Intra Amino od PROM-IN!



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Intra Amino od PROM-IN!  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Intra Amino od PROM-IN!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina
Ronnie.cz


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 9:19 am    Předmět: Intra Amino od PROM-IN! Odpovědět s citátem

Víte, že má PROM-IN inovovanou řadu Athletic?

Jednou z novinek této řady jsou třeba Intra Amino , které jsou vhodné pro podporu výkonu zejména pro vytrvalostní a silově rychlostní sporty jako jsou hokej, fotbal, street workout, CrossFit, bojové sporty apod.
Intra Amino jsou vlastně taková BCAAčka doplněná o elektrolyty a vitamíny . A právě díky použitým surovinám a rychlé vstřebatelnosti jsou velmi vhodná pro tyto sporty.

->https://obchod.ronnie.cz/s-6388-intra-amino.html



O složení a více o tomhle produktu si můžete přečíst tady ->
http://kulturistika.ronnie.cz/c-27227-aminokyseliny-behem-zateze-s-intra-amino-ano.html.

VZORKY JSOU VYČERPÁNY ;).

Vyzkoušela jsem je nedávno, když jsem šla na hodinu workoutu a taky po běhání. Účinnost nedokážu z takto krátké zkušenosti vyhodnotit, ale celkově jsem se cítila fajn a bez únavy. Co ale posoudit na první dobrou mohu a to jsou příchutě, neboť je na výběr hned ze 3! Dělají se v příchuti jablko, hruška a grep. Každá příchuť má něco do sebe. Grep je asi takový nejvíc osvěžující a hruška nebo jablko zase takové, jak to říct, no moc dobré. Trochu mi připomínají nějaký jablečný závin. Mňam.



Abyste si na ně také mohli udělat názor a předat ho dál, mám tu vzorky k vyzkoušení! Kdo si napíšete, zašlu všechny tři příchutě, ať je můžete porovnat a ostatním pak napsat, které byste doporučili.



Jak se přihlásit o vzorek?
-> Napište mi do soukromé zprávy jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ) a pošlu vám 3 vzorky nových Intra Amino od Prom – In.

Pak Vás na oplátku poprosím tedy o zhodnocení produktu , jaká vám chutnala příchuť, co říkáte na složení a další všechny vaše další postřehy. Buď můžete recenzi napsat sem pod příspěvek nebo kamkoli jinam (mě do zprávy nebo si to můžete hodit na fb), jen mi pak pošlete odkaz.

Až vzorky dojdou, napíšu sem, že jsme na 0 a rozesílání stopnu.

Díky všem za zpětnou vazbu!

Martina


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milosek108


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vzorky dorazily, děkuji.
Co se týče recenze, tak rozpustnost super, rozpustí se ihned. Chutově taky Ok a co se týče složení není co vytknout za mě dobrý bcca, určitě někdy koupím celý balení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
srnec


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky, složení je podobné jako u srovnatelných produktů, možná bych přidal hořčík a trochu navýšil obsah beta alaninu a citrulinu. Někomu může vadit přítomnost umělých sladidel, ale to už je daň za výraznější chuť. Celkově hodnotím pozitivně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řadě bych rád poděkoval za vzorky.
Co se týče příchutí, všechny tři (jablko, hruška, grep) mi chutnaly, bylo milé překvapení, že chuť je výrazná, ale neni to přehnaně sladké. S rozpustností také žádný problém. Ke složení moc výhrad nemám, dávkoval bych o trochu více, než je doporučená dávka, ale skladba složek je vcelku slušná, za mě určitě pozitivní produkt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Study


PříspěvekZaslal: st červen 28, 2017 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se přidám... nejprve děkuji moc za vzorky, takové maličkosti vždy potěší, ke vzorkům...

Složení: Ok, nemám co vytknout 5/5

Rozpustnost: Bezproblémová 5/5

Chuť: Dobrá, až na ten umělý konec 3,5/5

Účinek: Těžko soudit, ale řekl bych, že šlo vidět lehčí napumpování 4/5

Cena: Podle mě trochu vyšší, než bych čekal. Osobně bych radši volil Nitrox pump (se kterým mam skvělé zkušenosti) než Intra-amino

EDIT: Za mě bylo asi nejlepší jablko, pak grep a nakonci až hruška
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silas


PříspěvekZaslal: čt červenec 06, 2017 1:36 pm    Předmět: Intra Amino vzorky Odpovědět s citátem

Recenze na vzorky. Všechny příchutě byly výborné, ale i tak vedl grep. Rozpustnost skvělá, nepeni a není cítit žádná umělost. Účinek u BCAA samozřejmě nejde popsat, ale věřím že si svoje místo na trhu 100% najdou jelikož takový produkt tu chyběl. Já osobně jsem klasické BCAA při tréninku užívat nemohl a s intra Amino jsem neměl žádný problém. Doporučuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukáš S.


PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Především děkuji za zaslaní vzorku :).

Ke zpětné vazbě:
Chuťově jsou dobré všechny, nejvíce mi asi chutnalo zelené jablko (ale jak se říká 100 lidí 100 chutí.
Rozpustnosti taktéž nelze nic vytknout, rozpustí se téměř hned, netvoří se hrudky.
Těžké hodnotit účinky, ale po požití jsem se cítil dobře.

Fajn produkt, který si určitě nalezne využití.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za vzorky,naprostá spokojenost.Nelze nic vytknout a dovolím si říct na závěr,že fí. Prom-in je momentálně to nejlepší na trhu!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě vše OK.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Intra Amino od PROM-IN!
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: