Jak poznat zda ještě sval regeneruje



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak poznat zda ještě sval regeneruje  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Jak poznat zda ještě sval regeneruje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merle56


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 8:59 pm    Předmět: Jak poznat zda ještě sval regeneruje Odpovědět s citátem

Ahoj, mám víceméně 2 dotazy:.

1.) dotaz je zda se dá nějak poznat, jestli sval ještě regeneruje a zda je možné jej znova cvičit ??

2.) Zda vadí regeneraci svalů cviky kde se sval zapojí částečně. Dám příklad, v pondělí si odjedu biceps, v úterý si dám volno a ve středu jedu shyby,mrtvolu a přítahy tyče v předklonu kde necvičím biceps přímo, ale zapojojuje se taky u těchto cviků, myslíte že to může vadit regeneraci ???? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 9:14 pm    Předmět: Re: Jak poznat zda ještě sval regeneruje Odpovědět s citátem

Merle56 napsal:
Ahoj, mám víceméně 2 dotazy:.

1.) dotaz je zda se dá nějak poznat, jestli sval ještě regeneruje a zda je možné jej znova cvičit ??

2.) Zda vadí regeneraci svalů cviky kde se sval zapojí částečně. Dám příklad, v pondělí si odjedu biceps, v úterý si dám volno a ve středu jedu shyby,mrtvolu a přítahy tyče v předklonu kde necvičím biceps přímo, ale zapojojuje se taky u těchto cviků, myslíte že to může vadit regeneraci ???? Díky


nutno ujasnit si, zda nespojujes pojmy roste/regeneruje
sva roste 24 - 48 hodin
obecne vetsi (stehna) delsi cas, bicepsu staci mene
regenerace a rust propojeny nejsou, muzes sval znicit natolik, ze ani po tydnu se neda dohromady (treba na soutezi)

druha vec, proc cvicit sval jenom jednou tydne, kdyz muzes 2x i trikrat?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merle56


PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 11:34 am    Předmět: Re: Jak poznat zda ještě sval regeneruje Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Merle56 napsal:
Ahoj, mám víceméně 2 dotazy:.

1.) dotaz je zda se dá nějak poznat, jestli sval ještě regeneruje a zda je možné jej znova cvičit ??

2.) Zda vadí regeneraci svalů cviky kde se sval zapojí částečně. Dám příklad, v pondělí si odjedu biceps, v úterý si dám volno a ve středu jedu shyby,mrtvolu a přítahy tyče v předklonu kde necvičím biceps přímo, ale zapojojuje se taky u těchto cviků, myslíte že to může vadit regeneraci ???? Díky


nutno ujasnit si, zda nespojujes pojmy roste/regeneruje
sva roste 24 - 48 hodin
obecne vetsi (stehna) delsi cas, bicepsu staci mene
regenerace a rust propojeny nejsou, muzes sval znicit natolik, ze ani po tydnu se neda dohromady (treba na soutezi)

druha vec, proc cvicit sval jenom jednou tydne, kdyz muzes 2x i trikrat?
takže pokud jedu např 3x týdne ( pondělí,středa,pátek) biceps jedním cvikem 3 série z toho ve středu kladiva,kde se zapojuje hlavně vnitřní a do toho budu spravne jíst, regenerace bude v pohodě jo ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obecně bicepsu stačí den, maximálně 2. Kvadricepsy můžou regenerovat po těžkým tréninku i 5 dní. Ale u každýho se to bude lišit. Nekdo žere hodně, někdo ne. Někdo spí 5 hodin a někdo 11. Člověk to musí vypozorovat sám na sobě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jednoduchý, dokud nejsi schopný cvičit daný sval na 100% :-))
Např. nedáš nějaký cvik s 50kg činkou 5x 10 opakování jako obvykle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merle56


PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
To je jednoduchý, dokud nejsi schopný cvičit daný sval na 100% :-))
Např. nedáš nějaký cvik s 50kg činkou 5x 10 opakování jako obvykle.

Ještě se mi nestalo, že by mi nějaký cvik šel hůř než minule, jako jo, někdy záleží na dnu, je třeba únava z práce atd. ale že bych třebas na biceps zvedal přímo méně, to ne. Říkám, ten biceps 3x týdně zvládám v klidu, jde mi hlavně o to, aby nevadilo fakt tomu růstu 3x týdně, jestli to bude zvládat. Mám třeba kámoše, který ho jede jen 2x , ale zase každý ten trénink na něj hodí tak 3 cviky , takže pokud mám 3x a jedním cvikem, myslím že to bude ok ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Netrénuj cez svalovku, ani keď sa cítiš zle a pod. Nemá to význam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak poznat zda ještě sval regeneruje
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: