Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scheila


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtete si aji někdo ty tréninky, nebo jenom koukáte na videa a fotky?
...
Scheila napsal:

Dřepy, ATG, úzký postoj




Gohan napsal:
Zkusil bych neco udelat s tim buttwinkem.

Zkus si udělat ATG dřep (sedni si na paty) a vyfoť se u toho, pak si budem něco povídat o butt winku.
Respektive, ani tady si nemyslím, že bych tam nějaký patologický BW měla, je to přirozený pohyb...zkus se podívat na nějaká videa mojich normálních dřepů, a pokud aji tam by jsi něco našel, tak bych se nad tím možná zamyslela ...

Dave1913 napsal:
Není to tak hrozný. To je tím že chodí zbytečně hluboko.

Dave, vážně ? Já myslela, že ani není možné, aby nějaký ATG dřep byl "zbytečně hluboký" ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslel jsem oproti závodní hloubce "zbytečně hluboko", pardon. ATG dřep umí snad jen vzpěrači bez butt winku. Pokud deš mírně pod paralel, butt wink tam nemáš. Blbě jsem odpověď zformuloval, pardon.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Buttwink nemáš, ten mírný pohyb pánve je v téhle hloubce normální. Pro šťouraly tady:

Benče jsou parádní, gratuluju, dřepy taky, obojí radost pohledět.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Buttwink nemáš, ten mírný pohyb pánve je v téhle hloubce normální.


Děkuju, už mě nahlodali, že jsem nad tím začla přemýšlet ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4.4.2017

Mrtvý tah - sumo
8x55kg
7x75kg
5x95kg
5x105kg
3x115kg
2x2x125kg
5x115kg

Shyby s dopomocí
5x5 (cca první 2 v sérii už asi sama )

Rumuny s JČ
4x8x (20+20kg)

Trh JČ
5x14kg pravá + 5x14kg levá
5x (3x18kg levá + 3x18kg pravá)

Veslování v sedě
4x8x?

Břicho
Streč


Tak dneska jsem šla vyzkoušet jiné fitko, kde maji vzpěračskou platformu a kotouče... Platforma super, kotoučů málo, nicméně pro mě tak akorát stačilo ...
Vzala jsem si tam první osu, kterou jsem viděla, a tahám, tahám....přišla mi nějaká divná, ale nevěděla jsem proč, tak jsem to neřešila... no a tak jsem si tam naložila jakože 120 kg, a bylo to už těžší, měla jsem problém uhlídat techniku, tak místo plánovaných 3x2 jsem to nechala jenom na 2x2 a na 3. sérku snížila na 110 kg...
Potom tak nějak mezi řečí s místním osazenstvem jsem se dozvěděla, že ta osa má vlastně 25 kg a pak na ni koukám a je taková jakási divně tlustá ...
Takže super, je neuvěřitelné co ta hlava dělá ...
Pak jsem se učila trhat JČ, sranda to byla, moc mě to bavilo, jenom jsem možná ještě trochu nebezpečná pro okolí ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Čtete si aji někdo ty tréninky, nebo jenom koukáte na videa a fotky?


tady jsou i nějaké zápisy tréninků... ?

butt-wink nevidím, parádní dřepy a před tím ještě luxusní bridge-over-the-ocean benče... seš rozjetá jako maglev
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2017 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak je čas asi trošku přibrzdit ...

Minulej víkend rodinná oslava a spousta usoplených dětiček a spousta pusinek a mazlení s tetičkou a v pondělí jsem už začla lehce cítit krk, v úterý o trochu víc, ale stále jsem doufala že to rozchodím...ale ve středu večer, když se přidal i trochu kašílek, jsem už kapitulovala, takže do konce týdne homeoffice a pokusím se z toho vyležet...
Děcka to je utrpení, bych potřebovala řetězama přivázat k postely...nejhorší je, když vám není až tak blbě, že byste leželi v horečkách, ale ani vám není úplně dobře, že víte, že byste ležet měli ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2017 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nakonec z toho byl takový menší zánět dutin, ale zvládla jsem to vyležet, bez antb, jenom na bylinkách...Ve čtvrtek výsledky z krku a krve a všechno negativní, takže super ...

14.4.2017

Dřep
10x20kg
8x40kg
7x50kg
5x5x60kg

Benč pres
2x10x20kg
8x40kg
5x5x50kg
12x50kg (hrozná nuda, tak jsem se chtěla aspoň zadýchat )

Shyby - něco sama, něco dopomoc
6x3

Předkopy
4x10

Trh JČ
(3xlevá + 3xpravá) 14kg
5x (3xlevá + 3xpravá) 16kg
(3xlevá + 3xpravá) 20kg

Kliky ve stojce....děsná sranda
2x5
2x10
2x5

Kliky na bradlech
3x8


Aaaaaaaa, já jsem byla tak neuvěřitelně šťastná, že jsem zase mohla jít cvičiiiiiit ...Hrozně jsem se musela krotit, abych to nepřepálila...tak pak ke konci už spíš jen, for fun, nějaký CF kraviny ...

A jak vypadá, když jede porpvé v životě lifter - benčař kliky ve stojce, se můžete podívat na videu níže ... v druhé části jsem se snažila trochu rovnat, ne zrovna moc úspěšně ...



EDIT: pro rýpaly...ano vím, že takto stojka vypadat nemá... a slibuju, budu se snažit pracovat na technice ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2017 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16.4.2017
4,5 km (1 km rychlá chůze + 3,5km výklus), 31 min...


Uff, vůbec mi to nešlo, nemohla jsem to rozdýchat....ale bylo to příjemné ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

17.4.2017

1.1

Dřep
2x10x20kg
8x40kg
5x50kg
2x4x60kg
3x2x70kg
3x2x80kg
2x2x85kg

Benč pres CG
2x10x20kg
5x30kf
5x40kg
4x50kg
3x3x60kg
3x5x50lg

Trh JČ
(3xlevá + 3xpravá) 14kg
(3xlevá + 3xpravá) 18 kg
(3xlevá + 3xpravá) 20kg
3x (3xlevá + 3xpravá) 22kg

Dřep
5x50kg
5x60kg
5x4x70kg

Břicho


Dneska to bylo ještě takové opatrné po té nemoci...navíc jsem byla v cizím fitku, kde nebyly zrovna dobré podmínky...hlavně na benči se to odrazilo - nepolohovací benčová lavka a osa moc vysoko...takže jsem musela jet CG a i tak jsem měla problém si to podat...Jo, a začínám nový program, už bylo dost toho přemýšlení v posilce "tak na co mám dneska asi tak chuť" ....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kočko mě to nedá...ten rýpal jsem byla Já a tvého trenéra jsem sprdla,že tě měl pohlídat. Když už chcete blbnout s klikama ve stojce, tak pozor na tu techniku stojky. Nemůžeš být ve stojce prohnutá jak dobře vyzrálý banán. ...z toho by tě mohly solidně bolet záda.
Vytáhnout z ramen, pohled nesměřuje do země, ale před sebe nebo na hrudník,pánev podsazená. pak teprve tě má trenér nechat klikovat. ..až tě porovná. Neber to ode mě nijak zle,protože tak to rozhodně není myšleno. Jen Já stojkuju každou lekci a vím jak umí blbá technika bolet a pak omezit.
Jinak ti musím říct....máš krásnou formu. Postavička mňam a výkony pro mě klasicky ve sci-fi dimenzi. Jen tak dál.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Kočko mě to nedá...ten rýpal jsem byla Já a tvého trenéra jsem sprdla,že tě měl pohlídat. Když už chcete blbnout s klikama ve stojce, tak pozor na tu techniku stojky. Nemůžeš být ve stojce prohnutá jak dobře vyzrálý banán. ...z toho by tě mohly solidně bolet záda.
Vytáhnout z ramen, pohled nesměřuje do země, ale před sebe nebo na hrudník,pánev podsazená. pak teprve tě má trenér nechat klikovat. ..až tě porovná. Neber to ode mě nijak zle,protože tak to rozhodně není myšleno. Jen Já stojkuju každou lekci a vím jak umí blbá technika bolet a pak omezit.
Jinak ti musím říct....máš krásnou formu. Postavička mňam a výkony pro mě klasicky ve sci-fi dimenzi. Jen tak dál.


Ahoooj Maky, já vím žes to byla ty, Péťa hned předal info, na co si mám dávat bacha....nicméně on je v tom trochu nevinně, a hlavně, není můj trenér , spíš tam stál, páč jsem se bála, protože stojku jsem dělala asi po 15 letech ...
Tu první část videa jsem semka dala pro srandu, kde jsem se do té stojky intuitivně narovnala tak, jak benčuju, abych využila pohybový vzorec co znám a nejsilnější partie - čili snažila jsem se tam cpát prsa, takže jsem si to prostě zamostovala ... když jsem viděla to video, tak jsem se zhrozila a pak jsem se to už snažila trochu víc rovnat, nicméně stále jsem koukala do země, teď už vím, že v tom byl největší problém...
A mockrát děkuju ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st duben 19, 2017 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.4.2017

1.2

Mrtvý tah - sumo
10x50kg
5x65kg
4x80kg
2x3x90kg
3x100kg
4x3x105kg

Benč pres
2x10x20kg
6x40kg
5x50kg
2x5x55kg
2x3x60kg
2x2x65kg
2x3x60kg
4x55kg
6x50kg
10x40kg

Kliky ve stojce
4x5

Mrtvý tah - sumo "till knees"
5x60kg
4x70kg
3x4x80kg
2x4x90kg

Goodmorningy
5x5x50kg

Streč


Uffff...dneska jsem vůbec neměla energii, brzo jsem vstávala, celkem stres v práci, nestíhala jsem jest, před tréninkem nebyly žádné cukříky a navíc bez sparinga... Zjistila jsem, že mi dělá celkem problém cvičit sama...
Jo, a mám ještě solidně rozsekané hamy z pondělka, takže ty první mrtvoly byly fakt mňamka ... Ty druhé - rozjezdy radši ani komentovat nebudu ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děckaaa, tak včera to byl přesně 1 rok, co jsem si tady založila log ...toto letí ten čas... Projížděla jsem si ty nejstarší videa a musela jsem se usmívat nad tím, co jsem tam předváděla, hlavně na mrtvolu ....Minimálně na technice jsem celkem za ten rok zapracovala ..


21.4.2017

1.3.

Benč pres
2x10x20kg
5x40kg
5x50kg
2x3x55kg
3x60kg
4x3x65kg

Dřep
10x20kg
8x40kg
5x55kg
4x65kg
2x3x75kg
5x3x85kg

Benč pres CG
5x40kg
5x50kg
5x3x55kg

Shyby - SAMA (naučila jsem se to trošku švindlovat - viz video )
5x3
1x5 + 2 takový poloviční

Břicho


Dneska jsem se nedokázala vůbec soustředit na trénink, byla jsem trochu rozhozená z jistých věcí a myšlenky jsem měla úplně někde jinde ...ale na tu bídu jsem odzvedala, co jsem měla, takže ok...jenom ty shyby mě bavily, časem to snad půjde aji striktně ...

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..


Naposledy upravil Olejnas dne so duben 22, 2017 8:07 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: