Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ou, esi má Draper takovy monokl, necci vědět, jak dopadl ten patník!:)
Chlape drž se :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2017 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3 dni bez fotky a updatov?

Sem s novinkami!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuskooo ... :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně štěstí při rekonvalescenci a už neblbni :-P dostal si druhou šanci a třetí už být nemusí při takové diagnóze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 1:53 pm    Předmět: UPDATE Odpovědět s citátem

Jsem si myslela, jak Drapera bude bavit si tu psát log na téma ŽIVOT S KARDIAKEM a ono houno, tak to dopíšu já ze svého pohledu.

Poslední zápis udělal Draper ve čtvrtek, tak já přidám aktuálku.
Je to s ním celkem sranda - minulý týden, když ho v pondělí přeložili na kardiologii, si začal postupně myslet, jak je v podstatě OK a proti tomu, co prodělal, to v podstatě OK..... SKORO ... bylo.

Já bych minulý týden Drapera pojmenovala jako "10 vteřinového Toma" z filmu 50x a stále poprvé.

Úryvek z rozhovoru:

Draper: "já si pamatuju všechno."
Já: "JO??? Tak na čem jsme se domluvili včera??"
Draper: "dobře, tak skoro všechno"

Teď vážně - závěry lékařů jsou po týdnu na kardiologii následující:

- Draper má přímo v srdci dvě sraženiny, jednu v levé a jednu v pravé komoře,
- magnetická rezonance, na kterou se čeká, má ukázat nejenom stav cévních stěch, ale i přímo srdce, průtoku krve, trombů v srdci a má napovědět, jakou léčbu zvolit,
- možností je několik: buď se podaří přímo Draperovi na míru namíchat koktejl léků tak, aby žádné nebezpečí nehrozilo nebo ho pošlou na operaci a pomocí srdeční katetrizace vyšetří srdce přímo uvnitř a poté mu voperují "stroječek" nebo se podaří např. katetrizací tromby rozbít a kontrolované odvést,
- jak už psal Draper, tlak se podařilo dostat pod kontrolu až skoro na hranici nízkého tlaku, což je moc dobře, nicméně srdce je stále oslabené a není na 100% svého normálního výkonu, což Draper pociťuje i při těch nejméně náročných činnostech - vyčerpávající je i vydržet sedět dvě hoďky s návštěvou nebo se projít po budově nemocnice o pár pater níž do bufetu (samozřejmě výtahem),
- co se spravuje pomalu, je paměť - zejména ta krátkodobá. Mozek Draperovi okolo události vymazal preventivně všechno v obranné reakci, takže si Draper nepamatuje z poslední doby leccos před nehodou a i po nehodě se nedařilo informace v hlavě udržet. Teď už je to o moc lepší každým dnem, tak snad to tak vydrží a psychika vydrží na pozitivní vlně.
- Teď už jen objevit aspoň jednu funkční a volnou magnetickou rezonanci.

Jinak si Draper "užívá" běžné starosti typu špenát s bramborovými knedlíky a uzeným nebo dušená játra..... Vlastně je pořád hladný jako šakal.

Taky samozřejmě hubne, což se dalo očekávat, ale svalnatý je pořád - holt si nasyslil do zásoby, takže nějakou svalovou ztrátu teď snese. Navíc ho čekají rehabilitace, při kterých určitě zhubne ještě víc. V červnu by měl na kardio fyzioterapie naběhnout, tak uvidíme, jak mu to půjde a jak moc se přihlásí srdíčko zpět k funkci.

A pokud půjde všechno ideálně, tak za rok by mohl být zpět v aspoň trochu normálním sportovním režimu včetně lehké posilky. Záleží jak bude poslouchat.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 2:07 pm    Předmět: Re: UPDATE Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
...
A pokud půjde všechno ideálně, tak za rok by mohl být zpět v aspoň trochu normálním sportovním režimu včetně lehké posilky. Záleží jak bude poslouchat.


Poslouchat doktory nebo tebe?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 2:42 pm    Předmět: Re: UPDATE Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Makuška napsal:
...
A pokud půjde všechno ideálně, tak za rok by mohl být zpět v aspoň trochu normálním sportovním režimu včetně lehké posilky. Záleží jak bude poslouchat.


Poslouchat doktory nebo tebe?


Obojí. Jinak se na něj vyprdnu já i doktoři, protože takovou adrenalinovou show, jakou nám způsobil 10 dní zpět - to už fakt nikdy.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobré to bude, verím, že s trochou šťastia ani operácia nebude treba a pomaly to pôjde, veľmi dobré správy, ešte si v pohode kondične a relaxačne raz aj zacvičíš, žiadny stres, dáš sa dokopy!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max H.


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2017 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, na fórum už prakticky nechodím a ani jsem nikdy moc nepřispíval. Jednu věc jsem měl ale hodně rád a to byly zápisy z tréningů Drapera, jeho log jsem pravidelně roky sledoval. Tréningy s ohromnou intenzitou, samozřejmě byla i nějaká zranění, pamatuju si na kolena při dřepování, atd. Říkal jsem si, že je to trochu na hraně, ale stejně jsem to obdivoval. Připadalo mi to jako takový "old school" přístup. No a dneska si říkám, co s tím Draperem je? Log si nevede, to už jsem si všimnul. Zadal jsem do vyhledávače Draper a vyjela mi tohle vlákno, docela šok.
Každopádně přeju Draperovi brzké uzdravení a věřím, že bude OK. I tahle hodně nepříjemná událost může přinést nějaký pozitivní přínos pro další život. Člověk bude na věci asi nahlížet úplně jinak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2017 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dalsi report z nemocnice ,respektive uz z domova a tentokrat dobre zpravy.
Ackoli prognozy nebyly uplne nejlepsi a mel jsem v nemocnici zustat jeste vice jak tyden,stal se maly zazrak a vcerejsi vysetreni ukazalo ,ze oba me tromby,ktere me bezprostredne ohrozovaly na zivote (jeden 4 cm v leve komore a druhy asi polovicny v prave) se behem14 dni po infarktu kompletne rozpustily a nejen to,dokonce se i vyrazne zlepsila cinnost srdce ,kdy se vratilo prakticky do normalu a podle doktoru je ted riziko,ze se mi neco stane zhruba stejne jako u kazdeho z vas,a proto nebyl duvod k dalsi hospitalizaci.

Podle doktoru u me byl problem diky dlouhodobemu pretezovani bez regenerace,ze telo zacalo postupne omezovat fce vsech organu a zadny z organu nepracoval na 100 % (srdce ,jatra ,ledviny) . V tomto zabehlem rezimu diky tomu telo ze zacatku vubec nebylo schopno reagovat na leky ani na odpocinek. Napr. po 3 dnech podavani leku teprve zacalo telo reagovat na snizeni tlaku. V soucasne dobe mne metabolismus pracuje tak,ze veskerou energii telo vyuziva na regeneracni procesy ,ktere jsou pro me nej stale velka neznama .
Kdyz si to tak uvedomim,tak posledni delsi regenerace byla v dobe,kdy jsem si zranil koleno ,tzn 5 let zpatky. Takze nejpravdepodobnejsi hlavni pricina toho,co se mi stalo ,bylo dlouhodobe pretrenovani organismu .

Kazdopadne za tyden me ceka magneticka rezonance,jelikoz je v mem srdci jeste neco, co neni jak ma byt ,ale co nejspise nema nic spolecneho s prodelanym infarktem. A pote,pokud vse dobre dopadne, me ceka kardiovaskularnirehabilitace a pomaly navrat ke sportu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2017 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám radost z dobrých zpráv. Logy sleduji prakticky jen kvůli Tvým reportům o uzdravování.
Přeji hodně zdraví!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2017 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som to odhadol, zaco som veľmi rád, pekne pokoj, rege a bude dobre aj na treningoch.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2017 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je super, že jsi vcajku. A cítil jsi na sobě to pretrenovani nějak? Respektive, co by jsi zpětně dělal jinak? Např dal pauzu měsíc jednou za rok? Nebo co si myslíš, že by ti pomohlo
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2017 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky. Uvidime jak to pujde dal. Moje jedina cinnost je zatim jen chuze / chuze do kopce ,fyzicka je na tom spatne a hodne se zadychavam a celkove jsem slabej (a zhubl jsem 10kg)

Casto si rikam,jake je obrovske stesti,ze tu jeste jsem ,protoze jsem byl 18 minut resuscitovanej z toho 6x pouzit defibrilaror a zajimalo by me,jakdlouho by to jeste zkouseli ,kdybych nenaskocil. Jedna vec me ale trochu zarazi a to ,ze do prijezdu zachranaru mne nikdo z prihlizejicich neposkytl prvni pomoc. Chapu ,ze lide nevi,ale od toho jsou alespon skoleni dospeceri ,kteri by je meli navect. Mozna je zmatlo velke mnozstvi krve a mysleli si,ze jsem jen dalsi ozrala,co to neustal a rozbil si hlavu o chodnik ,ale ani to je neomlouva.

Kazdopadne nevim ,jestli me tam nahore nekdo nechtel a nebo ja jsem chtel tak strasne zit a nenechat tu Makusku a nasi Natalku samotne,ale kazdopadne jsem to dal a i ta regenerace , i kdyz za pomoci velkeho mnozstvi leku ,probiha pry nezvykle dobre

Woktlingson: tohle se v mem tele sbiralo uz strasne moc let,prakticky od doby,co jsem se vzpamatoval z urazu kolene jsem zacal blaznit. Kazdodenni nekolikahodinove treninky zakoncene silenym kardiem (byl jsem schopnej drzet se hodinu i vice v 80+% MTF) ,minimum odpocinku treba 1-2 dny v mesice max a to jeste malokdy uplne volno,takze alespon kardio bylo, problemy se spanim ,takze jsem nonstop frcel na hypnotikach, ignorace veskerych nemoci (pokud me opravdu neslozily ,i kdyz me slozily,tak jsem stejne jen pockal az prejde to nejhorsi coz bylo max 2dny a i kdyz stale nemocen,tak jsem se sel zase rozbit, samozrejme uzivani anabolik v minulosti nebo spise bych rekl nesmyslne postupy pri uzivani anabolik ,nakopavacu atd. Byl to vysledek celkoveho dlouhodobeho pretizeni organismu a byla jen otazka casu,kdy neco prijde i presto,ze s vyse popisovanym zivotnim stylem jsem uz pred nejakou dobou skoncil.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2017 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
...zajimalo by me,jak dlouho by to jeste zkouseli ,kdybych nenaskocil.

Minimum je 30 minut, poté lze konstatovat smrt (lékař). Ale je dobře, že se z toho dostáváš tak dobře, jen tak dál!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: