Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 866, 867, 868 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel-James


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Deadlift váží 95 kg . Spokojenost - ještě to zdraví a budu šťastný.


Tak to je parada ta vaha!
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel-James napsal:
Deadlift napsal:
Deadlift váží 95 kg . Spokojenost - ještě to zdraví a budu šťastný.


Tak to je parada ta vaha!


ty vole, metr v ramenou
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift má 92,2 kg. Za 3,5 měsíce -33,5 Kg a dle inbody -4,5 kg svalů (část by šla dolů i bez diety, protože jsem na činku nesáhl od loňska). Tuk lehce nad 10 %. Ještě to drobně stáhnu a bude to OK.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Deadlift má 92,2 kg. Za 3,5 měsíce -33,5 Kg a dle inbody -4,5 kg svalů (část by šla dolů i bez diety, protože jsem na činku nesáhl od loňska). Tuk lehce nad 10 %. Ještě to drobně stáhnu a bude to OK.


To je brutus. To jsi snad celou dobu nic nejedl :) Jakou jsi drzel dietu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5x denně jídlo.

Ráno 60 g vloček, brusinky nebo rozinky, ořechy, med, 1 banán

Svačina tvaroh mixlý s jahodama nebo jiným ovocem, případně v autě protein tyčka

oběd: ryba a zelenina (občas trochu těstovin)

svačina: zeleninový salát tuňák, cibule, rajče, okurka / výjmečně proteinový puding

večeře: co dům dá - cottage/ borůvky nebo mozzarella, rajče, olivový olej nebo cokoliv s dobrým poměrem B a T vůči skoro nulovým S.

Denně 10-20 g 80 % čokolády. Piju jen vodu a bylinné čaje. 1x týdně víno nebo pivo. 1x týdně a to většinou o víkendu cokoliv na oběd - takže klidně gulášek a pak ke kafi marlenku.

Hlídal jsem bílkoviny a tuk, cukry stáhl. Denně 1-2 hodiny aerobky - ale velmi nenáročné. Většinou rychlá chůze. Výjmečně běh a kolo.

Neměl jsem prakticky nikdy hlad. Jak bych přidal cukry, bylo by to špatné - to mám vlčí hlad a sežral bych i koně. Jak je cukr nízko-je klid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je vážně paráda. Zhubnout z nadváhy k normálu je jedna věc, ale plynule pokračovat k deseti procentům, to už chce nebývalé odhodlání a systematičnost. Klobouk dolů.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se libí, že to prostě dal tak krásně dolů ikdyž je časově dost vytížený. Skvělá práce!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá práce!
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky gratulace Deadlifte. Takové odhodlání se jen tak nevidí. Lidí hledají spíš výmluvy než řešení.

Napadá mě ale další otázka. Co dál? Hodláš nějak upravit jídelníček, až si řekneš, že hubutí už stačilo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si vzpomenu za celý můj pobyt zde na fóru, jak jsi lítal v jojo kruzích, je pěkné vidět, že se Ti konečně zadařilo to stáhnout až na tuhle úroveň. Za to velké plus! (Asi tušíš, za co by mohlo být lehké mínus, tak to tady nebudeme pitvat, sám jsi to kdysi napsal. :-))

Tak ať se dále daří, chlape!
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
5x denně jídlo.

Ráno 60 g vloček, brusinky nebo rozinky, ořechy, med, 1 banán

Svačina tvaroh mixlý s jahodama nebo jiným ovocem, případně v autě protein tyčka

oběd: ryba a zelenina (občas trochu těstovin)

svačina: zeleninový salát tuňák, cibule, rajče, okurka / výjmečně proteinový puding

večeře: co dům dá - cottage/ borůvky nebo mozzarella, rajče, olivový olej nebo cokoliv s dobrým poměrem B a T vůči skoro nulovým S.

Denně 10-20 g 80 % čokolády. Piju jen vodu a bylinné čaje. 1x týdně víno nebo pivo. 1x týdně a to většinou o víkendu cokoliv na oběd - takže klidně gulášek a pak ke kafi marlenku.

Hlídal jsem bílkoviny a tuk, cukry stáhl. Denně 1-2 hodiny aerobky - ale velmi nenáročné. Většinou rychlá chůze. Výjmečně běh a kolo.

Neměl jsem prakticky nikdy hlad. Jak bych přidal cukry, bylo by to špatné - to mám vlčí hlad a sežral bych i koně. Jak je cukr nízko-je klid.


Uff, tak takovej jidelnicek je pro mne nerealnej. Ja jim max 3x denne (obed je v restauraci). Trochu jsem doufal, ze to bude treba prerusovanym hladovenim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babica


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mal som pred týždňom trojku s dievčatami ktoré sú bikiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chippie napsal:
Taky gratulace Deadlifte. Takové odhodlání se jen tak nevidí. Lidí hledají spíš výmluvy než řešení.

Napadá mě ale další otázka. Co dál? Hodláš nějak upravit jídelníček, až si řekneš, že hubutí už stačilo?


Díky Tobě i všem ostatním.
Pomalu zvedám Kcall a zpomaluji hubnutí s tím že se to holt někde protne:o), Už mi chybí ke spokojenosti jen pár kilo. Tj. vytitruji kolik kcall potřebuji při daném energetickém výdeji, abych plus minus držel hmotnost. Tím, že to šlo minimálně ze svalů je vidět, že tento konkrétní postup fungoval na tohoto konkrétního člověka na jedničku. Šlo by určitě stáhnout ještě o pár kilo víc než jsem měl teď, ale za cenu hladovění, slabosti a toho, že by to šlo významně ze svalů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Udelal mi radost vcerejsi benc. Dal jsem se stopkou 165kg, coz je muj pooperacni osobak.

Je mi samozrejme jasny, ze vzhledem k me vaze je to nic moc, ale kdyz k tomu pripoctu to, ze moje treninky se obvykle vejdou do 30-45 minut a vzdy jsem byl nejhorsi bencar v posilovne, tak to proste potesi :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 866, 867, 868 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: