vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Nefňukej s tím zápěstím/předloktím. Mně osobně na bolavý zápěstí pomohlo jedině to, že jsem tu bolest přecvičil, zkrátka zatnout zuby a prdel a nevnímat. Ovšem každej je jinak citlivej.


Chtěl bych vidět tebe se zánětem šlach. Myslíš, že lifter v 45 nepozná, která bolest se dá překonat a kdy je naopak lepší udělat krok zpátky?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Roper napsal:
Nefňukej s tím zápěstím/předloktím. Mně osobně na bolavý zápěstí pomohlo jedině to, že jsem tu bolest přecvičil, zkrátka zatnout zuby a prdel a nevnímat. Ovšem každej je jinak citlivej.


Chtěl bych vidět tebe se zánětem šlach. Myslíš, že lifter v 45 nepozná, která bolest se dá překonat a kdy je naopak lepší udělat krok zpátky?


Měl jsem kupř. loni zánět v levý ramenní šlaše takovej, že jsem bez bolesti nemohl dát ruku ani nad hlavu, bench press bolel pekelně, zdůrazňuju, že pekelně. Přesto však jsem benčoval pořád - nesnížil jsem objem, nýbrž ani intenzitu. Bolest zmizla během cca tří týdnů.

A nemyslel jsem to jako výtku - proto ten usmívající se smajlík - ale prostě pozitivně, neútočně. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. v červnu mi bylo 44, nepřidávat prosím

2. fňukat nechci, přecvičit jsem to zkoušel - naposledy teď v pondělí, kdy jsem dal na low-bar tři pracovní série, ale výsledek je stejný - pod čtvrtou už jsem se nedokázal srovnat tak, abych si byl jistý, že to udržím a Magumi stojí za mnou, takže nepadá v úvahu, že bych to na něj hodil. následně jsem šel na benč a neměl jsem jistotu, že to kontrolovaně spustím na hruď... a tam už by mi nepomohl ani Magumi. zkrátka přes bolest se jít dá, ale kontrolu nad činkou ztratit nesmíš.

3. samozřejmě to budu opakovaně zkoušet a jakmile získám nad činkou kontrolu a nepovede to ke zhoršení, tak do toho zase šlápnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně, kdyby tě napadlo jít k doktorovi, tak jedině ke sportovnímu fyzioterapeutovi Kolářovi (stará se o Jágra, Kvitovou, Plíškovou...i o veřejnost, byť je trošku dražší). Klasickej ambulantní hňup ti naordinuje nefunkční mastičku a 2-3 tejdny gauč. Nicméně to ve svém teenagerovským věku budeš vědět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky, Magumi už mi doporučil fyzio, tak vyzkouším - ještě jsem na žádném nebyl, tak abych věděl, co mi to může dát... na volně prodejné masti už nevěřím, ale používám - lepší než nic, aspoň jako placebo, doktory pokud možno nevyužívám, protože mám zkušenosti (nejen za sebe) tak 50/50 a ta loterie mě neba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediná mast, který trochu věřím, že může pomoct od bolesti, je konopná. U ní určitá naděje je, ne jak u Voltarenu, Dolgitu apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
díky, Magumi už mi doporučil fyzio, tak vyzkouším - ještě jsem na žádném nebyl, tak abych věděl, co mi to může dát... na volně prodejné masti už nevěřím, ale používám - lepší než nic, aspoň jako placebo, doktory pokud možno nevyužívám, protože mám zkušenosti (nejen za sebe) tak 50/50 a ta loterie mě neba.


Z vlastni zkusnosti tak 90/10.
Jinak po nedavne akci s zenou - viz muj dotaz nekde tu na foru - muzu asi po 10-ti pokusech/omylech doporucit a dodtak kontakt taktez na fyzioterapeuta (Shodou okolnosti pracuje/pracoval u Kolare v tom jeho centru, k samotnymu Kolarovi nemas bez tlacenky sanci-zkouseli jsme :) )...

Moc drzim palce, vim co mam ted ja a to je nic...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

roper to ma dost prekvapuje ze pri tvojej scitanosti mu radis cvicit cez bolest. Pri takychto zapaloch moze pri pokracujucom cviceni dojst skor k nejakej rupture ako k uzdraveniu imho
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
roper to ma dost prekvapuje ze pri tvojej scitanosti mu radis cvicit cez bolest. Pri takychto zapaloch moze pri pokracujucom cviceni dojst skor k nejakej rupture ako k uzdraveniu imho


Docela log Vlkovi „spamujeme“... Já hovořil z vlastní zkušenosti, kdy mi prostě nikdy nepomohlo „sedět na pecce“ a nic nedělat. V 99% jsem eventuální bolest zkrátka přecvičil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2017 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21. července 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, Magumi 8/12 A

MOBILITA 30 minut, pomohlo, postupně jsem lecos rozhýbal

Dřepy:
4x 60 kg, low-bar, opasek - funguje, drží střed pohromadě, bezpalcově
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg, a low-bar stačil, nápor na ruky už je velký
4x 140 kg, hi-bar, opasek
4x 150 kg
1x 160 kg, až se ucho utrhne...
šlo to líp než jsem čekal, měl jsem v plánu odjet s Magumim high-bar série 4x 157.5 (147.5), ale při 160 už opasek neudržel střed a to spodní zádo začalo bolet (asi nějaký HSS sval), pak jsem ještě zkoušel odebrat 140, ale už to nešlo, moje blbost, příště to musím včas stopnout, abych mohl dřepovat aspoň něco.

Magumi odjel skvěle předepsaných sedm sérií a dokonce si přihodil rovnou na 180, obrovská vůle a morálka, když jsem viděl, jak ho páté sérii trápí rameno.

Leg press: (seated, unilateral, HS stroj)
8x 160 kg
8x 200 kg
8x 240 kg, 1. pracovní
8x 240 kg
8x 240 kg
8x 240 kg
8x 240 kg, 5. pracovní
chabá náhrada za dřepy a to jsem ještě cítil i ta spodní záda, ale něco cvičit musím.

CG bench-press: (cca 40 cm)
4x 60 kg
4x 80 kg
2x 100 kg
4x 97.5 kg, 1. pracovní
4x 97.5 kg
1x 117.5 kg, tak jsem si to zkusil, ale druhé už byl fail
10x 97.5 kg, 4. pracovní, závěrečná pumpa
zamostovat nešlo, při stovce už jsem cítil předloktí, tak jsem odšmrdlal, co šlo. Magumi se opět zakousnul a i přes to rameno splnil předepsané čtyřky.

Horní kladka: (široký nadhmat pod bradu)
6x 70 kg
6x 77 kg
4x 84 kg, 1. pracovní
4x 84 kg
4x 84 kg
4x 84 kg, 4. pracovní
shyby jsem zkoušel nadhmat, podhmat, ale zjistil jsem, že při obou mi zabírají spodní záda a nepřitáhnu se... tak nouzovka v podobě kladky.

Trénink: 2:20, hodně jsme přetáhli

Váhovka: 93.7 kg

Magumi dnes splnil vše, co měl a stálo ho to hodně sil a úsilí, ale je to neskutečný dříč, klobouk dolů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24. července 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, kripl-trénink

MOBILITA 30 minut

Čelní dřepy:
4x 60 kg
4x 77.5 kg, 1. pracovní, no belt
4x 77.5 kg
4x 77.5 kg
4x 77.5 kg
4x 77.5 kg
4x 77.5 kg
4x 77.5 kg, 7. pracovní
moc jsem tomu nevěřil, ale zkusil jsem těch 60, šel jsem hodně opatrně a když jsem udržel záda rovně, tak mi ten natažený levý bok nepřekážel, tak jsem si pak dal pracovní aspoň na rozdíl jednoho kotouče od Magumiho a byl jsem rád, že se můžu aspoň hýbat, když už nemůžu nic zvedat :) Magumi má krásnou techniku.

INCLINE bench-press:
4x 40 kg
4x 70 kg
4x 80 kg
4x 90 kg, 1. pracovní
4x 90 kg
4x 90 kg
4x 90 kg, 4. pracovní, poslední stopka
chtěl jsem zůstat na 80, ale Magumi nakládal, tak jsem zkusil 90 a taky to šlo, předloktí drželo, sice po sérii jsem ho cítil, ale tlaky byly příjemné. Magumi pak pokračoval až do 120 :)

Spodní kladka: (HS stroj vsedě)
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
mají tam blbé úchopy a ještě mi to pak obsadila legína, když jsem běhal mezi patry.

Horní kladka: (MTS high row, HS stroj vsedě)
4x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
akorát, předlotkí při sérii nebolelo, po sérii jsem ho cítil, bok držel.

kladky jsou na houby, ale nic lepšího mě zatím nenapadlo, sumo jsem zkusil, ale ani těch 60 jsem si netroufnul odlepit. Magumi byl naopak ve vynikající formě, přihodil si rovnou na 220 a sázel tam pěkné čtyřky. první dvě série jsem natočil, aby měl něco zdokumentováno, pošlu mu odkazy.

Trénink: 2:00

Váhovka: 93.6 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28. července 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, kripl trénink

MOBILITA 25 minut

Čelní dřepy:
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
1x 110 kg
4x 120 kg, 1. pracovní, opasek
4x 120 kg
4x 120 kg, 3. pracovní (RPE 6 warm-up)
jo, jde to... původně jsem chtěl končit na stovce, ale Magumi nakládal, tak jsem se opásal a zkusil těch 120, opasek drží střed dobře a když udržím rovná záda, tak můžu dřepovat, jenom ten walk-out/in musím opatrně.

Bench-press:
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 110 kg
4x 120 kg, RPE 10, na tohle jsem si nevěřil, ale překvapivě jsem jednu čtyřku vypotil
4x 110 kg, a pak raději shodil... těžké, ale najistotu
4x 110 kg
4x 110 kg
žádná sláva, mostovat ještě pořádně nemůžu, zápěstí ani předlotkí pořádně nedrží a hlavně spadla síla... ale aspoň, že můžu vůbec tlačit, když už ne váhy :)

Mrtvý tah SUMO:
4x 60 kg
4x 100 kg, opasek
4x 140 kg
4x 140 kg
dobrý, v pondělí bych nezvednul ani nákupní tašku, dnes jsem se opásal a aspoň s takto lehkýma váhama se protáhnul

Trénink: 1:20

Váhovka: 93.1 kg, opasek 4. dírka, 5. jsem zkusil jednou ale teď holt stravu zanedbávám

ve středu jsem vynechal, protože fitko nepremávalo (v hotelu Juliš nad ním byl menší požár, tak se pak opravovalo elektro a vysoušelo) a stejně jsem byl polámaný.

MiB IV hard-core verze programu se ukázala býti náročná... já jsem byl nucen odstoupit po první fázi, což jsou první čtyři týdny, dvanáct tréninků, protože jsem si na low-bar dřepech zrušil předloktí a úpony bicepsu, s čímž se nedalo ani benčovat, a pak už jsem to nedokázal rychleji opravovat než ničit, po týdnu odpočinku a týdnu deloadu jsem pak ještě zkusil naskočit, ale vlastní blbostí jsem si na čelňácích pochroumal vzpřimovač, což mě úplně vyřadilo z cviků s volnou váhou. dnes, po 9 dnech, to začíná vypadat, že se to lepší, dobrou technikou se dá něco dřepovat, tlaky jsou slabší, ale tam už omezuje více ruka než záda, a tahy samozřejmě nejdou, ale aspoň už opásaný něco málo zvednu. do září už žádný těžký trénink nevyjde, tak věřím, že za ten měsíc dám všechno dohromady a pak to budu muset dohnat.

Magumi je jiný kalibr, tak ho ten program dohnal až po šesti týdnech (4 + 1 deload + 2). ale není divu, Magumi ještě v úterky a čtvrtky večer vzpírá a pak má brzo ráno trénink... takový zápřah by skolil i jiné šíbry, zvláště, když nesupluje. ale je to bojovník, o víkendu si odpočine a v pondělí to skusí porazit. ovšem tu suplementaci bych mu vřele doporučil, řekl bych, že jeho organismus musí být dost "exhausted".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

31. července 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, kripl trénink

MOBILITA 25 minut + protahování ramen s osou 10 minut

Dřepy: (low-bar)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg, opasek
4x 160 kg
4x 170 kg
3x 180 kg, tady už chybí síla
3x 180 kg
0x 180 kg, jenom walk-out, pak jsem cítil, že záda už nedrží, tak jsem to odložil
3x 180 kg, ale Magumi makal, tak jsem si dal dvě série pauzu a pak ještě jednu přidal
dobré je, že se levý bok (vzpřimovač nebo co to je) pomalu lepší (12 dní od zranění), ale už od 140 jsem musel střed spoutat, aby držel po hromadě, 170 bylo těžkých, ale protože už vím, že tělo klame, zkusil jsem i těch 180, sice se potvrdilo, že síla není, ale potěšilo, že střed drží, až do třetí série, když jsem špatně odebral a nechtěl riskovat obnovení zranění, třetí trojku už jsem pak odebral líp. zkoušel jsem dostat i malíčky na prstýnky, ale pro tu levou ruku a rameno je to zlo. Magumi je mašina, znovu naskočil do programu, přihodil si nic menšího než +5 kg a dával tam čtyřky se 190, paráda.

CG bench-press: (cca 40 cm)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 110 kg
4x 112.5 kg
3x 112.5 kg, ani čtyřky :/
3x 112.5 kg
dobré je, že s bandážema na zápěstí můžu jakž takž tlačit... ale síla opět v háji, na téhle váze jsem v první fázi končil šestkama :/

Shyby, nadhmat, naširoko:
6x BW
6x BW
6x BW
6x BW
opět dobrá zpráva, že při troše opatrnosti už se dá i shybovat... ono to půjde.

Trénink: 2:10, na dřepech nás hodně zdržely holky, které měly dlouhé série a byly za náma, tak jsme čekali

Váhovka: 93.9 kg, opasek 4. dírka, na 5. dírku jsem zkusil jednou a šlo to hodně ztuha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


Trénink: 2:10, na dřepech nás hodně zdržely holky, které měly dlouhé série a byly za náma, tak jsme čekali.



Slečny se mi moc líbily, krásné dřepy, výpady, makaly parádně a v přestávkách se usmívaly. Příště to uděláme, jak jsi navrhoval, postavíme si je před sebe, abychom měli motivaci. :)

Mmch, zapomněli jsme se pochlubit Carabasovi, že jeho Legínu trumfnou naše sestry Williamsovy, které cvičí v mikrošortkách. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sestry Williamsovy?



To by som asi oželel, minimálne Serena je skôr pre jnereza, než pre mňa
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: