Hrouda rostoucích svalů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hrouda rostoucích svalů  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Hrouda rostoucích svalů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:51 pm    Předmět: Hrouda rostoucích svalů Odpovědět s citátem

Dobrý den.

Jmenuji se Rostoucí Sval a jak jsem již dříve nastínil situaci, zde je pokračování.

Jsem muž, běloch, 24 let, teď už 95 kil, chci sílu, hmotu, zlepšení držení těla a tak.

Cvičil jsem ve venkovní posilovně s vlastní vahou, začali mne tam štvát pubertální bastardi, co se tam s pivem schovávali před rodiči a smáli se cvičícím lidem. Navíc mne z úzkých bradel bolela hrudní kost a nějak mne vytáčela možnost přidat si zátěž. Tak jsem začal chodit do posilovny.

Můj trénink vychází z 3× týdně fullbody, ovšem kvůli různému rozvržení volného času se stávají situace, kdy mi nevychází trénink ob den, ale třeba dva dny za sebou, tak místo dvou fullbody za sebou si to rozdělím na split (tam mám u sebe kozy, nohy, triceps (zcela logicky, triceps jede s kozama, tak je ve stejnej den) a v druhé části záda, ramena, biceps (to samé logické i pro biceps, ale ten většinou cvičím fakt jen v tomto splitu, ve FB ani ne)).

Takže můj trénink v různých týdnech vypadá různě, a to například: FB 0 FB 0 FB 0 0 nebo FB 0 A B 0 FB 0 anebo i jinak.

Strava: k snídani kýbl vloček a vejce, na svačinu kotyč s chlebem (když to práce nedovolí, vypiju rozmixovanej tvaroh (když jdeme žrát, odečítaj nám za to minuty), k obědu kusy masa s rejží nebo bramborem nebo těstovinou, k svačině sejra s chlebem, šunka a podobně, před tréninkem nějakej oves, po tréninku vejce, ovoce či jogurt, či mixlý tvaroh, k večeři chléb s rybí konservou a před spaním tvaroh (a když se mi nechce ho jíst, tak ho vypiju; často dělám mixovaný tvaroh, líp se tráví i se to líp jí, ne každý má 3 hodiny denně na převalování betonu v hubě). Nápoje: voda, pivo, kafe, čaj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.04.2017

Kozy
Benč s jednoručkama - 10×12, 10×16, 10×20, 5×24, 5×24
Rozpažování - 10×8, 3×8×8

Hřbet
Kladka před hlavu - 10×30, 10×40, 10×45, 8×50, 6×50
Veslo vsedě - 10×30, 10×40, 2×8×45

Haksny
Dřep - 4×10×20

Ramena
Tlaky na multipressu - 10×10, 10×14, 2×8×14
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21.04.2017

Kozy
Benč - 10×40, 10×50, 2×8×55
Rozpažování - 10×10, 3×8×12

Hřbet
Kláda před hlavu - 10×40, 10×45, 2×8×50
Veslo vsedě - 10×40, 3×8×45

Haksny
Dřep - 10×20, 10×30, 8×30, 6×30

Ramena
Tlaky s JČ - 12×8, 10×10, 10×10, 8×10
Upažování - 10×6, 8×6, 2×6×6
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23.04.2017

Kozy
Benč s jednoručkama - 10×24, 8×24, 2×6×24
Rozpažování - 12×8, 3×10×8

Hřbet
Přítah v předklonu - 14×30, 3×10×30
Kláda před hlavu - 4×8×50, 8×40
Přítah jednoručky v předklonu - 2×10×14, 2×6×14

Ramena
Tlaky JČ - 15×10, 10×12, 2×8×12
Kladka k bradě - 10×10, 10×12, 10×15, 8×15

Pazoury
Oslí koule - 12×17, 12×20, 10×22, 10×25
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25.04.2017

Kozy
Benč s JČ - 10×24, 7×24, 2×6×24
Rozpažování - 10×8, 3×8×8
Izolovanej stroj hlavou nahoru* - 12×20, 10×20, 2×8×20

Hřbet
Mrtvej tah - 8×60, 3×7×70
Přítahy v předklonu s oporou hrudi - 10×10, 10×15, 10×15, 8×15

Haksny
Dřep - 4×6×30

Ramena
Tlaky na MP - 2×10×14, 8×14, 6×14

Pazoury
Triceps nadhmat - 10×25, 8×25, 8×25, 7×25




* Izolovanej stroj, to si sednete a tlačíte to před sebe, jako na benči, a není to kladka - je to takovej ten nakládací stroj na kotouče; jsou tam dva stroje a náklon lavičky určuje, jestli to je na horní nebo spodní kozy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27.04.2017

Kozy
Benč - 12×40, 10×50, 9×55, 2×6×60, 5×60
Stroj hlavou nahoru - 12×20, 10×30, 6×36, 5×36
Protisměrný kladky - 14×10, 12×12, 2×10×15

Hřbet
Kláda za hlavu - 10×40, 10×45, 8×50, 7×50
Veslo vsedě - 4×10×40

Haksny
Dřepák - 4×8×30

Ramena
Tlaky JČ - 4×10×12
Upažování - 2×10×6, 8×6, 7×6, 4×6, 4×6

Pazoury
Triceps nadhmat - 12×25, 10×27, 2×8×30
Bicák s JČ - 10×10, 8×12, 6×12

Panděro hlavou dolů - 20, 14, 10, 10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 7:38 am    Předmět: Re: Hrouda rostoucích svalů Odpovědět s citátem

Rostoucí sval napsal:
Strava: k snídani kýbl vloček a vejce, na svačinu kotyč s chlebem (když to práce nedovolí, vypiju rozmixovanej tvaroh (když jdeme žrát, odečítaj nám za to minuty), k obědu kusy masa s rejží nebo bramborem nebo těstovinou, k svačině sejra s chlebem, šunka a podobně, před tréninkem nějakej oves, po tréninku vejce, ovoce či jogurt, či mixlý tvaroh, k večeři chléb s rybí konservou a před spaním tvaroh (a když se mi nechce ho jíst, tak ho vypiju; často dělám mixovaný tvaroh, líp se tráví i se to líp jí, ne každý má 3 hodiny denně na převalování betonu v hubě). Nápoje: voda, pivo, kafe, čaj.


Hoj, ta strava se mi moc nelibi, pokud chces byt hrouda krutych svalu. Snidane OK, svacina taky, ten tvaroh bych odsud vyhodil. Nahradis sacharidy s bilk. (cottage a chleba) jen bilkovinama, navic kaseinem. Bude ti to lezet v brise x hodin. Dej tam treba nejaky orechy a jinej zdroj bilkovin, syr, sunka, protein, nevim, neco co se netravi tak dlouho. Pokud nemas hlad, dej vetsi snidani a obed a svacinu vyhod. Obed klasika, druha svacina dejme tomu. Pred treninkem oves na pobliti, ale pokud ti to vyhovuje, nedavat moc. Po treninku idealne maso, sacharidy.. ne vejce a uz vubec ne ovoce nebo jogurt. Tohle jidlo by melo byt nejkvalitnejsi, z toho to prece roste :) Vecere dejme tomu, ale je to slaby. Tvaroh na noc vyhodit, budes mit beztak dost bilkovin z toho co snis.
Celkove mas dost jidel, tohle bys vecpal do 4 jidel a treba jeden shake.
Ale jak chces, ze.. :)
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 5:58 pm    Předmět: Re: Hrouda rostoucích svalů Odpovědět s citátem

kdyz uz ti tu rozebrali jidelnicek, ja bych si dovolil poplivat tvuj trening:
zacnu tim, co mi dava uplnou facku do oci:
nohy-tvori polovinu tela a ty jim das jenom 4 serie ( a bicaku pritom cele 3???)
a ze by jsi je mel jako T-Rex to bude asi tezko, kdyz drepujes sotva polovinu toho co benchujes
nemluve o tom, ze nekdy je vynechvas vubec
za dalsi, nohy obvyvas jedniom cvikem, i je je tvori tri hlavni svaly: predni a zadni stehno a lytko
takze by to chtelo aspon 12 serii na predek stehna ( jako davas u prsou), 8 na zadek (jako davas u zad) a na lytko aspon (jako davas na bricho)

proste nejvic serii musi dostat nejvetsi sval-nohy, druhy nejvetsi jsou zada, treti prsa, pak ramena, triceps a biceps

takze teoretiky:5x drep, 4x shyby, 3x bench, 2x ramena, a 1x biceps a 1x triceps
jinak budes vypadat jako blba komixova postavicka



a i ten ma vetsi zada nez prsa
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 6:30 pm    Předmět: Re: Hrouda rostoucích svalů Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

nohy-tvori polovinu tela a ty jim das jenom 4 serie ( a bicaku pritom cele 3???)


ale ved ma dobre nohy z futbalu nemusi ich moc cvicit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2017 2:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Promin, ze ti do toho lezu, ale tom3 má ve vsem pravdu. Snad ti ty rady k necemu budou - upinas se z celkem pochopitelnych duvodu k tomu klasickemu stravovani z devadesatych a nultych let. Tohle není ani v nejmensim optimalni zpusob stravovani. Puvodne jsem ti tu chtel vse vypisovat ale naprosto dokonale detailni "jidelnicky" (varianty, nastiny vyzivy...) naleznes na bodytestu - napriklad ve clanku objemovy jidelnicek se tremi velkymi jidly nebo nacrt zakladniho jidelnicku.

Male poznamky.
1. Pestrost - dokola vlocky, tvaroh - zadna zelenina nebo ovoce (alespon jedna z techto dvou polozek by mela byt ve vetsim mnozstvi soucasti kazdeho jidla) - coz je absolutni fundament.
2. Tvaroh zarazuj VYJIMECNE, je to z cele te skaly moznych zdroju bilkovin jeden z nejhorsich moznych. 2x-3x denne do sebe cpes hmotu, která se tráví a vstrebává dejme tomu 5-7 hodin, navic s relativne malou vyuzitelnosti. V dnesní dobe te navic vyjde viceslozkovy protein nebo micelar na stejne penize a prokaze ti mnohokrat vetsi sluzbu nez tvaroh.
3. To same co se tyce vlocek, neni to zadna zazracna svaly tvorici potravina - pokud se hodlas upinat vice na sacharidy ok, ale existuje nespocet dalsich zdroju, ktere by si mel pravidelne zarazovat.
4. Jídlo te má bavit, chutnat ti - toto je cesta, pri ktere ti za chvili bude z toho mala surovin, ktere si vyjmenoval na zvraceni a nebudes je chtit ani videt, popripade te ta rutina zacne s prominutim srat. Nehlede na ten podstatny fakt, ze bohuzel zijes v te male deziluzi, ze jis spravne, a delas maximum pro rust svalu respektive pro tve dalsi cile (a to vubec nebereme v potaz to, jak si timto potencionalne zacinas nicit zdravi, oslabovat imunitu, zbytecne pretezujes traveni apod.). Tak tomu ale neni. Opravdu si pozorne procti bodytest, je to na jeden vecer a budes mit jasno.
gud lak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
req


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna ovoce s jidlem nemichej. Idealni cas na konzumaci ovoce, rekneme 50g, neboli 5g rychlejch carbs, je dle meho tak 30minut pred jidlem. Jakmile totiz snis ovoce s jidlem, koliduje tam traveni, a ovoce ti bude poustet do tela toxiny. Vyjimkou muze bejt trocha ananasu, ktera s sebou prinese jeste papain, enzym stepici bilkovinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

req napsal:
Zrovna ovoce s jidlem nemichej. Idealni cas na konzumaci ovoce, rekneme 50g, neboli 5g rychlejch carbs, je dle meho tak 30minut pred jidlem. Jakmile totiz snis ovoce s jidlem, koliduje tam traveni, a ovoce ti bude poustet do tela toxiny. Vyjimkou muze bejt trocha ananasu, ktera s sebou prinese jeste papain, enzym stepici bilkovinu.


1. Kdyz uz, tak spise skupinu Bromelain ne? Papain content bude v ananasu, kort kdyz napises "trocha" - nula nula něco, pokud vubec...
2. " koliduje tam traveni, a ovoce ti bude poustet do tela toxiny." - to bych opravdu rad vedel (bez jakekoliv davky sarkazmu), jak jsi k teto hypoteze přišel. I tedy s tim co znamena koliduje traveni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so červen 03, 2017 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

posledni zapis devateho kvetna
myslim, ze si tu "placame jatra" uplne zbytecne
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hrouda rostoucích svalů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: