Trénink 3x týdně ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trénink 3x týdně ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Trénink 3x týdně ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 12:55 pm    Předmět: Trénink 3x týdně ? Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebuju poradit. Cvičím skoro 2 roky (když nepočítám ty chyby zezačátku atd. tak asi ten rok a něco :D) a hledám nový trénink. Předtím jsem jel těžko-lehký split 4x týdně, ale už ho jedu dlouho a chci změnu a navíc sparing se na to vykašlal, takže v těžké dny to fakt nedávám . Díval jsem se tady na foru a chtěl bych zkusit ten trénink pro začátečníky 3x týdně, akorát mám par dotazů.

1.) Zajímalo by mně , pokud jsem cvičil 4x-5x týdně , zda nebude nějak vadit růstu nebo prostě jestli není 3x týdně málo.

2.) zda můžu každý trénink měnit doplňkové cviky - např. je tam bicepsový zdvih, tak že jeden týden to dám s velkou tyčí a druhý třeba s jednoručkama , nebo to nechávat chvilku stejné.

3.) nevím, ale pullover moc neprocituju tak bych se chtěl zeptat, zda by se dal nahradit klikama na bradlech , popř. nějakým jiným cvikem ?

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 1:44 pm    Předmět: Re: Trénink 3x týdně ? Odpovědět s citátem

Petr Melán napsal:
Ahoj, potřebuju poradit. Cvičím skoro 2 roky (když nepočítám ty chyby zezačátku atd. tak asi ten rok a něco :D) a hledám nový trénink. Předtím jsem jel těžko-lehký split 4x týdně, ale už ho jedu dlouho a chci změnu a navíc sparing se na to vykašlal, takže v těžké dny to fakt nedávám . Díval jsem se tady na foru a chtěl bych zkusit ten trénink pro začátečníky 3x týdně, akorát mám par dotazů.

1.) Zajímalo by mně , pokud jsem cvičil 4x-5x týdně , zda nebude nějak vadit růstu nebo prostě jestli není 3x týdně málo.

2.) zda můžu každý trénink měnit doplňkové cviky - např. je tam bicepsový zdvih, tak že jeden týden to dám s velkou tyčí a druhý třeba s jednoručkama , nebo to nechávat chvilku stejné.

3.) nevím, ale pullover moc neprocituju tak bych se chtěl zeptat, zda by se dal nahradit klikama na bradlech , popř. nějakým jiným cvikem ?

Díky


1) není, s nižší frekvenci se zvýší intenzita a objem tréninku.
2) je to fuk
3) je to fuk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau a jaké jsou výsledky po těžko-lehkém splitu?To jsi jel přesně ten od Freimena?Jen tak mimo téma, dalo by se říct, že je fullbody 3x týdně náročnější na stravu a regenarci než split?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 5:57 pm    Předmět: Re: Trénink 3x týdně ? Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:


1) není, s nižší frekvenci se zvýší intenzita a objem tréninku.
2) je to fuk
3) je to fuk


+1 ... akorát tedy substituovat pullover klikama na bradlech je takové .... při obou cvicích se sice zapojují stejné svaly (nejen), ale ten pohyb je hodně odlišný. Nicméně to není nic zásadního, pokud ti ten pullover nevyhovuje. I když je to škoda, je to dobrý cvik, chce to jen vychytat techniku.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Čau a jaké jsou výsledky po těžko-lehkém splitu?To jsi jel přesně ten od Freimena?Jen tak mimo téma, dalo by se říct, že je fullbody 3x týdně náročnější na stravu a regenarci než split?

vysledky jsou srovnatelne
oba treningy jsou vymyslene dobre
pak zalezi, na odlisnostech kazdeho cloveka, pomeru a zastoupeni svalovych vlaken, pakove pomery, schopnost zamerit se na svaly
velkove bych rekl, ze na tom skoro nezalezi, klidne muzes stridat FB a AB
a ano, jel jsme nekolik FB ( a doted jezdim) a jel jsme i ten od freimena
nemuzes rict, ze je nejaky trening narocnejsi na jidlo nez jiny
pokud chces nabrat kvalitni svalovou hmotu, musis jist kvalitne
ano, regenerace je narocnejsi u FB
doporucuju precist
http://kulturistika.ronnie.cz/c-4822-trenink-celeho-tela-vs-split-analyza-tima-henriquese.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-4191-mytus-nizkofrekvencniho-split-treninku.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-20531-trenink-pro-chronicke-ektomorfy-i-treninkove-tipy.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-20751-trenink-pro-chronicke-ektomorfy-ii-treninkovy-program.html
(zde vcetne odkazu na studie)
http://kulturistika.ronnie.cz/c-3904-bear-routine-aneb-maximalni-trenink-pro-maximalni-hypertrofii.html
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trénink 3x týdně ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: