Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, díky, fakt to nebola žiadna drina

Ale potešilo to celú rodinu. Otec povedal: Konečne po tých pohreboch a zraneniach nejaká dobrá správa. A potom si mama zlomila nohu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2017 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát a nohy s ramenami

Drepy low bar pokus:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x130kg
1x1x150kg belt ON
1x1x160kg
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg
https://www.instagram.com/p/BUCJuyTjHZw/?taken-by=pete_mad_lennack
1x10x100kg

Príťahy v predklone:
3x8x100kg + 1x15x60kg

Príťahy - kladka paralel:
3x15x50kg

Príťahy na incline lavici s JČ:
3x12x20kg

Farmer's walk s JČ:
3x tam a späť x32,5kg

Krčenie ramien s kotúčmi:
3x15x15kg

Military press:
1x10x40kg
1x10x50kg
3x6x60kg

Tlaky JČ vsede:
3x6x30kg

Superset
Upažovanie JČ:

3x12x10kg
+
Príťahy JČ k brade:

3x12x10kg

Hodnotenie tréningu: Prvý trápny pokus o lowbar drep, cítil som sa pri ňom ako pri prvom sexe, všetko viem ako by malo ísť, ale nejak sa do toho neviem dobre poskladať, alebo čo, potom to bolo neprirodzené a hneď bol koniec a nadšenie sa miesilo s prekvapeným sklamaním.
Chcel som vedieť, čo od toho môžem čakať, tak som si vycupkal opatrne po 190 kilo. Na 200 by som si ešte v pohode veril, ale nechcel som pokúšať osud. Potrebujem sa do toho najprv dostať, pripraviť trochu telo, takže od pondelka začnem s nejakými 140 kilami nejaké tie 5ky, 6ky.
Inak hnáty úplná pohoda, nie je tam taká hĺbka, takže moje koňonohy by vládali aj viac a širší postoj im svedčí. Akurát mi nezvykle nízko položená činka obila lopatky a zadné ramená ako keby ma kopol kentaur, zajtra budem mať chrbát ako po vášnivom sexe s byvolom. S tým, že on bol vzadu...
No, ale zatiaľ pozitívne dojmy, dostal som sa na nejakých 20kg pod poslednú maximálku a to ešte s rezervami a robil som to prvýkrát v živote, takže spokojnosť a iste sa to zlepší
Na mŕtvoly som sa vykašľal, stále beriem tieto tréningy ako light spamätávanie po silovke a vyhovuje mi to Takže skôr pumpovacie cviky, aby som zlepšil vrch chrbta - kvôli estetike, lebo som narcistický egomaniak a leto sa blíži, ale aj kvôli tomu, aby mi low bar nerozlámal chrbticu a lopatky.
Tlaky malé váhy, malé opakovania, ale malé boli aj pauzy - a to cielene - takže ramenám som dal tiež slušne zabrať.

Zoznam návštevníkov:
1, Nejaká nová legína, nepoznám, ale 8 z 10
2, Nejaký nový legína, nepoznám, ale kokot. V celonohových elasťáčkoch obtiahnuté guľky ako baletný majster, ale hore voľná mikina s kapucňou a bez rukávov, kapucňa samozrejme na hlave. Nechápem účel takého odevu a pretože som staromódny, nenávistný suchár, plný predsudkov a zastaralých predstáv o móde, nenávidím ho viac ako odtučnený tvaroh
3, Upotený ryšavý albínsky Ginger bežec, ktorý v teple či zime, v suchu aj v daždi, či je pekne alebo hnusne, vždy beháva len na páse miesto vonku a odstrekuje z neho pot ako od starého slizkého tučného chlpatého chlapa v saune, čo sedí na stupienku nado mnou, gule má vo výške mojej tváre, hladí sa po trasľavom tele a stiera zo seba kvapky horúceho smrdutého potu, ktoré dopadajú na moje rameno a... Aaah... Spomienky. Zlé zlé spomienky...
4, Štúr

A jedna z mojich obľúbených umeleckých fotokoláží:
https://www.instagram.com/p/BUAGFHWj-Kw/?taken-by=pete_mad_lennack

A trocha jógy na záver, pri točení tohto videa nebol zranený žiadny idiot:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
No uvidíme, čo ako pôjde tento a budúci rok, sú určité okolnosti v budúcnosti, ktoré ma môžu malinko pribrzdiť


Gratulujem

Krasne si posunul svoje osobaky💪 a verim, ze to pojde este vyssie 💪
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripperr napsal:
citace:
No uvidíme, čo ako pôjde tento a budúci rok, sú určité okolnosti v budúcnosti, ktoré ma môžu malinko pribrzdiť


Gratulujem

Krasne si posunul svoje osobaky💪 a verim, ze to pojde este vyssie 💪


Vďaka, verím aj ja
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a hrudník

Lowbar drepy:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x10x80kg
1x10x100kg
1x3x120kg
3x10x140kg belt on dobré to bolo

Čelné drepy:
3x10x80kg

Legpress:
3x10x190kg 30 sekundové pauzy

Superset
Lýtka na legpresse:

3x15x190kg
+
Zakopávanie:

3x10x102kg

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
3x10x80kg stopky a pomalé negatívky

Protismerky:
3x15x15kg

Rotoped 10 minút https://www.instagram.com/p/BUH3HF1FsEN/?taken-by=jankoloksa

Hodnotenie tréningu: No fajne fajne.
Dnes oficiálny tréning lowbaru. Super je, že od posledných pokusov som mal lopatky omlátené ako Rockyho ksicht počas celej filmovej série. Aby toho nebolo málo, včera som vystavil svoje bledé neduživé mľandravé telo žeravým slnečným lúčom a zmätená pokožka zareagovala brutálne bordovou farbou a intenzívnym pálením celých ramien a trapézov Rozcvičovacie série som preciťoval ako stredoveké mučenie, pri ktorom sa strhávali pruhy kože z chrbta (šnyty po knechtsku). Potom už som mal ramená, trapézy a chrbát v jednom ohni, či som na ňom mal činku alebo len bavlnené tričko, ktoré mohlo rovno horieť, ani by som nevnímal rozdiel.
Ale heclo ma to dobre a poslal som tam pekné tri desiatky so 140 kilami. Lowbar je super Pripadá mi to ako taký ojebaný drep bez poriadnej hĺbky Pre istotu som si to natočil a stále som hlboko pod paralel, ale ten dojem z polodrepov tam ostal a celkovo mi to pripadá ako cheating alebo čo
Čelné drepy som nešiel cca od Olympiády v Berlíne 1936, takže trochu som sa do toho musel zrovnať a pre zmenu si rozdrieť spálené predné ramená Dnešok bol proste troch sadomaso tréning, ktorý pokračoval legpressom s ultimátne krátkymi pauzami. Vrcholom bol superset lýtok a zakopávania prakticky bez páuz a skoro som hodil šabľu, lebo toľko opakovaní som nedal dokopy za posledný polrok
Potom trochu pumpa na cecky.

A na záver, hanba preveľká, kardio Hajzel Štúr podporovaný Erikom si ma ešte natočil a zavesil na instagram, ako môžte videť vyššie Ale nedbám, po desiatich minútach som mal brutálne vysekaný megasexi sixpack a som ready na leto Dobre kecám, ale aspoň som si prečítal časopis

Malá bloncka dnes trénovala bez Rasputina. Asi sa už nevládala oňho deliť s toľkými nadržanými modelkami. Niektoré ženské sú proste majetnícke Rasputinovi to srdce nezlomilo a ošahával tam zas nejaké iné, ale tú tučnú nie, na ňu zas len volal "Makaj!" a "Davaj!" a ťukal do telefónu. Rozzúrená Malá bloncka sa mu chcela pomstiť tým, že sa ma spýtala, či sa môžme striedať na zakopávaní. Nechcel som ju pogrcať a tak som len prikývol a ukončil som sexuálnym napätím naplnenú komunikáciu zvalením sa na zem s mohutným "Doooo piče!", plným úľavy, lebo som mal nohy na cucky

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s tím low-barem to vypadá nebezpečně a dřepy si natočíš a pak tu dáš link, jak z rotopedu koukáš do sídliště
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
s tím low-barem to vypadá nebezpečně a dřepy si natočíš a pak tu dáš link, jak z rotopedu koukáš do sídliště


Nech je zmena
Navyše drepy so 140 kilami sa neoplatí točiť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník a chrbát a bicáky

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x5x100kg
1x3x110kg
3x6x120kg
https://www.instagram.com/p/BUM6bgkDz1q/?taken-by=pete_mad_lennack posledná sérka. Lakte mi nepredbiehajú činku môže za to uhol kamery
1x10x100kg + 1x6x80kg + 1x6x60kg zhadzovaná, číra smrť a zároveň paráda

Incline tlaky s VČ:
3x15x60kg

Decline rozpažkotlaky s JČ:
3x10x30kg už z posledných síl

Superset
Protismerné kladky:

3x12x20kg
+
Kliky:

3x10

Zhyby s extra pomalou negatívkou:
3x6xCarabas

Sťahovanie kladky rovnými rukami:
3x12x40kg

Bicáky nejaké

Hodnotenie tréningu: Niežeby som nechcel dať viac než 6 opakovaní s tou 120kou (ešte keď Ripper si tam z nudy nadrbe 20 opakovaní, akoby sa nechumelilo Blázon hydraulický!), ale myslím, že som dobre rozdelil sily a tie šestky boli tak akurát. Najväčší masaker bola zhadzovaná sérka na záver, skoro mi rozmetalo cicky, chvíľku som mal pocit, že mám trochu napumpovaný sval, ale pri bližšom pohľade som zistil, že je to len vyrážka a v skutočnosti žiadne svaly nemám
Incline tlaky som zvolil ľahšie, ale pridal som na opakovaniach a ubral na pauzách. Posledná séria bola fakt len tak tak, príšerne som tuhol z opakovania na opakovanie, čo sa najviac prejavilo neskôr pri rozpažkotlakoch, keď mi v poslednej sérii chýbalo len málo, aby som sám sebe jednoručkou vyrazil zuby a nos si zarazil do mozgu a rozveselil tak starého Warriora, ktorý zas nepríčetne plieskal do mechu v supersérii s drsným chodením po gyme
Na záver mal Štúr debilný nápad, ktorý som si hneď zamiloval, až kým som sa ho nepokúsil realizovať. Superset protismeriek a kliky znel najprv ako fajn zábava, ale keď som po treťom kliku beznádejne zahryzol do podlahy a svaly odmietali pokračovať v čomkoľvek, čo pripomínalo tlak, pochopil som, že je zle Doteraz nechápem, ako som vydrel tri série po desať, ale rozhodne to nešlo v jednom tempe a bez páuz. Hanba, cítil som sa ako retard, že neviem dať 10 klikov vkuse

Dneska sme legíny mohli prehadzovať lopatami, človek o ne zakopával na každom kroku, povaľovali sa všade a skoro mi takmer až vadili. Ale len trochu. Na tieto si spomínam:
1, Malá blondínka (ďalej MB) už necvičí s Rasputinom a pretože má nedostatok mužného dohľadu, sem tam sa usmiala ešte aj na mňa so Štúrom, aj keď to asi preto, že sme tam furt a považuje nás za súčasť interiéru
2, Žulatína bez Facehuggera. V brutálnej konkurencii sme ju odsunuli na druhú koľaj a po zdvorilom pozdrave som zabudol, že tam vôbec je
3, Plastiková Barbie, zložená prevažne z parochne, silikónu, botoxu a našpúlených pier. Trénoval ju fighter s vytetovaným jorkšírom, takže si celkom zamakala, ale zároveň bola mimo dohľad Oceňujem, že pod biele legíny si vzala biele spodné prádlo, to nebýva pravidlom!
4, Útla tmavovláska s orlím nosom, ktorej sa na ooobrovské prekvapenie ujal Rasputin a odviedol si ju bokom do malej miestnosti, kde jej silno dopomáhal mimo zvedavého dohľadu pohľadmi, šepotom, letmými dotykmi a jazykom, ktorým po jej horúcom spotenom tele rozmazával sliny. Alebo aj nie, fantázia je mocná čarodejka.
5, Iná útla tmavovláska, ktorá cvičieva s frajerom, ale dnes bez neho, takže jupí a Štúr sa zamiloval

Mŕtvoly v podaní vikingských bratov:
90 kg na činke, na rukách trhačky, magnézko, striedavý úchop, opasky. Chlapci síce sympaťáci, urastení, bradatí ryšaví, Vikingovia deluxe, ale nedostatok brnenia si vynahrádzali opaskami a omotávkami, ktoré mali ešte aj pri sťahovaní kladky

Na recepcii som ku kúpe permanentky dostal karnitínový drink zdarma. Spotreba marec 2017 Rozhodne verím tomu, že by som intenzívnou hnačkou niečo málo pochudol. S vďakou som ho tam "zabudol".

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát a nohy

Dosedy na lavicu lowbar:
1x10x20kg
1x10x70kg
1x10x110kg
1x6x140kg belt on
3x10x160kg

Mŕtvola:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x150kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x210kg
1x1x220kg
1x1x230kg pohodička

Príťahy v predklone VČ:
3x12x80kg

Veslovanie - kladka - široký paralel:
3x15x70kg

Sťahovanie kladky zhora - úzky paralel:
3x15x50kg

Príťahy JČ vleže na lavici:
3x15x16kg

Superset
Krčenie ramien s VČ:

3x10x100kg
+
Držanie kotúčov:

3x30sx25kg

Veslovací trenažér: 10 min

Hodnotenie tréningu: Pre zmenu som si dal dosedy na box lowbar (... sa tie názvy nejak komplikujú). Parádna rozcvička pred mŕtvolou a aspoň si zvykám na lowbar držanie, takže dnes jednoznačne dobrá voľba. Nehovoriac o tom, že kvadráky dostali celkom dobre na prdel a ku koncu už pálili jedna radosť.
Na mŕtvoly som bol lenivý, navyše ma od rána bolela hlava, nechcel som si pretlakovať mozog, aby nevytekal ušami, tak len po jednotkách po pohodových 230 kilo s rezervou Takže sila sa ako tak drží. A s mŕtvolou je tréning chrbta aj tak lepší, človek má pocit, že konečne niečo robil, nie len šašky s kladkami a preciťovačky
No a potom už som robil len šašky s kladkami a preciťovačky

MB sa dnes zase plno usmievala a dokonca sa nám pozdravila Boli sme z toho v rozpakoch, ani ja ani Štúr sme na niečo také neboli pripravení a tak sme sa mocno pýrili a utekali sme sa schovať za peck deck, kde sme sa detinsky chichúňali


Celkovo ale bolo vo fitku pusto, normálni ľudia vyrazili baviť sa s priateľmi, s rodinou na výlety, spoznávať svet, relaxovať, robiť niečo, čo ešte nerobili, obohacovať svoj život aj životy iných, len ja... ja asociálny starý mrzutý sociopat som sa potil a smrdel doďaleka vo fitku s niekým, koho ani nemám rád, len ho tolerujem

Dal som si potom desať minút veslovačku, kardio je otrava strašná nudná debilná, ale čo sa dá robiť, keď sa nechcem zadýchať pri viazaní šnúrok na topánkach, treba zamakať.

Ramená sme vynechali, tie si dáme zajtra spolu s rukami na extra pumpičkárskom tréningu. Som zvedavý, ako pôjde military press. A nabúšime ruky, ide leto, budú sa nosiť tielka Takže napumpované bicáky a oholené pazuchy sú povinné!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 20, 2017 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramená a ruky

Military press:
1x10x20kg
1x6x30kg
1x6x40kg
1x6x50kg
1x1x60kg
1x1x70kg
1x1x80kg
1x1x90kg trochu záklon, ale...
https://www.instagram.com/p/BUUMZhXD2pQ/?taken-by=pete_mad_lennack
3x10x50kg pauzy 30 sekúnd

Tlaky JČ vsede:
3x6x30kg pauzy okolo 50 sekúnd

Zhadzovaná megaséria
Upažovanie s JČ:

1x10x14kg + 1x10x12kg + 1x10x10kg + 1x10x8kg + 1x10x6kg + 1x10x4kg + 1x10x2kg

Striedavé upažovanie so stopkou:
3x10x2kg Toto je fajn cvik, okukal som to v ktoromsi videologu. Jedna ruka staticky drží činku v upažení a druhá ruka hoooodne pomaly a s kontrakciou upažuje. A potom sa vymenia. A bolí to jak hovado

Upažovanie v mašinke:
3x10x30kg

Tlaky za hlavou, príťahy k brade, podľa toho, okolo čoho som práve šiel

Biceps zhadzovaná séria:
2x10x16kg + 2x10x10kg + 2x10x6kg

Biceps - kladka zhora alaLamka:
3x10x20kg pauza 30 sekúnd

Triceps - kladka zhadzovaná:
3x10x50kg + 3x10x30kg + 3x10x20kg

Franc tlak s kotúčom:
3x10x20kg

Rotoped 20 min

Hodnotenie tréningu: Tak len také blbnutie na ramená a ruky, poväčšine ľahké váhy, ale extra krátke pauzy a preciťovačky. V podstate jediné, čo za niečo stálo cca aj váhovo boli tlaky. Zvyšok len bohapustá pumpa a zbytočné kulturistické nafukovanie neužitočných svalov
https://www.instagram.com/p/BUUWmDYDMXI/?taken-by=pete_mad_lennack
Military šlo fajn, vybehol som po 90ku. Skúsil som aj 95, ale ani som s tým nepohol, tak ani nezapisujem Ako, možno s nejakým extrémnym záklonom ala incline bench v stoji by to šlo, ale nechcem si polámať chrbátik teraz pred letom. Mám len ten jeden a ešte je aj maličký...
Tlaky vsede nešli vôbec, nevládal som kvôli military a krátkym pauzám a keď som potom zaradil ešte sadomaso upažovaciu megasériu, ramená som mal tak rozbité, že som nevedel dvihnúť ruky a pošprtať sa v nose, čo občas robím medzi sériami. Tak som si ešte pridal ďalšie cviky
Ramenám ako takým som sa dlho nevenoval zvlášť, mával som to len ako doplnok po mŕtvych ťahoch, takže som mal plno energie a tešil som sa z tréningu.
Biceps tiež nepotreboval veľké váhy (to je moja výhovorka, v skutočnosti ani nevládzem veľké váhy), zhadzovaná séria mi pumpla hnáty tak, že som nevedel vystrieť ruku - potom som si rozmlátil tricáky, že som naopak ruku nevedel pokrčiť Výsledok je vidieť na rozmazanej rozrastrovanej fotke, ktorú som postol vyššie: nijaká definícia, nič, proste štangľa tučnej salámy.

Štúr si počas tréningu musel odbehnúť, z farmy si objednal tri kilá tvarohu a doručili mu ich akurát pri tlakoch Držal to potom na recepcii v chladničke a fakt netuším, ako to chce 70kilový chlapec celé zožrať. Takže odbehol a trošku stratil focus, ale rýchlo sa do toho dostal. Bohužiaľ nie dosť a tak jeho pokus o 70kg military press skončil fatálnym nezdarom.

Voľajaká divná partia ľudí sa dnes zastavila na recepcii (na tej istej, kde už boli tri kilá tvarohu, čo som považoval dosiaľ za najväčší úlet...) a jeden z nich ukecal recepčnú, aby si mohol hodiť sprchu, zvyšok - Bosorka a Shrek - si tam dali kávu, počkali hygienou posadnutého kamaráta a spoločne šťastne odkráčali To som jakživ nevidel a žasol som, že aj také čosi je možné.

No a na záver som si dal príjemné kardio - nie fat burn - 20 minút a čítal som si v poslednom Muscle&Fitness o Čestmírovi Šímovi a tak som pozeral, že, hm, mám čo robiť ešte

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy hrudník lýtka

Lowbar drepsony:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x100kg
1x3x140kg belt on
1x3x150kg
1x3x160kg
1x3x170kg
https://www.instagram.com/p/BUZ5an2jgs1/?taken-by=pete_mad_lennack
1x3x180kg
1x1x190kg so značnou rezervou
6x6x140 v brutálnom tempe s pauzami asi minútovými

Legpress:
1x20x100kg
1x20x150kg
1x3x190kg lebo prečo nie

A už som sotva lozil...

Superset
GHR:

3x10
+
Lýtka v legpresse:

3x15x190kg

Superset
Rozpažkotlaky na rovnej:

3x8x40kg
+
Lýtka

3x12

Hodnotenie tréningu: Dnes iná zbesilosť Nechcelo sa mi ísť desiatky low bar, tak som to vyjel po trojkách po jednotku so 190. Tá šla stále s rezervou minimálne jedno opakovanie. A potom došiel Maťo, či už budem končiť, lebo ho čaká 6 sérií so 140 kilami Tak som sa hlboko zamyslel, pokalkuloval a odhadol možnosti a potom samozrejme samovražedne som sa vrhol hlavou napred a dal som to s ním v mega tempe Ale zvládol som to a Maťova frajerka mi pochválila bradu!
Nohy totálne na cucky, podlamovali sa a motali, tak som sa doplazil k legpressu a dorazil ich na smrť. Ešte aj tam sme sa vyhecovali s Maťom a Štúrom a pauzy boli len na prestriedanie sa na mašine a váha sa navyšovala po každej sérii
A potom nejaké glute ham raises, ale to už ani neviem jak som dožil.
Rozpažkotlaky tak decentne, už som nemal šťavu a najakčnejšia vec, ktorej som bol schopný bolo zbesilé blití od vyčerpania

MB si dala na čas, ale keď sa objavila, Štúr zaplesal a hneď mi zreferoval, že pri jej drepoch v multipresse zistil, že má modré tangáče Dnes sa osmelil a prekážal jej pri výpadoch, až sa dali do reči. Je to starý kurevník, ale nech si užije, ešte je mladý Čo MB zjavne nepochopila, lebo mu vykala, čím ho kvalitne schladila a jeho zľahka napučané elasťáky vpredu zas spľasli.
Žulatína s Facehuggerom sa objavili akurát, keď som mocno drepoval. Kým som hulákal zamáčknutý pod činkou, on na mňa pozeral pohŕdavo, že sa tam ohavne nechutne potím a zbytočne trpím, ona z toho mala naopak vlhké kalhotky a usmievala sa na mňa celý čas, ale ja som mal miesto tváre masku utrpenia a bolesti, takže ju to čoskoro prestalo baviť a nechala sa ožužlávať svojím vysávačom slín.

Vikingskí bratia sa doplavili na svojom drakkare a boli bradatí a hustí a robili drepy, ale bohužial v tom čase keď aj ja a tak nemali dosť kotúčov



EDIT: a jedna mega rozmaz fotka otlačeného chrbta od lowbaru https://www.instagram.com/p/BUZ_ihQj9WR/?taken-by=pete_mad_lennack
Na mobile to vyzerá lepšie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Čo MB zjavne nepochopila, lebo mu vykala , čím ho kvalitne schladila a jeho zľahka napučané elasťáky vpredu zas spľasli.

Nejhorší co se ti může stát soucítím s ním!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

" Preboha, nevykaj mi! Ja som Ctirad (zaberá aj Všeslav, Predslav či Chrabroš)." Do toho taký ten vtipno-drzý výraz a hotovo. Tykáš si
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
" Preboha, nevykaj mi! Ja som Ctirad (zaberá aj Všeslav, Predslav či Chrabroš)." Do toho taký ten vtipno-drzý výraz a hotovo. Tykáš si


To je rada ako od Randa

Dave1913 napsal:
decarabas napsal:
Čo MB zjavne nepochopila, lebo mu vykala , čím ho kvalitne schladila a jeho zľahka napučané elasťáky vpredu zas spľasli.

Nejhorší co se ti může stát soucítím s ním!


Veru, chudak, je to prenho nezvyk. Ja som sa uz za tie roky naucil to akceptovat, som stary a bradaty a vyzeram jak spoluziak vlastneho otca A nie preto, ze on vyzera mlado
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
decarabas napsal:
Čo MB zjavne nepochopila, lebo mu vykala , čím ho kvalitne schladila a jeho zľahka napučané elasťáky vpredu zas spľasli.

Nejhorší co se ti může stát soucítím s ním!


Stávají se horší věci. :) Mám kamaráda, velký frajer a fešák, vysoký, štíhlý, ale namakaný, mužný vous, před časem oslavil padesát, takže v nejlepších letech. Vyprávěl mi, jak nedávno jel v tramvaji, v klidu stál a držel se, a pod ním na sedačce krásná dvacetiletá slečna - vnadná zrzečka, dlouhé vlasy, zelené oči, šatičky, radost pohledět. Usmál se na ni, a ona na něj, až mu srdce zaplesalo, že téhle mladé krásce stojí za vřelý úsměv. Hned začal v duchu plánovat, zdali ji neoslovit a někam nepozvat, a kam by to bylo nejlepší, jestli do kavárny, čajovny nebo vinárny. Při těch úvahám mu zrak mimoděk zabloudil do jejího výstřihu, myšlenky se rozběhly a fantazie mu začala kreslit obrazy všech těch zajímavých věcí a činností, které by se daly se zrzečkou podnikat. Znovu na ni pohlédl, opět se usmál a nadechl se, že s ní zapřede řeč, když tu se krásná slečna sama zvedla, svůdně se zavlnila v bocích a naklonila se k němu. Zatajil se mu dech a srdce se mu rozbušilo - že by mu četla myšlenky a okouzlena jeho mužným šarmem, zatoužila vzít věci do svých rukou?
Slečna pootevřela své svůdné rty a její hlas vyslovil tři slova, která mu navždy utkvěla v paměti: "Nechcete si sednout?"
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: