vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21. dubna 2017, pááátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M3 W4/4 D3/3

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah:
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, nadhmat
5x 160 kg, hook-grip
5x 180 kg, trhačky
4x 190 kg , pásek + trhačky, o jedno míň než bych chtěl, o jedno víc, než jsem čekal :) Magumi hecoval
5x 180 kg, 1. AMRAP
6x 175 kg, 2. AMRAP
8x 170 kg, 3. AMRAP
6x 165 kg, 4. AMRAP, a tady už nepomohlo ani snížení váhy :D
6x 160 kg, 5. AMRAP
nečekal jsem, že dnes těch pět shazovaných půjde, ale tak nějak to pořád šlo a pak už byly jenom dvě do konce :) Magumi se mnou držel basu a odtahal si trhovým úchopem asi 40x 160 :D

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 20 kg
8x 40 kg, 1. pracovní
8x 50 kg
8x 60 kg
8x 70 kg
8x 80 kg
8x 90 kg, 6. pracovní
jenom jsem zkoušel, jak můžu zatížit to pravé prso a vyšlo to tak akorát, aby nebolelo. Magumi vůbec neprotestoval, byli jsme po těch tazích nějací utahaní :D

Hacken-dřep: (HS)
8x 120 kg
8x 160 kg, 1. pracovní
8x 180 kg
8x 200 kg
2x 240 kg, třetí už jsem nezvednul a Magumi mi na to vzadu musel skočit :)
8x 190 kg
8x 180 kg, 6. pracovní
ta jedna série byla úlet, jenom jsem si tu váhu chtěl zkusit :) ale jinak slušná pumpa.

Trénink: 2:20

Váhovka: kolem 92.5 kg

na to, že jsem se v noci vzbudil a nemohl jsem polykat, jak mě bolelo v krku, ale do fitka jsem šel, abych morálně podpořil Magumiho, tak ten trénink docela vyšel... někde při těch tazích jsem toho bacila ubil :) asi se to vrátí a proležím víkend až začnou fungovat tělesné senzory, které jsem na hackenech vypnul, ale je to cenná zkušenost, že se to dá rozcvičit :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím ti to napsat ještě sem - smekám, cvičil jsi dneska úplně fantasticky.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2017 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Musím ti to napsat ještě sem - smekám, cvičil jsi dneska úplně fantasticky.


díky, vůbec jsem to neplánoval, byl jsem zralý na zalehnutí do postele... ale Tys nějak neříkal, že bychom si mohli dát těch sérií méně... a mlčky, nevyspaný, utahaný na závěr mesocyklu, makal a pěkně technicky tam sázel jednu sérii za druhou a s rezervama, narozdíl ode mě :)

a vždycky když dopíšu tréninkový zápis, tak si až potom vzpomenu, co pěkného jsme ve fitku viděli... chodí tam jedna plážová volejbalistka, trénovat pod vedením trenéra... chodí tam teda dvě, ale ta druhá se obměňuje, a ta jedna, to je teda... výška někam ke 195, že jenom místní čahouni by jí koukali do očí... já většinou koukám jak pěkně dřepuje nebo tahá :) dnes dělala angličáky a nahoře si vždy vyskočila na hrazdu a udělala shyb... na stejnou hrazdu, na kterou když chci vyskočit, tak to chce pořádný basketbalistický odraz :D a ne to dělat při každém angličáku ;) je to fajn, potkávat tam známé-od-vidění-lidi :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24. dubna 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, DELOAD po 4-weeks mesocyklu #3

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (high bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg
5x 150 kg, no-belt, potěšilo, RPE 8-9
5x 160 kg, opasek
4x 170 kg , PR max-reps hi-bar , Magumi mi tam rovnou naložil 170, tak jsem zkusil... pětka sice zase nepadla, ale opáčko navíc potěšilo :)
6x 160 kg, AMRAP, není síla, lepší toho nechat
minulé - velikonoční - pondělí, kdy byl 4. týden - závěrečný - mesocyklu a 5 shazovaných sérií, jsem zazdil, takže dnes jsem na deload neměl nárok... ale vzhledem k tomu, že jsem od pátku krank, neděli jsem proležel, hlava nefunguje a zatím nevím, kterým směrem to půjde, tak jsem ho uvítal... nemáme před sebou žádné termíny, jak říká Magumi, tak si můžeme dovolit ten komfort orazit si a od pondělka do toho zase šlápneme.

INCLINE bench-press:
8x 40 kg
8x 60 kg
8x 80 kg
12x 60 kg, rehab, těch 80 už jsem trochu začínal na pravé prso cítit

Pendlay rows:
8x 80 kg
8x 80 kg
taky stačilo, asi to tahám blbě, ale cítím u toho předloktí a to taky není ještě ready

Trénink: 0:50

Váhovka: 92.2 kg, ale pátá dírka šla zapnout ztuha, takže tam, kde nechci, jsem přibral
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
a vždycky když dopíšu tréninkový zápis, tak si až potom vzpomenu, co pěkného jsme ve fitku viděli... chodí tam jedna plážová volejbalistka, trénovat pod vedením trenéra... chodí tam teda dvě, ale ta druhá se obměňuje, a ta jedna, to je teda... výška někam ke 195, že jenom místní čahouni by jí koukali do očí... já většinou koukám jak pěkně dřepuje nebo tahá :) dnes dělala angličáky a nahoře si vždy vyskočila na hrazdu a udělala shyb... na stejnou hrazdu, na kterou když chci vyskočit, tak to chce pořádný basketbalistický odraz :D a ne to dělat při každém angličáku ;) je to fajn, potkávat tam známé-od-vidění-lidi :)


Tak bacha na poluci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26. dubna 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, DELOAD po M3

MOBILITA 25 minut

Bench-press:
5x 60 kg, stopky
5x 80 kg, stopky
5x 100 kg, stopky
5x 110 kg, stopky
3x 120 kg, stopky
pravé prso drželo, Magumi poctivě odebíral, stopky jsem dlouho nedělal, takže potěšily, že tam nějaké jsou, příští týden snad půjde větší zátěž.

Rumunky... nebo spíše Rumuni :):
8x 100 kg, nadhmat
8x 120 kg, hookgrip
8x 120 kg
snažil jsem co nejhloubš k zemi, Magumi zkoušel nějakou novou techniku a taky šel až na zem, takže jsem ohýbali hřbety řádně :)

Leg-press: (HS uni)
8x 160 kg
8x 200 kg
8x 240 kg
8x 280 kg, už těžké
když jsme přišli k prázdnému leg-pressu, hned jsem si vzpomněl na Carabase... naštěstí jsme na to byli dva :) bylo to těžší než obvykle, 300+ bych dneska nedal, ale Magumi říkal, že regenerujeme, takže je to ok :)

Trénink: 0:55

Váhovka: 91.9 kg, zase po čase -92, poslední dobou nestíhám jíst, uvidím, jestli tu váhovku udržím

pohodový trénink, zdraví mám teď na půli cesty mezi nemocí, tak doufám, že už to půjde správným směrem, hlava je mimo, ucpaný nos... což mimochodem dost vadí při benči, protože jsem zjistil, že hluboký nádech dělám nosem a to se špatně stopkovalo, když jsem se před každým opáčkem měl vždy nosem nadechnout :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2017 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28. dubna 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, DELOAD po M3

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah:
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, nadhmat
5x 160 kg, zámek
5x 180 kg, trhačky
3x 200 kg, opasek + trhačky, na tu současnou bídu trojka potěšila ;)
0x 220 kg, když už to tam měl Magumi naloženo... ani jsem to neodlepil :D

Military press:
5x 20 kg
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 70 kg
2x 80 kg
tohle jsme tak půl roku nejeli, takže větší objemy by nešli, ale těch 80 potěšilo.

Snožky:
12x 95 kg
12x 95 kg
12x 95 kg

Roznožky:
12x 60 kg
12x 70 kg
12x 80 kg

Trénink: 1:00

Váhovka: 91.4 kg

od středy mě devastovala rýma, z nosu teklo jak z konve, otravná nemoc, do ničeho pak není chuť ani šťáva, snad už to od pondělka bude lepší, až najedeme na nový mesocyklus - čtvrtý a závěrečný přípravný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. května/máje 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, mesocyklus č. 4 W1/4 D1/3

MOBILITA 30 minut

Dřepy: (high bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg
5x 150 kg, no belt, Magumi se přidal ;)
5x 160 kg, opasek
5x 170 kg PR 5RM
8x 160 kg PR max reps , 1. AMRAP
7x 155 kg, 2. AMRAP, sedmé se nepovedlo a pak už to nešlo, škoda
sice jsem se vyspal a do fitka dorazil až na desátou... a včera na čarodějky jedl a pil, co hrdlo ráčilo... ale že jsem se vzbudil do top-formy to nevypadalo :) velkou zásluhu na tom má Magumi, který pořádně hecoval... však jsem mu to pak oplatil :D už jsem tím překonal i své low-bar osobáky, tak jsem zvědavý, jestli to ještě někam posunu, až posuneme osu proklatě nízko :D

Motýlek:
8x 70 kg
8x 70 kg
8x 70 kg
propnuté paže, procítěně, občas krátké podržení a pálilo to pěkně

Prso-stroj, tlaky vsedě před sebe:
8x 91 kg
8x 98 kg
8x 105 kg
těžké, trochu jsme zeslábli, jak to necvičíme

Pendlay rows:
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 100 kg

Trénink: 1:30

Váhovka: 92.8 kg

fajn úvodní a nejlehčí trénink celého mesocyklu, jsem zvědav, kam to půjde :) každopádně to nějak funguje, protože od ledna, kdy jsme začali, už je tam znatelné zlepšení. Magumi se taky nechal vyhecoval a poslal tam krásný kulatý high-bar osobáček ;)

jo, a ještě kontrola uložení osy při high-baru... dřepujeme jednou týdně, takže se tam ani nestačí udělat mozol, ani to zahojit :D ps: ruce fakt necvičíme...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parada😊. Gratulujem k 2 osobakom💪. Je to vyborne hned na zaciatok mesocyklu😎. Forma taktiez good😊
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyyy jo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vzdycky jsem si myslel ze vlk je takovy tucny chlapec asi jako carabas v objemovce.
Tim prehodnocuju vsechno co jsem kdy rekl a s pokorou budu sledovat kazdy zapis v logu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Parada! Ked sa adaptujes na lowbare, tak tie cisla mozu byt proklate vysoko (niezeby teraz neboli)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:
vzdycky jsem si myslel ze vlk je takovy tucny chlapec asi jako carabas v objemovce.
Tim prehodnocuju vsechno co jsem kdy rekl a s pokorou budu sledovat kazdy zapis v logu.

Ti to pride nejake rysnute ci osvalene? To fakt? Vykony ma vlk paradne, ale minimalne, co postol za vela reci nestojí.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
visual napsal:
vzdycky jsem si myslel ze vlk je takovy tucny chlapec asi jako carabas v objemovce.
Tim prehodnocuju vsechno co jsem kdy rekl a s pokorou budu sledovat kazdy zapis v logu.

Ti to pride nejake rysnute ci osvalene? To fakt? Vykony ma vlk paradne, ale minimalne, co postol za vela reci nestojí.


A jak si prosím tě představuješ, že by měl vypadat hobík - naturál s pětačtyřicítkou na krku?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja len hodnotim fakt, teda formu, normalka, cvici, ani o sebe nebudem tvrdiť, ze je to extra, ked nie je, ak postol fotku, tak sa mozem vyjadriť k veci,ci nie? Ze ma 45 je ako nejaky hendikep? Trénuje naplno, je zdravy, vyzera ok, ale nebudem tu vypisovat a chváliť. Tvoja forma je inde a tiez mas cez 40, ci sa mylim, kazdy mame určite predispozicie a pod., nie sme rovnakí, plus z tej fotky vela nevidieť a co vidieť je, je na treningovu výkonnosť slabota, sorry.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: