Clean Bulking

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Clean Bulking  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Clean Bulking
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikdy-není-pozdě

PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2017 4:09 pm    Předmět: Proměnné Odpovědět s citátem

Já mám proměnlivou váhu a rád bych to udržel na číslici 79,xx kg. Cestu vidím v úpravě stravy a dostatku pohybové aktivity.
Ty máš proměnlivou výšku. Chceš to někde udržet nebo to neřešíš?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas

PříspěvekZaslal: ne červenec 30, 2017 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes som sa vrátil zo Sunny Beach Bulgaria... fakt nádhera, krása, bomba, špica. Určite viem, že sa tam ešte niekedy vrátim ale skôr už do Nessebaru, kôli tomu kľudu. Ľudí veľa nebolo, more bolo skvelé 3 dni boli vlny tak to bola úplna pecka... Cenovo nieje čo vytknúť dá sa povedať tak ako na Slovensku no kúsok ďalej od pláže ešte lacnejšie ako tu. Maximálna spokojnosť!

Od zajtra sa už pustím do cvičenia a všetkého okolo takže si budem normálne písať log.
kubbas

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2017 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mal som ešte nejaké vybavovačky po dovolenke ohľadom bytu a veľa práce. Dal som si len taký rozbiehací týždeň preto som nič nezapisoval takisto si zvykal aj na stravu... Od zajtra začnem zapisovať všetko.

Od začiatku ako cvičím mi išlo o kvalitný objem čiže celoročne priberať a držat si nízke % tuku a byť ako tak vysekaný. Neuznávam praso objem a potom diéta skôr si dám pozor na stravu rozvrhnem si to aby som priberal a išiel zlatou strednou cestou čiže bol celoročne ako tak vysekaný. Chcel by som sa dostať na tých 95-100 kg s nízkym % tuku ako kedysi a potom s dopomocou aspoň na 110-120 kg.
Pridal som fotky, tréning a stravu ako pôjdem najbližších 8 týždňov. Môžte pozrieť a poprípade okomentovať a povedať svoj názor na tréning, stravu, fotky...
kubbas

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 4:49 pm    Předmět: 1. Tréning - 1. week Odpovědět s citátem

1. Tréning - Training day
14.08.2017 Pondelok - 1. týždeň

Fullbody

Hrudník
Bench press
1x12 45 kg
1x6 55 kg

5x5 65 kg

Chrbát
Príťahy JR na široko
1x12 20 kg
1x6 30 kg

5x5 40 kg

Nohy
Legpress
1x12 100 kg
1x6 125 kg

5x5 150 kg

Ramená
Upažovanie v stoji
1x12 2.5 kg
3x5 5 kg

Triceps
Tlaky na úzko
1x12 35 kg
3x5 55 kg

Biceps
Zdvih JČ v sede
1x12 5 kg
3x5 12.5 kg

Lýtka
Výpony v stoji
1x30 15 kg
4x12 35 kg

Brucho
Skracovačky na fitlopte
1x30 BW
4x12 10 kg

Pozn.
Kondične katastrofa myslel som že dostanem porážku... Sila nieje vôbec uvidíme kedy sa dostanem tak kde som bol možno tak o rok.

Naposledy upravil kubbas dne st srpen 16, 2017 8:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spravne poradi, spravne pocty, jenom mi prozrad, proc jsi dal legpress a ne drepy??
kubbas

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prezradím ti to raz dva... Necvičím drepy, mŕtvy ťah, military press, príťahy v predklone atď... Je to kôli tomu že by som nemal vôbec cvičiť a ak si všimneš na prvých foto na začiatku mám skoliózu (ktorú som odstránil) a kyfózu (na začiatku cvičenia bola 64% mal som ísť na operáciu a dostať tyče do chrbta). Ale kedže som si nechcel zničiť život tak som to zobral do vlastných rúk začal cvičiť a všetko sa zmenilo. Dosť dlho mi trvalo kým som si našiel skúšaním pokus/omyl cviky ktoré môžem a ktoré nie pretože sa nenašiel a nevedel mi nik schopný poradiť čo môžem a čo nie. Takže cvičím len cviky ktoré viem že sú pre mňa vyhovujujúce nepotrebujem sa zmrzačiť. Dosť som od začiatku pribral aj bez hlavných cvikov (48.0 kg - 100.3 kg za 4 roky v relatívnej kvalite 85-6cm v páse) viem dosť o periodizáciach, strave, ako často cvičiť atď... Teda čo pasuje pre mňa. Len sa mi to nedarilo teraz dodržiavať lebo viacmenej nemám na to čas a v prvom rade som mal iné priority rodina, bývanie, práca takže cvičenie šlo bokom ale už sa to zlepší. Cvičím pre radosť snažím sa držať nízke % BF celoročne a pomaly sa niekam posúvať a celkom to človeka poteší keď napreduje aj napriek tomu čo mám s chrbtom. Musím pravdu povedať že prvý rok bol peklo mal som nehorázne bolesti chrbta po tréningoch musel som jesť prášky od bolesti a nevládal som nič iné len ležať. Ale je to poznať tí čo ma nevideli roky povedali že ani nepoznať že mám niečo s chrbtom a ako som to dal do poriadku tak to človeka poteší a motivuje. Tu pridávam ešte jednu foto na koniec ako to bolo na začiatku a v najlepšej forme. A keď si všimneš na prvej stránke foto nôh nebolo to nejaké zaliaté a tučné na to že necvičím drepy a mŕtvy ťah som mal obvod stehna 68cm. MAL... A raz v živote sa chcem z recesie ísť postaviť na pódia Men´s Physique ak bude forma s ktorou budem spokojný čisto len zo srandy a recesie. Vždy som sa držal a budem držať hesla pomaly ďalej zájdeš dá sa vyzerať dobre za 2-3 roky na sútaže nasypať sa ako prasa a neriešiť zdravie poznám ľudí z okolia ktorý vyhrali juniorky ale potom prišli zdravotné problémy z AAS a už sa nemali kam posúvať aj napriek veľkým dávkam a poznám aj kopec rekračných sypačov ktorý to prestrelili dodrbali sa síce majú formy lepšie ako priemerný cvičenec ale lepšie by vyzerli pomaly, postupne, dlhšie a lepšie keby sypali s rozumom. Radšej budem vyzerať do 40-50 výborne, sypať stále a rozumne v malých dávkach s malými vedlajšákmi ako sa vysypať za pár rokov a užiť si chvílku "slávy"... A potom si to už len pripomínať zo zdravotnými problémami na fotkách že kedysi som tak vyzeral. Radšej venujem tomu 2-3 nasobný čas a človek bude vyzerať ešte lepšie pretože aj tie svaly musia "dozrieť"... NIE neužívam doping.

Naposledy keď som testoval maxká boli (a to drepy a mŕtvy ťah som necvičil už rok a pol predtým):
BW: 86.4 kg
BP: 135 kg
DL: 185 kg
SQ: 125 kg

Odkaz na chorobu tu:
http://www.wikiskripta.eu/index.php/Morbus_Scheuermann

kubbas

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 8:21 pm    Předmět: 1. Tréning - 1. week Odpovědět s citátem

1. Tréning - Rest day
15.08.2017 Utorok - 1. týždeň

Voľno

Pozn.
Tak od 6 do 19 v práci a potom zaslúžený oddych už som nič nerobil len si navaril na další deň a ležal. :)
kubbas

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 8:23 pm    Předmět: 1. Tréning - 1. week Odpovědět s citátem

1. Tréning - Rest day
16.08.2017 Streda - 1. týždeň

Voľno

Pozn.
Mal byť tréning ale cítim ešte celé telo miernu bolesť z pondelka... A popravde potreboval som aj dospať včerajšok. Budem už všetko pravidelne zapisovať len som si už vyskúšal aj 2 služobky tak viem ako a čo.
kubbas

PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 10:10 pm    Předmět: 1. Tréning - 1. week Odpovědět s citátem

1. Tréning - Training day
17.08.2017 Štvrtok - 1. týždeň

Fullbody

Chrbát
Príťahy JR na široko
1x12 20 kg
1x6 30 kg

5x5 40 kg

Nohy
Legpress
1x12 100 kg
1x6 125 kg

5x5 150 kg

Hrudník
Bench press
1x12 45 kg
1x6 55 kg

5x5 65 kg

Biceps
Zdvih JČ v sede
1x12 5 kg
3x5 12.5 kg

Ramená
Upažovanie v stoji
1x12 2.5 kg
3x5 5 kg

Triceps
Tlaky na úzko
1x12 35 kg
3x5 55 kg

Lýtka
Výpony v stoji
1x30 15 kg
4x12 35 kg

Brucho
Skracovačky šikmé
1x30 BW
4x12 BW

Pozn.
Konečne je to kondične už lepšie... Sila nieje ani objem no nevadí... Verím na svalovú pamäť a do polroka sa dostanem hádam aspoň na 85-90kg. Stravu sa snažím držať clean aj keď po tak dlhej dobe to nehávam tento tréning ešte voľnejšie.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Clean Bulking Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:

Přejdi na: