vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#

PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21. dubna 2017, pááátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M3 W4/4 D3/3

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah:
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, nadhmat
5x 160 kg, hook-grip
5x 180 kg, trhačky
4x 190 kg , pásek + trhačky, o jedno míň než bych chtěl, o jedno víc, než jsem čekal :) Magumi hecoval
5x 180 kg, 1. AMRAP
6x 175 kg, 2. AMRAP
8x 170 kg, 3. AMRAP
6x 165 kg, 4. AMRAP, a tady už nepomohlo ani snížení váhy :D
6x 160 kg, 5. AMRAP
nečekal jsem, že dnes těch pět shazovaných půjde, ale tak nějak to pořád šlo a pak už byly jenom dvě do konce :) Magumi se mnou držel basu a odtahal si trhovým úchopem asi 40x 160 :D

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 20 kg
8x 40 kg, 1. pracovní
8x 50 kg
8x 60 kg
8x 70 kg
8x 80 kg
8x 90 kg, 6. pracovní
jenom jsem zkoušel, jak můžu zatížit to pravé prso a vyšlo to tak akorát, aby nebolelo. Magumi vůbec neprotestoval, byli jsme po těch tazích nějací utahaní :D

Hacken-dřep: (HS)
8x 120 kg
8x 160 kg, 1. pracovní
8x 180 kg
8x 200 kg
2x 240 kg, třetí už jsem nezvednul a Magumi mi na to vzadu musel skočit :)
8x 190 kg
8x 180 kg, 6. pracovní
ta jedna série byla úlet, jenom jsem si tu váhu chtěl zkusit :) ale jinak slušná pumpa.

Trénink: 2:20

Váhovka: kolem 92.5 kg

na to, že jsem se v noci vzbudil a nemohl jsem polykat, jak mě bolelo v krku, ale do fitka jsem šel, abych morálně podpořil Magumiho, tak ten trénink docela vyšel... někde při těch tazích jsem toho bacila ubil :) asi se to vrátí a proležím víkend až začnou fungovat tělesné senzory, které jsem na hackenech vypnul, ale je to cenná zkušenost, že se to dá rozcvičit :D
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi

PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím ti to napsat ještě sem - smekám, cvičil jsi dneska úplně fantasticky.
vlk#

PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Musím ti to napsat ještě sem - smekám, cvičil jsi dneska úplně fantasticky.

díky, vůbec jsem to neplánoval, byl jsem zralý na zalehnutí do postele... ale Tys nějak neříkal, že bychom si mohli dát těch sérií méně... a mlčky, nevyspaný, utahaný na závěr mesocyklu, makal a pěkně technicky tam sázel jednu sérii za druhou a s rezervama, narozdíl ode mě :)

a vždycky když dopíšu tréninkový zápis, tak si až potom vzpomenu, co pěkného jsme ve fitku viděli... chodí tam jedna plážová volejbalistka, trénovat pod vedením trenéra... chodí tam teda dvě, ale ta druhá se obměňuje, a ta jedna, to je teda... výška někam ke 195, že jenom místní čahouni by jí koukali do očí... já většinou koukám jak pěkně dřepuje nebo tahá :) dnes dělala angličáky a nahoře si vždy vyskočila na hrazdu a udělala shyb... na stejnou hrazdu, na kterou když chci vyskočit, tak to chce pořádný basketbalistický odraz :D a ne to dělat při každém angličáku ;) je to fajn, potkávat tam známé-od-vidění-lidi :)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101
Rychle na stránku:

Přejdi na: