Problém pri drepoch/cvičení



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Problém pri drepoch/cvičení  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Problém pri drepoch/cvičení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lutherann


PříspěvekZaslal: st březen 29, 2017 8:12 pm    Předmět: Problém pri drepoch/cvičení Odpovědět s citátem

Zdravím všetkých cvičencov, veľmi vás prosím o radu
mám 20r, 72kg,174cm, cvičeniu sa venujem už cez 5 rokov... Pri mojom poslednom tréningu nôh, po dôkladnom rozcvičení, mobilite atd.. sa mi stala vec ktorú si neviem vysvetliť. Začal som drepovať a všetko bolo v poriadku, ale pri tažších drepoch ma činka začala nejako prenikavo tlačiť na trapézy a ta bolest vystrelovala do hlavy a odtadial do pobruska. Tiez sa mi zvysil/znizil tlak (neviem to odhadnut ale bolo mi na odpadnutie) ale dalo sa to este zvladnut. Skusil som este pridat a potom to vsetko bolelo/tlacilo este viac a musel som cely trening dokoncit v style light weight a hlava ma bolela do vecera. Dal som si týžden pauzu a dnes som išiel skúsiť či sa to uvolnilo alebo nie. Zasa všetko bolo v pohode ale pri tažších drepoch ma bolela hlava a podbruško, tak som to hned nechal tak. Skúsil som potom zhodit a drepovat, všetko v poriadku, skúsil som tažšie predné drepy, všetko v poriadku, celý tréning som otrénoval natvrdo a nič ma nebolelo, len tie tažké drepy a neviem si to vysvetlit.
Ak by niekoho niečo napadlo, prosím napíšte, ja neviem koho sa mám spýtať o radu, napadlo mi, žeby to mohol byť pruh (kýla)...
ospravedlnujem sa za rozpísanie ale chcel som uviest čo najviac detailov.... ďakujem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Beztak si skrtis privod krve do mozku. Zkus zmenit polohu kde mas cinku polozenou, idealne trochu niz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Beztak si skrtis privod krve do mozku. Zkus zmenit polohu kde mas cinku polozenou, idealne trochu niz.


Asi tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 5:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako chalani napísali, ak ťa tlačí na trapézoch, posuň činku do low bar pozície. Následne sa viac - menej sama (spontánne) tomu prispôsobí aj technika drepu. Viď:
kód:
https://www.youtube.com/watch?v=bs_Ej32IYgo&t=1s
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moučka


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám problém při dřepech, že mě pak ještě týden neuvěřitelně bolí klouby
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peroutka


PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2017 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zkus kloubní výživu pro sportovce, mě to pomohlo :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moučka


PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak poznám, která je pro sportovce? a která není, nikdy jsem neviděl kloubní výživu přímo pro sportovce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kloubní výživa (např. Animal Flex, Alavis, FlexJoint) řeší důsledek a je spíše jako prevence. Ty potřebuješ řešit příčinu a tedy proč tě to bolí. Odpověď je jasná, dřepuješ špatně. Najdi si někoho, kdo tě to naučí namísto kupování brekeke v prášku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lutherann


PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak ťa po drepoch bolia kĺby, kĺbovka ti nepomôže už žiadna, ona slúži ako prevencia. Neviem ako cvičíš, ale poradil by som ti si pred drepmi dať určite nejaké mobilitné cvičenie na kyčle, spodný chrbát... a poriadne sa zahriať. Čo ešte viem (alebo neviem) tak často kĺby bolia ak nerobíš ten drep v plnom rozsahu ale niekde po ceste dole ho stopneš a vyvoláš tak na kĺby zbytočný nápor....

čo sa týka môjho problému, čiastočne som to fixol pussypadom a prednými drepmi... ďakujem za rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JakeLondon
(ban)


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moučka napsal:
Já mám problém při dřepech, že mě pak ještě týden neuvěřitelně bolí klouby

Snaž se Cissus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Problém pri drepoch/cvičení
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: