Jako Fénix z popela


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jako Fénix z popela  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Jako Fénix z popela
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 2:24 pm    Předmět: Cesta plná slepých uliček Odpovědět s citátem

Děkuju všem za názory.

Viz. můj první příspěvek ve vlákně: nic jsem o cvičení a životosprávě nevěděl, byl jsem neználek, takovej jouda.

Čekal jsem, že někdo napíše, že vůbec neodpočívám. Každej den dělám něco. Tomu přičítám permanentní únavu a chci to změnit.

Jasně, mám fůru kardio a málo činek. Naprosto souhlasím a udělám škrty v badmintonu a stolním tenisu. Narážím na problém časovejch možností a odnášela to posilovna. To se teď trochu změní. Zůstane 2x týdně Aréna Pavly Kladivové, k tomu 1x týdně klasická posilovna, a 3x týdně (nejméně) plavání. Cyklistika podle počasí, ale ráno tomu musí předcházet posilka nebo bazén.

edit po týdnu: tak se mi nepodařilo zrealizovat skoro nic z posledního odstavce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 8:20 am    Předmět: 21. týden Odpovědět s citátem

21. týden {16 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně 84,2kg]

pondělí (84,2kg) - normální den :-)
pohyb = 60min cvičení v APK
doplňky = 0
poznámky = 0

úterý (84,3kg) - zase normální den
pohyb = 49min plavání (40x50m kraul), 60min badminton
doplňky = 0
poznámky = 0

středa (84,3kg) - po pinci do fitka
pohyb = 60min stolní tenis a pak 60 posilovna (hlavně triceps a břicho)
doplňky = 60gr Whey Protein do vody
poznámky = 3 x sláva, už zase můžu mléčné bílkoviny a nemusim se dosypávat sušeným vaječným bílkem (ale stejně mě to někdy čeká dospotřebovat "aby se to nevyhodilo přece" )

čtvrtek (84,9kg) - Gazpacho Soup Day
pohyb = 225min cyklistika (66km)
doplňky = 0
poznámky = dělám si poměrně často gazpacho vyladěným postupem: 3 zralá rajčata, 1 malá polní okurka, 1 červená paprika a 1 zelená paprika, půlka avokáda, půlka červené cibule, 1 stroužek česneku utřený se solí, mletý bílý pepř, šťáva z třetiny citronu, polévková lžíce panenského olivového oleje, večer rozmixovat a nechat přes noc vychladit a spojit chutě v lednici, ráno uvařit 2 farmářská vejce na hniličko, znovu gazpacho rozmixovat, vejce dochutit bílým pepřem a maldonskou solí, NO A ZDRAVÁ DELIKATESA JE NA SVĚTĚ

pátek (83,6kg) - 0
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = 0

sobota (83,0kg) - Whole30, týden poté
pohyb = 115min cyklistika (28km), 47min plavání (40x50m kraul) -
2km za 47:15 = osobní rekord :-)
doplňky = 0
poznámky = vážně uvažuju o vstupu do miniprográmku Whole9, proč vlastně ne: chleba máme doma dojedenej, biokefír z Farmy Dolenec tento týden do Prahy nedovezli, syrečky jsem si nestihl nakoupit, jogurty dojí holka, zmrzlinu si bez problému odpustim, nepít pivo mi jenom prospěje, tak proč ne? akorát ten Whey Protein, tímto budu pravidla vědomě porušovat, co už

neděle (83,1kg) - krásnej dlouhej cyklovýlet
pohyb = 240min cyklistika (67km)
doplňky = 0
poznámky = vyjeli jsme si s dcerou, ona je na tom teď s fyzičkou dobře, takže jsme šlapali celou cestu pěkně v tempu, průměrná rychlost 17km/hod je vekmi dobrá vzhledem k tomu, že jezdíme na horském kole a v Praze nás zpomalují různé semafory, přejezdy, přechody, obrubníky, apod.

pondělí (84,2kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: 0,0kg
- plavání (mezisoučet): 772 bazénů = 38,6km


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jdu do toho s rizikem nařčení že útočím zpoza buku
hele to, že jsi měl sukces s touhle dietou nebylo proto, že bys držel Whole30, ale protože jsi držel nízkosacharidovou dietu. Whole30 je jenom padesátitisící varianta a snaha vymezit se vůči ostatním dietám a vydělat nějaký dolárek...
plusem jednoznačně je, že tím, jak je restriktivní v tom, co se smí jíst se dobře pamatuje a zvládne jí držet i začátečník, za kterého se považuješ. Ale klidně bych přidal i např. tvrdé sýry, nějaké ořechy atd. Aby to bylo trochu pestřejší.
Největší kouzlo nízkosacharidových diet je v kontrole inzulínu, proto se docela dobře dodržují i žroutům a poměrně dobře odoláváš lákání třeba na sladké..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2017 6:39 pm    Předmět: Výživa Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Precti si ted totok http://bluevision.cz/primal-blueprint/


Dík.
Přečtení knížky mi trvalo asi 3 týdny, doufám že ten druhej level zvládnu rychlejc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2017 2:03 pm    Předmět: 22. týden Odpovědět s citátem

22. týden {15 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně 84,2kg]

pondělí (84,2kg) - 0
pohyb = 0
doplňky = 11 piv
poznámky = 0

úterý (-kg) - >*<
pohyb = 35min plavání (30x50m kraul) -
1,5km za 34:55 = osobní rekord :-)
doplňky = 0
poznámky = 0

středa (-kg) - >*<
pohyb = 33min plavání (30x50m kraul) -
1,5km za 33:15 = osobní rekord :-)
doplňky = 0
poznámky = nějak mi to plavání jde

čtvrtek (-kg) - nějakej blbej den
pohyb = 37min plavání (30x50m kraul)
doplňky = 1ks B-komplex Forte, česnek
poznámky = nějakej blbej den jsem nadepsal už ráno, večer jsem úplně vyřízenej a něco na mě leze; vypadá to na zrušení všech sportů do konce týdne

pátek (-kg) - a je to tady: rýmička! :- ( ( (
pohyb = 0
doplňky = 1ks B-komplex Forte, česnek
poznámky = tak tento týden bohužel bez činek; každou chvíli se potím, tělo s něčím bojuje

sobota (83,1kg) - furt je mi hnusně
pohyb = 0
doplňky = 1ks B-komplex Forte, česnek
poznámky = skoro celej den v posteli

neděle (-kg) - nic se nezměnilo
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = takový krásný počasí na kolo, a já musím být doma

pondělí (82,7kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: -1,5kg
- plavání (mezisoučet): 862 bazénů = 43,1km

Několikanásobná fraktura nohy. Otevřená zlomenina. 80 stehů nutných k zašití rány po blízkém setkání s bílým žralokem. To všechno jsou jen „prkotiny“ v porovnání s týdenním léčením rýmy. Jakmile muže postihne nachlazení, je lepší pro klid v domácnosti sekat latinu, nerýpat a nebýt jízlivá.
Konec výsměchu. Mužská rýmička opravdu existuje

https://xman.idnes.cz/muzska-rymicka-existuje-estrogen-vyzkum-f15-/xman-styl.aspx?c=A160303_230525_xman-styl_fro


Naposledy upravil Nikdy-není-pozdě dne po srpen 07, 2017 6:34 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2017 2:27 pm    Předmět: Re: 22. týden Odpovědět s citátem

Nikdy-není-pozdě napsal:

doplňky = 11 piv


To ma vždy zaujímalo... Kam to do človeka vleze a ako to, že sa nezoští ako batoľa?

A hlavne, prečo by chcel niekto do seba naliať toľko piva..?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2017 5:38 pm    Předmět: Re: 22. týden Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
A hlavne, prečo by chcel niekto do seba naliať toľko piva..?

To je řečnická, nebo nějaká hlubší filosofická otázka?
Odpovím na úrovni té řečnické: "kamarádi z mokré čtvrti" byli perplex z mého Whole30 a hned se domáhali "pořádného" setkání, které se - žádné překvapení - vymklo z kloubů.

Nemá to rozhodně nic společného se snahou nasypat do sebe tolikatolik proteinu, i když to zase zbytková populace (žijící mimo posilovny) nechápe. Mír s tebou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2017 7:02 pm    Předmět: Re: 22. týden Odpovědět s citátem

Nikdy-není-pozdě napsal:
decarabas napsal:
A hlavne, prečo by chcel niekto do seba naliať toľko piva..?

To je řečnická, nebo nějaká hlubší filosofická otázka?


Nie, to bola normálna zvedavá otázka, prameniaca z osobnej skúsenosti, že stačia dve pivá a potom odíde chuť. A odídem ja. Na záchod. Šesťkrát...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 9:32 am    Předmět: 23. týden Odpovědět s citátem

23. týden {14 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně 82,7kg]

pondělí (82,7kg) - rýmička, den čtvrtý
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = 0

úterý (-kg) - rýmička, den pátý
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = 0

středa (-kg) - rýmička, den šestý
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = rýma je pryč a svinstvo se definitivně přestěhovalo na průdušky :- (

čtvrtek (83,4kg) - rýmička, den sedmý (aneb zánět průdušek, den třetí)
pohyb = 0
doplňky = 1ks B-komplex Forte, 1ks Ca/Mg/Zn Forte
poznámky = 0

pátek (-kg) - zánět průdušek, den čtvrtý
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = 0

sobota (-kg) - zánět průdušek, den pátý
pohyb = 0
doplňky = 1ks Ca/Mg/Zn Forte
poznámky = 0

neděle (-kg) - už mi to nebaví psát
pohyb = 0
doplňky = 1ks Ca/Mg/Zn Forte
poznámky = rýmu nemám, horečku nemám, kašlu na to (doslova, protože kašlu dost) a příští týden zase začnu sportovat, snad to časem zmizí

pondělí (84,0kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: +1,3kg
- plavání (mezisoučet): 862 bazénů = 43,1km


Co si budeme povídat, tahle rubrika je pro každého trochu tréninkový deník a trochu osobní blog.
Kdo na ronnie.cz leze, tak asi zná příběhy Štůra a MaléBloncky očima Decarabase, pravidelné výkony vlka s Magumim, nedočkavě otevírá deníčky místních pisatelek (sheila, e-witch) jestli si náhodou nevyfotily aktuální formu, jak to Olejnas drtí v Kulíškovic Aréně, bohužel ty velké trable Drapera, atd, atd… fůra zajímavýho čtení.

Můj deníček jsou teď samé nuly.
Nuda. Přesněji největší nuda nud.
Příští týden snad, jak opravdu hodně nedočkavě očekám, bude návrat do bazénu a posilovny.
Moje odhodlání uplavat 100km do narozenin nepolevilo, spíš naopak. Je to kravina, ale nevadí, chci to dokázat. Horolezecký výstup na K2 je z mého pohledu dražší, zbytečnější a riskantnější kravina, a přesto po tom lidi prahnou (někteří to i dokážou).
Tento zapsaný týden mi bude v mém plánu “prostě to musim uplavat ty vole” dost chybět. Plavání nejde nějak jednoduše protáhnout, protože po určité době (u mne cca 15 bazénů) je to už rutinní nuda. Já třeba vůbec nechápu co se asi tak honí celý ty dvě hodiny hlavou maratónci…??? Umí nějak vypnout mozek?

Podle počtu zobrazení sem asi občas někdo nakoukne. Mám na vás řečnickou otázku: znáte film V Bruggách ?
Můj nejnej film je Pulp Fiction, ale číslo dvě je právě nepříliš známý V Bruggách.
Připojuju ochutnávku s doporučením NAJDI, STÁHNI, ZKOUKNI !!!

Příští víkend tam jedu na tři dni a dvě noci, a moc se těšim :-).

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Brugges je krasne mesto, jestli budes mit cas tak se stav nahoru do Oostende a pak podel cesty na zapad na Nieuwport...
Akorat si nemuzu dovolit priprc - vzdycky me berou mory kdyz vidim to pocestovani puvodnich nazvu. Se divim, ze cesi neletaji misto do New Yorku do Noveho Jirkova.
Neco jako Cachy a podobny silenosti. Proboha, proc?
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Záněty dutin a obecně imunita na pytel je přesně to, co trápí mě od doby, co jsem změnil životosprávu...

Hodně tomu přispívá klimatizace v kanceláři a takové ty přechody chladný kancl, venku tropy, chladné metro a průvan. Snažil jsem se to podpořit Glutaminem, Colostrem, saunováním, otužováním, céčkem, vším možným, ale nepřišel jsem na nic zázračného a jak se kolem mě mihne bacil, mám téměř jistotu, že na týden dva odpadnu. Jinak díky za milá slova na moji adresu :)

PS: Chodíš do Jinonic nebo do Nuslí? A jak ti sedí vedené? Zkus se rozepsat na tohle téma prosím .)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 7:28 am    Předmět: Re: 23. týden Odpovědět s citátem

Nikdy-není-pozdě napsal:


Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: +1,3kg
- plavání (mezisoučet): 862 bazénů = 43,1km[/color]

Můj deníček jsou teď samé nuly.
Nuda. Přesněji největší nuda nud.

Naopak. Jsem docela zvědavý, co s tebou tahle měsíční dieta udělá. Já bych si tipl, že do dvou měsíců máš svou váhu zpátky (možná něco navíc ), ale uvidíme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Brugges je krasne mesto, jestli budes mit cas tak se stav nahoru do Oostende a pak podel cesty na zapad na Nieuwport...
Akorat si nemuzu dovolit priprc - vzdycky me berou mory kdyz vidim to pocestovani puvodnich nazvu. Se divim, ze cesi neletaji misto do New Yorku do Noveho Jirkova.
Neco jako Cachy a podobny silenosti. Proboha, proc?


https://cs.wikipedia.org/wiki/Bruggy
citace:
Bruggy (nizozemsky Brugge , francouzsky Bruges)


originální název je BRUGGE

Proboha proč?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER> protoze to mesto ma dva oficialni nazvy, proto ale BRUGGY to rozhodne nejsou
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jako Fénix z popela Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: