Trenér pro přítelkyni (?)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenér pro přítelkyni (?)  Úvodní stránka -> Ostatní -> Trenér pro přítelkyni (?)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marek_D


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 12:25 pm    Předmět: Trenér pro přítelkyni (?) Odpovědět s citátem

Zdarec, má cenu hledat v Česku trenéra pro přítelkyni, nebo je lepší trénovat ji podle mě, když už něco málo vím a silově nezaostávám? Nejde jí o svaly, nechce být bikina. Bikinářky hejtuje
_________________
"Weak arms = weak bench." Boris Sheiko 2017
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono záleží, jak moc dobře tomu rozumíš. Samozřejmě pokud nechce závodit, asi bych ji trénoval sám.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Česku bych si od klasického pseudo trenéra nenechal poradit ani cestu do posilovny. Trénuj ji sám, uděláš dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych do toho nešel, to je na rozvod/rozchod. Manželka mě pravidelně nasere v posce, že jí něco řeknu a ona má milion připomínek, že jsem jí to minule říkal jinak, že jí to nepasuje atd. atd. atd.
Minule na běh pršelo, tak že ji vezmu na boxovací pytel, dopředu jsem jí říkal, ať je hlavně zticha, myslí si co chce a dělá co jí řeknu. Skončilo to tak, že jsem byl moc rád, že tam ten pytel je, protože jinak bych rozmlátil něco jiného.
Dcera i když povahou úplně jiná, tak toto je stejné. Takže já bych trenéra na 100% úvazek fakt nedělal (myšleno přítelkyni/manželce atd.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mmks napsal:
já bych do toho nešel, to je na rozvod/rozchod. Manželka mě pravidelně nasere v posce, že jí něco řeknu a ona má milion připomínek, že jsem jí to minule říkal jinak, že jí to nepasuje atd. atd. atd.
Minule na běh pršelo, tak že ji vezmu na boxovací pytel, dopředu jsem jí říkal, ať je hlavně zticha, myslí si co chce a dělá co jí řeknu. Skončilo to tak, že jsem byl moc rád, že tam ten pytel je, protože jinak bych rozmlátil něco jiného.
Dcera i když povahou úplně jiná, tak toto je stejné. Takže já bych trenéra na 100% úvazek fakt nedělal (myšleno přítelkyni/manželce atd.)


jako bych se v tom videl... muzes mit titulu kolik chces ale pro pritelkyni budes vul co tomu nerozumi vzdycky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 4:12 pm    Předmět: Re: Trenér pro přítelkyni (?) Odpovědět s citátem

Marek_D napsal:
Zdarec, má cenu hledat v Česku trenéra pro přítelkyni, nebo je lepší trénovat ji podle mě, když už něco málo vím a silově nezaostávám? Nejde jí o svaly, nechce být bikina. Bikinářky hejtuje


Obrat "...má cenu hledat v Česku..." zavání tím, že máš pocit, že americká krabička zápalek je lepší, jak ta česká. Fakt není. Stejně jako tam narazíš na perfektní, dobré, špatné a mizerné, tak je to i tady.

Pokud "Nejde jí o svaly, nechce být bikina." znamená "cvičí pro radost", tak trenéra nepotřebuje, resp. může si ho vzít na začátek, aby se na ní podíval, zjistil, kde ji co chybí (to je vtip, myslím, kde je zkrácená a podobně) a podle toho dal všeobecná doporučení a probral omezení u základních cviků, popř. jaké kompenzační doporučuje a pod. Ale jinak bych to s trenérem v případě "pro radost" nehrotil.

A pokud má cíle nějaké větší (chce třeba výrazněji shodit a podobně), pak je to na zvážení, ale nikdo Ti, bez znalosti něčeho více než jen těch dvou řádků z úvodu, asi věcně moc neporadí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tohle jsou idealni skupinove a vedene hodiny. V Praze treba Arena, ZeleznaKoule, nebo KB5 (FuTr), apod. Tam se nauci hybat a zakladni cviky, pak s ni bude i zabava cvicit. Jinak z principu je vyzkousene, ze spis baba poslechne ciziho, nez tebe. Tak to proste je. Zeny. Zahada. Vesmir. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek_D


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, dobré víly. Přemluvil jsem ji nakonec trénovat silově podle mě.
_________________
"Weak arms = weak bench." Boris Sheiko 2017
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marek_D napsal:
Díky, dobré víly...


Není zač, ošklivý trpaslíku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek_D


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Marek_D napsal:
Díky, dobré víly...


Není zač, ošklivý trpaslíku.


Ty jsi kokot.
_________________
"Weak arms = weak bench." Boris Sheiko 2017
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych řekl, že nejrychlejší cesta k rozchodu - trénovat přítelkyni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenér pro přítelkyni (?)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: