Náhrada za KetoDiet



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Náhrada za KetoDiet  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Náhrada za KetoDiet
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Parek4u


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 10:09 pm    Předmět: Náhrada za KetoDiet Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
poslední dva měsíce jsem měl ketodietu od firmy ketodiet, kila šla výborně dolů a chtěl bych v tom pokračovat, ale rád bych to nahradil nějakým proteinem z eshopu ronnie, doporučili by jste mi někdo nějaký kvalitní proteinový nápoj kterým by šel nahradit ten ketodiet protein ?
Jde o to že mi ta cena příjde přehnaná 1500 Kč za 1kg, při tom složení jaké to má.

Má toto složení:
Energetická hodnota pro 100 g směsi: 1 719 kJ/ 407 kcal
Bílkoviny 67g
Sacharidy 16,5 g
z toho cukry 4,5 g
z toho vláknina 12 g
Tuky 8,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sůl 1,1 g

Jde o to aby se pomalu vstřebával a bylo tam dost vlákniny aby člověk nebyl po vypití do 3 minut hladný ale chvíli mu to vydrželo.

Díky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: st červen 14, 2017 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, nevím jako ketodiet souvisí s ketogenní dietou (asi by měla), ale - víš jak to je na ketogenní dietě s proteinem?
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st červen 14, 2017 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Mno, nevím jako ketodiet souvisí s ketogenní dietou (asi by měla)

Třeba mě někdo vyvede z omylu, ale po 2minutách strávených na jejich webu jsem vyvodil, že má ketodiet společného s ketogenní dietou tak maximálně to "keto"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2017 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
citace:
Mno, nevím jako ketodiet souvisí s ketogenní dietou (asi by měla)

Třeba mě někdo vyvede z omylu, ale po 2minutách strávených na jejich webu jsem vyvodil, že má ketodiet společného s ketogenní dietou tak maximálně to "keto"


Ano, je to jen reklamní tah. Není to ketóza, ale obyčejná proteinová či atkinsonova dieta, ale rozhodně ne ketóza. Tam stojí v popředí tuky, naopak nabízená "ketodiet" jsou proteiny
, a minimum tuku. Člověk vážně zhubne a cítí se dobře, ale to protože se sníží energetický příjem, tím pádem zhubne, jí málo, tím pádem není nafouklý, ztratí vodu.. Ale dlouhodobě je tohle enormní shit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2017 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

človíček co mi opravuje počítač tu dietu držel. pil jenom koktejly, hubnul, ketózu si kontroloval a byl v ní. dřív nebo později po vynechání sacharidů k tomu dojde, i když je proteinů víc než doporučovaných 1-1.5g na den. tohle doporučení je dobré k tomu, aby se člověk dostal do ketózy rychleji. není to ale podmínka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po červen 19, 2017 1:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže teda je to klasické keto jo, akorát v pěkném marketingovém kabátu a založená na jejich ketodiet doplňcích?

Tak tímpádem pokud si tazatel už sám neporadil, tak bych řekl, že v případě živočišného výrobku: jakýkoliv typ izolátu, popřípadě proteinový doplněk s velmi nízkým obsahem sacharidů (největší sytící efekt budou mít třeba komplexy obsahující například micelární kasein) + do toho míchat práškovou vlákninu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Náhrada za KetoDiet
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: