Tvaroh na noc


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tvaroh na noc  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Tvaroh na noc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra89


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 4:19 pm    Předmět: Tvaroh na noc Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se jen rychle zeptat, pokud dávám tvaroh na noc, mám ho jíst těsně před spaním, nebo dávat nějaké rezervy,např. 1-2 hodiny před spaním ?? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maximálně 35 minut před usnutím, .... kratší dobu bych si nelajznul
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, tvaroh je třeba přesně načasovat. Když to netrefíš přesně, riskuješ, že přijdeš o svaly, nemluvě o dalších potížích, jako třeba poluce, takže pozor na to.

Ideálně 12 minut a 16 sekund před spaním, pokud usínáš pomalu, přidej pět šest sekund, pro
jistotu. Samozřejmě mluvíme výhradně o bio tvarohu z českého proužkovaného skotu z farmy Kraví hnizdo, všechny běžné komerční tvarohy jsou biologicky a vyživově bezcenné, ale to už asi víš.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Ale vážně, Ondra89 - proč dáváš na noc tvaroh? Micelární kasein nebo nějaký proteinový komplex v akci tě vyjde jen o malinko dráž a prokáže ti snad ve všech ohledech 100x větší službu než hnusný tvaroh...

Tvaroh patří do buchet a knedlíků, ne do období před spaním.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw, kdo je chlap, ochutnal tvaroh Pilos. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:

Ale vážně, Ondra89 - proč dáváš na noc tvaroh? Micelární kasein nebo nějaký proteinový komplex v akci tě vyjde jen o malinko dráž a prokáže ti snad ve všech ohledech 100x větší službu než hnusný tvaroh...

Tvaroh patří do buchet a knedlíků, ne do období před spaním.


Nechci z toho udělat flame a z tebe se fakt nepokouším udělat vola, ale ... Topinka ve svém posledním videu tvaroh má, Šádka žádná mlíkárna nesponzoruje:-), a stejně říká, že ten tvaroh před spaním jí. Pokud vím, tak i jednom videu Borkovec ten tvaroh doporučoval jako dobrou value4money, Vaniš jej kdysi jedl taky.

Jsou to všechno lidi, kteří mají výsledky excelentní a nějak zrovna u tvarohu nevím, proč by kecali ... stejně jako jiní klidně řeknou, že jim nesedí a tak jej nejí ... a ani jeden z nich nepůsobí dojmem že má v hlavně nasráno a cpe se tím jen proto, že to někde psali.

Mně se fakt nezdá, že by tihle všichni byli až tak mimo ...
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
KrystofK napsal:

Ale vážně, Ondra89 - proč dáváš na noc tvaroh? Micelární kasein nebo nějaký proteinový komplex v akci tě vyjde jen o malinko dráž a prokáže ti snad ve všech ohledech 100x větší službu než hnusný tvaroh...

Tvaroh patří do buchet a knedlíků, ne do období před spaním.


Nechci z toho udělat flame a z tebe se fakt nepokouším udělat vola, ale ... Topinka ve svém posledním videu tvaroh má, Šádka žádná mlíkárna nesponzoruje:-), a stejně říká, že ten tvaroh před spaním jí. Pokud vím, tak i jednom videu Borkovec ten tvaroh doporučoval jako dobrou value4money, Vaniš jej kdysi jedl taky.

Jsou to všechno lidi, kteří mají výsledky excelentní a nějak zrovna u tvarohu nevím, proč by kecali ... stejně jako jiní klidně řeknou, že jim nesedí a tak jej nejí ... a ani jeden z nich nepůsobí dojmem že má v hlavně nasráno a cpe se tím jen proto, že to někde psali.

Mně se fakt nezdá, že by tihle všichni byli až tak mimo ...


Topinku i Šádka pohání úplně jiný věci, jestli si dá tvaroh nebo ne je naprosto irelevantní. Jestli seš v dnešní době úplnej chudák, že si nemůžeš dovolit ani vajíčka na večer, tak proč ne, dej si tvaroh. Ale jinak nevidím důvod, v čem by byl tvaroh pro NATURÁLA lepší, než cokoliv jinýho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v zásadě na tvarohu není nic špatného, jsou lepší zdroje bílkovin, ale na druhou stranu, s dostatečným příjmem bílkovin je možné ty nároky na kvalitu klidně snížit, ono si s tím tělo nějak poradí; nemluvíme tady o závodníkovi, který si musí všechno hlídat pro maximální výkon. Nějaké bílkoviny před spaním jsou fajn, kousek masa, nebo z mléčných výrobků třeba tvarůžky udělají lepší službu, ale zas bych z toho nedělal takovou vědu. Nabrat svaly a zhubnout špeky je jednoduchý, stačí občas něco zvednout, sem tam doběhnout autobus, k tomu přiměřeně jíst a spát, pár let u toho vydržet a ono to přijde.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Topinku toho moc jinýho nepohání, u něj věřím tomu, že je fakt čistej .... s tím talentem co vždy měl by se sypkou už dávno vypadal hooodně jinak a placek ze světa a Evropy měl už o dost víc. V profi je to už věc jiná, ale právě proto si říkám, proč ten Šádek ten tvaroh žere, když je na hovno a kasein od Amixu by byl o tolik větší výhra ... a pro něj třikrát, on si pro něj do krámu nepůjde a ještě ho může vyšvihnout na videu.

Aby bylo jasno ... že tvaroh není spása ví snad každý, ale zase tak úplně na hovno asi nebude.

EDIT ... jinak tedy píčovina dne ... Jestli seš v dnešní době úplnej chudák, že si nemůžeš dovolit ani vajíčka na večer, tak proč ne, dej si tvaroh. ... buď máte u vás nějak drahý vajíčka, nebo levnej tvaroh, nebo neumíš počítat:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak to nevím, proč to jí...hlavně nevím, jak ten tvaroh chce člověk jíst, jo taky jsem to dřív jedl jen tak samotný z krabičky, ale nevermore, to je takovej humus, radši si udělám normální jídlo a ještě mi to bude chutnat. Nebo když už, tak ať si teda aspoň ten tvaroh dá třeba na svačinu, záplácnout se tím před spaním, to je úplná blbost.

EDIT: Aha, neumím počítat, tak si spočítej, kolik stojí sto gramů bílkovin v tvarohu a pak ve vajíčkách
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Jo tak to nevím, proč to jí...hlavně nevím, jak ten tvaroh chce člověk jíst, jo taky jsem to dřív jedl jen tak samotný z krabičky, ale nevermore, to je takovej humus, radši si udělám normální jídlo a ještě mi to bude chutnat. Nebo když už, tak ať si teda aspoň ten tvaroh dá třeba na svačinu, záplácnout se tím před spaním, to je úplná blbost.

EDIT: Aha, neumím počítat, tak si spočítej, kolik stojí sto gramů bílkovin v tvarohu a pak ve vajíčkách


Já bych Topinkovi a Šádkovi napsal, myslím že ti budou vděčni za své prozření a konečně pochopí jak to dělaj blbě:-).

http://www.nutricni-poradce.eu/nutricni-poradna/sestaveni-stravovaciho-rezimu/energeticke-tabulky-potravin.html

tvaroh jemný ... 100g ... 17,5g bílkovin ... 250g ... cca 44 g bílkovin
vejce slepičí celé ... 1 ks ... 7,6 g bílkovin

250g tvarohu .... 44/7,6 .... 5,8 ks vejce

Nevím jak u vás, ale já kupuju slušný polotučný tvaroh (o kterém je řeč) 250g za 15-18 Kč. Dostat se s vejci na max 3 Kč za kus není problém, takže cca 17,5 v pohodě, často i méně.

Ještě něco:-)?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Maerlyn0 napsal:
Jo tak to nevím, proč to jí...hlavně nevím, jak ten tvaroh chce člověk jíst, jo taky jsem to dřív jedl jen tak samotný z krabičky, ale nevermore, to je takovej humus, radši si udělám normální jídlo a ještě mi to bude chutnat. Nebo když už, tak ať si teda aspoň ten tvaroh dá třeba na svačinu, záplácnout se tím před spaním, to je úplná blbost.

EDIT: Aha, neumím počítat, tak si spočítej, kolik stojí sto gramů bílkovin v tvarohu a pak ve vajíčkách


Já bych Topinkovi a Šádkovi napsal, myslím že ti budou vděčni za své prozření a konečně pochopí jak to dělaj blbě:-).

http://www.nutricni-poradce.eu/nutricni-poradna/sestaveni-stravovaciho-rezimu/energeticke-tabulky-potravin.html

tvaroh jemný ... 100g ... 17,5g bílkovin ... 250g ... cca 44 g bílkovin
vejce slepičí celé ... 1 ks ... 7,6 g bílkovin

250g tvarohu .... 44/7,6 .... 5,8 ks vejce

Nevím jak u vás, ale já kupuju slušný polotučný tvaroh (o kterém je řeč) 250g za 15-18 Kč. Dostat se s vejci na max 3 Kč za kus není problém, takže cca 17,5 v pohodě, často i méně.

Ještě něco:-)?


Jn sice tvaroh se dá koupit za 11 korun, když už se teda počítá nejnižší cena i za vajíčka, ale jinak opravdu výborný počty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jenom suše na okraj konstatuju, že bezesporu existuje celá řada mnohem vhodnějších "alternativ", které lze před spaním zvolit. Ať už vezmeme v potaz (když například porovnáváme tvaroh vs. micelár) poměr jednotlivých makroživin, celkovou kvalitu bílkovin, diametrálně rozdílnou náročnost na digesci a absorpci, nebo úplné detaily jako je chuť - proč do sebe rvát před spaním čtvrtkilo bílé hmoty, když si můžu udělat jahodový shake? I když k tomu poslednímu bodu, vím, že existujou gurmáni co se v tom tvarohu vyžívaj.

Netvrdím, že na tvarohu, nebo třeba komplexu před spaním ten celek nějak stojí. Právě naopak. Já třeba patřím do té skupiny lidí, která zastává názor, že (pokud člověk není v redukci) tyhle praktiky nejsou prakticky vůbec vhodné a posledním velmi kvalitním pevným jídlem by měl příjem makroživin končit. Ani netvrdím, že je tvaroh vysloveně něco ultranegativního, jak to roky tvrdí Fila. Ale když už, tak prostě proč volit tu horší variantu.
U kulturistů a obecně u sportovců, kteří jí před spaním tvaroh, tak je to spíš o tom zvyku - "jím to od začátku už 10let, tak proč to teď měnit". Není to o tom, že by byli nějak mimo nebo podobně, bezesporu ví moc dobře, že existujou lepší věci ale jsou na to zvyklí a je to pro ně jenom kapka v moři.

A na okraj, Topič je king a mám k němu fakt ambivalentní vztah. To jak jí kolínka za pět korun a zasypává to grankem se mi neuvěřitelně líbí a fakt mě to v nejlepším slova smyslu baví, ikdyž mi to zvyšuje tepovku . A stejně jako ygg dle mého oka modravého usuzuju, že je s nějvětší pravděpodobností naturál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:


Jn sice tvaroh se dá koupit za 11 korun, když už se teda počítá nejnižší cena i za vajíčka, ale jinak opravdu výborný počty


No, nejnižší cena za vajíčka vypadá jinak, jsem se večer cestou z trenálu stavoval v Kaufu, a deset vajec za 21,90.

Nicméně pointa je furt jedna a ta samá ... tvaroh si lidé kupují z důvodů různých, ale alespoň ti zdatnějších v počtech tak rozhodně nebudou činit čistě kvůli poměru množství bílkovin a cena.

Ale bojoval jsi. .... a já se díky tobě zase po létech podíval do nutr tabulek.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:

U kulturistů a obecně u sportovců, kteří jí před spaním tvaroh, tak je to spíš o tom zvyku - "jím to od začátku už 10let, tak proč to teď měnit". Není to o tom, že by byli nějak mimo nebo podobně, bezesporu ví moc dobře, že existujou lepší věci ale jsou na to zvyklí a je to pro ně jenom kapka v moři.



Až bude někdy nějaký seminář poblíž a budu ho časově stíhat, tak se na to Šádka zeptám:-). Protože zrovna on mi přijde jako člověk, který fakt fest dbá na detaily. Navíc díky Klatovům a Fitness-menu, o Amixu ani nemluvě, by asi fakt neměl problém si místo toho tvarohu dát prakticky cokoli.

Co se týče Topinky .... na ten jeho "přehled" jídla z posledního videa bych nechal povinně a min půl dne v kuse čumět každého, kdo fňuká jak je to s tím jídlem hrozně drahé, nedostupné a jak by byl skvělý kdyby na to měl víc peněz a jak bez těch prachů to vlastně nemá ani cenu se pořádně snažit.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tvaroh na noc Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: