Silové schopnosti, mají význam i v běžném životě?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Silové schopnosti, mají význam i v běžném životě?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Silové schopnosti, mají význam i v běžném životě?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Potřebuje člověk silové schopnosti k tomu, aby byl fyzicky zdatný?
ano
73%
 73%  [ 17 ]
ne
26%
 26%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 23

Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, to je jedno, máš svoje ciele, svoj typ stravovania, ktorý ti sedí, vyzeráš slušne, si spokojný ako s tréningom, tak s režimom, ktorý si si teraz nastavil, tak o čom? Úplne zbytočná diskusia, ono trošku zdravej sebareflexie by nezaškodilo viacerým.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, prodas mi svoje chcanky? Potrebuju zaklady na barak.
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co hovna? Ty mají dle řady zdrojů (totožně relevantních jako u urinoterapie - obsah mikroorganismů apod.) také potenciál. Ty asi logicky taky konzumuješ že? Hádám, že tak děláš asi v závislosti na konzistenci - něco po lžičkách, něco klasika nůž a vidlička.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 5:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Rando, to je jedno, máš svoje ciele, svoj typ stravovania, ktorý ti sedí, vyzeráš slušne, si spokojný ako s tréningom, tak s režimom, ktorý si si teraz nastavil, tak o čom? Úplne zbytočná diskusia, ono trošku zdravej sebareflexie by nezaškodilo viacerým.

Tento poznáte?
Príde ateista, vegán, crossfiter (a Rando) do baru. Nič sa nestane. Len o tom všetci vedia do 30 sekúnd.
Asi o tom je táto diskusia...
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 5:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
KrystofK napsal:
Já to fakt nechápu o čem ta diskuse je ale chápu to dobře, že tu někdo pije svoje chcanky ano?


Chapes dobre. A som na to hrdy, pretoze je to kvalitne prikrmovanie organizmu uz asimilovanymi mineralmi, hormonmi, a tekutinou s krystalickou mriezkou
...


Na dnes ráno mi stačilo
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Rando, to je jedno, máš svoje ciele, svoj typ stravovania, ktorý ti sedí, vyzeráš slušne, si spokojný ako s tréningom, tak s režimom, ktorý si si teraz nastavil, tak o čom? Úplne zbytočná diskusia, ono trošku zdravej sebareflexie by nezaškodilo viacerým.


Turakam, pekne si to napisal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čím dál víc se mi zdá, že tady na fóru spousta lidí jen kritizuje. Moc motivujících příspěvků jsem v poslední době nečetl. Tenhle topic je toho důkazem. Rando napsal svůj názor, svůj pohled, se kterým asi nesouhlasí všichni. Ten hate, co schytal je ale podle mě neopodstatněný. To, že jsme se od síly dostali až k pití vlastní moči, tak to už mi přijde spíš úsměvné.

Ještě se pokusím přidat svůj názor k původnímu tématu. Zrovna teď jsem dojel z lesa, kde jsme dělali nějaké dřevo. Když jsem tahal kmeny smrčků, tak jsem myslel právě na tenhle topic. Jsem rád, že chodím cvičit a že aspoň tuším, jak se správně hýbat. Mám za to, že lidi, se kterýma jsem tam byl, budou mít večer bolavá záda. Já ne. Když se srovnám s lidmi v posilce, tak výkony mám dost slabé, ale právě pro běžný život mi to stačí. Přenesu nákup, nezadýchám se do schodů, doběhnu kam potřebuju, doplavu kam potřebuju. Jsem zvyklý snášet i bolest a únavu. Někteří lidi na ulici ani netuší co to nějaká únava vůbec je.

Abych to shrnul silový trénink je dobré praktikovat z následujících důvodů:
- Člověk, který cvičí, ví jak věci zvednout, je mnohem menší pravděpodobnost, že dojde ke zranění, odnese toho víc, je produktivnější, není po fyzické námaze celý týden zničený
- Síla zvyšuje sebevědomí. Mysl a tělo jsou propojeny a pokud se cítíš dobře po tělesné stránce, tak se budeš cítit lépe i psychycky.
- Když nebudeš vyschlý, ale budeš nějak rozumně osvalený, tak je menší pravděopodbnost že se po pádu na chodníku v zimě zraníš. Např. při dnešním nošení dřeva jsem byl rád, že nejsem kost a kůže a že mě kmeny celého neotlačily a neomlátily. Právě proto, že jsem je měl o co opřít. Množství aktivní tělesné hmoty podle mě taky zvyšuje schopnost regenerace a obranyschopnost organismu.

Takže jo. Síla je dobrá. Čeho je moc, toho je příliš, ale rozhodně se hodí i do běžného života. Občas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chippie napsal:
Čím dál víc se mi zdá, že tady na fóru spousta lidí jen kritizuje. Moc motivujících příspěvků jsem v poslední době nečetl. Tenhle topic je toho důkazem. Rando napsal svůj názor, svůj pohled, se kterým asi nesouhlasí všichni. Ten hate, co schytal je ale podle mě neopodstatněný. To, že jsme se od síly dostali až k pití vlastní moči, tak to už mi přijde spíš úsměvné.


Chippie, obávam sa, že to nie je bezdôvodný hate. Pozri si Randov prvý príspevok v tejto téme. A také sú všetky jeho príspevky v KTOREJKOĽVEK téme.

Vy ste tuční čuráci a čoskoro umriete a ja som vysekaný pussy magnet a budem žiť večne, lebo:
1, pijem moč
2, jem raz za mesiac
3, nesúložím
4, bojím sa čiarových kódov
5, proti vypadávaniu vlasov si máčam hlavu v moči, čo nevypijem

Ja si nemyslím, že sú ľudia proti Randovi ako takému. Skôr mám dojem, že tu viacerým (vrátane mňa) vadí, že v každom topicu nabehne ako vegán, krosfiťák alebo jehovista a každému pchá do ksichtu jeho životné pravdy, o ktoré nikto nestojí...

Nebude asi náhoda, že v pomaly každej téme, kde sa ozve Rando, vznikne takýto chaos.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel jsi to, de Carabasi, popsal dost trefně. Já už sem moc nechodim, ale topic, kterej se zvrhnul na téma "pití vlastní moče" to vidim už potřetí nebo počtvrtý
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cratach : Akurat ze ako drvivou väcsinou, ja som s tym nezacal...len nejaky primitiv to tu vzdy vytiahne... Takze podakuj jemu ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
cratach : Akurat ze ako drvivou väcsinou, ja som s tym nezacal...len nejaky primitiv to tu vzdy vytiahne... Takze podakuj jemu ;-)

Nevím jestli máš kapacitu to pochopit, ale tady nejde o pití moči. Tady jde o to, že ať se připojíš k jakémukoliv tématu, začneš mluvit o sobě. Je jedno jestli budeš mluvit o pití své oči, o tvých sexuálních problémech a deviacích, o tom jak obdivuješ svou postavu či o tvém stravování či tvém způsobu tréninku. V jakémkoliv tématu píšeš o sobě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Silové schopnosti, mají význam i v běžném životě? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: