posilovani + kliky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - posilovani + kliky  Úvodní stránka -> Začátečníci -> posilovani + kliky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolikrat tydne je nejefektivnejsi delat kliky a zaroven posilovat?
denne
18%
 18%  [ 12 ]
obden
12%
 12%  [ 8 ]
3x tydne
7%
 7%  [ 5 ]
2x tydne
7%
 7%  [ 5 ]
1x tydne
4%
 4%  [ 3 ]
nedelat kliky
50%
 50%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 66

Autor Zpráva
hytuk


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zabývám se kondičním a silovým tréninkem mnoho let, internet je jen zlomek zdrojů ze kterých informace čerpám (nejlepší je samozřejmě zkušenost), ani na okamžik jsem neměl v plánu "machrovat" a bezcílně plýtvat slovy jen kvůli tomu abych někoho ohromil, opravdu ne. Ta jména samozřejmě znám, což nic nemění na faktu že kliky, zvlášť jejich různými způsoby ztížené varianty jsou funkční. Co se týče Fedora Emelianenka, věř mi že vím o jeho tréninku první poslední, Red Devil není z týmů, který by tréninkové metody přísně tajil, protože jak říká jejich kouč, nezálěží na tom, kdo toho kolik ví, ale jestli to dovede beze zbytku uplatňovat, což Fedor dovede. Do diskuze jsem se zapojil kvůli jednoznačnému odmítnutí kliků jakožto součásti tréninku, je víc než jasné, že záleží na cílích daného člověka, je ale fakt, že lidem, kterým radim v tréninku (zejména začínajícím) kliky doporučuju, jsou skvělou startovací metodou pro další uplatňování jejich variant, je jasné že dělání tisíců kliků progres nepřináší, ale umět jich udělat stovku dvě ti otevírá nové cesty...kliky s tlesknutím...parádní cvik na dynamiku úderu, těžko je můžeš dělat pokud nemáš základní vytrvalost najetou z těch klasických atd. atd. Jejich zařazení do různých kondičních komplexů je taky super, stejně tak např. do angličáků, což je jeden z královských kondičních cviků. Spoustu skvělých silových přirůstků jsem nabral z kliků se zátěží na zádech (batoh s kameny plus zátěžová vesta, popř. 50kilový pytel s pískem) Zkus si přečíst něco od Rosse Enamaita, což je elitní světový trenér, trénuje hodně boxerských špiček a dnes se už u něj inspiruje kdekdo, nebo projeď dieselcrew a t-nation, jestli ti to něco říká, to jsou špičkové stránky o fuknčním tréninku a pochopitelně všechny shodně v mnoha článcích referují o klicích a jejich místě v tréninku. I já končim diskuzi s tebou, těšilo mě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Ty jsi s ním trénoval??A já myslel,že ten herec byl modla jenom pro děti do 14let!


citace:
Ty jsi s ním trénoval??A já myslel,že ten herec byl modla jenom pro děti do 14let!

Tak si myslel zle.

Ja by som kliky hned neodpisoval, zalezi od toho ako sa robia a co nimi chce clovek dosiahnut...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

necetl jsem diskuzi nemam na to energii ale kliky pro fajtery jsou urcite plus co se tyce ty celkovy kondice atd. atd. urcite doporucuju

pro cloveka co si chce zlepsit bench jet klikky je picovina... chci mit lepsi bench tak jet bench bench a bench

myslim si ze k tomu neni vic co rict
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když už tak plinometrické kliky....když benchuješ nevidim duvod extra klikovat....
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ChickenEater


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
necetl jsem diskuzi nemam na to energii ale kliky pro fajtery jsou urcite plus co se tyce ty celkovy kondice atd. atd. urcite doporucuju

pro cloveka co si chce zlepsit bench jet klikky je picovina... chci mit lepsi bench tak jet bench bench a bench

myslim si ze k tomu neni vic co rict

s bodem jedna muzu jedine souhlasit
pokud jde o ten bench, kliky se zavazim na zadech mi docela pomohly se v nem zlepsit, kliky bez zavazi jsem delal dokud jsem mel maxko pod 80kg a to uz je hodne davno, pak uz nemely velky smysl,

jde o to,ze se obcas stane,ze se na benchi zaseknes a dal uz nemuzes pridavat a ani zmena poctu serii a opakovani uz neprinasi rozumne vysledky, v takovy chvili je nejlepsi se na bench uplne vykaslat a nejakou dobu ho nahradit jinyma cvikama na hrudnik, pak se k nemu zase vratit, jednou z moznosti jsou prave kliky se zavazim na zadech
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tywe kamo nevim ale resit neco kolem maxka 80kilo asi nema cenu podle mne kdyz se seknu na benchi 140kilo tak mne nejaky kliky nepomuzou pomuze mne nejakej sheiko benchkiller atd..

staci se zeptat tradewinda bo kouby urcite nereknou ze jedou na bench kliky at s tunou na zadech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ppolikuk


PříspěvekZaslal: so duben 15, 2017 4:59 pm    Předmět: arogantní ***** Odpovědět s citátem

brut napsal:
mr.morriss napsal:
brut napsal:
Bruce Lee,to byl ten hubenej herec? Já když jsem chodil na thai-box (už jsem to psal),tak jsme tam při každým tréninku dělali 200 kliků,leh sedů,dřepů.Protože v tý tělocvičně těžko jde dělat něco jiného.Vytrvalost se tím taky moc nenatrénovala.
Každý z nás makal s činkama a ještě naběhal spoustu kilometrů!
To,že udělám 300 kliků v kuse je o ničem (to se dá natrénovat celkem rychle)
Reálná síla je to,že zvednu těžký balvan nad hlavu,síla je to když vytlačim ve stoje 10×svojí těl.váhu (na čince),dám raw dvojnásobek těl.váhy v BP a vytrvalost je taky něco jiného,než klikovat na jedný ruce.


... ten hubenej herec se do svych 30 natrenoval víc než ty stačíš za celý život....


Ty jsi s ním trénoval??A já myslel,že ten herec byl modla jenom pro děti do 14let!


Ty pí*o, on dokázal mnohem více než dokážeš ty, on něco aspoň dokázal, zato ty, ty, který nemáš žádný respekt k legendám jako je Bruce Lee jsi jen hovn*. Jak jsem si jistý, že trénoval víc než ty budeš trénovat za celý život? Koukni se na jeho úspechy, ceny. Nechceš se setkat? bych ti to vysvětlil, už jen za to, že jsi arogantní píč*s, bez respektu k takové legendě....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: so duben 15, 2017 5:44 pm    Předmět: Re: arogantní ***** Odpovědět s citátem

ppolikuk napsal:


Ty pí*o, on dokázal mnohem více než dokážeš ty, on něco aspoň dokázal, zato ty, ty, který nemáš žádný respekt k legendám jako je Bruce Lee jsi jen hovn*. Jak jsem si jistý, že trénoval víc než ty budeš trénovat za celý život? Koukni se na jeho úspechy, ceny. Nechceš se setkat? bych ti to vysvětlil, už jen za to, že jsi arogantní píč*s, bez respektu k takové legendě....


Dement dne. Gratulujeme!
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: út duben 18, 2017 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nekomu to trva i tech 10 let nez najde odvahu ... :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - posilovani + kliky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: