Cvičení na lačno.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvičení na lačno.  Úvodní stránka -> Trénink -> Cvičení na lačno.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jimmy Swaggart


PříspěvekZaslal: út červen 20, 2017 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarad viacej fekalii, trening OK, jedlo netreba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: út červen 20, 2017 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Podle mě to je geniální strategie, cvičit po sobě dva tréninky bez jídla. Ale aby to bylo opravdu efektivní, je nutné je jet oba těžké.


Mam ine ciele ako ty. A ani jeden z treningov nie je tazky. Jeden je lahky, druhy tazsi od lahkeho - ale nie je tazky.
Tusil som, ze toto nie je vhodne forum na taku otazku. Kulturistika o hlbsom zdravi totiz nie je... A to mam n mysli cisto naturalnu a nesutaznu zaroven.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dodo1985


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Mick994 napsal:

Jen tak mimo k tomu co se tu strhlo, taky nejsem žádny maniak co si počítá každý gram.
Když mám chuť tak třeba nechám zmizet bochník chleba na posezení, páč jsem vysazenej na něčem tak obyčejnem jako je chleba se šunkou a margarínem




kdyz uz tak "obycejne" maslo
ale to zvladnu na posezeni s certvym chlebem
a nebo chleba s jatyrkama na cibulce


Já rád chleba se sádlem a cibulí .......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
Maerlyn0 napsal:
Podle mě to je geniální strategie, cvičit po sobě dva tréninky bez jídla. Ale aby to bylo opravdu efektivní, je nutné je jet oba těžké.


Mam ine ciele ako ty. A ani jeden z treningov nie je tazky. Jeden je lahky, druhy tazsi od lahkeho - ale nie je tazky.
Tusil som, ze toto nie je vhodne forum na taku otazku. Kulturistika o hlbsom zdravi totiz nie je... A to mam n mysli cisto naturalnu a nesutaznu zaroven.


A aké ciele to teda sú? Zvykneš ich meniť ako ponožky.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Trubens napsal:
Maerlyn0 napsal:
Podle mě to je geniální strategie, cvičit po sobě dva tréninky bez jídla. Ale aby to bylo opravdu efektivní, je nutné je jet oba těžké.


Mam ine ciele ako ty. A ani jeden z treningov nie je tazky. Jeden je lahky, druhy tazsi od lahkeho - ale nie je tazky.
Tusil som, ze toto nie je vhodne forum na taku otazku. Kulturistika o hlbsom zdravi totiz nie je... A to mam n mysli cisto naturalnu a nesutaznu zaroven.


A aké ciele to teda sú? Zvykneš ich meniť ako ponožky.


Decarabas, čo to "trepeš" ? .... Moje ciele (čo sa týka fyzického tela) sú vždy rovnaké - čo najpomalšie starnutie je na prvom mieste. Na druhom sú svaly. Za posledné roky je to takto, a tých posledných rokov je asi 7.
Dnes skúšam dávať prvý tréning ráno ten ľahší (rozcvička, 5 tibeťanov, doplnkové expanderové cviky na hornú/dolnú (striedam každý deň) polovicu tela, foam roller celé telo, trochu stabilizátory trupu - bočné), a večer dám ten ťažší (nohy - drepy na jednej nohe, sumo drepy, cviky na hamstringy, lýtka). Zatiaľ sa mi to takto pozdáva, hoci to nei je 30+30 minút, ale skôr 50 (ráno) + 30 (večer), lenže tých ranných 50 je čas spolu, nehrotím to, napr. po 5 tibeťanoch si dám 5 minút pauzu a až potom idem na expanderové doplnkové cviky, a po nich tiež 5 minút pauzu, až potom na foam roller, atď...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
Moje ciele (čo sa týka fyzického tela) sú vždy rovnaké - čo najpomalšie starnutie je na prvom mieste


Jaj tak. A darí sa?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Trubens napsal:
Moje ciele (čo sa týka fyzického tela) sú vždy rovnaké - čo najpomalšie starnutie je na prvom mieste


Jaj tak. A darí sa?


Áno. O pár dní mám 30, ale vyzerám pritom na oveľa menej. Keď sa niekto dozvie môj vek, nahodí zvláštny výraz tváre. Na druhej strane narovinu - robím to v podstate pre seba, a okrem iného (hoci to nie je na prvom mieste) aj z dôvodu, že chcem mať tak o 8-10 rokov mladšiu partnerku, pričom nech vyzerám e som od nej starší o 2 roky...
Je to tak, že môžem pôsobiť aj na 22 rokov. Lenže nie z povrchného hľadiska... Napr. môj niekdajší 43 ročný kamoš má "chlapčenské oči", hoci je relatívne svalnatý tak je trochu útlejší, je nízky. Myslí si o sebe, že starne pomalšie než je bežné, proste že vyzerá o dosť mladšie. Ale je to blud - je to síce chlapčenský typ, ale to má byť akože znakom že starne pomalšie ? :D :D Stačí sa pozrieť na jeho kožu, časti jeho tela (keď je napr bez trička v kraťasoch), a je to síce vypracované, ale 43 ročné telo, a rovnako aj tvár. U mňa to však takto nie je, starnem pomalšie. Pretože ja na rozdiel od neho pre to aj robím veľa vecí, alebo - nerobím veci, ktoré zrýchľujú starnutie. Takže možno ja starnem tak ako mám, len drvivá väščšina ľudí starne rýchlejšie než má - pre nevhodnú stravu, nevhodné cvičenie, zlé návyky, atď.

No a cvičenie nalačno spomalenému starnutiu hrá do karát. Nalačno je aj 22 hodín po jedle, ale relativne aj 9 hodín po jedle (skôr ale od 12 hodín po jedle sa to dá nazvať cvičením nalačno). Takže ja cvičím vlastne 2x denne nalačno. Raz 22 a raz 9 hodín po jedle. Jasné, nevybudujem na tom objemy (lebo jem v 60-75 minútovom okne denne), ale jednoznačne vidno že cvičím, a že mám "rici aj cici", hoci mužské (čiže čisto sval), nie ženské...
Cvičenie nalačno pomáha katabolizovať/požierať staré, resp. nefunkčné bunky, ktoré sú skôr odpadom pre telo, a pomáha stráviť prebytok látok, ktoré sú tiež odpadom pre telo. Dá sa to prirovnať k tomu, že ten kto nepraktizuje "prerušované hladovanie" typu "IF" (minimálne 16/8), tak ten nikdy neprečistí svoje telo od medzibunčeného odpadu, od úložísk prebytkov (tukových, bielkovinných, atď), takže sa bude horšie detoxikovať, bude rýchlejšie starnúť, pretože bunkové delenie bude spomalené (následkom je rýchlejšie starnutie), bude prebiehať menej kvalitné trávenie potravín, menej kvalitná absorpcia látok z potravy, atď.
Napr. podľa mňa je nemožné dostať rakovinu v prípade, že človek konzumuje vysokokvalitné potraviny (hlavne živočíšneho pôvodu) v čo najkratšom časovom okne, čiže 1 hodina až možno 4 hodiny, a ešte k tomu aspoň trochu cvičí. Telo v tom prípade totiž nedá šancu rakovinným bunkám, aby sa premnožili, pretože telo bude fungovať veľmi dobre z hľadiska procesov v ňom. Jednohodinové okno bude ešte efektívnejšie. No na 4 hodinovom sa dá dosiahnuť trovhu lepší svalový rozvoj. Som si toho vedomý, no aj tak som na 60-75 minútovom okne na jedlo, pretože to má za následok pomalšie starnutie, než pri 4 hodinovom okne na jedlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OT: S obdivem ctu vsechny tyhle rady/zkusenosti/napady nebo jak to nazvat a nevyhnutelne mi z toho vychazi:

A) napsat knihu!
B) zalozit/poradat seminare/kurzy/kult
C) kandidatura na Nobelovku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja uplne nerozumim, k cemu je dobre do sebe naladovat protein pred treninkem. Vzdyt to uspava nejaky cukry pochopim, ale bilkoviny?
Asi to ma kazdej jinak, ale ja si dat protein tak lehnu na benchovku a usnu. Kafe a nemam problem.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
O pár dní mám 30, ale vyzerám pritom na oveľa menej. Keď sa niekto dozvie môj vek, nahodí zvláštny výraz tváre. Na druhej strane narovinu - robím to v podstate pre seba, a okrem iného (hoci to nie je na prvom mieste) aj z dôvodu, že chcem mať tak o 8-10 rokov mladšiu partnerku, pričom nech vyzerám e som od nej starší o 2 roky...


Veď ti padajú vlasy.

A o 8-10 rokov mladšia partnerka ťa pravdepodobne kvôli všetkým tým omladzujúcim procedúram ani nebude chcieť, ale nájde si rovno rovesníka. S vlasmi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ideální by bylo, kdyby sem Rando hodil svoji aktuální fotku, klidně v civilu, at to můžeme všichni posoudit.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Trubens napsal:
O pár dní mám 30, ale vyzerám pritom na oveľa menej. Keď sa niekto dozvie môj vek, nahodí zvláštny výraz tváre. Na druhej strane narovinu - robím to v podstate pre seba, a okrem iného (hoci to nie je na prvom mieste) aj z dôvodu, že chcem mať tak o 8-10 rokov mladšiu partnerku, pričom nech vyzerám e som od nej starší o 2 roky...


Veď ti padajú vlasy.

A o 8-10 rokov mladšia partnerka ťa pravdepodobne kvôli všetkým tým omladzujúcim procedúram ani nebude chcieť, ale nájde si rovno rovesníka. S vlasmi.


To s vlasmi je genetika. Robi sa mi pleska v zadnej casti temena hlavy. Nema to nic spolocne so starnutim. Dedi sa to obgeneraciu a moji dedkovia boli skoro plesati. Skusim s tym nieco spravit, bud sa podari alebo nie - ale tu ide do uvahy len lokalne posobenie, vypadavanie vlasov (plesatenie) u muza moze mat viacero pricin, jednou z nich je vyssia produkcia DHT. Oed som nastupil ja strednu skolu, videl som tam druhaka s plesinou. Druhaka sportovca (ale ziadne steroidy), mlado vyzerajuceho, bez zdravotnych problemov, viem co pisem, poznam ho osobne.
Ak sa chces bavit o "neplesateni" ako znaku zdravia, tak sa pozri ja starych alkoholikov, ktori v priemere v porovnani s ich rovesnikmi no abstinentmi, ci takymi ktori piju len prilezitostne, maju viac vlasov. A pritom o skodlivych ucinkoch alkoholizmu na cele telo, zrychlene starnutie atd, ani nemusim pisat....
Ked sa chces bavit o tom ako na mne spozorovat ci fakt starnem pomalsie ako vacsina, alebo nie, bavme sa o mojom tele, o mojej kozi, o mojich zuboch. A kym budem mat vlasy (mozno ich "zachranim"...dal si mi chrobaka do hlavy v niecom konkretnom vytrvat), nebudem ani sediviet.
Inak, ked vidis stareho deda co sotva chodi, je cely zosuvereny, ale ma vlasy (hoci sive alebo skor biele), tak to ke znak ze starne/starol pomalsie ako ja ??.... Alebo vlasati bezdomovci v strednom ci starsom veku... Podpa teba to co pojedia a popiju je uplne v poriadku a zdrave, pretoze nemaju zacinajucu alebo uplnu plesku ?...
Mas na to kratkozraky pohlad. Ja som si tiez davno myslel, ze relativne skore plesatenie ma za pricinu pravidlom nedostatok vitaminov, mineralov, obecne zivin....a znecistenie organizmu k tomu. Bol to ale velky omyl. Je to totiz len jedna z moznosti. Na druhej strane SEDIVENIE, to je spolahlivy ukazovatel bud nedostatku mineralov a vitaminov, alebo prebytku toxinov v tele.
Ja poslednych 7 rokov prijimam tie najkvalitnejsie potraviny ake v KE a blizkom okoli viem zohnat. Plne vitaminov, mineralov, tie najkvalitnejsie tuky, robim rozny detox, cvicim, neplytvam zinkom a energiou celkovo....a vidis, robi sa mi pleska. Vo vedlajsom bloku byva asi 35r.narkoman, ktory ani necvici a konzumuje urcite same pecivo a cestoviny, a dalsie lacne nehodnotne a zdraviu skodlive veci, aby mal peniaze na drogy. A, div sa svetu, MA VLASY. Nema ziadnu plesku. Urcite ma menej toxinov v tele ako ja, lepsiu stravh, lepsiu zivotospravu. To ze v tvari vyzera na 45, to nevadi... Neplesatie. To je jasny ukazovatel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:

To s vlasmi je genetika.


Aj predčasne šedivé vlasy môže spôsobiť genetika, takže to nie je veľmi vhodný argument.
Na čo som narážal ja je, že plešatý chlap nevyzerá mladšie, bodka. Môžeš hovoriť o lesku v očiach a pružnej pokožke a chôdzi pardála a neviem o čom, stále budeš plešatieť a vyzerať vďaka tomu staršie a použitejšie.

Ďalší dôležitý bod: Koho serie, že vyzerá staršie? Ja mám bradu ako starý terorista, nájde sa aj šedivý vlas, moje telo si odnáša jazvy po každom tréningu alebo fyzicky náročnej akcii a..? Doteraz som si myslel, že starnúť je normálne - kým sa nebavíme o vyslovenej deštrukcii tela chemikáliami, drogami, whatever. Čím skôr sa s tým zmieriš, tým lepšie.

A nevyjadril si sa k tomu, že normálna, o desať rokov mladšia, aspoň trochu pohľadná žena pravdepodobne nebude mať pochopenie pre tvoje kloktanie moču, denné kúpele a výplachy čriev, prapodivné zvyky a neschopnosť sociálne fungovať.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady se ovšem rozjíždí debata na úrovni molekulární biologie, to by si neměly místní kapacity nechat ujít
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Ideální by bylo, kdyby sem Rando hodil svoji aktuální fotku, klidně v civilu, at to můžeme všichni posoudit.


Toho sa nedockas. To by som musel byt najkrajsi spomedzi 500-1000 rovesnikov, aby ste tu do mna nedzubkali a nekritizovali moj vzhlad. Nikde som ale nepisal, ze taky som. Urcite vsak patrim ku krajsim, povedzme tak hornych 15%. Nemam take rysy, ze by som padol hned do oka mozno 29 zenam z 30... Ale co maju rysy spolocne so starnutim? Rysy su matematicke proporcie, pomery. Mozes mat tvar ako filmova hviezda (mozno Brad Pitt ked mal 30), alebo mat vyrazne licne a celustne kosti, no zaroven nie prehnane (aby to nebola kockata hlava aku ma dost ukrajincov), pekne usi, atd, proste nech to spolu vyzera FAKT VELMI DOBRE. Nemusis robit ziaden detox, rysy ti ostanu, aj proporcie. Ked mas sarm k tomu, sportovu postavu (netvrdim ze kulturisticku -ale bolo by vidno ze cvicis) mozes jest kazdy den pizzu a kiracie stehna z Lidlu, pit Fantu, zeny z tvojho vyzoru budu saliet. Aj ked budes mat 30 a vyzerat na 32 miesto na 22, ako v tvari, tak telom (hoci sportovym). Ako som uz pisal, robim to v prvom rade pre seba.
Druha vec je, ako kto bude vyzerat v 40tke a hlavne v 50tke...a neskor.... A ako sa kto bude citit.
Prirodzene vonavejsie telo, nezapachajuca stolica (netvrdim ze vonava), chutnejsie bozky, dobry dych ai bez zuvacky, zdrava energia prudiaca vo vnutri cistom tele - to vsetko moze zena citit. Ak je vnimava. Ak nie, tak nie.
Nikdy som sa tu nepasoval za sexy fesaka. Je pravda ze patrim k tym krajsim muzom, priemer urcite nie som. Nie som ale ani vysloveny fesak, ktory sa paci drvivej vacsine zien. Budem "skromny" a postaci mi to. A popravde som aj rad, ze nie som nadherny. Staci mi byt fesakom, a ked sa pacim vyzorom hoci kazdej druhej, uplne mi to staci. Sestrina kamoska sa vydava za chalana "krajsieho od certa", pricom jek by som dal tak 8 bodov z 10 za vyzor. A on nie je ani pri peniazoch, zaraba asi 500Eur (na vychode Slovenska - nizsie platy, lacnejsie byvanie ako v BA)... Tiez sa mu robi pleska a je mladsi o 2 roky odo mna. Navyse mam ovela krajsiu postavu nez on (on ani necvici)... A ona si ho berie za manzela...
Zdaleka to nie je len o vyzore. Ale zas - s uctou k prirode urobim co najviac pre to, aby som co najpomalsie starol, co najlepsie vyzeral (vramci moznosti, bez plastik), a mal co "najcistejsie" telo, a pmal prirodzene dobry telesny pach, vyvierajuci z vnutornej cistoty mojho tela.
Alebo mozem mat huste vlasy a plesne na nohach, zapliesneny organizmus. Lebo taka kombinacia je mozna. Domonca mozem vyzerat v 50tke na 70r, byt dodzubany zlym zivotnym stylom, ale mat huste vlasy. Tu je vidno, ze to ci muz plesqtie alebo nie, nemusi mat absolutne nic spolocne s jeho zdravim. Asi tak, ako huste vlasy nemusia mat vobec nic spolocne s dobrym zdravim. Kolko vlasatych dedov umrelo v nemocniciach po X rokoch trvajucich chorobach... ;-)

Decarabas: pokusim sa zachranit vlasy. A nedam za to ani korunu. Idem do toho. (mimochodom, pleska sa mi robi uz niekolko rokov, "pekne" pomalicky). Ked sa mi to podari, samozrejme tu dam vediet. Skusim tomu dat rok-dva. Ano, chcem mat vlasy, nechcem o ne prist. Keby vsak o ne pridem, aj tak budem patrit k fesnejsim, pretoze vlasy su korunou krasy u zien, nie u muzov. Zeny si u muzov vsimaju hlavne inych veci nez vzhlad (samozrejme si vsimaju aj ten), ja to cely cas viem. Viem aj to, ze vacsina zien neoceni to co robim pre svoje zdravie. Ale - mne je to fuk. Je to ich problem. Ja po svojom boku aj tak inu nez taku, mtora sa aktivne stara o svoje zdravie, mat nebudem. Tie co sa nestaraju, velmi rychlo "skysnu", zosmradnu, stratia dobru chut a ich koza bude pripominat mrepovy papier. Mne sa nic z toho nestane, ci uz plesku zastavim a podporim rast novych vlasov tam kde sa mi preriedili (lebo nikde na hlave nemam uplne holu cast bez vlasov), alebo nie.

;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvičení na lačno. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: