Cvik navíc - kdy ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvik navíc - kdy ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Cvik navíc - kdy ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten můj odkaz píše o tom, že je to kompletní hovadina, ale link na studii tam chybí..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
ten můj odkaz píše o tom, že je to kompletní hovadina, ale link na studii tam chybí..


jop, je to hovadina

len som chcel upresnit, o com sa tu vlastne hadame :)
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Roper napsal:
Maerlyn0 napsal:
Zajímavý zadal jsem to do googlu a nic, hmm... Dřepy zvyšují produkci hormonů, ale není vůbec pravda, že by po tom rostly paže nejvíc, to je zas takovej blud co se tady produkuje roky na tomhle fóru, jsou mnohem lepší metody.


Nezlob se mě, nebo klidně zlob, mně je to šumák, ale opět posouváš hranice svojí tuposti.
Reaguješ stylem, že redneck, co - dle avataru - slintá z Elliotta, zpochybňuje nejednu studii, na níž se podíleli sportovní profesoři/vědci a někteří trenéři. Kupříkladu Vorobyov (dvojnásobný olympijský vítěz ve vzpírání, trenér a vědec) zaznamenal u svěřenců zvětšenou myofibrilární hypertrofii paží, když zvedl objem drěpů.
Evidentně málo čteš, což jsem si u tebe ověřil už tak 5-6x. Pak to vede k pokulhávajícím znalostem a celkově to nedělá dobrej dojem.


dej mi sem odkaz na tu studii, která tvrdí, že bicepsy rostou NEJVÍC po dřepech. Já už tady končím, mám dost takovejch egoistů, co ani neumí interpretovat text, co si někde přečetli. Tohle fórum šlo do háje a nedivím se, že sem staří členové už nechodí.


Hele, nekaž Roperovi jeho snažení. Všichni samozřejmě víme, že biceps po dřepech neroste, ale musíme to říkat všem nováčkům, jinak budou honit jen bicák a prsa. Takže ano, existuje spousta seriozních studií, podle kterých dřepy a mrtvé tahy zvětšují objem bicepsu.

P.s. Pro původního tazatele - biceps můžeš cvičit klidně každý den, je to malý sval a regeneruje velmi rychle. Jinak jsou ale velikost a tvar jednotlivých svalů dost geneticky podmíněné, nemá cenu se tím zbytečně trápit. Raději se soustřeď na ty důležité věci.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:


Inac co sa tyka tej hormonalnej odozvy po cviceni drepov/tahov, nebude to az take te


x2
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wariorpolni


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže ten brachialis cvičit nemusím ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvik navíc - kdy ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: