NOVINKA - Změny ve fóru...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny ve fóru...  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny ve fóru...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

n.i.k.d.o. napsal:
Tady i na jiných forech se často objevují žvatlalové, kteří všude byli, všechno viděli, všechno mají a všechno umí...

Ehm... https://forum.ronnie.cz/search1.php?search_author=n.i.k.d.o.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Dřív se mi vždy napravo pod nickem autora příspěvku zobrazilo odkud je, a hlavně kolik má na fóru příspěvků. Teď je tam jen nick a případně avatar. Víc ani prd.

To je nějaký záměr, který jsem v tom případě moc nepochopil, natož abych jej docenil:-), nebo je závada na mém přijímači?


Ono to má důvod. V rámci celého Ronnie.cz existují tři databáze uživatelů, jedna fórum, druhá web, třetí obchod (první a druhá jsou co do lidí stejné, ale co do obsahu dost odlišné). Jak se reálně blíží (uf, uf) dodělání webu celého nového, tak postupně z těch tří dělám jednu (což je jediná rozumná cesta a chyba, že to tak nebylo), což s sebou ale ponese různé mezistavy... a tohle je jeden z nich. Někdy to sem vrátím, ale potřebuji to čerpat právě už z té společné databáze a ne z té z fóra a v tom je trochu potíž... Ale nějak to sem (časem) vrátím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby se delalo nove forum, tak se primlouvam za tyto dve funkce:

- zablokovat zpravy uzivatele, tedy vubec nevidet prispevky od techto lidi na foru a naopak
- bookmark oblibenych temat, kdy by clovek videl zmeny a pripadne mel info o novych prispevcich
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
- zablokovat zpravy uzivatele, tedy vubec nevidet prispevky od techto lidi na foru a naopak


Tahle funkce už existuje - ale jenom pro mě. :-) Ale o to víc chápu, že ji chceš a určitě udělám pro všechny.

Olejnas napsal:
- bookmark oblibenych temat, kdy by clovek videl zmeny a pripadne mel info o novych prispevcich


A ano, ta bude určitě, bude i pro články i pro obchod a pro videa, prostě kliknout si na cokoliv a hodit si to do své složky oblíbených a mít snadno po ruce, plus info o změnách. Byť takovéhle věci budou až v poslední fázi, ale budou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navrhuji tři věci:

1) Rozšíření tabulky posledních příspěvků (byť jsou v tématech poslední dobou hloupé či začátečnické dotazy, tak občas se řeší zajímavý téma, které se pak zdlouhavě přes profil hledá).

2) Umožňovat začátečníkům dotazy až po přečtení 4-5 hlavních článků, protože je poměrně iritující, když zde padají od nich dotazy typu, jestli je lepší zinek samotnej, nebo zinek s mrkví; jestli je good Korte 5x5; nevadí, když jím kuřecí než hovězí apod.

3) Umožnit autorovi logu mazat cizí reakce, které jsou stupidně lichý a pramení z 99% z neznalosti daného uživatele.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
1) Rozšíření tabulky posledních příspěvků (byť jsou v tématech poslední dobou hloupé či začátečnické dotazy, tak občas se řeší zajímavý téma, které se pak zdlouhavě přes profil hledá).


Zvednul jsem z 10 na 14, víc se tam teď (v rámci vteřinové úpravy) nevejde. Ale aspoň něco. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Roper napsal:
1) Rozšíření tabulky posledních příspěvků (byť jsou v tématech poslední dobou hloupé či začátečnické dotazy, tak občas se řeší zajímavý téma, které se pak zdlouhavě přes profil hledá).


Zvednul jsem z 10 na 14, víc se tam teď (v rámci vteřinové úpravy) nevejde. Ale aspoň něco. :)


Správnej krok.

Jak je to s přidělením funkce moderátora? Jaký jsou podmínky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Jak je to s přidělením funkce moderátora? Jaký jsou podmínky?


Aktuálně žádné, případné doplnění/změny/cokoliv v rámci fóra budeme řešit až bude i fórum v novém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw. co je kde na webu nového můžete sledovat na této stránce:

Historie změn
http://tv.ronnie.cz/napoveda/technologie/historie-zmen

Načítá se trochu pomaleji, než by měla... ale i to se zlepší. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Faye


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2018 4:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc neni mozny nahrat si ikonku bez toho, aby tam musela byt fotka majitele?
_________________
Mám tak vychytralý plán, že kdybyste mu přišili ocas, mohli byste mu říkat lasička.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2018 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože mi to tak přijde lepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Faye


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2018 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekna blbost, kdyz driveji registrovani tam maj, co chtej. Tohle neni seznamka, ale sportovni forum, takze naprosto trapna zmena.
_________________
Mám tak vychytralý plán, že kdybyste mu přišili ocas, mohli byste mu říkat lasička.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2018 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se pozná, že někdo dává svoji fotku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Faye


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2018 4:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Jak se pozná, že někdo dává svoji fotku?


pravda.
Ja proste jen nechapu tu nutnost xichtu v ikonce na sportovnim foru. Jsem treba svoji fotku jako ikonku dat chtela, ale ne nejaky priblbly kachni selficko, ale fotku z treninku. Ale to mi bylo uz nekolikrat zamitnuto, pze tam prej neni videt muj xicht zpredu.
_________________
Mám tak vychytralý plán, že kdybyste mu přišili ocas, mohli byste mu říkat lasička.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2018 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Faye napsal:
Pekna blbost, kdyz driveji registrovani tam maj, co chtej. Tohle neni seznamka, ale sportovni forum, takze naprosto trapna zmena.


Když se ti nastavená pravidla nelíbí, tak fotku neposílej, je to na bázi dobrovolnosti, takže "neposlat" je nejsnadnější řešení. A nebo to zkoušej znova a znova, jako to děláš doposud a pak zase piš další podivné e-maily, jako jsi to dělala doposud.

Spazik napsal:
Jak se pozná, že někdo dává svoji fotku?


Lukáši relativně pozná, máme tam k tomu docela hezké technické řešení, které staženou cizí fotku většinou nepropustí - ale samozřejmě, obejít lze všechno, kdyby se někdo hodně snažil. Ale nejde o život, takže když se tak stane, nejspíš svět nespadne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny ve fóru... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: