Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplně to chápu, bys měl vidět mě, jak někdy odcházím naštvanej, že to nešlo, ať už po zvedání nebo teď nově po vzpírání. Ale dokud tě to dokáže vybudit, abys příště zabral víc nebo něco udělal líp, je to dobrý.

Víkend v červenci zní dobře, dorazím.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Upřímně, na mě je ještě brzo teď plánovat setkání v júli. Navíc tam jsou svátky (nevím jak vy, ale my máme 6. a 7. júla státní svátek) a přítelkyně má narozeniny, takže se spíš budu věnovat jí. Nedokážu ještě říct.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Napadlo me to same, co psal Magumi. Sam mam obrovsky problem peakovat u tlaku. Vetsinou zarazujii tezky a jeste tezsi trenink, preci jen mam ten objem nizko a koziska k neutahani :) Jinak bych vas rad vsechny videl, ale Brno nedam. Vidina cestovani x hodin po odmakanem treninku s partou magoru me desi. Ale klidne doraz zase do Prahy, s ubytovanim nebude problem #nou_homo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja som to chcel poňať ako predĺžený víkend. Po príchode by som obehal známych, jedol, vyrovnal tlaky, v noci sa normálne vyspal a potom druhý deň tréning, v podstate ako som robil v Prahe.

No, času dosť, ale pokiaľ by sa nás tam zas zopár dalo dokopy, poteším sa a oplatí sa mi to.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Napadlo me to same, co psal Magumi. Sam mam obrovsky problem peakovat u tlaku. Vetsinou zarazujii tezky a jeste tezsi trenink, preci jen mam ten objem nizko a koziska k neutahani :) Jinak bych vas rad vsechny videl, ale Brno nedam. Vidina cestovani x hodin po odmakanem treninku s partou magoru me desi. Ale klidne doraz zase do Prahy, s ubytovanim nebude problem #nou_homo


U maximálek musíš taky brát v potaz, že různé partie/cviky můžou v liftu peakovat různým způsobem, resp. tempem. Nevím, jestli to platí i obecně, ale zjistil jsem v posledním cyklu, že například vypeakovat benč mi trvá mnohem kratší dobu než dřep. U tahu zase podle mojí zkušenosti dřív a víc cítíš únavu CNS. Řekl bych, že to je dané částečně biomechanikou toho cviku, částečně množstvím zapojených svalů, tím, že různé tělesné systémy mají různou dobu regenerace, plus do toho vstupují individuální rozdíly a podobně. Takže to je pak takové balancování mezi objemem, intenzitou a naakumulovanou únavou, kdy musíš brát v potaz spoustu věcí najednou, a pak to holt může trvat několik let, než to vychytáš, aby se ti to ke konkrétnímu dni sešlo všechno dobře. Naštěstí mi, co nesoutěžíme, to nemusíme řešit. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so duben 15, 2017 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbty, nohy a ramená

Dédlifty:
1x6x70kg
1x3x110kg
1x1x150kg
1x1x170kg
1x1x190kg belt on
1x1x200kg raketovo hore
4x2x212,5kg
1x4x212,5kg PR
https://www.instagram.com/p/BS6pvOXDddg/?taken-by=pete_mad_lennack

Drepy:
1x6x70kg
1x3x110kg
1x3x120kg
1x3x130kg belt on
1x1x150kg
1x1x170kg
1x1x180kg myslel som, že je tam o 10 kilo menej a divil som sa, aké ťažké
1x1x190kg

Príťahy JČ v predklone bez opory:
3x10x32,5kg

Krčenie ramien za chrbtom s VČ:
3x10x45kg

Tlaky JČ vsede:
1x10x17,5kg
3x8x30kg

Upažovanie s JČ:
3x10x10kg

Tlaky za hlavou v sede:
3x15x20kg

Hodnotenie tréningu: Uíííííí.
Jak bola benčujúca streda nahovno, tak bola dnešná sobota tip top. Evidentne pauza od mŕtvoly pomohla, pomohlo aj včerajšie a dnešné obžerstvo (bolo vraj tuším niečo ako pôst, ale nepočul som veľmi zreteľne, keď som mliaskavo žul hovädzie mäso...), takže to lietalo veľmi dobre. Keď som po prvej pracovnej sérii "položil" (čítaj jebol o zem) činku, rozsypali sa z políc šejkre a nejaké fľašky, tak som povedal kočke z recepcie, že pohoda, že ja si to keď tak kúpim, ak náhodou nejaká fľaška praskla Praskla. Potom som zistil, že to bol karnitín, tak som to rýchlo odvolal Nič pre mňa.
Apropó kočka z recepcie ma už bežne volá, ako dnes povedal Štúr: Ohýbač tyčí Je to lepšie ako Ohýbač pičí, aspoň teda pre Sorayu.
Aj tak som sa hájil, že ja používam len jednu jedinú tyč, čo som si ohol a ostatné musel ohnúť niekto iný. Pravdepodobne jeden inteligent, ktorý cvičí príťahy v predklone na benčovacej lavici a po každej sérii tyčku na tú úzku lavicu hodí.
Takže AMRAP osobák na mŕtvolu, keď som to dvíhal, myslel som, že pauzy dole sú výraznejšie, ale stojím si za tým, že to ešte stále nie je touch&go. Posledná už dotiahnutá fakt hnusne, ale ono pri osobáku sa to dá odpustiť. Aspoň ja si to teda nezazlievam.
Na drepy som to postupne vytiahol po 190. Myslel som celý čas, že na činke je o desať kilo menej, takže keď som dodrepol pomyselnú 170ku, tak som sa až vyľakal, aké to bolo ťažké a potom som si uvedomil, že je to 180 a hneď som bol spokojnejší a šiel do 190ky, ktorá bola stále s rezervou
No a na zvyšok chrbta nejaké cviky, čo som okukal od Lamku. Snaha zacieliť na vrch chrbta, tak uvidíme, ako to budem cítiť zajtra. Ak to nebudem cítiť:
1, Cvičil som zle
2, Lamka poradil zle

Ako sa poznám, Lamka poradil zle.

Inak som totálne mŕtvy, ale tréning som si konečne ozaj užil a bude sa mi dobre spať

Žulatína dnes už makala na želatíne, dúfam, že sa jej čoskoro podarí zázrak a zmení želé na žulu, ide leto, tak nech si neurobí hanbu Ale zdraví sa mi usilovne s úsmevom, len ja som nevyzeral prívetivo, po tej mŕtvole som mal na ksichte nasadenú permanentú masku nasraného otráveného vyčerpania.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a hrudník

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x130kg belt ON
1x1x150kg
1x1x160kg
1x1x170kg
1x1x182,5kg
5x4x182,5kg PR
https://www.instagram.com/p/BS_vG8jDJmI/?taken-by=pete_mad_lennack
1x1x192,5kg trestná

Drepy2:
3x10x100kg

Zakopávanie:
3x10x102kg

Tlaky JČ na rovnej:
1x10x17,5kg
1x6x30kg
3x10x40kg

Lýtka v stroji:
3x10x100kg

Hodnotenie tréningu: Yeah bejbééé!
Po minulotýždňových dosraných tréningoch som si povedal, že za to mohol asi ten deload a tak som sa rozhodol si to celé zopakovať a zlepšiť si dojem sám zo seba. A zatiaľ to ide.
Minulý týždeň som zvládol drepnúť len 3 série po 4 opakovania, dnes už to bolo všetkých 5 pracovných sérií Nebolo to ľahké, to je vidieť aj na videu, že technika a energia šli do hajzlu, ale mám splnené! Už zas sa mi chce žiť!
Je pravda, že medzi jednotlivými opakovaniami by motivovaný žiak, ktorý je iniciatívny nástenkár a reprezentuje školu v recitáloch a matematickej olympiáde, následkom čoho sa mu spolužiaci smejú a dievčatá ním opovrhujú, takže bude do 23 rokov asociálny panic, chválený učiteľským zborom zvládol prečítať Vojnu a mier a pripraviť o knihe kvalitný referát, ale čo sa dá robiť, snažil som sa sústrediť sa na každé opakovanie, poriadne sa nadýchnuť a neísť do toho zbrklo. A oplatilo sa, veľké PR a zlepšenie oproti minulému týždňu.
Po drepoch som nevedel, čo si dať, nechcelo sa mi nakladať legpress, tak dynamické rýchle drepy o vyššom počte opakovaní. Celkom zabijak po tom všetkom a nafúknuté nohy ako Sorayine brucho, až raz bude v 6. mesiaci.

Tlaky s jednoručkami tradične fajn, dobrá pumpa, rameno som pri tom skoro necítil - to ma rozbolelo až pri lýtkach Ten stroj je asi nejak pokurvený, lýtka z toho síce nerastú, ale aspoň ma bolia ramená

Inak na videjku vidieť, ako sa po druhom opakovaní zjaví Macík a cvičí brucho na kladke Ten ladný pohyb, mmm, estét

Vo fitku prekvapivo veľa ľudí, ale značná časť z toho boli Vrabčáci, nádherný koncentrát zo všetkých lacných komédií, v ktorých vystupujú nerdi a šikanovaní loseri. Chudý vysoký, ktorý má okuliare a ráčkuje, tučnučký s mäkkým trasľavým bruškom a netradične husto zarastajúci drobec v obtiahnutých krátkych kraťaskoch, ktoré nedávajú žiaden priestor fantázii, naozaj ideálna banda do šitných filmov Adama Sandlera z posledných rokov. Snažia sa, neboráci, za to by som sa im nesmial, ale asi by mali najprv niečo naštudovať, lebo občas ich snaha postráda zmysel a veľmi často aj logiku.

Amazonka dnes mala na sebe kompresné tričko Captain America, čo som mal aj ja. Vyhrnul som horné triko, a povedal jej, že sme team, tak sa zasmiala, že už minule si všimla, že ho mám, tak si zohnala aj ona Rozpaky.

Mám splnené!

A teraz si vynahradiť ten domrvený benč...


P.S. Lamka nekecal, trapézy bolia ešte dnes.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st duben 19, 2017 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásně sis to "opravil", jsi borec. Podle videa máš pořád rezervu na čtyřky se 190. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 19, 2017 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Krásně sis to "opravil", jsi borec. Podle videa máš pořád rezervu na čtyřky se 190. :)


Ah, kdeže... A navyše benče som si neopravil.

Hrudník, chrbát, biceps a triceps

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x110kg
1x1x120kg
1x3x132,5kg
1x2x132,5kg
1x3x132,5kg
3x2x135kg v poslednom už dopomoc
1x10x100kg

Incline tlaky s JČ:
3x12x30kg

Protismerky:
3x12x20kg

Zhyby:
3x10xCarabas

Biceps - kladka:
3x10x50kg

Triceps - kladka:
3x10x50kg

Hodnotenie tréningu: Už ani nie som nasraný...
Proste som asi prešvihol silu o pár týždňov. Na vrchole to bolo niekedy pri tlakoch so 130 kilami, odvtedy to šlo do hajzlu a niekedy v čase, kedy som mal deload som mal pravdepodobne skúsiť maxko. Teraz už z toho bude prd, odchádza mi technika, odchádza mi sila a celkovo som tragikomický ako tučné deti v mekáči. Moja chyba - malo mi dôjsť, že sila na tlakoch odíde skôr, ako na drepoch a podľa toho sa zariadiť.
Keď som cítil, že z troják dnes nič nebude a musím prejsť na dvojky, aspoň som trochu pridal váhu, nech sa úplne nehanbím a nemusím sa utratiť medicimbalom. Ale proste bieda, mám dojem, že som úplne zabudol benchovať. Dráhu som triafal zle, utekal zadok, nesústredil som sa, mením sa na Smutného chlapca...

Jebať

Žulatína aj s Facehuggerom, dnes mala nejaké lepšie tesnejšie legíny, čo držali jej želé pokope, takže to vyzeralo skoro takmer už už dobre, kým neprišla bližšie, čím mi vypálila sietnice. Keď sme so Štúrom robili na striedačku zhyby, ona robila hyperextenzie - videl by som jej do výstrihu, ale vždy mi do zorného poľa vošiel Štúrov vták, krásne natlakovaný v elasťákoch, tak ma trochu prešlo divoké animálne vzrušenie a utekal som si do šatne umyť oči savom.
Keď náhodou Štúr nekýval penisom pred mojím ksichtom, tak mi robil cockblock Facehugger, ktorý mi do zorného poľa strkal napasovanú chlpatú riťku v červených elastických miniatúrnych boxerkách, ktoré asi ukradol 11 ročnému bratovi.
Mal na sebe aj kulturistické veľkovýstrihové tielko, z ktorého trčali jeho bledé končatinky a vyzeral ako škaredý nemecký nesvalnatý model z LIDL katalógu, ktorý propaguje lacné pyžamo.
Ale so Žulatínou sa k sebe zas intenzívne majú, tancovali tam (ona tancovala, on stoporene stál) na ohavné zremixované VIVA hity '97 a treli sa o seba ako lososy, takže sa Žulatínina MILF mama červenala a rozpačito si napravovala veľmi plnú podprsenku.

Rasputin mal dnes zas celkom pozerateľnú zákazníčku a to znamenalo jediné - uhádli ste - mocnú dopomoc fyzickým kontaktom. Keď už jej pomáhal roznožovať na gynekologickom pussy stroji, cítil som sa trápne aj zaňho a chcel som tej slečne kúpiť kyticu a bonboniéru a možno pridať menší finančný obnos ako ospravedlnenie za všetkých mužov sveta, ale on nedbal a úlisne si uhládzal hustý fúz špinavými prstami a štramácky blýskal okom.

Amazonka drela mega a dnes som náhodne zistil, že pracujeme v jednej firme, ale v práci nemáva na sebe kompresné tričko, ale šaty. Ja som mal dnes na sebe kraťasy a keďže boli asi tri stupne, ľudia v čiapkach so šálmi na mňa pozerali veľmi nechápavo, ale nedbal som, lebo je apríl a v apríli sa už nosia kraťasy. Až do novembra.

Štúr osobákoval a tešil sa z benchov, nenávidím ho, ale natiahol si pri behu nejaký sval, tak si vravím, že karma Ale karma asi nenávidí aj mňa, lebo som si zabudol uterák a musel som sa po sprche utierať do spotených ponožiek, ktoré ktosi zabudol v šatni...
Dobre, klamem, prenajal som si na recepcii uterák za jedno euro

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pretože môj geriatrický sused každú nedeľu o siedmej vyráža do kostola, pneumatickým kladivom klepe mäso od 5:58 ráno. Celý barák sa otriasa v základoch, pretože si asi kupuje 12 centimetrov hrubé fláky mäsa a pokúša sa ich vyklepať do formy výkresu A2. Dnes to nebolo inak a keď okolití susedia začali trieskať do radiátorov v domnení, že celú situáciu nejako vylepšia, smutne som vzdal všetky pokusy o spánok a zapisujem si log. A potom pôjdem o dve poschodia nižšie a geriatrika umlátim jeho paličkou na mäso.

Každú. Skurvenú. Nedeľu. O šiestej klepe rezne.

Včera som nezapísal tréning, lebo som šiel len light a potom som utekal na whisko-cigarovú pohodu, takže som zhrešil a poušil všetky pravidlá a skončím v bodybuilderskom pekle: nemal som žiaden potréningový nápoj, žiadne jedlo, ba naopak som do chrámu svojho tela vpustil jedy a ešte k tomu drzo I don't give a fuck. Navždy už budem malý a slabý.

Chrbát, nohy, ramená

Mŕtvola:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x170kg belt ON
1x1x190kg
1x1x200kg
1x1x210kg
1x1x220kg
1x1x230kg
https://www.instagram.com/p/BTMRK9vjmTD/?taken-by=pete_mad_lennack
1x0x240kg už len patetický pokus z recesie

Drepy:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt ON
1x1x160kg
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg
1x1x200kg

Príťahy v predklone s lakťami od tela:
3x10x80kg

Krčenie ramien s jednoručkami za telom:
3x10x25kg

Military press:
1x3x60kg
1x3x70kg
1x2x80kg
1x1x90kg incline bench po stojačky
1x2x80kg
1x3x70kg
1x6x60kg

Výrazy spoza hlavy:
3x6x60kg

Upažovanie - kladka:
3x12x15kg

Hodnotenie tréningu: Mŕtvolu sa mi nechcelo opakovať z minulého týždňa, vedel som, že tam je to bez problémov a nemal som čo opravovať na rozdiel od benchov a drepov.
Tak som si dal trochu veget a zvoľna vybehol po 230 kíl. Zo srandy som potom skúsil aj 240, ale "potiahol" som to len niekde pod kolená a nechal tak.
Ah škoda, celý život som si prial, aby som včera potiahol 240!
Potom drepy veľmi podobným štýlom. Nechcelo sa mi robiť dosedy ani tam šaškovať so 140 na chrbte dlhočízne série (6 nekonečných kardio opakovaní), vcelku som sa ponáhľal na tú cigarovú oslavu, tak som po jednotkách vyjel na 200 kilo a to mi celkom spravilo náladu, lebo po pomerne ťažkej mŕtvole si drepnúť 5 kilo pod posledný osobák je fajn. Nie že by to bol nejaký ľahký drep, oči mi skoro vyleteli z hlavy kvôli tlaku, lebo sa pred každým drepom nadychujem ako hĺbkový potápač (čo má zmysel, pri dĺžke mojich nôh sa spúšťam niekde k stredu zeme), ale rezerva bola.
Veľmi podobne potešilo aj military, to som nešiel už dlhšie - a naivne sa domýšľam, že by to mohlo mať svoj malý podiel na benchovacom úpadku - a tak tá 90ka nebola technicky najčistejšia, ale hore šla pomerne presvedčivo.

V piatok som po nekonečne dlhom čase videl oboch Teplých bratov. Viedli si so sebou nejakého malého chlapčeka, tak neviem, či to bol ich syn, tretí Teplý brat alebo maličký Adonisko, ktorého budú držať na reťazi v prenajatej garáži oblečeného v koži a latexe... Ale je super pocit vedieť, že sú v poriadku!

Sebedeštruktor včera figuroval ako tréner nejakej mladej dievčinky, jeho blonďavý parťák zas trénoval dvoch vrabčákov. Je to jasné, silnejší pes mrdá a preto Sebedeštruktor mohol svojim riedkym zrzavým chmýřím pod nosom robiť mužný dojem na puberťáčku a Blonďáčik mal trápnu sausage párty so skautíkmi.

Objavil sa aj nejaký obstarožný warrior, ktorý chodil po fitku s rukami od seba ako keby si holil pazuchy letlampou, pri cvičení (bicepsu) mocno vzdychal a v supersete si chodil buchnúť do vreca a potom zas chvíľku chodil ako nasraný pitbull a intenzívne sa pozeral ľuďom do očí ako starý pištoľník. Pri jednom z dramatických supersetov si svojím neohrabaným výpadom proti agresívnemu vrecu asi pokurvil zápästie, lebo potom už len mocno vzdychal aj bez cvičenia, pitbullovská nasranosť z neho vyprchala a s krotkým pohľadom jahniatka si vytriasal ruku.
Jó byť 55 kilový zabijak o výške najvyššieho dievčatka štvrtej triedy základnej školy nie je žiadny med!

No a ako som spomínal, moju potréningovú stravu tvorila veľmi dobrá 16 ročná whiska, cigara a pár kúskov nejakého syra Čiže s dovolením po vražde pravekého klepača rezňov si dám svoju praženicu a bude jej VEĽA.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a kozy

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x130kg
1x1x150kg belt on
1x1x160kg
1x1x170kg
1x1x180kg
6x3x185kg PR
https://www.instagram.com/p/BTRpZK-DsaQ/?taken-by=pete_mad_lennack
Už to ťažkne a chrbát má problém to po mŕtvolách držať

Dosedy na box:
3x6x170kg

GHR:
3x10

Tlaky s JČ (krížené s rozpažkami):
1x10x12kg
1x10x20kg
3x10x32,5kg

Hodnotenie tréningu: Klepača rezňov sa mi nepodarilo dospať. Dnes teda mizerný spánok a mizerná strava, takže som veľmi rád, že sa mi podarilo prežiť tie 185ky. A je to navyše aj obrovské PR na objem práce, takže jupí juchú konfety a detské šampanské.
Takže na drepoch sa darilo, aj keď to ozaj nebolo zadarmo a odnáša to spodný chrbát, ktorý mám permanentne unavený. Ale je to len hlúpy chrbát a nemá mi do toho čo kecať a aj tak je samá vyrážka.
S legpressom sa mi nechcelo bavkať - treba ho strašne dlho nakladať a skladať a ja som príšerne lenivý človek - tak som si dal len dosedy na box cca na výšku paralelu a dobré to bolo a akurát som odhadol aj váhu
No ale jednoručky som trochu ubral na váhe. Trochu cítim ľavé rameno, daň za silovku, tak som to radšej poňal kulturistične - pomalé preciťovačky a v hornej polohe som skončil ako pri rozpažovaní a móóócno som zaťal cicky. A stačilo to na to, aby som si pumpol hrudník, takže spokojnosť. Niekedy sa oplatí dávať pozor a nasávať info aj od buzíkov ako sú fyzici a tak

Obstarožný Warrior dnes v riflových kraťasoch a tričku bez rukávov diskutoval o výhodách rukavíc na cvičenie s osamelou ženou, ktorá ani žiadne rukavice nemala. Netuším, k akému záveru nakoniec došli, počítam, že sa len pokúšal urobiť dojem na bezbrannú stratenú, o hlavu vyššiu, tetu. Keď práve nediskutoval, zas bojovne a odhodlane chodil búchať do vreca:

Je to teda riadny neborák, malý smutný žalostný, ale chodí po fitku ako keby sa živil zápasením s tigrami.

Štúrov brat Komiksák prišiel zacvičiť nejaké drepy, ajajaaaaj. Mal by ho jeho starší brat trošku poučiť, lebo to bolo ako sledovať batoľa, ktoré s vedrom na hlave cupitá k schodom do suterénu. Trochu sranda, trochu očakávanie, ale hlavne hrôza. Inak tam ale bolo plno chlapcov v jeho veku, niektorí boli fakt srandovní, hlavne ten, čo mal fúzy ako Milhouse obočie.

No a aby toho nebolo málo, na záver dobehla aj Žulatína s Facehuggerom a zjavne už je všetko tip top, lebo sa jej pokúšal zlízať všetok makeup z tváre. Ale zbytočne, to by nedokázal obžrať ani tyranosaurus. Navyše sa nevie odzdraviť (Facehugger, nie tyranosaurus) ani na priamy pozdrav, takže nabudúce až bude chcieť magnézko, vytlačím mu ho do očí a klepnem ho jednoručkou po temene.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulujem. Drepol si krasne PR-ko. Len tak dalej a drzim palce😊.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripperr napsal:
gratulujem. Drepol si krasne PR-ko. Len tak dalej a drzim palce😊.


No krásne síce nebolo, ale PR áno, tak aspoň niečo. Vďaka
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

šest takových sérií, co bylo na videu? to máš teď parádní baterie, gratulace, parádní objem!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
šest takových sérií, co bylo na videu? to máš teď parádní baterie, gratulace, parádní objem!


Veru, toto bola druhá a nijak extra ľahko nevyzerá (a ani nebola), takže ďalšie štyri po nej už neboli prdel. Ale trochu som predĺžil pauzy, keď bolo treba, zapol nejakú muziku a šlo to. Popravde nejaká štvrtá alebo piata séria mi sadli úplne najlepšie. Šiesta už je taká, že to chcem mať za sebou, odchádza sústredenie a každé opakovanie sa mi zdá nekonečné
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: