Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 10, 2017 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník, chrbát, ruky

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x5x100kg
2x10x110kg úplne posledné mi musel Štúr helfnúť
1x8x110kg vytuhol som totálne
1x10x100kg

Incline rozpažkotlaky:
3x8x30kg
https://www.instagram.com/p/BT67Fs8DrjR/?taken-by=pete_mad_lennack

Decline rozpažkotlaky:
3x8x30kg

Protismerky:
3x10x25kg

Zhyby s pomalou negatívkou:
1x5xCarabas
1x7xCarabas
https://www.instagram.com/p/BT68MX-DOuN/?taken-by=pete_mad_lennack
1x5xCarabas

Sťahovanie kladky rovnými rukami:
3x12x40kg

Bicák s JČ:
1x10x20kg + 1x10x18kg + 1x10x16kg + 1x10x14kg + 1x10x12kg + 1x10x10kg + 1x12x8kg + 1x14x6kg + 1x16x4kg + 1x14x6kg + 1x12x8kg + 1x10x10kg + 1x10x12kg + 1x10x14kg + 1x10x16kg + 1x10x18kg + 1x10x20kg

Superset
Bicák kladka:

3x15x25kg
+
Tricák kladka:

3x15x50kg

Hodnotenie tréningu: Zaslúžená flákarna po silovke Na benchi len ľahká váha, ale vyšší počet opakovaní je zloba Tuhol som zo série na sériu, ako telo nie je zvyknuté. Ale pumpa nenormálna, to už tu dlho nebolo. Pri troche šťastia možno vyrobím na mojom plochom hrudníčku nejaký ten sval.
Incline rozpažkotlaky na videu - takto s vytáčaním hrudník cítim oveľa lepšie. Či to bude mať nejaký efekt uvidíme časom. To isté decline, ale tam už mi fakt vypínal tricák aj kozy a občas som sa bál, že si jednoručkou klepnem po čele, ale nakoniec som to šťastne zvládol.
Zhybov len zopár, ono to s takou pomalou negatívkou celkom aj stačilo... Samozrejme, dalo by sa dať viac, ale chrbát bol dnes len pumpička, tak načo sa zbytočne hnať.
A tak - na záver ruky, tie skončili naliate neskutočne, bál som sa pokrčiť ruku, aby mi neexplodovala ako poctivo naliaty jebák na mastnom krku puberťáka

Akýsi mladík robil drepy, keď som sa rozcvičoval. Pýtal sa ma, či idem do stojanu, tak som sa ohradil, že čo by som ja asi tak robil v drepovacom stojane, tak bol chvíľku na rozpakoch a potom nervózne šiel drepovať. Mal zaujímavú techniku, nádherne mu šli kolená dovnútra a chodidlá sa prepadávali za nimi v tesnom závese. Keby mal naložených viac ako 50 kilo, ozve sa "puk" a jeho šľachy a väzy to vzdajú Ale aspoň mal zabandážované zápästia!

Cigánček dnes nešiel hrudník a bicák, ale nohy!!! Dal jednu sériu drepov a začal šomrať čosi o boľavom kolene a pružne sa presunul na legpress Zaujímavé, keď ho bolí lakeť, benchuje...

Rasputin opäť kĺzal dlaňami po krivkách oblého tela malej bloncky a vydával to za trénerský dozor. Tej sa to tuším aj páčilo a zase raz mala na sebe o niečo menej oblečenia ako predtým. Darmo, Rasputin je pussymagnet charizmatický a máme sa od neho ešte čo učiť



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neviem ako ale prehliadol som ten bench, 150 uz je krute. A mrtvola luxusna, verim ze tento rok padne 220/160/250
inac do brna by sme dorazili asi aj my
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
neviem ako ale prehliadol som ten bench, 150 uz je krute. A mrtvola luxusna, verim ze tento rok padne 220/160/250
inac do brna by sme dorazili asi aj my


No uvidíme, čo ako pôjde tento a budúci rok, sú určité okolnosti v budúcnosti, ktoré ma môžu malinko pribrzdiť
A do Brna sa dovaľte, ja som s vami počítal automaticky Pribaľte Turka a Rippera a budete mať parádny výlet.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


No uvidíme, čo ako pôjde tento a budúci rok, sú určité okolnosti v budúcnosti, ktoré ma môžu malinko pribrzdiť


Blahopřeju. :) Už máte vybrané jméno?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
decarabas napsal:


No uvidíme, čo ako pôjde tento a budúci rok, sú určité okolnosti v budúcnosti, ktoré ma môžu malinko pribrzdiť


Blahopřeju. :) Už máte vybrané jméno?


Kruci himlhergot, že ty máš ale dobý odhad.

Meno ešte nie, ale Soraya grcá a grcá, tak som z pomsty premýšľal nad Judášom, ale málokto ma v tom podporuje A nad dievčenským som ani neuvažoval, takú možnosť nepripúšťam, kmeň potrebuje válečníkov
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem! Viem presne o com hovoris. My mame termin v oktobri. Teda zena ma. Nastastie negrca, aspon nieco.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Gratulujem! Viem presne o com hovoris. My mame termin v oktobri. Teda zena ma. Nastastie negrca, aspon nieco.


To zas ja gratulujem tebe My november.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Magumi napsal:
decarabas napsal:


No uvidíme, čo ako pôjde tento a budúci rok, sú určité okolnosti v budúcnosti, ktoré ma môžu malinko pribrzdiť


Blahopřeju. :) Už máte vybrané jméno?


Kruci himlhergot, že ty máš ale dobý odhad.

Meno ešte nie, ale Soraya grcá a grcá, tak som z pomsty premýšľal nad Judášom, ale málokto ma v tom podporuje A nad dievčenským som ani neuvažoval, takú možnosť nepripúšťam, kmeň potrebuje válečníkov


taky to bylo první, co mě napadlo :D super zpráva a budeme v očekávání ;) to pak asi začneš cvičit zodpovědněji... i když je fakt, že zrovna Ty se zraněníma problém nemáš ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

taky to bylo první, co mě napadlo :D super zpráva a budeme v očekávání ;) to pak asi začneš cvičit zodpovědněji... i když je fakt, že zrovna Ty se zraněníma problém nemáš ;)


Kdeže! Už nepotrebujem koule, môžem tam napáliť tesťák
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju a drzim palce dal!
Vim co to bylo za zmenu v zivote.... ten harant
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
Gratulujem! Viem presne o com hovoris. My mame termin v oktobri. Teda zena ma. Nastastie negrca, aspon nieco.


To zas ja gratulujem tebe My november.

Vdaka. Som zvedavy, co so mnou urobi spankova deprivacia a totalna zmena rezimu. Ale tak nejak tipujem, ze sa moj priestor na dvihanie zeleza nad hlavu a pobehovanie hore dolu trosku zmensi. No pozeram, ze ty si nic take nepripustas... asi by som mal zaujat podobne optimisticky postoj.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak samozrejme s nejakým obmedzením počítam, ale úprimne, myslím, že keď si pôjdem po práci zacvičiť, spiace mimino, ktoré netuší, čo sa okolo neho deje tým nijak neutrpí

Akurát vo voľné dni to budem musieť Sorayi nejak vynahradiť a budem kmitať Ale čo viem, aj Balbi má prcka a funguje, takže sa to evidentne dá.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taktéž gratuluji! Přesně tak, zvládat se to dá v pohodě, prcek od tebe spoustu věcí pochytí a pak dáme sraz dětí z fóra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borec, gratulácia
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: