NOVINKA - Změny ve fóru...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny ve fóru...  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny ve fóru...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle si vzdycky vyresim tak, ze si v nastaveni jen zmenim casove pasmo +1h nebo -1h
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Časová pásma opravím za chvilku globálně všem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem chvilku času a napadlo mě udělat takovou "blbinku", rozhodně nedokonalou, ale možná příjemnou. Pokud budete na fóru na jakékoliv stránce a mezitím někdo napíše nějaký příspěvek, naskočí Vám o tom nahoře malé info. Stejně tak do názvu okna se dá před název stránky (N) (...jakože "Nový":). Jak píšu, není to určitě dokonalé, mohly by tam být číslovky (kolik nových) i by se mohlo vypsat jaký nový a od koho... Ale to kdyžtak časem, teď mi jde spíš o otestování principu, že to bude aspoň nějak fungovat. Kdyby ne, dejte vědět. :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
bbvka


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

funguje :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry docela :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co treba zvetcit sekci posledni prispevky, ted je tam 10.
Ja treba na forum koukam casto, ale vzdy jen na neco z tech poslednich, manualne v sekcich nic nehledam.
Kdyby tam bylo treba 15 - 20 poslednich modifikovanych vlaken, to by se me libilo.
Jenze pod tim je asi misto na reklamu ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
A co treba zvetcit sekci posledni prispevky, ted je tam 10.
Ja treba na forum koukam casto, ale vzdy jen na neco z tech poslednich, manualne v sekcich nic nehledam.
Kdyby tam bylo treba 15 - 20 poslednich modifikovanych vlaken, to by se me libilo.
Jenze pod tim je asi misto na reklamu ...


tak pouzivej funkci zobrazit pouze nove ne?

Ja prohlizim forum vylozene jen pomoci toho, protoze se mi zobrazi vsechny prispevky od posledni navstevy

_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za tip, otestuju, jenze vecinou kdyz se sem koukam, tak nejsu zalogovanej, tak uvidim jak me to bude fungovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
A co treba zvetcit sekci posledni prispevky, ted je tam 10.
Ja treba na forum koukam casto, ale vzdy jen na neco z tech poslednich, manualne v sekcich nic nehledam.
Kdyby tam bylo treba 15 - 20 poslednich modifikovanych vlaken, to by se me libilo.
Jenze pod tim je asi misto na reklamu ...


Ono tahle "novinka" byla úplně mimo plán, jen že mi zbyla chvíle času a napadlo mě to a chtěl jsem to vyzkoušet. Fórum má mnohem mnohem větších nedostatků a potřeb na změnu - ale i jeho čas se blíží. Teď jsem pořád u dělání nového tv.ronnie.cz a paralelně s tím nových lide.ronnie.cz, obojí (snad?) bude už jen tak na týden dva (no dobře, tři nebo čtyři:) a pak - zřejmě - dám právě fórum. A nebo shop. A nebo dovolenou:).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Forum od včerejší noci zlobilo, zapomněl jsem při zavádění nějakých změn chybku, kvůli které nešly přidávat příspěvky... už vše funguje, omlouvám se.

Jinak ty změny se týkaly zasílání e-mailů ze serveru (ať už info na nový příspěvek tady ve foru, nebo potvrzování objednávek z e-shopu a podobně), kde jsou všechny e-maily nově podepsány přes tzv. DKIM, což v doplnění o ještě jeden další způsob povede k tomu, že budou mít zprávy výrazně větší pravděpodobnost na doručení, nepadání do spamů a podobně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronni prosim jaky je smysl toho upozornovani na nove prispevky v title a vlevem hornim rohu? Uprimne nedokazu si predstavit pripad, kdy by to melo smysluplne vyuziti, mozna kdyby slo jen o nejake sledovana temata, ale takhle nechapu jaka je motivace pro tu funkci, k cemu je nekomu info, ze na celem foru zrovna pribyl prispevek, obvzlast kdyz zrovna cte jine tema. Nemyslim to spatne, opravdu tomu jen nerozumim proc.

Verim ze nejenom me to prijde otravne a obcas to buguje tak ze to komplet zaspamuje title a v tabech ani neni videt co je za otevrene tema.

Edit: aha koukam ze zrovna nademnou se to resi, ale stejne i tak z toho ten smysl, nebo pripad pouziti nevidim :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2017 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drobná novinka ve fóru, jednak jsem do všech topiců s bazarem přidal upozornění typu "buďte opatrní a neposílejte peníze předem" (zatím to bylo jen v bazaru suplementů) a druhak jsem přidal také výpis posledních inzerátů z bazaru na hlavním webu, který je o poznání navštěvovanější než tady příspěvek ve fóru a tak se vyplatí vložit inzerát i tam.

https://forum.ronnie.cz/bazar-suplementu-t33709-270.html#inzerce

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřív se mi vždy napravo pod nickem autora příspěvku zobrazilo odkud je, a hlavně kolik má na fóru příspěvků. Teď je tam jen nick a případně avatar. Víc ani prd.

To je nějaký záměr, který jsem v tom případě moc nepochopil, natož abych jej docenil:-), nebo je závada na mém přijímači?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie je to len u teba a tiež mi táto zmena / úprava dosť prekáža a jej zámer úplne nechápem...
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
n.i.k.d.o.


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil n.i.k.d.o. dne st duben 26, 2017 8:52 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny ve fóru... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: