Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2017 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
A formu nikto nenapadne?


já bych ji ohodnotil... máš super široká ramena a trapézy... ale nevím, který z těch šestnácti pixelů přesně mám hodnotit :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2017 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
A formu nikto nenapadne?


já bych ji ohodnotil... máš super široká ramena a trapézy... ale nevím, který z těch šestnácti pixelů přesně mám hodnotit :D


Njn, instagram je primárne pre telefóny, takže na compe prd vidno Bohužiaľ od určitého dňa bez akéhokoľvek varovania sa môj mobil rozhodol nefungovať po spojení s PC a tak nemôžem nahodiť fotky priamo do logu a linkujem aspoň na instagram.
Našťastie viem aj sám, že forma je tragická, som vyžraný a mám pavúčie rukynohy

Ale 150 som dal a dnes ma nič nenaserie

Jooo, aby som nezabudol - rád by som dohodol to Brno, nech si viem poriešiť prípadné voľno v práci, ubytovanie, Sorayu a tak.
Zatiaľ to pre mňa najlepšie vyzerá na víkend 1-2.7.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2017 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Zatiaľ to pre mňa najlepšie vyzerá na víkend 1-2.7.


první týden v červenci/júli (resp. kolem svátků 5. - 6. 7.) jsem vždy pod stanem v Jižních Čechách... ale na to neberte ohled, podstatné je, aby vyhovovalo většině
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 06, 2017 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát nohy ramená

Mŕtvola:
2x6x60kg
1x6x100kg
1x3x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg PR splnené
https://www.instagram.com/p/BTwhPcNjFQ8/?taken-by=pete_mad_lennack hnusné ťažké

Drepy:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x120kg
3x3x140kg

Príťahy VČ v predklone:
3x10x80kg

Príťahy JČ na šikmej lavici:
3x10x20kg

Krčenie ramien s kotúčmi:
3x10x20kg

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
3x6x60kg

Tlaky JČ vsede:
3x6x30kg

Upažovanie JČ:
3x12x10kg

Hodnotenie tréningu: Rozkaz znel jasne!
Posledné dni som sa sústredil hlavne na to, aby som zdolal tú vytúženú 240ku. Takže strava, spánok, šetrenie spodku chrbta, kde sa dalo, rozcvička, aktivácia hamstringov a prdele, taktické preskočenie niekoľkých rozcvičovacích sérií - no proste šlo sa na 240 a iné sa nepripúšťalo.
Popravde som si na ňu vôbec neveril a na videu nevidieť tých 6 hodín meditácií a odhodlávania, čo predchádzali samotnému pokusu. Keď som ale zabral, činka sa napodiv odlepila od zeme a tento úspešný začiatok trval takmer až po kolená, kedy to šlo komplet do piče
Ale za cenu motokrosu a trvalého poškodenia mozgu som to nejak vyrval hore a urobil som si radosť Samotného ma prekvapilo, že aj chrbát sa plusmínus udržal v rozumných medziach zaguľatenia.
Po tomto som mŕtvoly zabalil, pretože v pondelok mám drepy a potrebujem pošetriť sily, keď sa mám pokúsiť o maximálku.
Zvyšok tréningu zameraný čiste na vrch chrbta, takže všetko tomu bolo prispôsobené, ťahal som všetko s lakťami od tela, ako to len šlo, čiže aj menšími váhami som sa celkom rozobral.
No a nejaké ramienka s extra krátkymi pauzami na záver, aby som to pumpol, čo sa podarilo.

Štúr poctivo fandil, počuť ho aj na videu, ako povzbudzuje. Fitko inak prázdne, asi všetci čumeli na hokej. Síce sa neudial nikto zaujímavý, na druhú stranu bolo dosť kotúčov a neznervózňovali ma zvedaví čumilovia.

Jo a Sebedeštruktor vraj drepne 6 opakovaní s 200kou, tak to celkom čumím a rád by som si to pozrel. Ak to naozaj dáva sám v uznateľnej hĺbke, klobúk dole pred jeho silou a kvalitou sypky

Chcelo by to takéhoto trénera
https://www.instagram.com/p/BToTz36F9kx/?taken-by=gymfuckery

A dozvedel som sa od Nabukovej frajerky, že môj chrbát je hnusný a fujky Takmer by ma to štvalo, ale ne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so květen 06, 2017 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super pokus! Paráda, gratulácia, držím päste aj na drepoch!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so květen 06, 2017 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vždyť to vylítlo jak nic... a já čekal kdovíco po přečtení té slohovky, paráda, dokonči těch 600+ RAW a nech si natisknout na triko Mr. Lifter
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Super pokus! Paráda, gratulácia, držím päste aj na drepoch!


Díky, Turku, uvidíme, čo z toho bude, ale už teraz som spokojný, na každej disciplíne osobák - aj keby som nedrepol nad 205 kilo, na trojky som urobil 10kilový posun, takže minoprogram mi zafungoval.

vlk# napsal:
vždyť to vylítlo jak nic... a já čekal kdovíco po přečtení té slohovky


Človeče, že ja som sem postol nejaké video, kde ťahám 200 kilo Lebo ako kukám, tak kukám, tá 240 mi vysala silu aj dušu a "jak nic" tam ozaj nevidím
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy, hrudník a lýtka

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg belt on
1x1x150kg
1x1x160kg
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg
1x1x200kg
1x0x210kg hm, to bude problém
1x1x210kg mind over matter! PR!
https://www.instagram.com/p/BT1tqtbDfhm/?taken-by=pete_mad_lennack

Legpress naširoko:
3x15x150kg

Legpress úzko:
3x15x100kg

Glute ham raises:
3x10

Lýtka v legpresse:
3x20x100kg

Rozpažkotlaky s JČ:
1x10x15kg
3x10x30kg hooodne pomalé negatívky a hore stlačené až som fňukal

Protismerky:
3x10x20kg

Hodnotenie tréningu: Uah, no tak to bol tuhý boj ako sa vychcať s prostatou veľkosti pomaranča
Ale nakoniec sa podarilo. Pri prvom pokuse som bol nervózny ako pes a išiel som dolu hodne technicky a pomaly, hľadal som hĺbku a prakticky som si dal dole stopku A to nech sa na mňa nikto nehnevá, na 210 so stopkou ešte ozaj nemám
Na druhý pokus som preto zvolil trochu inú taktiku a využil som dynamiku nôh, zrýchlil negatívku a zapojil som hamstringy. Horko ťažko som to vypučil, ale skoro mi oči vytiekli z lebky a kúsky mozgu pod tým tlakom fŕkali z uší, určite to niekde bude na videu Vlasy mi zosiveli a na boxerkách mám vzadu elegantnú hnedú čiaru, čo nepôjde vyprať. Aspoň tam nie je krv.
Inak ale radosť obrovská, pretože sa mi podarilo posunúť maximálky v každom cviku a súčet všetkých PRiek činí pekných okrúhlych 600kg
Legpress máme nový, tak som ho patrične využil, je to formula medzi legpressmi, má vlastných plno kotúčov, na tom sa ešte vybláznim časom a určite si to spolu mega užijeme

Takže nejaké to bilancovanie, vyhodnotenie dvojmesačného extra skráteného miniprogramu, poďakovanie sponzorom a rodine:
Mŕtvola - prekvapivý posun o 2,5 kila. Program na deadlift nebol postavený vôbec, počítam, že som skôr využil len narastajúcu silu nôh. Každopádne 240 kilo mi urobilo radosť, aj niekoľko PRiek na opakovania - 6x200 a 10x180 s položením. Do techniky som sa pekne dostal a keď zlepším vrch chrbta, môžem z toho vykresať ešte pekné čísla.

Bench - tak isto posun o 2,5 kila. Pretože mám ruky dlhé ako telegrafné stĺpy, beriem akékoľvek zlepšenie ako Vianoce. Predošlé maxko 147,5kg sa mi nepodarilo nikdy zopakovať a tak som bol voči benchu skeptický. Nové maxko teda rovných 150 kilo a na počty opakovaní nespočet iných PRiek, takže paráda.

Drep - program bol postavený hlavne na posun v drepoch a tu teda progres vidieť najviac. Milióny PRiek na počet opakovaní, skok na maxku o rovných 5 kilo na 210. Paradoxne toto bola najväčšia drina uskutočniť, hoci natrénované som mal na to najviac Asi tréma alebo čo...

Spokojne môžem teraz navýšiť opakovania, podseknúť váhy a pokúsim sa na leto urobiť formu a nechať telo trochu aj odpočinúť, lebo už sa ozývali rôzne boliestky. Skúsim to tlsté telo trochu vyformovať, aby sa za mňa Soraya nehanbila a keď si oholím chlpaté ramená, budem sexidol všetkých mladých mamičiek u nás okolo pieskoviska!

Na videjku za mnou môžete vidieť Rasputina s malou blonckou, síce to nebude v zábere, ale zas jej hodne pomáhal, až jeho kočka z recepcie uprela dlhý prísny pohľad jeho smerom. Keby pohľady vraždili, malú bloncku už obkresľujú kriedou. Potom mu prišla ďalšia zákazníčka, tú už okato a hanebne, ba až drzo oblapával a ani sa nesnažil to zakryť nejakým trénerstvom

Cigánčekovskí vrabčáci v tielkach napochodovali do multipressu robiť ramená. Bohužiaľ im neostali žiadne kotúče, lebo som to všetko pozbieral Možno by niečo aj namietali, ale keď videli, ako sa samonasieram a hecujem na drepy, zvolili opatrnejšiu alternatívu, šli tlakovať jednoručky a zachránili si tak holý život.

Facehugger s Žulatínou a MILFkou mali zas rodinné cvičenie. Žulatína sa usmievala a bola milá, ale nebezpečný Facehugger na mňa prísne zazeral, keď práve nesosal sliny z Žulatíniných úst Je to drsňák, ale trochu mu padali elasťáky, mal by si kúpiť Sko, veď to nie je hanba... MILFke žiaľ nepadalo nič, ale so Štúrom sme sa zhodli, že za súčasného stavu radšej MILF ako želé.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace ke kulatinám, borče, hloubka dřepu jako vždy nadstandardní​
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neskutečný výkony. Fakt klobouk dolů a obrovská gratulace.
Příští duben bude MČSR u vás, u bratů, takže tě tam chci vidět!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blahopřeju k osobáčkům, parádně ses posunul, tenhle cyklus ti vyšel skvěle. Myslím, že máš ještě rezervy a že v tom dalším, až si trochu odpočineš, půjdeš ještě dál.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
gratulace ke kulatinám, borče, hloubka dřepu jako vždy nadstandardní​


No, hĺbka bola fajn, ale s tou negatívkou musím niečo robiť. Pobrzdiť ju a neísť tak hlboko - sám sa oberám o kilá na činke. Ovšem po tej prvej zlyhávke som potreboval ísť cez dynamiku, tak som to holt zrýchlil. Ale tadiaľ cesta podľa mňa nevedie, teraz po cykle skúsim možno podumať nad lowbarom a širším postojom. Prijímam akékoľvek návrhy a rady

Dave1913 napsal:
Neskutečný výkony. Fakt klobouk dolů a obrovská gratulace.
Příští duben bude MČSR u vás, u bratů, takže tě tam chci vidět!


Dúfam, že sa bavíme o krasokorčuľovaní, lebo na powerlifting sa necítim

Magumi napsal:
Blahopřeju k osobáčkům, parádně ses posunul, tenhle cyklus ti vyšel skvěle. Myslím, že máš ještě rezervy a že v tom dalším, až si trochu odpočineš, půjdeš ještě dál.


To dúfam, ale teraz v prvom rade musím podumať, čo a ako. Či pôjdem do lowbaru, možno si splaším predsa len tie 7mm návleky, ktoré mi aj budú dobré, či skúsim nejaký seriózny program, alebo si vystačím s minicyklami a tak.


No a k Brnu - s Dominikom a Nabukom sme to dohodli na víkend 1-2 júl, takže riešime nejaké ubytovanie atď. Budem rád, keď sa tam s niekým stretneme a pocvičíme, hoci silovo na tom vtedy už nebudem bohvieako - teraz je na rade forma!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulacia, ten drep asi nikdy nedozeniem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Gratulacia, ten drep asi nikdy nedozeniem


Ved ty to dávaš na čelňáky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
No, hĺbka bola fajn, ale s tou negatívkou musím niečo robiť. Pobrzdiť ju a neísť tak hlboko - sám sa oberám o kilá na činke. Ovšem po tej prvej zlyhávke som potreboval ísť cez dynamiku, tak som to holt zrýchlil. Ale tadiaľ cesta podľa mňa nevedie, teraz po cykle skúsim možno podumať nad lowbarom a širším postojom . Prijímam akékoľvek návrhy a rady


negatívku začínám pomalu a teprve lehce nad paralel to "prosednu", abych využil ten svalový streč... akorát mě to nepustí tak hluboko jako Tebe :D takže systém dobrý a brždění by třeba nepomohlo... leda omezit hloubku širším postojem, jak píšeš... to jsem vyřadil před půl rokem, protože krom třísel to - u mě - namáhá vnější stehna, takže s tím opatrně, ale při Tvé hloubce a mobilitě to třeba problém nebude.

low-bar... a sákryš... a bude po "výhodě", kterou se teď chystám využít, až přejdeme na silovku a lowbar :D ale vyzkoušej, doporučuju, chceš ze dřepu vytěžit co nejvíc, tak směle do toho ;)


decarabas napsal:
Či pôjdem do lowbaru, možno si splaším predsa len tie 7mm návleky, ktoré mi aj budú dobré, ...


návleky bych chtěl SBD, ale ještě nevím, jak trefím správnou velikost... kolena už si to zaslouží a kdy jindy začít, než když jsou naprosto v pořádku - klepu na dřevo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: