Bolest hrudní kosti



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolest hrudní kosti  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Bolest hrudní kosti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alex_cz


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 3:06 pm    Předmět: Bolest hrudní kosti Odpovědět s citátem

Zdravím,
mám problém s hrudní kostí, cítím bodavou bolest při předklonu nebo záklonu a při stisknutí vršku hrudní kosti. Při záklonu mi jakoby křupne v oblasti hrudní kosti a bolest se na nějakou dobu nepociťuji. Pravděpodobně se mi to stalo při klikách na bradlech se zátěži. Po návštěvě fyzioterapeuta, který mi řekl že se jedná o natažený mezižeberní sval. Po jednom měsíci bolest stále pociťuji. A fyzioterapeut stále mluví to samé dokola a přijde mi, že si neví rady. Navíc jsem si zašel na sono kde žádný natažený mezižeberní sval nenašli. Proto se ptám jestli jste se s tímto problémem setkali. Jsme už zoufalí a chtěl bych se vrátit ke cvičení.

Díky za pomoc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak přesně něco podobného jsem měl dlouhá léta po klikách na bradlech, takže jsem je dlouho necvičil.
Pomohla mi na to jednoduchá věc. Začal jsem se často protahovat, . Ramena úplně do zádu co to jde, prsa dopředu co to jde, prostě uplně na krev. Takhle vydržet třeba 10s a několikrát zopakovat.
Nevim jak je to možný ale od té doby co tohle občas dělam, tak už mě to vůbec nebolí.
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
sedlv


PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2017 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám to samé. Díky za radu Cmeni, vyzkouším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PCH


PříspěvekZaslal: so červenec 01, 2017 5:56 pm    Předmět: Re: Bolest hrudní kosti Odpovědět s citátem

Alex_cz napsal:
Zdravím,
mám problém s hrudní kostí, cítím bodavou bolest při předklonu nebo záklonu a při stisknutí vršku hrudní kosti. Při záklonu mi jakoby křupne v oblasti hrudní kosti a bolest se na nějakou dobu nepociťuji. Pravděpodobně se mi to stalo při klikách na bradlech se zátěži. Po návštěvě fyzioterapeuta, který mi řekl že se jedná o natažený mezižeberní sval. Po jednom měsíci bolest stále pociťuji. A fyzioterapeut stále mluví to samé dokola a přijde mi, že si neví rady. Navíc jsem si zašel na sono kde žádný natažený mezižeberní sval nenašli. Proto se ptám jestli jste se s tímto problémem setkali. Jsme už zoufalí a chtěl bych se vrátit ke cvičení.

Díky za pomoc.

Pravděpodobně jde o spojení hrudní kosti a některýho žebra. Každý žebro tam má svoji jamku do který je zastrčený a jedno ti tam pravděpodobně špatně zapadá. Občas se mi to stává ale v mém případě to není nic hroznýho. Většinou pomůže nějaká forma protažení a la pulover a skočí to zpátky, ale jednou to trvalo několik měsíců než to zapadlo zpátky jak to má být...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolest hrudní kosti
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: