Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

a původně jsem v příspěvku četl "Byl jsem cca 3. nejhezčí.", nějak se mi zpřeházela písmenka a říkal jsem si, jak se to asi měřilo


Odbornou ženskou porotou
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky vlku :)
nebylo to jen o mě... hlavní organizátor byl Ivoš, dobrovolní hasiči všechno suprově připravili, skončila jedna disciplína a za 3 minuty mohla začít druhá.. moje přítelkyně zapisovala a připravovala diplomy...
já to jen moderoval, vyvěsil pár plakátů, poradil při organizaci (jelikož jsem se pár závodů už zúčastnil) a sečetl výsledky :)

Bez celýho týmu by to nešlo. Ty závody u nás mám v plánu přes rok, ale neměl jsem koule do toho jít. Teď, když měl Ivoš koule větší, jsem zjistil že jsme schopní připravit závody pěkný.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus všem, kdo na můj log občas zavítá,

v neděli 23.7. jsem se zúčastnil 5.ročníku
STRONGMAN BOSKOVICE
Opět to bylo v Open kategorii, patřil jsem opět ke třem nejlehčím závodníkům.
Závody zorganizované solidně, bylo 22 chlapů a 4 krásný holky.
Když se mělo nastupovat na první disciplínu, začalo lít jako z konve, tak se prohodily disciplíny (protože tahat 8t kamion bez protilana by na mokru nešlo)

Disciplíny:

1.Přitahování auta v sedě na laně
To byl omyl toto. Chvilku se spekulovalo, zda nebudeme přitahovat ten kamion, ale aby nebyla ostuda že to nikdo nepřitáhne, vzal se původní Renault. Sice byl plný lidí, ale byla to hrůza. Bylo to tak lehký, že se nestíhalo odebírat lano, auto jsi prvním zatáhnutím rozjel a pak už valilo. Na fotce jde vidět, že lano je pořád prověšené a nestíháš ho táhnout. Nejhorší na tom bylo, že rozdíl mezi nejrychlejším a nejpomalejším časem byl 2 sekundy. Já měl 16,8s - nejhorší čas, kamoš z Raw Power Jedovnice měl 16,6s - druhý nejhorší čas. Párkrát jsme dobře nechytili lano a bylo po čase.
Pořadatelé říkali - pro příště :)
22.místo .

2. Převracení pneumatik (4x 200 kg, 4x 300 kg, 2x 300 kg) (90s)
Tu poslední jsem převrátil už jen jednou. Nezbyla stamina. Umístění nevím přesně, ale myslím že cca čtvrtej od konce

3. Kufry s otočkou s cca 80 kg (50m)
Spíš takový kardio, nejhorší byla otočka, byly to kolejničky (viz fotka), takže po otočce se vám to pěkně blbě kroutilo v rukách.

4. Tahání 8t kamionu na popruhách bez protilana
Tato disciplína mi jde. Vím jak na to a i když jsem byl mezi nejlehčíma, měl jsem TOP5 čas, čehož si vážím.

5. Loglift 80 kg na 90 sekund
Před disciplínou jsem se naučil viper press, prý to ušetří energii. Nějak mi to šlo. Nasázel jsem 7 opakování (zapisovatel blbě spočítal a napsal mi do výsledků 6, ale nevadí).

Video:


Celkově jsem skončil na 18.místě ze 22 závodníků. S výkony jsem celkem spokojený, jen mě mrzí ta blbá první disciplína, kde jsem ztratil body i umístění.

Sice jsem nebyl ani na jedné fotce (kromě společné, tak pošlu pár fotek, ať vidíte, jak to vypadalo.

Jo a ještě jedna věc. Nejvíc mě potěšilo, že na prvních dvou místech se umístili kluci, který dobře znám a o kterých vím, že jsou čistí. Byla tam minimálně polovina kluků, kteří si pomáhají tesťákem, co skončili až za nima. Můžete mrknout na oficiální fotogalerii :)

http://www.boskovice.cz/5-boskovicky-strongman-pomohl-vojtiskovi/d-31300/p1=1019




_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne! Páčia sa mi tieto reporty z akcií, preto rád čítam teba aj Mravenca, motivuje ma to.

Bestial na fotke poteší, ale čo tie 4 krásne holky?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2017 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, vážím si toho :) mě zase motivují tvoje výkony a tvůj postupný, ale viditelný pokrok!

Bestial je frajer. Je obrovskej, vloni to vyhrál, letos byl okolo 5.místa. Bylo pro mě překvapující, jak se se mnou bavil o všem a všechno mě upřímně řekl. I o věcech, o kterých se moc lidí na rovinu nebaví :)

Mrkni na tu fotogalerii v tom odkazu, třeba se tam ukážou ;)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚTERÝ 25.7.

Low-bar dřep pauzovaný
120-4x4 ... 2 sekundy stopky
120-10x (amrap) ... bez stopek

Sumo tahy pauzované
130-4x4

Myslel jsem si, že jsem na to sumo přišel. Po shlédnutí videa od Radka Vašíka a radě, že při klasice tlačím na zem jako u legpressu a u suma roztahuju nohou podlahu mi šlo líp zapojit zadek. Konečně jsem to netahal zádama (jako klasickej klasikář), Zkusil jsem vyšší váhy už bez pauz:

150-2
180-1
180-1

Zase to nebylo u těch těžších vah ono, šlo to docela přes záda

Split squat
3 serie - 2x19 kg - 8+8 op.

Lýtka, břicho, strečink
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2017 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510226-sport-v-regionech/317297370030030-boskovicky-strongman/

Report na ČT SPORT, v čase 0:45 jsem si užil pár vteřin slávy
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ČTVRTEK 27.7.

Bench
do 125-3x2 ... bylo to bez spottera, takže RPE 9 :D

Tlaky s JČ incline
35,5-4x7

Shyby
bw 8x
+15 kg - 4x5

Veslo
vše (bez jedné cihly) - 3x10

Kliky na bradlech
bw 2x8
+20-6
+35-4x4
bw 16
_________________
vfab


Naposledy upravil Dave1913 dne st srpen 02, 2017 6:51 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 6:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SOBOTA 29.7.

Spolužák ze základky, můj první guru liftu, se za 2 týdny žení. Nachystali jsme pro něho rozlučku se svobodou.
Kurvy, chlast, chlebíčky? .... v žádným případě

Prvně jsme pro něj nachystali motokáry v Boby centru, kde jsme si pěkně načali předloktí, a i když sedíš 10 minut na sedačce, pěkně propotíš tričko.

Pak jsme banda 8 lidi zašli do SPC Gymu na pořádnej strongman trénink. Všichni jsme si to užili a rád bych jen vyzdvihl výkon ženichovýho bratrance, kterej poprvní v životě jel deadlift a zatáhl bez opasku 160 kg solidní technikou. Když si uvědomím, jak dlouho jsem já geneticky nenadanej blb musel cvičit, než jsem těch 160 potáhl

Loglift
60-3
70-2
80-1
90-1
100-0
100-1 PR!!!
105-0 ... naivka



Atlasovy kameny
85-1
100-1
115-0
115-1

Výraz axle jednoručky
45-1
55-0
55-1

Shyby
18x bw



No a pak sme jeli do Hatí u Znojma trochu naplnit naše žaludky. To radši nebudu rozvádět
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PONDĚLÍ 31.7.

Low-bar dřep
70-5
100-5
130-4x5 RPE 8
130-8 amrap

Speed sumo
do 130-7x2 no belt, pauzy 60s

Leg press
240-16
280-12
325-8+5 dopomoc

Břicho, lýtka, strečink
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento týden to je takový slabší, budou jen dva tréninky. První byl v pondělí, druhej čtvrtek.
V úterý jsem byl poprvé letos s přítelkyní na koupališti, ve středu po práci do Prahy, ve čtvrtek zkouška v Praze, dom a cvičení až v 6 večer. O víkendu jedu do Rakouska na ferraty, po dvou letech, už se těším.

ČTVRTEK 3.8.

Bench
60-8
90-8
105-4x6 RPE 9

Tlaky stroj na prsa
80-3x10

Shyby
bw 8
+20 kg - 4x4

Přítahy T-tyče + veslování
3 serie

Kliky na bradlech
pořád mě bolí hrozně zápestí z těch strongman závodů
bw 8x
+20-6
+35-4x4
bw 15x

V posilovně bylo jak ve skleníku, triko totál durch, dobrej trénink ale. Dneska snad grilování a zítra v 5 ráno odjezd směr Rakousko. Třeba něco vyfotím a postnu Vám tady pár fotek těch panoramat, co naši kamarádi sousedi na jihu mají.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 6:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

O víkendu jsem byl, jak už jsem psal, v Rakousku na ferratách (Hohe Wand). Spoustu kilometrů v nohách (rovinky to moc nebyly, spíš do extrémního kopce nebo z extrémního kopce), spousty vylezených metrů po skalách. Je to paráda, už se těším až pojedu zase. Pár fotek si můžete prohlídnout tady.

https://www.instagram.com/p/BXdUDvaghNr/?taken-by=davidgryc

Bohužel fotky na skále nemám, jelikož nejsem Jan Kareš, a když visím za skálu, tak se držím oběma rukama. Honza by určitě jednou rukou visel a druhou by dával selfíčka. Ty budou až z kamošovýho GoPra :D

Pondělí je u mě vždycky leg-day. Už u mé klasické mobility a rozcvičky jsem nehorázně cítil nohy, takže nohy posouvám na úterý a dal jsem sobotní vynechanej trénink. Byl to vlastně benč, military a šmrdlačka

PONDĚLÍ 7.8.

Bench objemově
60-8
90-4x9 , RPE 8,5

Military
40-10
60-4x5 , RPE 9

Striktní tlaky bez pomocí nohou jsem nejel pěkně dlouho a je to taky znát. Síla slabší tady

Střední delty s činkama
3 serie

Zadní delty s činkama
3 serie

Střední a zadní delty na stroji v superseriích
3ss

K tomu tréninku. Rozmýšlel jsem se, jestli ještě před dovolenou najet na max effort, lineární periodizaci od WSB, ale nevím jestli má smysl to rozjet 3 týdny (v sobotu ještě svatba ) a pak 9 dní volno kvůli dovolené. Pojedu teda podobný objemový šmrdlačky okolo 5 opakování (někdy víc, někdy trochu míň) a až po dovolené od 10.září pojedu tu periodizaci, kdy pojedu dá se říct jen jedno a tři opakování.
_________________
vfab


Naposledy upravil Dave1913 dne st srpen 09, 2017 1:17 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚTERÝ 8.8.

Low-bar dřep
70-7
100-5
130-5
150-3 ... belt on
150-3
150-3
150-4

Nohy jsem ještě po víkendovém chození po horách cítil, myslím že měsíc zpět jsem dal ten amrap 5 opakování, tentokrát jen 4, ale to půjde nahoru. Budu rád za každou připomínku, co dělám špatně.
PS. hodně jsem přemýšlel po shlídnutí Norových videí, kde má naložený o 100 kg víc než já a dělá stejně opakování, jestli to postnout, ale pak jsem si uvědomil, že jsme jiná třída lidstva, tak to sem dám



Sumo tahy
70-5
120-3
150-3 ... belt on
170-3x3
150-6

Hacken dřep
konstrukce +75 kg-3x10

Good mornings
40-7
60-6
80-3x5 ... belt on

Lýtka, břicho, strečink
30 min
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

STŘEDA 9.8.
2h tenis

ČTVRTEK 10.8.

Bench press
60-8
90-8
110-5
120-3x3 ... RPE 9 ... slabý, onehdá padly čtverky
100-9 amrap ... benchovací forma prostě nebyla

Tlaky hrudník stroj
90-3x7
chtěl jsem jet incline tlaky s JČ, ale pořád zlobí zápěstí

Shyby
bw 4x
+15-3
+25-1
+35-1
+45-1
+45-1
+45-1 ... PR!
+20-2x4

Přítahy v předklonu
60-10
90-8
110-3x6

Veslování
vše bez dvou cihliček - 3x10

Kliky bradla
bw 8
+20-6
+40-4x4
bw 18x

Docela dobrej trénink, šlapalo to, ale štve mě ta benchovací forma. Stagnace nebo mírný degres. Už se těším až po dovolené najedu na konjugovanou formu tréninku, max effort, snad konečně těch 150 padne.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
štve mě ta benchovací forma
Jo to poznáme Máme dlhé ruky, no.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: