Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po třídenní pauze dneska fitko Walzel v Meziměstí. Celkem slušně vybavená posilka, kilo za vstup je celkem dost, ale co už super klec na dřepy i platforma na mrtvolu, ale benčová lavice naprosto tragická. Nechápu, jak něco, co na pohled vypadá tak kvalitně, může být ve skutečnosti skoro nepoužitelné.. úzká opora pro záda, tlusté kluzké polstrování.. Osu může člověk brát ze tří výškových úrovní, přičemž na tu horní dosáhne tak leda nějaký orangutan, a spodní je nesmyslně nízko. I střední byla pro mě nízko, takže opět ta slast, kdy má člověk osu o 10 cm níž, než by potřeboval. Každopádně po benčích jsem měl spodní záda a střed těla na kaši, takže pak zbytek tréninku stál za houby, mrtvola i dřepy jen lehce, jak se bez pásku dalo.


Benč

147,5x4 x5

MT

do 140x5

Dřepy

do 110x5

Horní kladka podhmat

6 sérií

Biceps jč

5 sérií



V sobotu dám nohy záda zvlášt´, v neděli tlaky. Rozhodl jsem se, že pojedu jeden trénink lehčí čtyřky, o víkendu těžší trojky, takže v neděli bych rád dal aspoň 3x3 160. K tomu dám ramena a triceps, dneska to nevyšlo, protože jsem radši dal aspoň nějaké dřepy a mrtvoly, už jsem dlouho nejel.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobotní trénink ve fitness Ave v Přerově. Byl jsem tam úplně sám Přerováci asi mají na víkendy jiné plány, než chodit cvičit Na větší váhy jsem se moc necítil, tak jsem se rozcvičil do 140 a nechal to tam, co se bude dít. Nakonec to celkem ušlo.

Benč

140x6 x6

Dřepy

do 130x5
několikrát, nevím.. Pak samozřejmě několik cviků na záda, nakonec biceps. Uvidíme co dneska, nejspíš to vidím na pořádnou nálož přítahů v předklonu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím nic velkýho, včera opět Přerov. Dnes a zítra nejspíš pauza, uvidím jak se budu cítit. Bud´ půjdu zítra a sobotu, nebo čtvrtek a neděli, at´ tam mám někde dva dny pauzy.

Benč

150x4 x6

Přítahy v předklonu

100x10 x5

Kladky záda, boky ramen, biceps.


Při tomhle bych asi už nestíhal regenerovat ještě i triceps nebo tlaky na ramena, aspoň posledně to tak bylo. Zatím to funguje, váhy se daří navyšovat, nebudu radši nic jiného vymýšlet. O víkendu bych chtěl už osahat něco těžšího.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska Extrifit gym v Hradci, tam se mi celkem líbí. Až na to, že tam je věčně moc lidí.. ale na druhé straně, benč a klec na dřepy vždy volné

Benč

172,5x1
163x1
163x2


Dřepy

140x5 x4


Nic víc dneska nebylo, ale i to stačilo. Benč dneska trochu mimo pořadí, ale nakonec, změna neuškodí. Původně jsem se rozcvičil do 150 a chtěl dát nějaké trojky se 157,5. Ale protože tam jsou kotouče v librách a já, vyveden z míry znepokojivě krásnou prdelkou v růžových krat´áskách, jsem si z 330 místo 350 naložil rovnou 380 liber, všechno šlo do háje Vůbec jsem takovou váhu nečekal, a když jsem to zvedl ze stojanu, blesklo mi hlavou, že dneska to na trojky nebude nahoru to šlo v klidu, no problém, ale dost mě to rozhodilo. Tak jsem trochu sundal, a protože jsem nechtěl jet těžce dneska, shodil jsem pak na stovku a přidal si na každou stranu 23kg řetěz a odjel 4 série 10-6 op. Dřepy na pohodu, ale na víc nebyl čas. Další trénink asi v sobotu, bud zkusím 6x6 142,5, nebo trojky se 160, uvidím, jak se budu cítit.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2017 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:
Vůbec jsem takovou váhu nečekal, a když jsem to zvedl ze stojanu, blesklo mi hlavou, že dneska to na trojky nebude


klasika, nemít parťáka, tak se mi to stává často ale když Tě to nezavalilo, tak se kolikrát dá udělat i osobák
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so květen 06, 2017 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkně děkuju za takovej osobák Ale fakt je, že mít s kým trénovat je obrovská výhoda, važte si svých sparingů

Dneska po dvoudenní pauze jsem si připadal, že jsem necvičil celé týdny, tím spíš když jsem v novém fitku už nebyl už tak 14 dní. Ze středečních dřepů jsem měl svalovici jak prase, tak asi to za něco stálo Ještě při rozcvičování jsem neměl plán, co vůbec budu dělat, nakonec jsem dal takové to medium.

Benč

157,5x3 x7
135x9

Záda na stroji a kladkách, biceps na scottovce, rotátory atd.


Vcelku to šlo, i když ze začátku jsem se zas nemohl nějak pod tu činku srovnat. Holt, to je tak, když se několik tréninků po sobě odehraje pokaždé jinde.. Na benči na víc nebylo, ale i tak jsem spokojenej. Záda dneska výjimečně bez nějaké formy přítahů, ale o to intenzivněji. V pondělí pokračování.. Jinak kdyby někdo nevěděl, jak vypadá 107kg loje pohromadě, tak je tu jedno zátiší s pisoáry.. Jo, tentokrát jsem to zprasil fakt nechutně, nikdy to nebylo nic moc, ale ted už se skoro sám sobě hnusím. Ty 2 týdny už to vydržím, po soutěži na tom začnu intenzivně pracovat.




[/img]
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska bohužel bez dřepů. Jednak byl stojan prakticky celou dobu obsazený, a navíc šortky, které jsem po zimě vytáhl ze skříně, neumožnovaly podřep hlubší než na paralel, aniž by došlo k neštěstí holt budu muset na nákup.. Fitko dneska nabité k prasknutí, nemohl jsem si moc vybírat, takže po benči jen spodní kladka a biceps. Asi zajdu zítra na lehkou mrtvolu a dřepy, snad budu stíhat.

Benč

145x5 x5

Záda kladka

do 105x8

Biceps stroj

do 32,5x5 x2


Zjistil jsem, že je pro mě lepší jezdit biceps na strojích než s jednoručkama, daleko líp to cítím. Benč bolel, ale dalo se to.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedobrovolně dva dny pauza, ale jsem za to rád, fakt mi to pomohlo. Dneska nové fitko, měl jsem ale jen hodinu času, takže nic moc. V sobotu si to snad konečně vynahradím.

Benč

152,5x4 x5

Dřepy

do 110x8 x2

Horní kladka podhmat

do 85x8



Šlo to dobře, zejména dřepy, ten odpočinek byl znát. O víkendu dám po dlouhé době plnotučné fullbody. Benč dám hodně těžce, nějaké dvojky atd, už se nemám na co šetřit. V úterý bude poslední lehčí trénink před soutěží.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dopolední trénink v novém fitku, dneska jsem se asi šestkrát zamiloval

Benč

160x3
165x2
175x1 easy

Dřepy

do 150x3 x2, pak ještě 130x5 stopky

Přítahy v předklonu

70x10 x4

Horní kladka podhmat, biceps jč



Tak základ na sobotu jsem si splnil jak jsem doufal, dám 165, 175 a pokud to dopadne, 180. Snad bude Ten den po delší době těžší dřepy, ale přece jen to moc nehrotím. Nic nebolí, netahá, tak bych rád, aby to vydrželo.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední benče před Valašským pohárem. Jakožto nečlen žádného oddílu jsem přihlášen do kategorie Amatér, je tam přihlášených asi 14 lidí, tak jsem zvědavej kolik nakonec opravdu dojede. Cítím se vcelku dobře, uvidíme jak to půjde. Dneska jsem nechtěl jet nějak moc lehce, ale ani těžce, takže něco mezi. Něco málo jsem byl pocvičit i v neděli, ale jen takové pumpičky, bez zápisu. Zítra bych rád ještě zašel na dřepy, a pak do soboty relax.

Benč

150x4 x5

Přítahy v předklonu

do 100x10 x3

Horní kladka, biceps, břicho



Jinak co se týká dalších plánů, tak 24.6 je Sedlčanský silák takže to máme nějakých 5 týdnů.. no, nějak vymyšleno to už mám
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so květen 20, 2017 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže je dobojováno Navážil jsem ukrutných 107,6kg, a i když to bylo v kraťasech a tričku, přece jen jsem čekal trochu míň. Ale nebudu se vymlouvat na tričko, když jsem poslední dobou žral jak prase Nakonec nás v kategorii Amatér bylo 17, což je na jednu stranu fajn, ale na druhou stranu to dost natahovalo prodlevy mezi jednotlivými pokusy. Cestou tam mě přepadly obavy, že tam v téhle kategorii budou fakt samí nezkušení, co budou zvedat 100 kilo atd, a přemýšlel jsem jestli to nebude tragédie, ale nakonec se ukázalo, že konkurence byla víc než dostatečná A v Open to byly zvěrstva, neskutečné co ti lidi zvedají Začal jsem podle plánu, ale pak jsem si zase nadělal do gatí a snížil, což si myslím že dneska byla chyba. Ale co už teď.

165kg OK
172,5kg OK
177,5kg OK

Takže dneska osobáček, už jsem úplně zapomněl, jaký je to pocit Mohl jsem zkusit těch 180, ale na kdyby se nehraje, příště. Mezi pokusy byly několikaminutové pauzy, donutil jsem se pozřít několik banánů, což jsem nikdy dřív neudělal, a možná přesně to je ten recept Nakonec to stačilo na 3. místo. Jestli budou někde fotky nebo video, zkusím sem něco hodit, zatím nemám nic.


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace k osobáčku i k medaili a brzo zapiš těch 180 ;)

koukám, že výkony tam byly dobré a ten borec, co vyhrál vaši kategorii, má pro benčaře super jméno :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky No to jo, s tím jménem mě to taky napadlo

Dneska nové fitko, a protože není čas na nějaké experimenty, dáme si to ještě jednou dokola

Benč

125x6 x6

Záda kladka spodní

6 sérií, do 115x5

Záda kladka horní

3 série do 75x8

MT

100x8 x4

Biceps, břicho


Jasně, vím že tenhle trénink zdaleka není ideální a že tam dost věcí chybí, ale to hlavní mi dává. Mrtvolu budu dávat jen tak lehce na konec tréninku, a na střídačku s dřepy.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S takym menom co mu uz ine ostavalo :D
Ps nechapem cim vsetci tie benche tlacite ze tam mate take vahy, to je uplne neludske hehe
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2017 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nemůžu mluvit za ostatní, ale já to tlačím dlouhými, hůlkovitými pažemi


Dneska jen rychlovka v Extrifit gymu v Hradci. Zítra totiž nebudu trénink stíhat, a vzhledem k tomu že musím jet sobota neděle, byl dnešek jediná možnost. Trochu jsem měl svalovici, ale už to bylo i horší


Benč

132,5x5 x7


Přesněji řečeno to bylo 295 liber. Nic víc nebylo, nebyl čas. O víkendu nějaké dřepy. Teď jsem jel dřepy v neděli i ve čtvrtek, ale nestálo to za zápis.


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: