Jaký iMac koupit?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaký iMac koupit?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Jaký iMac koupit?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tarif platím okolo litru ... mám v tom net i do tabletu... šlo o to, že za rok používání jsem do telefonu vrazil 2400 navíc za pojištění, což mi v konečným důsledku umožnilo výkup telefonu za 7900,- Kč -> slevnilo novej mobil :)

Dobře, budeš si platit pojištění plácnu deset let, za těch deset let rozbiješ dva telefony (včetně tohodle).
Budeš ještě v plusu?
S pojištěním je to jako s hraním. Hráči vidí výhry, ale nevidí, kolik do toho nacpali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak T.mobile to má tuším na 2 roky a na novej telefon .... to se podle mě u telfeonu za 24k vyplatí... když ti spadne na zem, neplatíš 7k, ale dostaneš novej :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě je pojištění jasná volba, protože se k telefonu chovám jako ke spotřebnímu zboží a sem tam to prostě letí. Poslední se mi rozsekal asi 2 týdny před koncem platnosti pojištění - byl jsem v posilovně, odložil jsem si telefon do skří%nky, s někým se bavil, pak jsem vytáhl tašku a řach na dlažbu, ani obal moc nepomohl :D Tak jsem měl novej kus.
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Grimley napsal:
Tarif platím okolo litru ... mám v tom net i do tabletu... šlo o to, že za rok používání jsem do telefonu vrazil 2400 navíc za pojištění, což mi v konečným důsledku umožnilo výkup telefonu za 7900,- Kč -> slevnilo novej mobil :)

Dobře, budeš si platit pojištění plácnu deset let, za těch deset let rozbiješ dva telefony (včetně tohodle).
Budeš ještě v plusu?
S pojištěním je to jako s hraním. Hráči vidí výhry, ale nevidí, kolik do toho nacpali.


Hele u auta nepojišťuju, protože se znám a vím, že už jsem dost vyježděnej na to, abych neboural. U telefonu jsem si prakticky jistej, že jsem dost velký prase na to, abych o tom minimálně začal uvažovat:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 9:59 am    Předmět: Re: Jaký iMac koupit? Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
speedy napsal:
Grimley napsal:
jakej iMac vybrat.

Děkuju :)


Ziadny,
za malo.


pročpak to? blablabla... a to, že do telefonu se mi krom partnerky nedostane ani CIA s FBI




Ah. Dobre. Preco by som sa mal vyjadrovat na bodybuilding fore, ked moja specializacia je IT bezpecnost. No aspon poviem, ze to ak si nevies nastavit zariadenie ako chces ty je polutovaniahodne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud nejsi klasicky internet superman a skutecne vis neco malo o zabezpeceni, tak bys naopak mel radostne vrtet ocasem a chvalit sandbox a sifrovani u iPhonu, ale hadat se s tebou nebudu, podle me vis picu. Ahoj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 12:49 pm    Předmět: Re: Jaký iMac koupit? Odpovědět s citátem

speedy napsal:
GS RIDER napsal:
speedy napsal:
Grimley napsal:
jakej iMac vybrat.

Děkuju :)


Ziadny,
za malo.


pročpak to? blablabla... a to, že do telefonu se mi krom partnerky nedostane ani CIA s FBI




Ah. Dobre. Preco by som sa mal vyjadrovat na bodybuilding fore, ked moja specializacia je IT bezpecnost. No aspon poviem, ze to ak si nevies nastavit zariadenie ako chces ty je polutovaniahodne.


když se tak strašně moc směješ, a jsi expert na počítačovou bezpečnost, tak teď dostanu nový telefon a ty se mi do něho dostaneš, ok? asi ne co...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nektere flamy me tu zacinaji docela bavit:)

Kazdopadne pokud pouzivate rodinu jablek - je jedno co za model, je neumerne mensi sance ze se stanete obeti odcizeni dat/informaci o kreditce/..... atd. Predpokladam ze se bavime o telefonech.
-> obvykly argument: mam telefon a ty se mi do neho jako dostanes - obecne moc nefunguje a hlavne k tomu neni duvod. Pokud vim vetsina lidi ma v telefonu nepomerne mensi cast citlivych udaju nez kde jinde. Uf, to sem se zbytecne rozepsal!

Abych nebyl OT:
Od pristiho tydne zacnu doma makat na 13" MacBook Pro, tak uvidime. Ale myslim, ze budu brecet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

právě pro to, jak je iphone dobře zabezpečen dává smysl mít v něm všechny podstatné info...
a jestli speedy naznačuje, že FBI a CIA mají přístup, potom nechápu ty novinové články. asi si je vymýšlejí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tak T.mobile to má tuším na 2 roky a na novej telefon .... to se podle mě u telfeonu za 24k vyplatí... když ti spadne na zem, neplatíš 7k, ale dostaneš novej :)

Samsung S8 pojištění na 2 roky u Alzy stojí 4400,- + 10% spoluúčast...
To není úplně levná sranda, to by člověk musel být opravdu prase a ničit telefony jak na běžícím páse, aby se mu to vyplatilo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono stačí rozbít i 1x displej za 2 roky a už se ti to vyplatí...
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:
Pokud vim vetsina lidi ma v telefonu nepomerne mensi cast citlivych udaju nez kde jinde.


Jen podotek - prave pro propracovane sdilene prostredi se z iphone dostanes i k datum, ktera nejsou ulozena v telefonu, ale v cloudu nebo ve vzdalenem nasdilenem disku. Sdileni dat v zarizenich pod stejnym uctem ma jablecne prostredi vymakane docela dost.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaký iMac koupit? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: