Neroste mi biceps ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Neroste mi biceps ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Neroste mi biceps ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel Rob


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 10:23 am    Předmět: Neroste mi biceps ? Odpovědět s citátem

Ahoj, chci se na něco zeptat. Cvičím cca 1 rok a něco. Býval jsem nějak 190 cm vysoký a vážil 76 kg. Ted (výšku nwm , ale nějak stejně tipuju :D) a vážím 83 kg. Celkově jsem se zvětšil a vidím to hodně třebas na těhle partiích (záda,nohy,hrduník) ale pořád mi poříjde že mám menší ruce. Jako samozřejmně možná o něco málo porostly, ale když to srovnám s ostatními partiemy kde je to fakt rozdíl tak slabota.

A největší problém je biceps. Triceps ještě jo, zpevnil se a o něco zvětšil, ale u bicepsu mám problém, že je pořád instantně (bez pumpy) měkký a zdá se mi že porostl úplně minimálně. Nejvíce mně štve, že jako kdyby rostl do výšky, ale vůbec ne do objemu do šířky. Chci se teda zeptat, mám prostě jet,cvičit a doufat že časem to bude lepší, nebo bych měl něco změnit ? Jde mi hlavně teda o to, aby se trochu roztáhnul do šířky, protože mám biceps fakt tenký.

Jedu lehce upravený freimanův těžko lehký split, kde vlastně biceps cvičím 2x týdně (v úterý silově "zvedání EZ podhmatem ve stoje" 4 série. a pak v pátek pumpování "scottova lavice s EZ" taky 4 série.

Prosím o nějaké tipy/rady. (a možná ještě tak mimo, kamarád mi říkal že pokud mi neroste biceps, měl bych ty cviky jet nadhmatem, ale co jsem si tak četl, tak nadhmat je na předloktí a brachialis, nebo ne ?) Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://kulturistika.ronnie.cz/c-240-31-dni-k-vacsim-rukam.html?kde=clanek&id_clanku=240
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná prostě nemáš genetiku na biceps.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná máš přehnaná očekávání, 190cm a 83kg, pokud nemáš nějak nízké procento tuku, prostě není moc svalnatá postava, takže ani ruce nemůžou být.
Dál kvalitně nabírej a časem se to určitě zlepší.
Důležitá je také technika cvičení bicepsu, to může znamenat hodně, 90 % lidí cvičí biceps špatně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Si vysoký ako rebrik, ruky nespravis, ak nebudes vahovo 110+, duplom, kedpre be zjavne ani predpoklady nemas a ako sorry, cvicis rok, co ocakavas? Odcvic 6 poctivych, potom sa ozvi, ze ako.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2017 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se říká, biceps je slabina každého chlapa, bez ohledu na to, jak moc ho cvičí. Tipuju, že ten biceps se poměrově zvětšil úplně stejně jako záda a nohy, ale prostě biceps je nejdůležitější, tak proto to vnímáš jako že se nezvětšil.
Prostě to chce na tu tvojí výšku ještě pořádně přibrat.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ tak na tuhle výšku by si musel mít dost přes 100kg, aby si začal mít trochu ruce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chudý si. Ja mám 188 cm, 102 kg a nadlaktie 39 cm po x rokoch cvičenia Nie každému je nadelené.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel Rob


PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2017 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok a tak ještě se zeptám, jak často by se měl biceps (týdně) cvičit ? Jedu ho v pondělí a v pátek, je to dostačující ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2017 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavel Rob napsal:
Ok a tak ještě se zeptám, jak často by se měl biceps (týdně) cvičit ? Jedu ho v pondělí a v pátek, je to dostačující ?


ANO, staci
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Neroste mi biceps ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: