Doplňky navíc



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Doplňky navíc  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Doplňky navíc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merle56


PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2017 5:21 pm    Předmět: Doplňky navíc Odpovědět s citátem

Ahoj, momentálně jsem dostal peníze z brigády, koupil jsem si jako vždy protein a chci se zeptat, co by se mi ještě ke cvičení mohlo hodit :D přemýšlel jsem nad BCA, ale asi zbytečnost, když cvičím 3x týdně a jinak možná casein ??? Nevím, nechám si poradit , díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2017 6:44 pm    Předmět: Re: Doplňky navíc Odpovědět s citátem

Merle56 napsal:
Ahoj, momentálně jsem dostal peníze z brigády, koupil jsem si jako vždy protein a chci se zeptat, co by se mi ještě ke cvičení mohlo hodit :D přemýšlel jsem nad BCA, ale asi zbytečnost, když cvičím 3x týdně a jinak možná casein ??? Nevím, nechám si poradit , díky


mas v tom docela zmatek
doplnky nemusi byt potreba vubec
nerekl jsi, jaky mas cil, takze se obtizne radi, ale doplnky vazne jenom doplnuji
a doplnovat maji to, co ve strave chybi
BCAA bych volil do diety, kdy mas velmi mamlo zivin a potrebujes poradnou regeneraci
protein jsi nespecifikoval, ale neco malo k tomu je tady
http://kulturistika.ronnie.cz/c-7511-potreninkovy-napoj.html
kasein pro zmenu pred spanim
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2017 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Péťa celkem překvapivě jako obvykle radí dobře.

Nicméně z textu tak nějak usuzuji, že jsi mladej kondiční cvičenec, a v tom případě by pro tebe bylo optimální ty peníze "navíc" postupně rozpouštět v kvalitní stravě.

A nebo si prostě udělat radost a koupit si cokoli, co ti ji udělá ... nebo třeba tvé dívce ... chlapci ... ať nedostanu pojeb, že jsem genderově nevyvážený:-))). S radostnou a veselou myslí se vše lépe daří ... nebo se to aspoň tvrdí:-). V každém případě bych u tebe spíše sázel na tu mysl, než na ty BCAAčka nebo kasein.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2017 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BTW .... aby to nevypadalo, že si tu jen dělám prdel. Příklady táhnou, a když jsou dobré, tak i správným směrem. Takže ... ... dobrý je to celý, ale zejména stojí za to si prohlédnout, na čem se dá udělat forma opravdu špičkové úrovně.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Doplňky navíc
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: