Harleen´s Log-Ponyfitness :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 136, 137, 138, 139  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Harleen´s Log-Ponyfitness :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsi dobrý doklad starého, hnusného - když se něco sere, tak se to sere.
Až se dáš dohromady, doporučuji zajet na dovolenou na nějaký karibský ostrov, navštívit tamnějšího šamana, obětovat kohouta či dva a požádat ho, aby od tebe zahnal všechny kletby.
Když tam žádné nebudou, tak se alespoň rodina šamana nají a ty zrelaxuješ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 5:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě je Zlata toto:



Ale vůbec ne ve zlém. Naopak, Zlata je úkaz. Přírodní hříčka. Anomálie. Výjímka, potvrzující pravidla. Div.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2016 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem





Jo saman neni spatnej napad
Nebo nekoho jak byl v Zeleny Mily
Nebo nebejt magor
Nebo primet svyho straznyho andela ze to dame, jen at to nevzdava..nebo on shori v pekle ze selhal a ja pujdu v 25 do ivalidaku :D
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jnerez


PříspěvekZaslal: ne září 25, 2016 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,tak jak to vypadá? Ses richtig?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Velmi dlouho jsem tu nebyla, fuf, od operace je to nejaky ten patek, na pohled je vse zahojene, ale co se týče funkcnosti je to bída. trenink hrudniku je tabu, nektere cviky na zada taktez, neodjedu francouzske tlaky ci stahovani kladky na triceps bez tahave bolesti, takze na to tez prdím, od operace mam nyní -17 kilo, takže jediné co ted cvičím jsou nohym, zadek, břicho a ramena, s omezením tedy záda a paže. Kondičně zapojuji techniky thaiskeho boxu pro radost s přítelem a vrcholově se ze mě stála žena v domácnosti .... závodní ambice odplavaly do neznáma, ale třeba se vrátí po miminku ( ne ještě těhotná nejsem )
nevím zda-li má smysl opet začít psát svůj log a obnovit jej, když me trenování neni uz zdaleka tak zajimave a sokujici jako drive...
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že šokujících věcí tu je víc než dost Jen zapisuj ordinary tréningy
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek_D


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty Batmanovy symbolika ti dost sluší. Šukal bych tě Log si veď určitě dál, je tu málo holek.
_________________
"Weak arms = weak bench." Boris Sheiko 2017
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pas vynikající... -17 kg doufám, že tam omezení časem pominou a začneš zase cvičit full-body
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtiku ^ ^ moc dekuju a budu tedy pokracovat dal.

Marku :) ten vyraz si kdyztak nech priste pro sebe :)
Ale dekuji... v tech batmanovskych znacich je potret Jokera a Bana


Vlkuuuu moc dekuji!!!! Uz me to pekne stve..kdxz si procitam zpetce jak jsem cvicila driv a to co paroduji nyni... :) ale jsem vdecna ze aspon neco cvicit muzu
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16.5. Zada / bricho
Trenink po 12. Hodinach v praci
Naucila jsem se trenovat pod polocejnim dozorem :D a jako partacku mam nadhernou silnou zenu....


Shyby jedna druhe s dopomoci
Stridani uchopu
6serii 8opakovani

Stahovani horni kladky s jc adaptery
4serie 12x 35lb

Pullover na kladce
5serii 12x 60lbs

Pritahy horni kladky v leze na zadech
4serie 12x 130lbs

Mohamedky na bricho
5serii 15x 130lbs

Zvedani nohou v leze na lavici
5serii 12x

Kardio 20min
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.5.
Dnesni den od rana na prd. Doktori, vysetreni, neurologie, eeg, rtg, ultrazvuk..blbiny. kolisavy krev. Tlak a tepovka v klidu 96 po 20minutovem lezeni na luzku. A to zadne hopsinkove bonbonky nepapam. Ale je fakt ze drzim stale prac. Tempo 12 az 16hod ..coz tomu asi moc nepomaha..takze zvolnim.musim. at nejdu v drejprikovych stopach....ja bych takove stesti mit nemusela... ;))

A jelikoz jsem spis nez trenink potrebovala terapii zvolila jsem neco uplne jineho :)

Provler
6x 50m sprint 50kg

Vypady
4x 75m

Prevraceni pneumatiky
4x 25m 80kg

Vyskoky na bednu snozmo
3x 12

Drepy
Vypalovacka kolik slo :)) nepocitala jsem

A pak zbesila jizda autinem zmizet a vypadnout daleko na chatu...kde jsem prolejzala v lese kopce a uzivala si ten klidecek a tichoucko :)))))
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
wondra


PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy jsem moc nepochopil proč si dávají holky, které cvičí, implantáty pod sval. Chápu estetickou funkci, ale stejně každý ví jak to je a pokud se s tím nedá rozumně cvičit (dlouhodobé hledisko) tak to přece nemá smysl. Není to útok na tebe, ale spíš mě to vždycky udiví. Protože od všech sem pak slyšel že při benchi cítí jak jede sval po silikonu.

Byť o 17kg mín, pořád jsi kočka a tatoo přibývá
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
Nikdy jsem moc nepochopil proč si dávají holky, které cvičí, implantáty pod sval. Chápu estetickou funkci, ale stejně každý ví jak to je a pokud se s tím nedá rozumně cvičit (dlouhodobé hledisko) tak to přece nemá smysl. Není to útok na tebe, ale spíš mě to vždycky udiví. Protože od všech sem pak slyšel že při benchi cítí jak jede sval po silikonu.

Byť o 17kg mín, pořád jsi kočka a tatoo přibývá


Moc dekuju :) svaly jsou skoro pryc :/ ale aspon se vejdu do obleceni :D a nejsem tolik otrokem jidla a gramazi :)) coz mi dost usnadnuje soukromy zivot ))... ono v dobe kdy jsem si nechavala delat prsa jsem netusila ze me cvico tak chytne... v 18ti letech... a pan doktor Dolezal i doktor Frajer se shodli na vlozeni pod sval...a ja trubka tomu prd rozumela.
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáš odpočívat? Je půl jedný! Spát! :D
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Nemáš odpočívat? Je půl jedný! Spát! :D


Hahaa no jo... manzelske povinnosti se zkratka musi plnit
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 136, 137, 138, 139  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: