Snídaně do Objemu...


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Snídaně do Objemu...  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Snídaně do Objemu...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rybalka40


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 11:17 am    Předmět: Snídaně do Objemu... Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

Měl bych na Vás dotaz ohledně snídaně do objemu. Vstanu v 8 a do hodiny a půl uz cvičím.
A moje otázka zní , co je lepší.

A) vlocky 100g protein 30g + libovolné ovoce jablko banán jahody. To vše ma vždy cca 330kcal
B) řecký jogurt 140g protein 30g + 35g arasidu + libovolné ovoce. Tady jsem cca na 400kcal


Trenal trvá max 1,5h silove. 30 let 75kg 178cm - cvičím cca rok a půl.

U varianty A se citim po snedeni zralej spat u varianty b co jsem dneska vyzkoušel jsem cítil i vic energie a nechtělo se mi spat. Takze? Mam praktikovat variantu B i kdyz tam je vic tuku a nebo spise A ? Jde mi o nabirani. popr. měl bych jeste zvednout kcal napr na 500kcal? Dekuji za názory.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. vstavat driv a snidat klasicky (vlocky/jogurt/vajicka/...whatever)
2. nesnidat pred treninkem vubec kdyz je to takhle "rano", vlastne dopoledne
3. udelat to tak jak ti to vyhovuje nejvic

Kdyby to tu 10 lidi napsalo ze mas dat predtim 3odmerky proteinu-misto snidane, zajimalo by me jestli bys to tak delal....



EDIT: Kdyby bylo na me - dam A + B, vyhodim ty blby orisky a pridam 4 vajicka na zacatek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bych si měl vybrat mezi těmito variantami, byl bych pro variantu č. 2, bílkovina, tuky, něco málo sacharidů. Jeví mi to jako rozumnější varianta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rybalka40


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:
1. vstavat driv a snidat klasicky (vlocky/jogurt/vajicka/...whatever)
2. nesnidat pred treninkem vubec kdyz je to takhle "rano", vlastne dopoledne
3. udelat to tak jak ti to vyhovuje nejvic

Kdyby to tu 10 lidi napsalo ze mas dat predtim 3odmerky proteinu-misto snidane, zajimalo by me jestli bys to tak delal....



EDIT: Kdyby bylo na me - dam A + B, vyhodim ty blby orisky a pridam 4 vajicka na zacatek


Variantu A jedu už půl roku. Uspávalo mě to spíš ještě než sem šel cvičit, ale jinak mi sedi ať A nebo B z hlediska trávení do 1,5h nemám problém ve fitku. Šlo mi spíš o to aby mi někdo zkušenější " posvětil " i to B že to tak mohu jet v klidu. Navíc cítím že na tý variantě B mám mnohem více energie než na A. Jedná se mi jen o to abych na tom " nepálil " i když kcal je to ještě o něco větší porce.... O to mi hlavně jde :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chceš přibrat
B má více kalorií než A
B ti vyhovuje více než A
co tedy bude asi tak lepší snídat?

hm, asi si vezmu raději nápovědu 50:50
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 7:21 pm    Předmět: Re: Snídaně do Objemu... Odpovědět s citátem

Ja bych, takhle pred treninkem, dal nejakou formu kase, ryzovou, pohankovou atd., k tomu bych pridal nejaky protein, ne moc, okolo 20 g bilkovin na porci, trosku rozinek a kostku vysoko procentni cokolady, urcite bych se vyhnul tucnym vecem a velke davce vlakniny a bilkovin, taky bych se vyhnul mlecnym vyrobkum,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milda18


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevyhovují ti ráno sacharidy, tak nevidím důvod je tam dávat..Bílkoviny+tuk je naprosto v pohode. Sám sacharidy dávám většinou jen po tréninku a v posledním jídle před spaním.
Takhle brzo před tréninkem bych dal protein+kokosový olej (mct olej) doplněny klidně o kvalitní rostliny olej,dá se i ořechové máslo ale tam už to trávení nemusí být tak ok. Pozor na ten kokosak ze začátku než si tělo zvykne nebo ve vyšších dávkách způsobuje průjem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych volil variantu C .
Vysokosacharidová večeře + ráno lehce stravitelný bílkovinný nápoj, je jedno jestli syrovátka, živočišný komplex nebo rostlinný + trochu tuku = mct + např. másla z ořechů + omegy nebo jen mct.

Nedával bych absolutně žádné sacharidy, max pár gramů rychlých, nedával bych jakékoliv pevné jídlo, vyjma té trochy co jsem zmínil výše, když cvičíš hodinu a půl po probuzení je to kontraproduktivní.


Naposledy upravil KrystofK dne st duben 05, 2017 9:58 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady vidis, jak je to individualni a kazdy si musi sam vyzkouset, co mu sedi. Ja treba absolutne nemuzu dat bilkovinu a tuk, vubec mi to nesedi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty arašídy jsou podle mě k hovnu, ale jinak to B vypadá rozumněji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rybalka40


PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2017 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík všem za názory a tipy.... Vím že na každého funguje něco jiného ale prostě mi šlo o nějaké otevřené názory a taky zda nevadí do sebe dávat tuky před fitkem resp. tou 1,5h u mě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rybalka40


PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2017 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Ty arašídy jsou podle mě k hovnu, ale jinak to B vypadá rozumněji.


Proč arašídy k h*** ? Vidím v tom celkem dobré tuky. Někdy dávám kešu,mandle ale teď jedu arašídy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tobias92


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať objem nebo dieta, k snídani jsou vždycky vajíčka. To je jasný základ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rybalka40 napsal:
Maerlyn0 napsal:
Ty arašídy jsou podle mě k hovnu, ale jinak to B vypadá rozumněji.


Proč arašídy k h*** ? Vidím v tom celkem dobré tuky. Někdy dávám kešu,mandle ale teď jedu arašídy.

Arasidy a dobre tuky ? :D Ty patris asi k tym co si myslia ze maslo, kvalitna mast a kokosovy olej upchavaju cievy, ze ? Toto klamstvo je uz ale davno vyvratene, bolo to len lobby, ktore malo dva dovody :
1. Zvysit pocrt ludi chorych na srdce
2. Zvysit predaj arasidoveho, slecnicoveho, sojoveho, repkoveho a kukuricneho oleja, lebo na lakovanie mabytku sa zacali pouzivat synteticke laky, ale polia uz boli prisposobene na pestovanie spominanych plodin, a tak sa pestovatelia velmi radi dohodli s farmaceutickym priemyslom = obaja na tom pekne ZAROBILI, ale ludi to poskodilo.
Inak, arasidy su droga... Minule nam navsteva doniesla nelupane prazene arasidy (lebo ich maju vela), a ja ze si dam trochu pre ich super chut, hoci nie su zdrave, ale ved moja super strava, detox a sportovanie to vyvazia... Lenze pri arasidoch clovek nevie kedy dost... Povedal som si ze si dam denne takych 50g v olupanom stave (ze ich budem jest tyzden a potom az mozno o rok...), ale tyzdnovu davku som zjedol za 2 dni... To sa mi pri ziadnej inej potrave nestalo, ani pri droge s nazvom cokolada.
Na druhej strane ked nemam arasidy, o.k., ziaden abstak (takze som si ich nekupil roky). Ale ked su doma, tak... Za chvilu su zjedene. Preto ich nekupujeme, nakolko sme schopni ich zjest aj ked nie su zdrave (zle tuky, afla toxiny), inak kupujeme len zdrave veci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak faktem je, že arašídy jsou asi ty nejhorší ořechy. Jakýkoliv jiný, proč ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Snídaně do Objemu... Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: