pomer bielkovík k váhe


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - pomer bielkovík k váhe  Úvodní stránka -> Začátečníci -> pomer bielkovík k váhe
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem vědec, ale čtu raději originály studií, ne jejich zrovna ne úplně přesnou interpretaci, kterou ty sám ještě nepřesně interpretuješ.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3957746/

Vycházím z celého konceptu lidského mikrobiomu, jehož fungování naznačuje právě mnou zmíněnou hypotézu. A nikde jsem nenapsal, že to tak je, jen že to je diskutabilní, protože to neustále bojování dobrých a špatných bakterií v našem těle je na denním pořádku, kort na povrchu těla a jeho periferiích. Takže Tě potěším, toho "vědci ještě nevědí" se držím už dlouho, je na čase, aby ses k nám taky přidal a vyhnul se do budoucna tomu trapnému zahrávání věcí do autu, které tě v důsledku nutí ještě shazovat názory ostatních, protože nejsou vědci... tak trochu už chápu to zastávání se Randa, máte podobně nastavené sociální myšlení. ;-)

GS RIDER napsal:
http://21stoleti.cz/2012/04/11/moc-neni-sterilni-mytus-padl/
ve smyslu "škodlivých" bakterií samozřejmě je.


GS RIDER napsal:
V tom odkazu se pise, ze vedci nevedi. A toho bych se asi drzel. Leda ze bys byl taky vedec.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pití moči není škodlivé. To je asi nejpodstatnější.
Jinak bych s tebou byl nerad na korty:)))
https://www.pravopisne.cz/2014/03/kor-×-kort-×-kord/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je dobře, že jsme si to tu vyjasnili, až budou chtít přispěvatelé poradit s pitím moči, nechť se poradí s Trubensem nebo GS Riderem, normální dotazy na cvičení směřujte na ostatní. Udělal bych jim vlastní topic, ať to tu furt nezasírají takovejma blábolama. Nechápu, že to tu Ronnie toleruje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, teď mě tak napadlo, nevystupoval jsi na jednom diskuzním fóru o posilování před cca 6 lety pod nickem feniquel?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gs rider mi upřímně přišel trochu vedle už v topicu o crohnovi ale těmahle posledníma postama tady to kompletně zabil.
A ten rozbor prvků psaného projevu jako kdyby byl odborník na lingvistickou bohemistiku je s jeho projevem taky dost směšný a je to ukázkový příklad někoho, kdo se snaží všemožně vytrkat ze slepé uličky do které se sám dostal.


+ Nechtěl jsem jsem v logu od nikdynenipozde reagovat a zas mu to tam zahlcovat, ale jaký má smysl rozebírat posty staré 2 měsíce?
A znovu absolutně nechápeš základní principy (a znovu se to týká tématu, kde očividně silně tápeš - imunity, konkrétněji imunopatologických reakcí) a jenom dokazuješ, že víš naprosté nic. Nebo opravdu si myslíš, že (ikdyž já jsem konkrétně v tom postu o potravinové alergii nepsal, ale jasně jsem napsal imunitní reakce. Alergii zmínil ji až trochu od věci myerlyn0 ale dejme tomu, to co napsal fakticky platí) potravinová alergie = okamžitý a fakticky nejzávažnější možná odpověď - a. šok? Reakce při alergii mohou být dost nespecifické, kombinované nebo lokální, velmi opožděné a v mnoha případech opravdu relativně mírné, proto se někdy s překvapením zjistí až při cíleném vyšetření.
Tak asi proto toho člověka neodvezou z restaurace hned v a. šoku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak aby bylo jasno.
Podstatou mého sdělení bylo, že pokud je Trubens skutečně takový ubožák, za jakého ho vydáváš, potom je jeho zesměšňování tím způsobem, jaký jsi předvedl, že jsi na něho vytahoval špínu za sto let pozpátku, jenom důkazem toho, že jsi ještě třikrát taková nula.
Věřím, že by na tebe mohl vytáhnout mnohem legračnější epizody, které tady průběžně promazáváš, ale neudělal to a proto je v mojich očích morálně vysoko nad tebou...
A rýpat se v tom, jestli moč je nebo není sterilní bylo stejně relevantní jako psaní slova "kort", které se mimochodem

v poslední době objevuje i v tvojich příspěvcích. Je to skutečně nechutný patvar a v životě jsem takové slovo neviděl.
Protože jestli je to skutečně takový magor, jak tady všichni tvrdíte, potom je reagování na něho asi tak stejně účinné jako jít vysvětlovat pacientovi v blázinci, že se nemá bavit s lavičkou v parku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K těm alergiím, já mám třeba alergii na česnek a projeví se to jen při větším množství, většinou hlavně bolestí hlavy, ale to jsou tak nespecifický projevy, že jsem to vypozoroval až za několik let. A světe div se, odnikud mě zatím neodvezli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - pomer bielkovík k váhe Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: