přišly trochu slabší, ale jinak moc příjemné... Ale hlavně to počasí, konečně sluníčko a teplo ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3.4.2017

Benč pres
2x10x20kg
8x40kg
5x50kg
5x60kg
8x40kg
2x70kg
3x2x75kg OR

Triceps. kliky na bradlech
4x6

Dřepy, ATG, úzký postoj
10x20kg
8x40kg
5x60kg
5x70kg
5x3x80kg

Tlaky na ramena JČ
5x8x7kg

Zercher dřepy
5x8x30kg

Bicák JČ
4x10x5kg


Aaaaa, dneska úplně úžasné, jsem z těch benčů měla tak neuvěřitelnou radost ....Jako bylo to těžký, u posledního opak v poslední sérce jsem asi trochu odlepila zadek, ale prostě bylo to taaaaaam ...
Na dřepy jsem dneska zúžila postoj co nejvíc to šlo, z pátku jsem ještě trochu cítila třísla, tak abych to pošetřila...Snažila jsem se hodně kontrolovaně dolů, až jsem dosedla na lýtka a pak co nejvíc dynamicky to šlo...jak je vidno z videa, tak mám dynamiku asi jako slimák, ale nevadí, snaha se cení ...

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil bych neco udelat s tim buttwinkem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to tak hrozný. To je tím že chodí zbytečně hluboko.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: