Tvaroh na noc


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tvaroh na noc  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Tvaroh na noc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom3


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pulka vany tvarohu, odmerka proteinu, burakovy maslo, kokosovej olej, trocha vody.. rozmixovat, vypit, co vic si prat.. delam to tak uz dlouho, ektomorf approved
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:


Co se týče Topinky .... na ten jeho "přehled" jídla z posledního videa bych nechal povinně a min půl dne v kuse čumět každého, kdo fňuká jak je to s tím jídlem hrozně drahé, nedostupné a jak by byl skvělý kdyby na to měl víc peněz a jak bez těch prachů to vlastně nemá ani cenu se pořádně snažit.


odkaz?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaq


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ShDW napsal:
ygg napsal:


Co se týče Topinky .... na ten jeho "přehled" jídla z posledního videa bych nechal povinně a min půl dne v kuse čumět každého, kdo fňuká jak je to s tím jídlem hrozně drahé, nedostupné a jak by byl skvělý kdyby na to měl víc peněz a jak bez těch prachů to vlastně nemá ani cenu se pořádně snažit.


odkaz?

Nebylo to na mě, ale když už to mám otevřené...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Tak v zásadě na tvarohu není nic špatného, jsou lepší zdroje bílkovin, ale na druhou stranu, s dostatečným příjmem bílkovin je možné ty nároky na kvalitu klidně snížit, ono si s tím tělo nějak poradí; nemluvíme tady o závodníkovi, který si musí všechno hlídat pro maximální výkon. Nějaké bílkoviny před spaním jsou fajn, kousek masa, nebo z mléčných výrobků třeba tvarůžky udělají lepší službu, ale zas bych z toho nedělal takovou vědu. Nabrat svaly a zhubnout špeky je jednoduchý, stačí občas něco zvednout, sem tam doběhnout autobus, k tomu přiměřeně jíst a spát, pár let u toho vydržet a ono to přijde.

On tvaroh nebude jen o bílkovinách, ale doprovází ho i další užitečné látky, které podle mě fitlrací proteinu jdou do hajzlu.
Co se tvé poslední věty týče, plně souhlasím. Stejně jako je jednoduché se naučit 10 jazyků či si zlepšit kvalifikaci a vydělávat několikanásobek průměrného platu. Jen mi prosím vysvětli, proč vidím v populaci skoro polovinu lidí tlustých, sotva se domluvících lámavou angličtinu a s kvalifikací, kterou si naposledy zvedly při maturitě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Jen mi prosím vysvětli, proč vidím v populaci skoro polovinu lidí tlustých, sotva se domluvících lámavou angličtinu a s kvalifikací, kterou si naposledy zvedly při maturitě


Protože dané činnosti nevěnují potřebné úsilí a nemají dost trpělivosti a sebekázně to dotáhnout k nějakému cíli. To je ten hlavní problém, na který není snadná odpověď. Všichni víme, jak nabrat svaly a zhubnout špeky, nebo se naučit anglicky. Ale jestli někdy někdo přijde na to, jak lidi přimět, aby ten proces absolvovali, nebude to na jednu nobelovku, ale přinejmenším na dvě. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim, jestli je nutný se v dnešní době nutně omezovat na neslazenej tvaroh (jasně, pokud člověk teda nemá hluboko do kapsy). Ve větších krámech už jsou dneska mnohem snáž než před lety k dostání např. řecký nebo islandský jogurty (Skyr), který maj vysokej obsah bílkovin a zároveň málo sachrů i tuku. Navíc je tam ten bonus v podobě těch probiotik.

Btw. oba tyhle jogurty u nás vyrábí mlíkárny Milko, před 2 lety jim běhala v bedně reklama na řeckej jogurt, kde hrál Paseka :)
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Topinka je sympaťák, o tom žádná, ale ten jeho jídelníček, to je děs. Když mu nevadí ten metrák cukru, taK fajn, ale až na jeden mizernej banán tam nevidím žádný ovoce a zeleninu. Chápu, že ve světe svalovců nemá ovoce a zelenina moc význam, protože ptakticky nemá bílkoviny, ale o zdravotním přínosu O a Z z dlouhodobého pohledu asi nemá cenu polemizovat.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On má tu lehce oldchool stravu zaměřenou fakt čistě na hypertrofii a ty ostatní věci dost upozaďuje. Když tak pozoruju instagramy, facebooky a youtuby, tak patří mezi těch pár silových sportovců, kteří na kvalitní stravování dlabou. Jak píšeš, prakticky žádné ovoce a zelenina (a když už tak tuším před ME tam měl mraženou bonduelle zeleninu a trošku čestvého chřestu), určitou část tvoří trochu podřadnější suroviny a doplňky, je to dost jednotvárné apod... Ale zas je to parádní ukázka toho, že to fakt jde, stačí pár vajec, granko, rýže a tvaroh a šlus.

+ Yggu já se díval a Šádek normálně používá micelár od amixu, sice nevím kdy ho užívá ale dá se předpokládat, že asi před tím spaním, tak to asi kombinuje s tím tvarohem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út červenec 04, 2017 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na posledním svém videu na FB ho v té své fasovací krabici také má, jak jsem včera koukal. Ale s tím tvarohem to tvrdí docela často, naposledy co jsem v nějakém tom Rise zachytil říkal, že přes den má jídlo v krabičkách od Fitness Menu a na noc dává tvaroh. Že k němu přihodí ten kasein je samozřejmě možné, resp. spíše pravděpodobné.

Aby bylo jasno, já tu neadoruju tvaroh za každou cenu, ale zase se mi moc nelíbí hlášky typu, že je na hovno a jen pro socky, když jej jí i lidé, jejichž výsledky celkem jasně dokazují, že ví co dělají.

EDIT ... ještě k Topinkovi. Tam je to celé o přístupu a i z toho vyplývajících fin možnostech. Bylo super jak někdo na youtube pod nějakým jeho videem řešil jak nemůže pořádně trénovat když má noční, a Topinka mu tam suše napsal, že on to takhle dělá celý život:-). On je prostě svůj ... a je super, že i takoví lidé jsou, protože jsou jasným důkazem právě toho, co vše se dá udělat i s fakt málem.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tvaroh na noc Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: