Hluboký sval pažní - ano/ne ?

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hluboký sval pažní - ano/ne ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Hluboký sval pažní - ano/ne ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel Rob

PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2017 9:48 pm    Předmět: Hluboký sval pažní - ano/ne ? Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se jen zeptat, jak je to s hlubokým svalem pažním. Odjakživa jedu cvičení rukou klasicky triceps a biceps (všechny cviky podhmatem). Je to blbé, ale prostě jsem o tom nevěděl, nebo spíš věděl, ale každý mi říkal že se bez toho obejdu a to je cvičení na tento sval ( kladiva, tyč nadhmatem). Jo zkoušel sem kdysi dávno nějaké ty kladiva a nadhmat, ale to byly začátky a nějak jsem to vynechal.

Můj dotaz je, zda mi je k něčemu cvičit tento sval pomocí třeba těch kladiv a tyče nadhmatem, pokud nejsem kdo ví jak namakaný, řekněme pokročilý začátečník. Co jsem se zajímal, bylo mi řečeno , že sval stejně nepůjde pokud nebudu víc vyrýsovaný vidět a měl bych se radši na biceps zaměřit klasicky (podhmaty).

Jedu 3x týdně trénink a ruky (biceps triceps) dávám 2x týdně, takže pokud by mi to k něčemu bylo, ještě bych se chtěl zeptat, zda by nevadilo třebas ty kladiva teda vměstnat do tréninkového dnu paží. Díky moc za radu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit

PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2017 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možno bude menej komplikované odcvičiť tento sval popri chrbte. Cvič príťahové cviky nadhmatom a zapojí sa.
KrystofK

PříspěvekZaslal: po červen 19, 2017 2:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Především shyby neutrálním úchopem a kladiva mi vždycky pomůžou biceps "vytáhnout" ven a přispějou k tomu, že se z vnější strany vytvoří ten typický vrcholek. Jelikož mě to nebaví, tak na ty cviky vždy třeba půl roku seru a viditelně to nadloktí ztratí na objemu a biceps mi přestane vylézat. Jakmile je zařadím, tak je to do pár měsíců zpátky. Jestli to je větším zapojením brachialisu, nebo se díky těm cvikům spíš lépe rozvíjí biceps brachii, nebo oboje, nebo z naprosto jiných aspektů - to bych dal k rozboru tréninkovým teoretikům , já vycházím čistě z vlastního subjektivního pozorování a být tebou tak bych každopádně ty cviky určitě (hlavně pravidelně) zařazoval.

Myslím, že když máš tréninky zaměřené čistě na tu hypertrofii, tak budem cca. svalově srovnatelní. Takže pro porovnání tady je moje paže asi dva nebo tři měsíce z5, právě v době kdy jsem často ty cviky zařazoval. V době, kdy ty cviky nezařazuju, tak je to o poznání horší a z vnějšku ploché.
Jimmy Swaggart

PříspěvekZaslal: po červen 19, 2017 4:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá ruka, kolik jezdíš toho trenbolonu?
KrystofK

PříspěvekZaslal: po červen 19, 2017 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jimmy Swaggart napsal:
Dobrá ruka, kolik jezdíš toho trenbolonu?

Vole
Pavel Rob

PříspěvekZaslal: po červen 19, 2017 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok budu to teda zapojovat, teď už jenom potřebuju poradit kdy. Cvičím pondělí/středa/pátek , z čehož v pondělí dávám bic. zdvih velkou tyčí a v pátek scottovu lavici. Přemýšlím, jestli ty kladiva vměstnat do pondělí nebo pátku a cvičit to k tomu bicepsu, nebo to mám jet ve středu, kdy necvičím biceps, ale mám tam shyby. Co myslíte , že bude nejlepší hlavně z pohledu regenerace ?

(BTW: Ta ruka )

Rychle na stránku:

Přejdi na: