Protein Pancake od Nutrendu!

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Protein Pancake od Nutrendu!  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> Protein Pancake od Nutrendu!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina
Ronnie.cz

PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 11:09 am    Předmět: Protein Pancake od Nutrendu! Odpovědět s citátem

Milujete palačinky nebo lívance? Já fakt hodně a nejvíc ty zdravé, protože vždy vím, že jsem se najedla kvalitně a navíc jsem si skvěle pochutnala. Tím, že se dají udělat na mnoho způsobů, mám díky nim velmi pestrý zejména ten snídaňový jídelníček. Protože na snídani se hodí nejvíc. Jsou ale super i ke svačině nebo jako dezert, když vás honí mlsná po obědě.

ROZESÍLÁNÍ UKONČENO :) !

Je pravda, že si těsto na palačinky můžete udělat doma z vloček, ale je to méně pohodlné a pro někoho spíše po ránu náročné. Proto jsem byla nadšená, když jsem mohla testnout nové Protein Pancake od Nutrendu. Ač se to nezdá, příprava je prostě o hodně jednodušší! Nemusíte u toho po ránu přemýšlet, prostě jen vezmete odměrku, smícháte s vodou a vlijete na pánvičku. Za pár minut máte skvělou snídani, díky které se budete oblizovat až za ušima ještě celej den. A díky tomu, že máte na obale uvedené i nutriční hodnoty, je pro vás také započítávání do denního příjmu mnohem jednodušší.

Jak mě osobně palačinky chutnají?

Trochu jsem se bála, že by mohly být chemické, díky tomu, že obsahují hodně proteinu a občas mi to tak u některých jiných instantních palačinek přišlo, ale tyhle jsou naprosto v pohodě. Pokud chcete palačinky upravovat na různé způsoby, pak jsou pro vás ideální Protein Pancake bez příchuti . Pokud máte rádi kakaovou chuť a palačinky na sladko, pak je ještě varianta příchuti čokoláda-kakao .

V jedné porci, což je 50g (2,5 odměrky) je 22 g bílkovin, 2,3g tuků, 17g sacharidů (3g cukru) . Takže ideální poměr na to, aby palačinky obsahovaly dostatek bílkovin, ale pořád byly chuťově výborný.

Jak jsem si je upravila třeba já se můžete podívat zde:

Nebo se dokonce inspirovat při přípravě palačinek, recepty zde .

Mám tu zase vzorky k vyzkoušení a startuji tedy ochutnávací akci nových Protein Pancake od Nutrendu!
-> Napište mi do soukromé zprávy jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ) a pošlu vám jeden 50g pytlík palačinek bez příchuti na vyzkoušení.

Pak Vás na oplátku poprosím o zhodnocení produktu, jak vám chutnal, co složení a další postřehy. Buď můžete recenzi napsat sem pod příspěvek nebo kamkoli jinam (mě do zprávy nebo si to můžete hodit na fb), jen mi pak pošlete odkaz.

Až vzorky dojdou, napíšu sem, že jsme na 0 a rozesílání stopnu.

Díky všem za zpětnou vazbu!

Martina

Naposledy upravil Martina dne po březen 27, 2017 12:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
natach

PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2017 11:58 am    Předmět: Re: Protein Pancake od Nutrendu! Odpovědět s citátem

Ahoj,
mohla bych poprosit o vzoreček? Děkuji

Natálie Černohorská
Brněnská 3065
27201 Kladno

Martina napsal:
Milujete palačinky nebo lívance? Já fakt hodně a nejvíc ty zdravé, protože vždy vím, že jsem se najedla kvalitně a navíc jsem si skvěle pochutnala. Tím, že se dají udělat na mnoho způsobů, mám díky nim velmi pestrý zejména ten snídaňový jídelníček. Protože na snídani se hodí nejvíc. Jsou ale super i ke svačině nebo jako dezert, když vás honí mlsná po obědě.

Je pravda, že si těsto na palačinky můžete udělat doma z vloček, ale je to méně pohodlné a pro někoho spíše po ránu náročné. Proto jsem byla nadšená, když jsem mohla testnout nové Protein Pancake od Nutrendu. Ač se to nezdá, příprava je prostě o hodně jednodušší! Nemusíte u toho po ránu přemýšlet, prostě jen vezmete odměrku, smícháte s vodou a vlijete na pánvičku. Za pár minut máte skvělou snídani, díky které se budete oblizovat až za ušima ještě celej den. A díky tomu, že máte na obale uvedené i nutriční hodnoty, je pro vás také započítávání do denního příjmu mnohem jednodušší.

Jak mě osobně palačinky chutnají?

Trochu jsem se bála, že by mohly být chemické, díky tomu, že obsahují hodně proteinu a občas mi to tak u některých jiných instantních palačinek přišlo, ale tyhle jsou naprosto v pohodě. Pokud chcete palačinky upravovat na různé způsoby, pak jsou pro vás ideální Protein Pancake bez příchuti . Pokud máte rádi kakaovou chuť a palačinky na sladko, pak je ještě varianta příchuti čokoláda-kakao .

V jedné porci, což je 50g (2,5 odměrky) je 22 g bílkovin, 2,3g tuků, 17g sacharidů (3g cukru) . Takže ideální poměr na to, aby palačinky obsahovaly dostatek bílkovin, ale pořád byly chuťově výborný.

Jak jsem si je upravila třeba já se můžete podívat zde:

Nebo se dokonce inspirovat při přípravě palačinek, recepty zde .

Mám tu zase vzorky k vyzkoušení a startuji tedy ochutnávací akci nových Protein Pancake od Nutrendu!
-> Napište mi do soukromé zprávy jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ) a pošlu vám jeden 50g pytlík palačinek bez příchuti na vyzkoušení.

Pak Vás na oplátku poprosím o zhodnocení produktu, jak vám chutnal, co složení a další postřehy. Buď můžete recenzi napsat sem pod příspěvek nebo kamkoli jinam (mě do zprávy nebo si to můžete hodit na fb), jen mi pak pošlete odkaz.

Až vzorky dojdou, napíšu sem, že jsme na 0 a rozesílání stopnu.

Díky všem za zpětnou vazbu!

Martina

vlkisekk

PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 6:33 pm    Předmět: Hodnoceni Odpovědět s citátem

Prijemne prekvapeni, v minulosti jsem si koupil palacinky od prominu a to byla katastrofa, takze jsem necekal zadny zazrak, ale tyhle jsou vazne dobre,chutne, vypadaji jako palacinky, konzistenci maji jako palacinky, za me opravdu za 1
balbi

PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řadě děkuji za vzorek k vyzkoušení.

Příprava velice jednoduchá, celkově to nezabere více jak 2-3 minuty se vším všudy. Jsem rád, že neobsahují zbytečně moc sacharidů (potažmo cukrů) a dávka bílkovin je tady dostačující. Tedy hodnotím kladně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
chippie

PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc za vzorek.

Lívanec se mi během přípravy trochu příchytával, ale to je dané tím, že mám špatnou pánev (stará keramická). Chuťově vynikající. Palačinka nebyla moc sladká, čehož si cením. Čekal jsem, že budu mít hned hlad, ale celkem mě to i zasytilo. Jsem zvyklý snídat vločky a ty jsou na přípravu přecijen o něco jednodušší. Pokud započítám i umývání misky a pánve, tak mi z toho vychází, že příprava takových palačinek je drbka. Na svačinu radši ovoce s jogurtem/cottage a semínky a na velké jídlo bych si už dal radši něco většího.

Celkově. Chuť výborná. Pokud nemáš problém s přípravou, tak je to dobrá volba.
marketaw

PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobré odpoledne,
chtěla bych moc poděkovat za možnost výrobek vyzkoušet.

Místo klasických palačinek jsem si udělala lívance - mám je raději.

Nejvíce mě potěšila konzistence těsta. Když si míchám vše vždy podle sebe, nikdy neodhadnu správné poměry a většinou mi vznikne docela "polívka", takže se to pak zkouším nějakou dobu "doladit". Díky hotové směsi a přímo doporučenému množství vody jsem alespoň ušetřila nějaký ten čas a hlavně svoje nervy :D

Příprava jednoduchá, lívance se mi ani nepřipalovaly, takže v tomhle ohledu rozhodně dávám za 1.

Co se chuti týče, žádný neobvyklý či výjimečný chuťový zážitek nenastal. Ale jelikož byly palačinky natural, tak jsem ani zázraky neočekávala. Navíc mi přišly trošku málo sladké, ale to už je asi jen má preference hooodně sladké chuti, což však není nic, co bych pak neuměla vyřešit. Ona to vlastně může být i výhoda, člověk se pak rozhodne sám, jak si je dochutí.

Celkově bych produkt hodnotila velmi dobře a určitě bych ho doporučila těm, kteří se nechtějí dlouho zdržovat přípravou nějaké té mňamky :)
Pantadeas

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorek.

Jako většina ostatních musím ocenit opravdu jednoduchou přípravu, která pro mě je asi to největší překvapení na celém produktu.

Ohledně chuti, kvituji, že palačinky nebyly moc sladké, konzistence by se samozřejmě dala vylepšit (dala?), ale rozhodně nebyla nějakým závažným problémem.

Když shrnu všechno dohromady, myslím, že se jedná o velice podařený produkt.
watouz

PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za vzorek.

Příjemně mě překvapila rozpustnost prášku ve vodě a výsledná konzistence (žádné hrudky apod.) Chutově dobré, akorát se mi palačinky trochu připalovaly, ale chyba mohla být na straně mojí pánve. Celkově 8/10. Doporučuju
geroub

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě nemám co bych vytknul. Jednoduchá příprava. Chuťově taky paráda. Prostě parádní rychlá sladká sváča.
geroub

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě nemám co bych vytknul. Jednoduchá příprava. Chuťově taky paráda. Prostě parádní rychlá sladká sváča.
jim1282

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou díky za vzorek. Chuť celkem v pohodě, ale příprava není příliš komfortní.
Lord_Ivory

PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2017 5:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuju za vzorecek. Palacinky zboznuji a mit variantu s lepsi nutricni hodnotou je vzdycky prijemna volba.

Rozpustnost i chut je dobra a chvalim i neochucenost. Za me 8/10.

Rychle na stránku:

Přejdi na: