Začátky posílování



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Začátky posílování  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Začátky posílování
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
second4ever


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 11:39 am    Předmět: Začátky posílování Odpovědět s citátem

Ahoj, začínám cvičit a chci se s Váma podělit o můj trénink, suplementaci atd..
Jsem od malička sportovec, je mi čerstvě 22 let, měřím 186 cm, a vážím 73 kg. Podíl tuku je 13,5 %. Nevím jestli to je důležité. před posilováním jsem si pořídil tyto doplnky stravy, a potřeboval bych poradit kdy a jak brát, v jakém množství, protože se v tom začínám ztrácet tak aby to nakonec ještě nebylo kontraproduktivní. Jestli brát doplnky i ve dnech kdy necvičím atd.

Pořídil jsem si tyto:

Gainer : PVL Mutant Mass 6800 g

Protein: Impact Whey Protein - 1 kg

MYPRE™, Modrá Malina, 500 g

Kreatin Monohydrát - 250 tablet

BCAA plus - 90 tablet

Vitamín D3 - 180 kapslí

Dále jsem si pořídil jednoruční činky, s přídavnými kotouči, od 2,5 kg do 15 kg, a snažím se s nima doma cvičit podle tohoto článku http://kulturistika.ronnie.cz/c-17260-budujte-svoji-svalovou-hmotu-pomoci-jednorucnich-cinek.html

Nechce se mi zatím moc chodit do posilovny a to i z důvodu že nemám moc času, snažím se pravidelně jíst, alespon 3 hlavní jídla, snídani, oběd a večeři. Kdyby mi někdo dokázal na moji postavu rozvrhnout dávkování doplnku, byl bych vděčný. snažím se přijímat hlavně maso, sýry, jogurty, rýži, těstoviny, sem tam nějakou rybu. Oproti minulosti jsem vyřadil uplně uzeniny, max šunku si dám. Hodně vajíčka. Sem tam nějakej Donut nebo koblihu a tatranku na chut.

Dale uvedu že díky fotbalu, mám nohy poměrně silnější a rozvinutější než vrchní část těla která je dost slabá, a tu bych chtěl hlavně zlepšit

Děkuji za případné rady předem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tady se seslo absolutne vse
jeste jsem nezacal cvicit a uz mam veskery doplnky, do posilovny chodit nebudu, nohy moc cvicit nechci pac je mam velky z fotbalu
zajima te hlavne jak rozvrhnout doplnky.. ja ti poradim, ale nebude se ti to libit. Krabicky doplnku nerozdelavej, schovej je do skrine a vytahni alespon za rok, az si prectes sekci zacatecnici, nebudes cvicit picoviny, SPRAVNE JIST - zaklad vseho, at si rika kdo chce co chce.
Neber to jako posmech, je to proste tak. Doplnky jsou bohuzel porad jen doplnky a kdyz nemaji co doplnovat, jsou k hovnu.
Jediny co nech je multak, kterej samozrejme nemas, horcik, zinek. Protein po cviceni kdyz ho jo chces brat, ale zase, zbytecnost... vic doplnku netreba.
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
second4ever


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, ok. Dík i za takovej názor, aspon vím teda jak začít
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

second4ever napsal:
jo, ok. Dík i za takovej názor, aspon vím teda jak začít


nejsem tak zkuseny jako Tom3, ale uplne ve vsem s nim souhlasim
stejne tak, jako pro kluka bez hmoty nrema smysl cvicit stahovani protilehlych kladek, pro zacatecnika je tolik doplnku absolutni zbytecnost
vynechavat nohy je konina,
trening by jsi mel postavit na drepech, shybech, benchi, klicich na bradlech, tezkych presech
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
tak tady se seslo absolutne vse
jeste jsem nezacal cvicit a uz mam veskery doplnky, do posilovny chodit nebudu, nohy moc cvicit nechci pac je mam velky z fotbalu
zajima te hlavne jak rozvrhnout doplnky.. ja ti poradim, ale nebude se ti to libit. Krabicky doplnku nerozdelavej, schovej je do skrine a vytahni alespon za rok, az si prectes sekci zacatecnici, nebudes cvicit picoviny, SPRAVNE JIST - zaklad vseho, at si rika kdo chce co chce.
Neber to jako posmech, je to proste tak. Doplnky jsou bohuzel porad jen doplnky a kdyz nemaji co doplnovat, jsou k hovnu.
Jediny co nech je multak, kterej samozrejme nemas, horcik, zinek. Protein po cviceni kdyz ho jo chces brat, ale zase, zbytecnost... vic doplnku netreba.

Ještě jsi zapomněl na to, že si vzal coby základ tréninku článek od Smejkala

Jak vidět, máš peníze na doplňky, tak budeš mít peníze i na trenéra. Kup si pernamentku, sežeň si trenéra a dej si s ním deset lekcí na naučení techniky. A ideálně, aby ti sestavil trénink na míru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
second4ever


PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně to jsem udělal, už máš trenéra, který mi pomůže z jídelníčkem i tréninkovým plánem, jinak díky moc i za vaše informace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Začátky posílování
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: