Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt červen 01, 2017 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 31.5.

Bench press
60-8
90-6
110-4x5 ... RPE 9
100-13x (amrap) ... no, musím ještě na svalové vytrvalosti zapracovat. Kdyby byla aspoň 5% jak ripperova, otevřu šampaňské PR je 15 opakování, snad to brzy doženu.



Kamarád evidentně dostal po těžkých pauzovaných dřepech Parkinsona, tak se omlouvám za roztřepanost. Jo a to měnění úhlu při natáčení - to chtěl napodobit, jak kdyby kolem mě lítal dron. Ale všímáte si, jak roztahuju lokty a zapojuju delty? Tom.K by na mě byl pyšnej

Tlaky JČ incline
37,5-3x8

Peck-deck
3s

Blíží se léto, tak to musím trochu pumpnout

Shyby
bw 8x
+20 kg - 5x3
bw 11x

Přítahy v předklonu
60-8
80-3x6

Latissimy kladka aka veslo jednou rukou
3x8 každá ruka

Kliky na bradlech
bw 2x8
+20-6
+35-3x5 ... RPE 9
bw 13x
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtek 1.6.

Sumo tahy
70-6
120-3
150-3 +opasek
180-3
180-2
180-0 .. rozšíření postoje až ke kotoučům nepřipadá v úvahu
180-3
120-2x6

U těžších vah a širšího postoje mám problém udržet kolena od sebe. Padají mi dovnitř (viz video). Nebylo by lepší mít postoj užší? U 120 s tím problém nemám.



Speed dřep
120 (+2x17 kg řetězy) - 7x2 ... 60s pauza



Zakopávání
4s

Výpady s VČ vzad
70-10
80-10
90-10

Lýtka
6s

Plank
do +50 kg-20s (Ozzy mě navnadil, na něj ale nemám)

Strečink
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne príde, že pri tej 180ke ti uletel stále ako prvý zadok hore a dozadu. Čo by mohol byť ten dôvod, prečo ti padajú kolená dovnútra a prečo pri ľahkej váhe s tým nie je problém - pri 120ke som si to nijak výraznejšie nevšimol. Tým, že ti ustrelí zadok preč si podľa mňa kurvíš aj pákové pomery a nie si dosť nalepený na činke.

Mám dojem, že nie si odspodu dostatočne spevnený - treba zaťať prdel a chrbát a začať pohyb nohami.

Ale to je len subjektívny dojem z jedného videa, tak sa skús na to mrknúť, ako to bude pôsobiť na teba.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skús sa nad tým zamyslieť - kolená idú dovnútra kvôli tomu, lebo sa v tej pozícii tvoje telo prirodzene cíti najsilnejšie. Logicky je teda potrebné posilniť svaly, ktoré udržiavajú kolená vonku a to je hlavne zadok. Takisto strieľanie prdele - prdel dole udržiavajú najmä hamstringy. Naviac si myslím, že máš pomerne silný čelný drep k zadnému, čo tiež indikuje síce silné kvady a core, ale slabšie hamsy a zadok, čo len potvrdzuje moje slová vyššie. Na toto by som sa zameral. Ubrať váhu kvôli technike samozrejme nie je zlé, ale výkonnostne si nemyslím, že by si takým spôsobom využil svoj potenciál lebo pri maximálnych váhach je väčšia či menšia deviácia od optimálneho zdvihu u každého z nás. Ide len o to, udržať techniku čo najbližšie ideálu aj pri tých najťažších váhach.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc, máte pravdu hoši, když se člověk zamyslí, dává to smysl.
Zadek evidentně slabej mám, dneska mě totiž bolí jak nikdy dřív. Ale mám ho velkej, tak jakto? :D
A hamstringy mám slabý taky, ale mám nevýhodu, že je nějak neumím zapojit.
Zkusím dávat doplňky jako hip thrust, rumuny a GHR, snad to pomůže
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar lidi,
sice nepíšu do svého vlogu, ale na forum přispívám. Nepsal jsem nic, protože nebylo nic zajímavého.

Teď mě čekají dva víkendy po sobě dva strongman závody. Jedny organizujeme my (Strongman Šošůvka) a druhý kamarád z vedlejšího města (Boskovický strongman, vloni jsem se zúčastnil taky, psal jsem report).

Od pondělka do středy jsem v Praze. Původně jsem chtěl dát trénink s pro mě nejlepším českým lifterem Ríšem Novotným. Je nejlepší sumař, tak bych rád potrénoval sumo, ale Ríša má směny a musí domů do Vrchlabí.
Tak jsem navštívil meku lifterů - Eagle fitness. Solidní činkárna, moc se mně tam líbilo. Jen ty zvířata okolo, no... těžko popsat :)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Eagle fitness. Solidní činkárna, moc se mně tam líbilo. Jen ty zvířata okolo, no...


A to som tam ani nebol ja!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tebe bych tam rád potkal :) sice bys mě neudělal svou přítomností větší radost jak Zlata, ale i tak doufám že brzo potrénujeme :)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
zase jsem poskočil na druhou stránku, tak to tady oživím :)

V sobotu 15.7. jsme s klukama z našeho oddílu RAW POWER JEDOVNICE, SDH Šošůvka a kamarádem Ivem organizovali náš první strongman závod:

STRONGMAN ŠOŠŮVKA 2017

Závody se konaly u nás v Moravském Krasu, v blízkosti Sloupsko-šošůvských jeskyní. Je to tam moc pěkný, doporučuju.

Teď k samotným závodům.

Původní plán byl zorganizovat "lehčí" závody pro lidi z naší posilovny a okolí. Po nějaké době závody dostaly docela hype (noviny, facebook atd.), takže se o nich dozvědělo spoustu lidí.

PS. byl jsem na pozvánce na úvodní stránce, což mě potěšilo :)
http://blanensky.denik.cz/ostatni_region/do-sosuvky-prijedou-svalovci-na-strongmana-20170712.html

Na závody tedy přijeli siláci z celé republiky. Na 2. a 3.místě skončili mnohem těžší kluci z Čáslavi, kteří objíždí Strongman GP 105. Na závodech bylo 17 kluků.

Disciplíny:

1. Tahání hasičského auta (cca 10,5t) s protilanem na 20m
Dá se říct že to bylo v pohodě, někdo to odtáhl rychlejc, někdo pomalejc, ale všichni. Tato disciplína mi jde, byl jsem na 7.místě .

2. Převracení pneumatik (300 kg a 250 kg) na čas (90s)
Mohl ses rozhodnout. Buď jít na těžší nebo na lehčí. Obracel jsem i 350 kg, ale ta naše "třístovka" je hrozná. Nejde chytit kvůli vzorku a je hrozně nízká - nízko těžíště, špatně se obrací. Začalo nám hrozně pršet, obrátil jsem ji jen 3x. 14.místo .

3. Tlakové medley (log lift 80 kg, axle jednoručka 41 kg, axle osa 70 kg na počet opakování do minuty)
Log lift ok, axle JČ ok, axle osa 15x. 10.-11.místo .

4. Kachní chůze (110 kg) + farmářská chůze (kufry, 2x90 kg) na 2x15m
Toto je moje disciplína. Úchop mám dobrej a bývám rychlej (pokud nespadnu ), 7.místo .

5. Mrtvý tah se 150 kg na minutu.
Toto bylo blbý. Měli jsme to na pneumatikách, nemělo se odrážet. Někdo to dělal, někdo ne. Všichni jeli touch&go, jel jsem taky. Osa měla 30 mm. 16 opakování, 11.místo .

Celkově jsem skončil na 10.místě ze 17 závodníků. Chyběly mi 2 body na 7.místo. Přede mnou o bod byl borec "on" se 130 kg. Byl jsem cca 3. nejlehčí. Disciplíny se mi povedly a i když 10.místo nezní dobře, na ty okolnosti je to pro mě vynikající výsledek. Po dlouhé době se mi závody povedly, za což jsem spokojen.
Navíc jsem celé závody moderoval (za což jsem byl chválen), nebyl čas se soustředit na výkon a na rozcvičku, ale i tak se všechno vydařilo.

Kluci, co objíždí závody, nás pochválili za organizaci. Neskutečně vše odsýpalo. Takže jen pozitivní věci.

Článek na blanenském deníku po závodech:
http://blanensky.denik.cz/zpravy_region/silaci-tahali-v-sosuvce-auto-a-prevraceli-obri-pneumatiky-20170716.html

Oficiální fotky:
https://www.zonerama.com/vendulapok/Photo/3381728/108931644

Pár svých fotek tady hodím k náhledu






_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm to je konečne závod, na ktorom by som sa možno ani ja nehanbil a bola by sranda zúčastniť sa
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Příští rok bude určitě druhý ročník. Jelikož to bude mít nějaký jméno už a víme, že se zúčastňují většinou hovádka z daleka (nejen místní kluci), uděláme to určitě těžší. Tentokrát to byl takovej crossfit.

Ještě chci organizovat závod u nás, v Jedovnicích. Mám neskutečný ambice ty závody udělat. Chci je udělat na více kategorií (do 95 kg, nad 95 kg). Tím pádem se zúčastní i víc hubenějších lidí. Byli jsme tam 4 okolo 80-90 kg, jinak vše přes 100 (jak jsem psal, i 130 kg borec).

Chtěl bych udělat takový koncept:
loglift na počet op. za minutu (90 kg, 105 kg)
láká mě dřep za minutu (170 kg, 200 kg)
kufry (2x100 kg, 2x120 kg)
pneu (300 a 400 kg)

tak nějak....
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda, tu u nás toho moc nie je, kým si nezorganizujeme
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulácia ako k úsiliu, tak výkonom, pekné.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas: u nás je ještě teď v neděli ve vedlejších Boskovicích, tam má prý být 39 chlapů a 15 ženských (prej chlapi z Polska, Maďarska)... no uvidíme :D

turakam: díky!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace k organizaci i k vydařenému závodu... jen houšť takových schopných lidí jako Ty

a původně jsem v příspěvku četl "Byl jsem cca 3. nejhezčí.", nějak se mi zpřeházela písmenka a říkal jsem si, jak se to asi měřilo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: