Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramená a ruky

Military press:
1x10x20kg
1x10x30kg
1x6x40kg
1x6x50kg
1x3x60kg
1x3x70kg
4x2x80kg
4x1x85kg
1x3x80kg

Tlaky JČ vsede:
3x12x20kg

Upažovanie JČ zhadzované:
3x10x10kg + 10x8kg + 10x6kg + 10x4kg + 20x2kg

Upažovanie - kladka:
3x20x5kg

Triset
Close grip floor press:

3x10x70kg
+
Kliky na bradlách:

3x10xCarabas
+
Sťahovanie kladky:

3x10x40kg

Triset
Biceps s JČ:

3x12x20kg
+
Ez v stoji:

3x10x30kg
+
Scottovka rovná os:

3x10x15kg

Hodnotenie tréningu: Šalala dobré to bolo, dokonca lepšie, než som čakal po včerajších mŕtvolách. Po tých mimochodom nemám svalovku ani nič Čakal som, že sotva poleziem a pritom cítim akurát tak trapézy. Asi som flákal, alebo čo, ah ja flákač lenivý! Nabudúce musím urobiť 10 opakovaní!

Military šlo dobre, v poslednej sérii už to bolo fakt ťažké, ale podarila sa trojka, aj keď o technike by som rozhodne mal pochybnosti Ale nikto nič nevidel, takže pšššt!
Zvyšok tuším ani nemusím popisovať, ramená a pracky sú desná nuda na cvičenie aj popisovanie, akurát, že sme skúsili floor press a rovno úzky úchop. Tricepsy to chytalo suprovo, takže toto budem chodiť častejšie.
Samozrejme bicáky naliate extrémne a aj žila vykukla, ale keď mňa to tak deeesne nebaví cvičiť ahjo. Aspoň, že je to len raz do týždňa a mal som tielko, tak som sa mohol kochať v zrkadle.

Smutný chlapec s pokazenými zubami sa mi dnes sťažoval, že je military press zlý cvik, lebo si na ňom pokurvil ramená a musí ísť na operáciu. Nemal som to srdiečko povedať mu, že to má pravdepodobne kvôli tomu, že cvičí ako tatár... Potom sa ma pýtal, či cvičím tlaky spoza hlavy a ja že nie a on, že ako potom cvičím zadné ramená Tak som povedal, že popri chrbte sa to zvezie a že tlaky spoza hlavy aj tak nie sú na zadné ramená, ale neveril mi, lebo muscleafitness a rady od kamarátov a fitness legendy Tak už som potom len prikyvoval a nevyjadroval sa a cvičil som si svoje tlaky s 80 kilami, pri ktorých ma nič nebolelo...

Spotený ryšavý Ginger zas nabehol na bežiaci pás. Vonku slniečko, nádherné počasie, vlahý podvečer, v lesoparku po cestičke behá množstvo krásnych mladých žien v legínach a športových podprsenkách, vtáčiky švitoria a motýle poletujú okolo bežcov a on... V dlhých šušťákoch to valí na páse, mokré tričko nalepené na neduživé bledé pehavé telo, mľandravé ruky okolo neho nekoordinovane vlajú a obrovské kvapky slaného potu prskajú na okolité stroje a vybavenie. Keď dokončil svoje kardio, dvihol jednu nohu na sedadlo rotopedu vedľa, naznačil strečing a zanechajúc sedadlo celé mokré, šťastne sa odišiel NEosprchovať a odcválal smrdieť domov. Tohto jedinca jakživ nepochopím.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 26, 2017 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace dead-lift monster
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 26, 2017 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk: díky!

Nohy a hrudník

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x130kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg
1x2x200kg PR! HAAAA!
1x8x170kg dorovnané PR
1x6x170kg
1x6x150kg
1x10x100kg

Superset
Leg press:

3x10x300kg
+
Mŕtvy ťah s rovnými nohami:

3x10x40kg

Zakopávanie - kladka jednonož:
3x10x18kg

Tlaky JČ na rovnej:
1x6x35kg
3x5x50kg
1x10x35kg

Superset
Lýtka vsede:

3x10x40kg
+
Výpony s VČ:

3x10x100kg

Hodnotenie tréningu: Uiiii, ide to, ide to!
Asi to prichádza s vekom alebo čo Dnes som bol vcelku naisto rozhodnutý, že skúsim dvojku s 200 kilami. Po prvej mi Štúr kričal "Ešte jednu!" a ja sám som cítil, že by to malo ísť, tak som to tam napálil. Pýtal som sa ho potom na hĺbku, tak vraj pohoda pekne pod paralel Vlastne neviem, prečo som to netočil... Ale potešilo ma to hodne, hlavne keď som stiahol trochu bachor a šiel som dole o nejaké dve tri kilká, takže už nevyzerám ako starý tučný pivár.
No a potom osmička so 170 a za tým ešte jedna šestka a potom už bolo treba robiť legpress, tak som pridal na tempe a ubral na váhe.
Pri supersete legpressu a mŕtveho ťahu už mi nebolo všetko jedno a lial som do seba vodu a visel na okne, aby som sa nepobľul, začínal som byť mimo a svet okolo mňa bol taký hmlistý a nezreteľný, tak som si na bare vzal jeden cukor a len tak som si ho nasypal do úst
Po minúte som bol fit a šiel na tlaky jednoručiek. Vytrápené 50ky, ale sú tam, no...
A potom už len lýtka.

Dnes aj VéBéčka, aj eMBéčka, ktorú intenzívne balil Rasputin a usmieval sa na ňu svojím úsmevom bez chrupu, ktorý sľubuje nevídané cmúľacie rozkoše bezzubými ďasnami, ale vždy tak, aby ho nevidela frajerka spoza baru
Tá mi zagratulovala k narodeninám, čo mám o pár dní a dostal som od vedenia fitka balíček s nejakými BCAAčkami a tričkom a tak. Milé od nich

V šatni ma vydesil nahatý chlap v žabkách, ktorý sa nonšalantne prechádzal bez akejkoľvek známky hanby či morálnych zábran po celom priestore a čítal si info o akciových proteínoch na nástenke. Šiel som sa pred tréningom narýchlo vychcať, tak sa postavil celý holatý vedľa mňa a močiac milo sa usmial a ja som mal chuť mu prebehnúť fejs prackou od pwl opasku... Brrrr. Creep.





P.S Štúr sa zlepšuje hodne rýchlo, naivne si namýšľam, že na tom mám podiel:
https://www.instagram.com/p/BV0JhODFtWc/?taken-by=jankoloksa
Za mesiac dal zo 4x5x100kg na 5x10x100kg
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

člověče jak Ty to děláš...

Ty seš ještě ve vývinu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

uff.. to musime este vela mliecka popit :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blahopřeju. :) Ale překvapený nejsem, jsem přesvědčený, že máš rezervu na pět modrých.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Parada! Brutalne vykony, gratulujem!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a nejen na pět modrých... při tom, jak je Carabas vysoký, mladý, jakou má teď váhovku (92-94?) a jaký progres, tam vidím spoustu prostoru pro nabírání svalové hmoty a síly a to v celé velké trojce... pokud vydrží u liftu, tak půjde total kontinuálně nahoru, nenapadají mě žádná omezení. Carabasi, máš to dobře rozjeté ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem veľmi pekne za pozitívne a povzbudzujúce reakcie, ale bol by som skromnejší v očakávaniach
Baví ma to, rád posúvam svoje hranice, zatiaľ to klop klop klop nemá na mňa žiaden negatívny dopad v podobe zranenia alebo zdravotných problémov, ale snažím sa mať reálne očakávania.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hrudník chrbát ramená

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
3x4x120kg
1x10x100kg
1x10x80kg

Incline rozpažkotlaky JČ:
3x12x25kg

Decline rozpažkotlaky JČ:
3x10x30kg

Triset
Protismerky:

3x12x20kg
+
Kliky na bradlách:

3x10xCarabas
+
Landmine press:

3x10x40kg

Superset
Sťahovanie kladky:

3x15x50kg
+
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x15x40kg

Triset
Military press:

3x10x40kg
+
Upažovanie JČ:

3x10x6kg
+
Tlaky JČ v stoji:

3x10x6kg

Hodnotenie tréningu: Jáááj veľké trápenie dnes. Asi sa už nazbierala únava, v poslednom čase to tam so Štúrom rveme ako nafetovaní magori. Dnes ale nešlo nič, horúco a dusno ako v pekle, všetkých čosi pobolievalo...
Pri benchi ma rozbolela zas nejaká šľacha v predlaktí a bol z toho nakoniec celkom silný diskomfort, takže som nemohol riadne držať činku. Ale aj tak skúsil som, ako som na tom silovo a som na tom tak, že čistá tragédia 140 som síce dal, ale keby mi vtedy na činku sadol motýľ, je po mne...
A zvyšok tlakov v podobnom duchu, nevedel som ani pumpnúť hrudník, asi fakt únava plus minimum sacharidov, proste nedobrý pocit z dnešného tréningu. Ale mali sme to tak komplet všetci traja, Vadik si čosi urval v ruke, tak vynechal chrbát a zabalil to skôr, Štúr mal rozhasené rameno, takže mu tiež nebolo do tanca.

Keď už nič viac, aspoň zas modelingový tréning. Človek sa nemohol ani pohnúť, aby nevrážal do nejakej polonahej fitnessky, skoro mi to liezlo na nervy a odstrkával som ich od seba tyčkou od metly, s ktorou sa rozcvičujeme. Chudáci my, stále sa tam nejaká ženská predkláňala v kraťáskoch na pol prdele alebo priesvitných legínach, kto to má vydržať!
Po sto rokoch sa objavila aj Žulatína v mega narvaných kraťáskoch, zdiaľky to vyzeralo ako návrat k lepším časom, keď ešte nevyzerala ako chlebové cesto, ktoré pridlho kyslo. Ale pohľad zblízka odhalil, že o číslo menšie kraťásky s vypätím posledných síl švov držia tú masu vnútri. eMBéčka, Rasputinova buchta, dnes mali proste legíny presilovku Vadik bol z toho mierne nesústredený a Štúr nedbal a celkom otvorene hodnotil a keď sme sa nedívali, šúchal sa rozkrokom o benchovaciu lavicu

Tak a teraz Praha. Zajtra v noci vyrážame a celí polámaní by sme mali vystúpiť v piatok ráno. Takže v piatok 30.6. presne na moje narodeniny sme tam. Tréning by som ale radšej posunul na nedeľu, jednak, nech sa spamätáme z cesty, jednak nech už potom z tréningu a následného steaku môžme s vecami viacmenej ísť domov
Takže by som to videl v Eagle fitness v nedeľu tak o 11:00. Je to OK?
A dúfam, že sa objaví čo najviac ľudí
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červen 29, 2017 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Takže v piatok 30.6. presne na moje narodeniny...


to si musel mívat veselo na vysvědčení ve škole :)

decarabas napsal:
Takže by som to videl v Eagle fitness v nedeľu tak o 11:00. Je to OK?
A dúfam, že sa objaví čo najviac ľudí


u mě se nic nezměnilo... v neděli už jsem v Jižních Čechách, pod stanem, nikde žádné železo... ale ten společný trénink mě mrzí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 29, 2017 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


u mě se nic nezměnilo... v neděli už jsem v Jižních Čechách, pod stanem, nikde žádné železo... ale ten společný trénink mě mrzí.


To mňa tiež. Ale aspoň si oddýchneš a zregeneruješ a potom budeme všetci čumieť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: so červenec 01, 2017 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

panove jak jste dohodnuti na zitra? mate uz jasny cas, pokud ano, dorazim!!!
dystak PM
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak smutná cesta vlakom viacmenej dorovnaná spánkom, môžme vypustiť report.

Čísla nezapisujem, jednak preto, že si ich nepamätám, jednak preto, že beztak stáli za hovno V mojom prípade nejaký drep po 200 kilo, nejaké mŕtvoly po 220 a pár sérií s 200 kilami a potom som sa pokúšal nezabiť sa s 80 a 90kilovým axlom.

Za mňa - ono moc nepomáha dva dni sa prechádzať po Prahe (Nabuko vyrátal vďaka mega chytrým hodinkám, že v deň, kedy sme stihli ZOO sme nabehali okolo 17 kilometrov ), ku každému jedlu buchnúť dve tri pivká a chodiť spať o polnoci Nohy som mal plné pľuzgierov od blbých topánok, kolená z chôdze po betóne úplne mŕtve a mal som tak nejak tušáka, že to nebude ideál Ale nič to, šlo hlavne o to sa stretnúť a trochu zablbnúť v poriadnom gyme, čo je u nás v KE nedostatkový tovar.



Účastníci:
1, Magumi - Zdvorilý Hostiteľ
2, Visual - Trpezlivý Pozorovateľ
3, Dominik - Nadšený Krikľúň
4, Nabuko - Dokumentarista Invalid
5, Nikolka - Baby Face
6, Soraya - Chodiace Kindervajce
7, Carabas - Profi Chcípák

Bohužiaľ sa nedostavil Olejnas Asi sa bál, že ho taká atraktívna zahraničná výprava zatieni a nikto nebude chváliť jeho anticky dokonalú muskulatúru.

No a ako prebiehal tréning - Samozrejme sme meškali, lebo načo utekať na električku, keď v Prahe pôjde druhá za 5 minút. No, v tomto prípade to asi nebola pražská električka a z piatich to bolo akosi 20 minút, čo bol trošku cockblock
Ale nejak sme teda došli, Magumi už sa asi dve hodiny rozcvičoval (a ďalšie dve hodiny ho ešte čakali) a Visual sa veľmi podobne rozhýbaval. Na Eagli je mimochodom zaujímavé, že aj keď má Magumi ramená ako buková almara, predlaktia ako ja bicepsy a Visual má telesnú stavbu ľahkého tanku, stále tam pri všetkých tých určite len tvarohom a kuracím mäskom kŕmených naturáloch vyzerali ako dorastenci Našťastie sme sa rýchlo schovali do liftovej časti gymu, kam nikto svalnatý neprišiel po celé dve hodiny, čo sme tam blbli.

Magumi je neľudský stroj a čo pred neho dáš, to zdvihne. Visual má silu ako bager a k tomu sa milo usmieva ako Švejk.

Mad Mag si šiel svoj program a hoci sa sťažoval, že os je tvrdá (a je to fakt, usekla mi minimálne 10kilo z normálneho výkonu a aspoň jedno opakovanie v ďalších sériách), odmakal všetko, čo bolo treba a medzi sériami spokojne sedel na lavičke a usmieval sa, alebo radil a pomáhal nám neschopákom.
Visual makal parádnou technikou a podľa môjho názoru aj silovou rezervou, žiaľ musel ujsť trošku skôr, lebo mal iné povinnosti. Každopádne dal nový význam slovu "speedlift", pretože ja tak rýchlo neviem ani žmurknúť okom, ako on dvíhal.
Ja som sa hrozne trápil na drepoch, bol som tuhý ako prkno, nepomohla ani rozcvička, bol to des a skoro by som sa aj hanbil, keby mi to nebolo jedno Tak či tak ma Vlk rozsekal svojím nedávnym tréningom na kašu a budem sa musieť hodne snažiť apsoň sa mu priblížiť... No, mám na to ešte nejakých desať rokov
Dominik sa tešil, že je v skutočnej posilke a vyzeral ako žena v obchode s topánkami alebo Nabuko v cukrárni - všetko bolo treba vyskúšať - ale hecol sa a nakoniec drepol myslím 170 kilo a potiahol nasranú ukričanú strongmanskú 200ku a pomerne s rezervou zatlačil 130 kilo, takže mu zjavne tvrdé osy nevadili Nabuko fotil (viď nižšie) a Nikolka to tam celé dekorovala a k tomu aj cvičila.

Na záver sme sa trochu šalili s axlom a trap barom (ani jedno mi nešlo, ale axla tu pridám, nech je sranda), potom vonku bola snaha o ten nešťastný loglift, ale zbytočné pokusy s rozbitými nohami a chrbtom Ale aspoň patetický alibistický pokus musel byť a je z toho nakoniec pekná tradícia!

Potom už došla Soraya aj s Judášom v bruchu a pretože je Magumi hodnej strejda, nechal sa ukecať a miesto skutočného jedla sme šli do hospody na pivo a kachnu










Fotky nemám všetky, nechal som si narcisticky poslať hlavne moje , takže ešte primáčknem Nabuka, nech pridá aj zvyšok.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrzi me, ze letos si s tebou udelam fotku asi az na Mikulase, ale musel jsem supportovat KVIFF : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: